In ons gesprek was 't gewoon off-topic.quote:Op vrijdag 19 juli 2013 00:49 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Beslist niet, het onderwerp is immers Palestina en Israel. Dus die brooddronkenheid is wel degelijk aan de orde.
Nee, je gaf geen antwoord. Je analyseerde de vraag en wees erop dat de situatie hedentendage een aantal historische oorzaken kent, die jij anders zou hebben gedaan. Maar dat was de vraag niet.quote:Op donderdag 18 juli 2013 23:46 schreef Peunage het volgende:
[..]
Misschien moet jij dan wat beter lezen, want ik geef wel degelijk antwoord op jouw vraag.
Je maakt het veel moeilijker dan het is.quote:Misschien als je niet zo selectief reageert, en gewoon alles goed doorleest zul je zien wat mijn antwoord is. Maar het kan natuurlijk ook zijn dat het antwoord wat ik gegeven heb niet is wat jij verwacht, dat moet je dan zelf weten. Je komt met een vraag over een zeer complex conflict, dan moet je natuurlijk geen ja/nee antwoorden verwachten.
Dat is inderdaad precies wat ik ga zeggen en daar heb ik ook voor de volle 100% gelijk in om dat te doen - en om je dat te verwijten.quote:Nou doe ik al wat langer aan dit soort discussies, dus ik weet wat jij gaat zeggen. "Ik heb niet gezegd dat alle Palestijnen dat doen".
En ook dat is niet wat ik zei. Het is niet eens mijn standpunt.quote:Jij vind het blijkbaar een reden om de Palestijnen geen stop op nederzettingen te gunnen.
Deze gevolgtrekking is zelfs niet valide als je eerdere veronderstelling correct was geweest...quote:Wat zeg ik, het gaat niet eens om de stop, maar om een blokkade van de EU. Zelfs dat gun je ze niet.
Dus, of je bent er van overtuigd dat alle Palestijnen hun kinderen met Jodenhaat opvoeden, of je vind het in ieder geval zwaar genoeg om hen zo iets simpels niet te gunnen.
Logica zou voorschrijven dat je wel inziet dat er twee kanten aan een verhaal zitten - en dat er daarom iets moet mankeren aan je eenzijdige stellingname. Sorry, logica valt af.quote:
quote:, inzicht in processen
Er lopen hier toch echt pro-Israël én pro-Palestina figuren rond. Je wordt dus helemaal niet eenzijdig aangesproken, tenzij je (en daar gaan we weer) de andere zijde niet wil, of kan, horen.quote:en vooral: eenzijdig aangesproken worden. Dat leidt immers tot eenzijdige antwoorden.
http://www.elsevier.nl/Po(...)aar-Israel-1313758W/quote:PvdA-Kamerlid Ahmed Marcouch mocht van zijn partij niet naar Israël afreizen om mee te werken aan een televisieprogramma. Ondanks wekenlange voorbereidingen met het Kamerlid moest hij vlak voor vertrek afzeggen.
Reis
Bijna zes weken voor de reis had Marcouch de uitnodiging geaccepteerd en er was sindsdien regelmatig contact met de PvdA'er geweest. De programmamakers overlegden met Marcouch wie hij in Israël zou ontmoeten.
Marcouch zei dat hij de reis plotseling moest afzeggen omdat hij de reis niet tijdig had aangemeld bij zijn partij en dat hij volgens de gedragscode van partij geen gratis reizen mag accepteren, schrijft Knoop. Knoop suggereerde nog dat Marcouch de reis zelf zou betalen maar kreeg daar geen reactie op.
Zwarte lijst
'Sindsdien zijn ons uiteraard meer details en achtergronden over de afzegging van Marcouch bekend geworden,' schrijft Knoop. Marcouch zou niet naar Israël mogen omdat het land op de zwarte lijst staat van de PvdA.
Volgens Knoop toont het voorval weer eens aan dat de PvdA 'inzake Israël van geen kant' deugt. In plaats van Ahmed Marcouch kwam acteur Huub Stapel naar Israël.
Wellicht kan deze docu je wat antwoorden, of iig perspectieven, geven: Louis Theroux: My time among the 'ultra-Zionists'quote:Op donderdag 18 juli 2013 00:29 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Maar wat heb je aan wijsheid zonder daden? En voor wie is jouw bestuderen dan nuttig? Alleen voor jezelf? Blijkbaar niet, want in de nieuwe wet wordt gesproken over briljante leerlingen, dus er zijn ook mindere leerlingen. En ook niet voor vrouwen, want die mogen niet meedoen.
Ik moet nu denken aan de bedelaars in India, die zich wijden aan verlichting. Die leven van aalmoezen. Dit lijkt er op te lijken.
Dan heb ik twee kanttekeningen.
Uitsluitend en alleen aan je eigen wijsheid werken; wat is het nut daarvan? Kun je daarvan zalig worden?
Uitsluitend en alleen voor jezelf nuttig zijn; moet een staat dat faciliteren?
Veronderstellingen zonder basis. Of, om in je eigen woorden te blijven: fascinerend hoe je interpreteert zonder onderbouwing.quote:Op vrijdag 19 juli 2013 11:56 schreef Karrs het volgende:
[..]
Logica zou voorschrijven dat je wel inziet dat er twee kanten aan een verhaal zitten - en dat er daarom iets moet mankeren aan je eenzijdige stellingname. Sorry, logica valt af.
Maatschappelijk, politiek, economisch, psychologisch.quote:[..]Wat bedoel je hiermee? Wat voor processen?
Pro-Palestijns? Behalve dan dat mensen hen een eigen staat gunnen met een eigen autonome regering en alles wat daar bij hoort (zoiets als wat de joden hebben, zeg maar) zie ik mensen niet meer pro-Palestijns zijn.quote:[..]
Er lopen hier toch echt pro-Israël én pro-Palestina figuren rond. Je wordt dus helemaal niet eenzijdig aangesproken, tenzij je (en daar gaan we weer) de andere zijde niet wil, of kan, horen.
Wat een sukkels, bij de PvdA. En die Knoop is, gezien zijn taal, van het CIDI.quote:Op vrijdag 19 juli 2013 19:31 schreef Kesefkesef het volgende:
PvdA-fractie verbood Kamerlid Marcouch reis naar Israël
[..]
http://www.elsevier.nl/Po(...)aar-Israel-1313758W/
Volkomen random uitspraak, heeft niets te maken met het logica-discussiepunt. Lijkt wel een paniekreactie. Zat ik zo dicht bij 't doel?quote:Op zaterdag 20 juli 2013 00:12 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Veronderstellingen zonder basis. Of, om in je eigen woorden te blijven: fascinerend hoe je interpreteert zonder onderbouwing.
Nietszeggend, sorry.quote:Maatschappelijk, politiek, economisch, psychologisch.
Ook weer zo'n nietszeggende (afleidende?) uitspraak. Ik zei dat je niet eenzijdig wordt aangesproken in dit topic.quote:Pro-Palestijns? Behalve dan dat mensen hen een eigen staat gunnen met een eigen autonome regering en alles wat daar bij hoort (zoiets als wat de joden hebben, zeg maar) zie ik mensen niet meer pro-Palestijns zijn.
Oh, ik zie al waarom je het niet snapt.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 00:17 schreef Karrs het volgende:
[..]
Volkomen random uitspraak, heeft niets te maken met het logica-discussiepunt. Lijkt wel een paniekreactie. Zat ik zo dicht bij 't doel?
Je bedoelt dat je dat niet snapt.quote:[..]
Nietszeggend, sorry.
Ik word wel degelijk eenzijdig aangesproken: als antisemiet. En de mensen die het (deels) met me eens zijn, worden ook antisemiet genoemd. Niet dat ik onder de indruk ben, maar eenzijdig is het wel.quote:[..]
Ook weer zo'n nietszeggende (afleidende?) uitspraak. Ik zei dat je niet eenzijdig wordt aangesproken in dit topic.
Haha, onzinquote:Op zaterdag 20 juli 2013 00:24 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Oh, ik zie al waarom je het niet snapt.
Je veronderstelt en interpreteert van alles over wat ik wel of niet inzie. En dat kun je nauwelijks weten.
[..]
Je bedoelt dat je dat niet snapt.
[..]
Ik word wel degelijk eenzijdig aangesproken: als antisemiet. En de mensen die het (deels) met me eens zijn, worden ook antisemiet genoemd. Niet dat ik onder de indruk ben, maar eenzijdig is het wel.
Maar ik vind dit geen interessante discussie en al helemaal niet aan de orde.
Gaan we weer met dat semantische gezeik. Lopen er in een gymnasium soms ook alleen maar blote jongens rond?quote:Op zaterdag 20 juli 2013 16:49 schreef Triggershot het volgende:
Ik als Semiet word ook antisemiet genoemd.
Hij noemt het terecht antisemitisme, dan er een collectief daarboven op het alleen voor Joden maakt, dat is idioot.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 17:28 schreef Rosario het volgende:
[..]
Gaan we weer met dat semantische gezeik. Lopen er in een gymnasium soms ook alleen maar blote jongens rond?
Etnische jodenhaat is door ene W. Marr 'antisemitisme' genoemd. Sorry dat jij niet mee mag doen.
Wat een onzin, "Antisemitische Hefte" gaat alleen over joden, daar kwam geen collectief aan te pas.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 17:30 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Hij noemt het terecht antisemitisme, dan er een collectief daarboven op het alleen voor Joden maakt, dat is idioot.
Natuurlijk wel, als er een groter groep mee gaat in het monopoliseren van een term wat eigenlijk meer gaat over een veel breder groep dan alleen de joden. Alsof je Germaans kunt beperken tot Duitsers.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 17:37 schreef Rosario het volgende:
[..]
Wat een onzin, "Antisemitische Hefte" gaat alleen over joden, daar kwam geen collectief aan te pas.
Als de term antigermanisme alleen op Duitsers sloeg zou ik echt niet gaan zeiken daarover hoor. Dat is dan gewoon de historische ontwikkeling van het woord.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 17:38 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Natuurlijk wel, als er een groter groep mee gaat in het monopoliseren van een term wat eigenlijk meer gaat over een veel breder groep dan alleen de joden. Alsof je Germaans kunt beperken tot Duitsers.
Dat is het nou juist, het slaat niet alleen specifiek op Duitsers, het idee is begonnen in rumoerige tijden met Joden, al dan wel een rijk historie in het verleden mbt tot Joden, maar om dat nu te beperken en zelfs anti-zionistische joden en palestijnen antisemiet te noemen is behoorlijk idioot.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 17:41 schreef Rosario het volgende:
[..]
Als de term antigermanisme alleen op Duitsers sloeg zou ik echt niet gaan zeiken daarover hoor. Dat is dan gewoon de historische ontwikkeling van het woord.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |