Ik ga geen wellus-niettus discussie met je aan verder, vrij zinloos om vol te blijven houden dat iemand iets denkt, maar je zal er een soort van voldoening uithalen. Prima verder.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 18:42 schreef CasselerRIP het volgende:
[..]
Ik heb het helemaal niet over een onderzoek, maar over die twee cijfers. Als je die niet erkent, moet je niet reageren met "dit bewijst dat".
- ruimte opengelaten voor ad hominem en ludieke smiley-
twitter:TonStrooband twitterde op dinsdag 23-07-2013 om 19:08:30Na dringende verzoeken van #Feyenoord wordt nu getracht om extra capaciteit voor onze supporters vrij te maken. #wordtvervolgd #helFEY reageer retweet
Ben jij het Bob ?quote:Op dinsdag 23 juli 2013 19:46 schreef stevenmac26 het volgende:
Zodrekt als ik thuis ben ga ik even checken, tyron je staat er goed op nadat ik je waarschuwde
Ik parkeer altijd in een wijkje langs de Adriaan Volker-laan. Wel een flink stuk lopen, maar je rijdt compleet fileloos naar de A16 bij de van Brienenoordbrug (de rotonde aan het einde van de Olympiaweg is altijd afgesloten, die kunnen alleen naar rechts en niet de Adriaan Volker-laan op. Als jij in zo'n wijkje staat rij je juist wél over de AV-laan).quote:Op dinsdag 23 juli 2013 19:46 schreef H.FR het volgende:
Even tussendoor mensen:
Heeft iemand ervaring met parkeren op P5C? (bij de gamma is dat volgens mij)
Heb je nog veel file richting daar en na de wedstrijd daarvandaan?
Normaal zet ik hem altijd in de middenberm, maar dat is niet zo handig als ik pas laat weg kan gaan.
Is mijn oude account jaquote:
Richting de A16? Zodra je de zebrapad bij de tramhalte voorbij bent gaat het snel. Het verkeer tussen de Gamma en de tramhalte wordt na wedstrijden volgens mij altijd tegengehouden, dus daar loop je vertraging op. Het parkeerterrein zelf afkomen heb ik geen idee.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 19:46 schreef H.FR het volgende:
Even tussendoor mensen:
Heeft iemand ervaring met parkeren op P5C? (bij de gamma is dat volgens mij)
Heb je nog veel file richting daar en na de wedstrijd daarvandaan?
Normaal zet ik hem altijd in de middenberm, maar dat is niet zo handig als ik pas laat weg kan gaan.
Ja, maar dan moet je ook vroeg zijn. Ik parkeer hem altijd een beetje vooraan bij de middenberm, en dan heb je ook weinig file, dus dat is prima. Alleen kan tegen Twente niet zo vroeg weg (ik trouw de dag ervoor, wil 's ochtends niet te veel haasten) dus ik vroeg me af of P5C die ruimte biedt.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 19:52 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ik parkeer altijd in een wijkje langs de Adriaan Volker-laan. Wel een flink stuk lopen, maar je rijdt compleet fileloos naar de A16 bij de van Brienenoordbrug (de rotonde aan het einde van de Olympiaweg is altijd afgesloten, die kunnen alleen naar rechts en niet de Adriaan Volker-laan op. Als jij in zo'n wijkje staat rij je juist wél over de AV-laan).
Het feit dat je daar zo mee bezig bent komt wat gefrustreerd over.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 20:16 schreef Dr.Mikey het volgende:
Toch leuk om Castaignos te zien falen in Tukkerland.
Van Feyenoord naar inter naar degradatie voetbal, Je moet het maar willen.
Ha onzin zie zijn kop net op tv tijdens het zappen.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 20:18 schreef GGMM het volgende:
[..]
Het feit dat je daar zo mee bezig bent komt wat gefrustreerd over.
Dat valt reuze mee, maar als je in je dagelijks leven vrijwel geen aandacht krijgt zal dat ongetwijfeld zo voelen.quote:
Ja jok pik goeie serie he True Blood ?quote:Op dinsdag 23 juli 2013 20:20 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat valt reuze mee, maar als je in je dagelijks leven vrijwel geen aandacht krijgt zal dat ongetwijfeld zo voelen.
Seizoen 1 was wel leuk, 2 ging wel. Daarna hard achteruit gegaan.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 20:20 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ja jok pik goeie serie he True Blood ?
Okee, dank je. En weet je het toevallig ten opzichte van in de middenberm parkeren? Want ik zie altijd wel een aardige file staan die kant op.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 19:57 schreef Muto het volgende:
[..]
Richting de A16? Zodra je de zebrapad bij de tramhalte voorbij bent gaat het snel. Het verkeer tussen de Gamma en de tramhalte wordt na wedstrijden volgens mij altijd tegengehouden, dus daar loop je vertraging op. Het parkeerterrein zelf afkomen heb ik geen idee.
20.30quote:Op dinsdag 23 juli 2013 20:57 schreef jakees het volgende:
Gewoon nooit op DEVV en GGMM (volgens mij 1 persoon) reageren. Ubertrolls.
Hoe laat speelt Feyenoord tegen Hellas eigenlijk?
quote:De knieblessure waar Graziano Pellè mee kampt is niet ernstig. De aanvaller van Feyenoord heeft al twee dagen last van het gewricht en liet dinsdag voor de zekerheid foto's maken in het ziekenhuis. Daar is geen serieus letsel vastgesteld: Pellè is inmiddels terug in het trainingskamp van Feyenoord en heeft aan het ANP laten weten dat 'alles in orde' is.
Dan zal Pellè morgen wel niet meespelen denk ik.quote:
Sneu, ja.quote:
FR12quote:Wesley Verhoek denkt niet dat hij dit seizoen minder kans op speelminuten bij Feyenoord maakt dan vorig jaar. De Hagenaar wil er alles aan doen om te slagen in Rotterdam.
Tijdens een persconferentie zei trainer Ronald Koeman vorige week dat buitenspeler Elvis Manu goed speelt in de voorbereiding en een goede kans zou hebben gemaakt op een basisplaats bij de start van de competitie. Maar Manu is de eerste vier wedstrijden van het nieuwe jaar geschorst. Toch lijkt het erop dat hij Verhoek gepasseerd is in de pikorde. Wesley Verhoek: 'Elvis Manu is een linksbuiten. En hij doet het erg goed. Ik moet geduld hebben en keihard trainen. En als de trainer mij nodig heeft, zal ik er klaar voor zijn. Momenteel heb ik international Ruben Schaken voor mij. Hij doet het erg goed.
Ronald Koeman en technisch directeur Martin van Geel laten ook duidelijk weten dat zij graag nog een buitenspeler naar Rotterdam willen halen. Ryo Miyaichi en Oussama Assaidi zijn de belangrijkste kandidaten. Verhoek raakt niet van in de war van die uitspraken. 'Dat zijn weer linksbuitens. Concurrentie hebben wij nodig om een stap verder te komen. Dat maakt niet uit. Feyenoord wil mij niet verhuren en ik wil hier slagen. Daar ga ik alles aan doen', aldus Verhoek
Verhoek hoopt dit seizoen beter te presteren dan in het afgelopen seizoen. Wesley Verhoek: 'Ik heb vorig seizoen een leerzaam, maar minder goed seizoen gehad. Daar ben ik alleen zelf schuldig aan. Ik heb toen geen hoog niveau gehaald. Ik heb mij in de zomer laten opereren aan mijn neus, want mijn neus stond scheef. Nu krijg ik meer lucht. Ik ben goed begonnen aan het seizoen en dat wil ik doortrekken.'
Moet je weer je neus in andermans zaken steken?quote:Op woensdag 24 juli 2013 00:00 schreef Grifte het volgende:
Verhoek loopt nu met zijn neus in de wind
Hoezo? Heb je signalen dat er iets staat te gebeuren dan?quote:Op woensdag 24 juli 2013 00:09 schreef Caland het volgende:
Iets zegt mij dat het morgen erg gezellig gaat worden in Italie
Neuh. Maar Feyenoord heeft het weer lekker geregeld allemaal. Weet zo niet hoeveel er zijn afgereisd, maar als je uitgaat van 200 vraag ik me af hoe je die buiten kan houden.quote:Op woensdag 24 juli 2013 00:17 schreef Elan het volgende:
[..]
Hoezo? Heb je signalen dat er iets staat te gebeuren dan?
Het uitdelen van enkele welverdiende stompen.quote:Op woensdag 24 juli 2013 00:17 schreef Elan het volgende:
[..]
Hoezo? Heb je signalen dat er iets staat te gebeuren dan?
Hopen dat de tonnebank nog wat voor die gasten kan regelen.quote:Op woensdag 24 juli 2013 00:24 schreef Happel het volgende:
Denk persoonlijk dat het wel meevalt. 50-100 man totaal van hier, buiten de toeristen uit de omgeving.
Komt wel goed. Er was kaartverkoop voor Feyenoordsupporters, maar opeens schenen er 2000 kaarten verkocht te zijn aan ons en 2000 aan die nazi's van Verona, dus uitverkocht. Klopt natuurlijk geen kloot van.quote:Op woensdag 24 juli 2013 00:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Hopen dat de tonnebank nog wat voor die gasten kan regelen.
BMI,Schaken en Vilhena zijn we dus kwijtquote:Op woensdag 24 juli 2013 00:30 schreef Happel het volgende:
[..]
Komt wel goed. Er was kaartverkoop voor Feyenoordsupporters, maar opeens schenen er 2000 kaarten verkocht te zijn aan ons en 2000 aan die nazi's van Verona, dus uitverkocht. Klopt natuurlijk geen kloot van.
quote:Op woensdag 24 juli 2013 00:36 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
BMI,Schaken en Vilhena zijn we dus kwijt
Fascistisch is niet per definitie racistisch. Maar vaak gaat het wel hand in hand inderdaad.quote:Op woensdag 24 juli 2013 00:42 schreef Elan het volgende:
[..]![]()
Er speelt daar ook gewoon een neger is net als met Lazio ze zijn vaak fascistisch net zolang het ze uitkomt.
Vonden het geweldig, maar de heli heeft meer indruk gemaaktquote:Op woensdag 24 juli 2013 00:56 schreef Elan het volgende:
Hey Raja hoe vonden de kids De Kuip.
Waren ze een beetje onder de indruk?
Hahaha ja als kind is dat inderdaad supervetquote:Op woensdag 24 juli 2013 00:58 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Vonden het geweldig, maar de heli heeft meer indruk gemaakt
Welke aanwinsten?quote:Op woensdag 24 juli 2013 01:19 schreef Elan het volgende:
[..]
Hahaha ja als kind is dat inderdaad supervet. En nog wel alleen vallen de aanwinsten tegen.
Dat zal ook alleen deze wedstrijd zijn neem ik aan.twitter:FKRotterdam twitterde op woensdag 24-07-2013 om 07:36:28Met name voor #Mathijssen en #Schaken is een basisplek serieus in gevaar. #Clasie wordt alleen maar 'op scherp gezet'. (AD) #trainingskamp reageer retweet
Was te verwachten.quote:Feyenoord is niet langer de enige club die geïnteresseerd is in Oussama Assaidi. TC/Tubantia heeft namelijk naar buiten gebracht dat FC Twente zich gaat mengen in de strijd om de aanvaller van Liverpool.
FC Twente zou de buitenspeler graag tijdelijk naar Enschede willen halen. Of dat gaat lukken, is echter nog maar de vraag. Eerder gaf Feyenoord namelijk al meerdere keren aan dat het hoopt op de komst van de Marokkaan, maar tot nu toe kwam het daar nog niet van.
In het verleden kwam Assaidi al eens uit in de Eredivisie. Hij verliet sc Heerenveen in de zomer van 2012 om aan de slag te gaan bij The Reds. Het goede seizoen dat hij beleefde bij de Friese club, wist hij in Engeland echter geen vervolg aan te geven.
Raar, ik dacht dat Koeman zo'n fan was van Schaken.quote:Op woensdag 24 juli 2013 08:48 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Dat zal ook alleen deze wedstrijd zijn neem ik aan.twitter:FKRotterdam twitterde op woensdag 24-07-2013 om 07:36:28Met name voor #Mathijssen en #Schaken is een basisplek serieus in gevaar. #Clasie wordt alleen maar 'op scherp gezet'. (AD) #trainingskamp reageer retweet
Kom op zeg, likt Verhoek aan Koeman zijn kloten ofzo. Die droeftoeter kan er echt helemaal niks van met zijn neus..
We zullen het wel zien, kan ie in ieder geval de bank warm houden voor een miljoentje per jaar.quote:Op woensdag 24 juli 2013 09:01 schreef Tomatenboer het volgende:
Vraag me af waarop ze dat baseren. Kan me namelijk niet voorstellen dat de basisplaats van Mathijsen serieus in gevaar is.
Indi is wel beter op die plek.quote:Op woensdag 24 juli 2013 09:04 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
We zullen het wel zien, kan ie in ieder geval de bank warm houden voor een miljoentje per jaar.
misschien is ie zo onder de indruk van Manu dat hij Manu Pelle Boeet serieus overweegt?quote:Op woensdag 24 juli 2013 08:55 schreef TC03 het volgende:
[..]
Raar, ik dacht dat Koeman zo'n fan was van Schaken.
Dan zal hij wel eerst moeten wachten tot Boeet weer fit is en Manu's schorsing is afgelopenquote:Op woensdag 24 juli 2013 09:13 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
misschien is ie zo onder de indruk van Manu dat hij Manu Pelle Boeet serieus overweegt?
Ja..., maar dat betekent toch alsnog dat Schaken voor zijn plek moet vrezen? Maar de eerste paar competitiepotjes zal hij wel spelen ja...quote:Op woensdag 24 juli 2013 09:14 schreef HansVaak het volgende:
[..]
Dan zal hij wel eerst moeten wachten tot Boeet weer fit is en Manu's schorsing is afgelopen
Klopt, maar wat heeft het dan voor zin om hem nu, de voorlaatste voorbereidingswedstrijd, op de bank te zetten? Ten faveure van Verhoek..quote:Op woensdag 24 juli 2013 09:18 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ja..., maar dat betekent toch alsnog dat Schaken voor zijn plek moet vrezen? Maar de eerste paar competitiepotjes zal hij wel spelen ja...
Heimwee enzoquote:Op woensdag 24 juli 2013 09:22 schreef HansVaak het volgende:
[..]
Klopt, maar wat heeft het dan voor zin om hem nu, de voorlaatste voorbereidingswedstrijd, op de bank te zetten? Ten faveure van Verhoek..![]()
Die ik overigens best een goeie speler vond, want als hij weer gaat spelen zoals zijn laatste jaar bij Ado, maakt hij Pelle fluitend topscorer. Alleen sinds hij daar weg is, is hij het voetballen verleerd...
Hoe de fack kan die gozer nu nog heimwee hebben? Hij zit op een half uurtje rijden van zijn geliefde Den Haag...quote:Op woensdag 24 juli 2013 09:26 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Heimwee enzoWat zal ik blij zijn als die droeftoeter oprot bij Feyenoord.
Hij kan er zelfs gaan wonen inderdaad, wat the fuck zijn probleem is snap ik ook niet, zal wel meer iets met prestratiedruk te maken hebben, dat die hoger ligt bij Feyenoord en Twente, en dat hij daar niet tegen opgewassen is...quote:Op woensdag 24 juli 2013 09:29 schreef HansVaak het volgende:
[..]
Hoe de fack kan die gozer nu nog heimwee hebben? Hij zit op een half uurtje rijden van zijn geliefde Den Haag...
Joh die gozer deed het een jaartje leuk bij ADO, maar kan een hoger niveau geenszins aan.quote:Op woensdag 24 juli 2013 09:41 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Hij kan er zelfs gaan wonen inderdaad, wat the fuck zijn probleem is snap ik ook niet, zal wel meer iets met prestratiedruk te maken hebben, dat die hoger ligt bij Feyenoord en Twente, en dat hij daar niet tegen opgewassen is...
(of dat ze bij ADO 2 Verhoeken hadden en het dus vaker leek alsof 'Verhoek' het goed deed)
Ze zullen toch wel in de basis staan als het er om gaat en volgens mij weten die spelers dat zelf heus ook wel.quote:Op woensdag 24 juli 2013 09:09 schreef PIETR het volgende:
Op scherp zettenClasie heeft het hele jeugd EK op de bank gezeten, die is gebrand om iets te laten zien dit seizoen. En Schaken is de meeste serieuze prof uit onze selectie. Beetje een rare actie van Koeman. Zeker omdat de vervangers twee klassen minder zijn.
Hij was een goed tandem met die Bulyekin elke voorzet knalde hij keihard binnen waardoor het leek alsof Verhoek een geniale rechtsbuiten was.quote:Op woensdag 24 juli 2013 09:45 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Joh die gozer deed het een jaartje leuk bij ADO, maar kan een hoger niveau geenszins aan.
Bizar ja. Een speler met zo'n laag rendement op die positie.quote:Op woensdag 24 juli 2013 09:56 schreef PIETR het volgende:
Trouwens wel bizar dat Immers bij Koeman heilig is. Nooit commentaar op hem. Terwijl hij veruit de zwakste speler is van de basis.
Hij wil werklust en inzet zien. Dat valt immers nooit te verwijten, snap het dus wel. Je kan moeilijk boos op hem worden voor dingen die ze al wisten voordat ze hem kochten...quote:Op woensdag 24 juli 2013 09:56 schreef PIETR het volgende:
Trouwens wel bizar dat Immers bij Koeman heilig is. Nooit commentaar op hem. Terwijl hij veruit de zwakste speler is van de basis.
twitter:NOS twitterde op woensdag 24-07-2013 om 10:00:18Neuzen dicht in de regio Rijnmond. Het stonk daar vannacht. De oorzaak van de stank is niet bekend: http://t.co/1uKLsLEZyb reageer retweet
Ik snap ook wel dat Immers belangrijk is voor het team, maar ik zou graag zien hoe het uitpakt als je hem dus meer als controlerende middenvelder naast Clasie neerzet, hij mist gewoon kwaliteiten voor een 10 en haalt zijn krediet door te fungeren als motor op het middenveld, dan staat hij toch gewoon niet op de goede plek?quote:Op woensdag 24 juli 2013 09:58 schreef HansVaak het volgende:
[..]
Hij wil werklust en inzet zien. Dat valt immers nooit te verwijten, snap het dus wel. Je kan moeilijk boos op hem worden voor dingen die ze al wisten voordat ze hem kochten...
Immers is niet belangrijk voor het team. Geloof ik niet daar is hij te slecht voor.quote:Op woensdag 24 juli 2013 10:04 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ik snap ook wel dat Immers belangrijk is voor het team, maar ik zou graag zien hoe het uitpakt als je hem dus meer als controlerende middenvelder naast Clasie neerzet, hij mist gewoon kwaliteiten voor een 10 en haalt zijn krediet door te fungeren als motor op het middenveld, dan staat hij toch gewoon niet op de goede plek?
Immers zou toch meer een leider gaan worden dit seizoen. Hoop dat ie wat laat zien.quote:Op woensdag 24 juli 2013 10:08 schreef Elan het volgende:
[..]
Immers is niet belangrijk voor het team. Geloof ik niet daar is hij te slecht voor.
Ik heb wel het idee dat de vele meters die hij maakt wel ruimtes creeren, en heb hem met een regelmaat ook wel slidings inzien zetten op rand van eigen 16 om gevaar van de tegenstander te voorkomen. In balbezit vind ik hem te traag en weinig creatief, al leek daar aan het eind van vorig seizoen (eindelijk) wel iets aan verbetering in te zitten.quote:Op woensdag 24 juli 2013 10:08 schreef Elan het volgende:
[..]
Immers is niet belangrijk voor het team. Geloof ik niet daar is hij te slecht voor.
Pellé lijkt me eerder de absolute ster in het elftal ze kunnen hem ook beter aanvoerder maken. Indi ook baas maar dan tijdens het douchen heb je in de wedstrijd niks aan.quote:Op woensdag 24 juli 2013 10:09 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Immers zou toch meer een leider gaan worden dit seizoen. Hoop dat ie wat laat zien.
Hij is van grote waarde bij het afjagen van de tegenstander, als je hem dan vlak voor de verdediging posteert trek je het hele systeem uit elkaar als hij gaat lopen afjagen. Ik zou dan liever met de punt naar achteren willen spelen, Vilhena verder naar voren schuiven en het centrum een stuk hoger laten spelen. Dan moet het wel mogelijk zijn denk ik.quote:Op woensdag 24 juli 2013 10:04 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ik snap ook wel dat Immers belangrijk is voor het team, maar ik zou graag zien hoe het uitpakt als je hem dus meer als controlerende middenvelder naast Clasie neerzet, hij mist gewoon kwaliteiten voor een 10 en haalt zijn krediet door te fungeren als motor op het middenveld, dan staat hij toch gewoon niet op de goede plek?
Juist wel, hartstikke belangrijk. Alleen niet heel erg in aanvallend opzicht, daar mis hij te veel kansen voor, maar in verdedigend opzicht. Hij maakt verschrikkelijk veel meter in het afjagen en meeverdedigen. Daardoor staat er een stuk minder druk op de rest van het team. Mijn inziens heeft elk team zo'n speler op het middenrif nodig, is echt verschrikkelijk handig! Is het natuurlijk wel handig als hij iets meer met de bal kan dan Lex kan, maargoed, dat kunnen we niet betalen...quote:Op woensdag 24 juli 2013 10:08 schreef Elan het volgende:
[..]
Immers is niet belangrijk voor het team. Geloof ik niet daar is hij te slecht voor.
Hij doet wel veel goed alleen het belangrijkste, aan de bal vaak nietquote:Op woensdag 24 juli 2013 10:08 schreef Elan het volgende:
[..]
Immers is niet belangrijk voor het team. Geloof ik niet daar is hij te slecht voor.
Zijn rol is een veelal aanvallende rol dus daar beoordelen we hem op als je hem als verdedigende middenvelder wilt posteren moet iemand wel in staat zijn een fatsoenlijke pass te geven en over opbouwende kwaliteiten beschikken.quote:Op woensdag 24 juli 2013 10:12 schreef HansVaak het volgende:
[..]
Hij is van grote waarde bij het afjagen van de tegenstander, als je hem dan vlak voor de verdediging posteert trek je het hele systeem uit elkaar als hij gaat lopen afjagen. Ik zou dan liever met de punt naar achteren willen spelen, Vilhena verder naar voren schuiven en het centrum een stuk hoger laten spelen. Dan moet het wel mogelijk zijn denk ik.
[..]
Juist wel, hartstikke belangrijk. Alleen niet heel erg in aanvallend opzicht, daar mis hij te veel kansen voor, maar in verdedigend opzicht. Hij maakt verschrikkelijk veel meter in het afjagen en meeverdedigen. Daardoor staat er een stuk minder druk op de rest van het team. Mijn inziens heeft elk team zo'n speler op het middenrif nodig, is echt verschrikkelijk handig! Is het natuurlijk wel handig als hij iets meer met de bal kan dan Lex kan, maargoed, dat kunnen we niet betalen...
Afjagen als verdedigende middenvelder? Juist ja. Als hij de helft van zijn kansen erin schiet worden we fluitend kampioen en dan blijkt dus wel dat het een goeie aankoop is. Al had ik wel liever El Ahmadi gezien (of Toornstra ofzo) dan Immers, maar ben zeker niet ontevreden!quote:Op woensdag 24 juli 2013 10:16 schreef Elan het volgende:
Zijn rol is een veelal aanvallende rol dus daar beoordelen we hem op als je hem als verdedigende middenvelder wilt posteren moet iemand wel in staat zijn een fatsoenlijke pass te geven en over opbouwende kwaliteiten beschikken.
Nooit gedacht maar je mist die El Ahmadi nog dagelijks.
Vlak voor de verdediging dat is toch een verdedigende middenvelder. Ik beoordeel hem gewoon op zijn positie waar hij nu speelt las je het niet erg vindt en dan schiet hij echt te kort.quote:Op woensdag 24 juli 2013 10:21 schreef HansVaak het volgende:
[..]
Afjagen als verdedigende middenvelder? Juist ja. Als hij de helft van zijn kansen erin schiet worden we fluitend kampioen en dan blijkt dus wel dat het een goeie aankoop is. Al had ik wel liever El Ahmadi gezien (of Toornstra ofzo) dan Immers, maar ben zeker niet ontevreden!
Zijn grote kracht is het afjagen, dat gaat niet als verdedigende middenvelder/vlak voor de verdediging. Dan moet je hem dus verder naar voren positioneren. En op zijn afronding valt te trainen, gaat dus ook nog wel beter worden. Hij doet inderdaad wellis stomme dingen, maar is er dan ook als eerste weer bij om het te herstellen. Daar heb je meer aan dan iemand die hartstikke technisch is, maar weigert mee te verdedigen. Of je moet Messi heten.quote:Op woensdag 24 juli 2013 10:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Vlak voor de verdediging dat is toch een verdedigende middenvelder. Ik beoordeel hem gewoon op zijn positie waar hij nu speelt las je het niet erg vindt en dan schiet hij echt te kort.
Hij mist zoveel kansen doet zoveel lompe dingen met de bal dat massa's mensen zich wekelijks zitten op te vreten als hij weer eens iets verprutst. Tegen Psv voor de beker ook een moment dat hij een bal recht de lucht in schoot vervolgens een counter en dan goal voor Psv.
Of die penalty tegen de joden het is bijna lachwekkend.
Jij zegt als dit als dat dan zus of zo maar dat is koffiedik kijken heb je niks aan. Behalve zijn positionering die inderdaad absurd goed is vind ik het maar een waardeloze voetballer.
Die penalty, nee dat was echt gewoon om te huilenquote:Op woensdag 24 juli 2013 10:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Vlak voor de verdediging dat is toch een verdedigende middenvelder. Ik beoordeel hem gewoon op zijn positie waar hij nu speelt las je het niet erg vindt en dan schiet hij echt te kort.
Hij mist zoveel kansen doet zoveel lompe dingen met de bal dat massa's mensen zich wekelijks zitten op te vreten als hij weer eens iets verprutst. Tegen Psv voor de beker ook een moment dat hij een bal recht de lucht in schoot vervolgens een counter en dan goal voor Psv.
Of die penalty tegen de joden het is bijna lachwekkend.
Jij zegt als dit als dat dan zus of zo maar dat is koffiedik kijken heb je niks aan. Behalve zijn positionering die inderdaad absurd goed is vind ik het maar een waardeloze voetballer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |