Goh echt?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 18:56 schreef starla het volgende:
[..]
Wil niet je ballon lek prikken, maar zoiets bestaat niet.
Ufologen zijn paranoide mensen die op een zolderkamertje zitten. De gemiddelde Fokker zeg maar. Dus bij dezen ben je ufoloog! Proficiat!
Ga nu een baan zoeken aub of een echte studie doen.
Zelfs in Usa gelooft al 60% in Buitenaards Leven http://wetenschap.infonu.(...)itenaards-leven.htmlquote:Op dinsdag 16 juli 2013 19:02 schreef starla het volgende:
[..]
Gast, je hebt teveel X-files gekeken. Wordt wakker en welkom tot de wereld van grote mensen;
waar 99% niet gelooft in Aliens en al helemaal dit soort taferelen niet wil financieren dmv studies.
Geloof me, je bent beter af achter de kassa van de lokale super met je VWO-diploma dan als ufoloog.
Ok duidelijk. De fase van leren en begrijpen voorbij. En dat op 30 al. Nou veel succes met de rest van je leven.......quote:Op dinsdag 16 juli 2013 19:35 schreef starla het volgende:
[..]
Toen ik 16 was en jij waarschijnlijk 5, toen was dat ook heel 'in' en had je elke avond op discovery channel docu's, dus doe niet alsof het van deze tijd is. Dat noem ik nu ignorant. Ik heb in de afgelopen 14 jaar een mening gevormd, en die mening is dat intelligent buitenaards leven dat ons komt opzoeken nonsens is. Hoef je het ook helemaal niet mee eens te zijn, maar ik ben de fase van leren en begrijpen voorbij.
Jezus je lijkt wel een parodie zeg. En jij bent arts zerieus? Ongelofelijk dat je de intelligentie hebt om zo'n studie door te komen.....quote:
Altijd typisch dat mensen die beginnen over intelligentie vaak zelf niet bijster intelligent overkomen.quote:Op maandag 22 juli 2013 09:27 schreef Japie77 het volgende:
zerieus? Ongelofelijk dat je de intelligentie hebt om zo'n studie door te komen.....
Ik begon dit topic te lezen en stuitte steeds weer op een bericht waar mijn vingers van gingen jeuken. Serieuze vraag: waarom kraak jij mensen zo af die anders over dingen denken als jij? Heb je dat nodig om jezelf daardoor beter te voelen ofzo? Ik kan daar zo slecht tegen van dat soort gedrag. Bah.quote:Op maandag 22 juli 2013 12:46 schreef starla het volgende:
[..]
Altijd typisch dat mensen die beginnen over intelligentie vaak zelf niet bijster intelligent overkomen.
Dat meen ik zerieus. Soberso![]()
BTW, je kon het ook allemaal in één post doen i.p.v. dit hele topic te kapen met je 'goed' bedoelde feedback.
1) Zo'n studie bestaat niet. Je mag verwachten dat iemand met een atheneumdiploma dat toch wel snapt.quote:Op maandag 22 juli 2013 13:10 schreef Japie77 het volgende:
Serieuze vraag: waarom kraak jij mensen zo af die anders over dingen denken als jij?
1) Niet iedereen heeft dezelfde denkrichting als jij.quote:Op maandag 22 juli 2013 13:15 schreef starla het volgende:
[..]
1) Zo'n studie bestaat niet. Je mag verwachten dat iemand met een atheneumdiploma dat toch wel snapt.
2) Hij verkondigt bepaalde zaken als de waarheid. Het enige verschil tussen een charlatan en een wetenschapper is dat de charlatan altijd gelijk heeft.
3) Hij heeft totaal geen zelfkritiek.
Ik was toch wel een beetje benieuwd naar het filmpje dat ik al heel globaal had doorgenomen en ben daarom maar eens bij het begin begonnen.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 15:19 schreef Maron het volgende:
[..]
Tres interessant wat je schrijft @Duimpje..ik vond vanochtend iets soortgelijks..
Kijk maar of je het iets vindt..
Het activeren van DNA en spirituele groeiquote:Laat me je een schetsmatig voorbeeld geven van hoever deze valse leermeesters gaan om de mensen die niet alert zijn, in hun strik te vangen. Enkele van de voorstanders van het bestaan van extra DNA-strengen hebben geprobeerd hun theorie te ondersteunen door te verwijzen naar een boek dat van Zecharia Sitchin dat de 12e planeet heet. Enkele mensen hebben de bevindingen van Sitchin gebruikt om die uit te breiden.
Het idee is in principe dat de aarde – gebaseerd op archeologisch bewijs en oude teksten – is bezocht door buitenaardse wezens in ruimteschepen. Deze wezens kwamen van een planeet die deel uitmaakt van dit zonnestelsel, maar er 3600 jaar voor nodig heeft om één omloop om de zon te maken. Dus is iedere 3600 jaar deze planeet – die Marduk, Niburu, of planeet X heet – dicht genoeg bij de aarde waardoor wezens daarvandaan deze planeet kunnen bezoeken.
Er wordt verondersteld dat deze wezens in het verleden de technologie en vaardigheden hadden die veel verder gaan dan menselijke wezens tegenwoordig hebben. Daardoor werden ze als goden beschouwd door bepaalde oude beschavingen en hun verfijnde technologie – waaronder ruimteschepen – werd beschreven in oude geschriften.
Er wordt verondersteld dat de buitenaardse wezens naar de aarde kwamen om haar bodemschatten te winnen. Maar omdat zijn niet bereid waren het harde werk te doen, probeerden ze een ras van slaven te scheppen uit hun eigen DNA dat 12 strengen had om hun op god gelijkende krachten te vormen. Maar zelfs dit werd problematisch en daarom vermengden ze hun eigen DNA met dat van de Homo Erectus om de Homo Sapiens te scheppen als een ras van slaven om de bodemschatten die zij nodig hadden te oogsten. In dit proces deactiveerden ze 10 strengen DNA dat naar men veronderstelt het feit verklaart waarom de Homo Sapiens maar 2 DNA-strengen heeft.
Je zou je eens kunnen afvragen waarom deze genetische wetenschappers niet gewoon de andere 10 DNA-strengen eruit lieten in plaats van ze te deactiveren. Dat zou natuurlijk de theorie ontluisteren dat je de andere 10 strengen kunt activeren en jij daardoor als bij toverslag op een god gelijkende vaardigheden kunt verwerven. Wat het op zijn beurt weer onnodig maakt dat je de diensten koopt van de mensen die beweren dat zij je DNA kunnen activeren.
De reden dat ik deze korte samenvatting van een uitgebreide theorie geef, is jou aan te tonen dat het uiterst belangrijk is voor spirituele zoekers om Christusonderscheid te gebruiken, zelfs gezond verstand en logica, wanneer je dergelijke beweringen evalueert. Neem in dit geval eens de theorie dat er een planeet is die om de Zon draait en er 3600 jaar over doet om één rotatie te doen. Er wordt verondersteld dat deze planeet een elliptische omloop doet die haar in het ene geval dichterbij de Zon brengt dan de aarde en in het andere geval veel verder van de Zon verwijdert.
Als een dergelijke planeet inderdaad bestond, zou ze op een bepaald moment dichterbij de Zon zijn dan de aarde. In het andere uiterste van haar omloop, zou zij zoveel verder van de Zon verwijdert zijn, waardoor het er veel kouder is dan op aarde. Dus als er inderdaad leven op zo’n planeet zou zijn, zou het zich aan deze extreme temperaturen kunnen aanpassen. Dit is op zich al heel onwaarschijnlijk, maar laten we er nog een niveau aan toevoegen.
Je weet dat de aarde de enige planeet is waarvan bekend is dat er leven bestaat en de reden daarvoor is dat de aarde een temperatuurbereik heeft dat stabiel is, noch extreem heet, noch extreem koud. Daardoor heeft het leven zich binnen een heel klein temperatuurverschil ontwikkeld. Toch beweren de theorieën twee dingen:
* De buitenaardse wezens hebben een planeet ontwikkeld met extreem grote schommelingen in temperatuur en zijn in staat zich aan deze extreme verschillen aan te passen. Deze vorm van leven zou in staat moeten zijn in omstandigheden te leven die lijken op die van Mercurius en Pluto – die beide geen – materiële – levensvormen hebben.
* Deze levensvorm van buitenaardse wezens – die zich hebben aangepast aan extreme temperatuurschommelingen – zouden DNA hebben dat lijkt op het DNA dat eerder in een stabielere omgeving is geëvolueerd. Het DNA van de buitenaardse wezens lijkt genoeg op het DNA op aarde om vermengd te worden met een organisme dat op deze planeet zou zijn geëvolueerd.
Mijn punt is aan te tonen dat deze theorieën de logica, het gezond verstand en het Christusonderscheid tarten. Het is alleen maar fictie dat bedacht is om spirituele zoekers doodlopende wegen te laten volgen die hun tijd en aandacht opeisen zonder ooit tot echte spirituele groei te leiden.
Denk eraan dat ik niet ontken dat er in het verleden beschavingen bestonden die technologisch geavanceerder waren dan de moderne beschaving. En ik ontken ook niet dat wetenschappers in enkele van deze beschavingen de vaardigheid hadden om genen te manipuleren en in feite veel diersoorten hebben gemaakt en zelfs de genen van homo sapiens hebben beïnvloed.
Het bestaan van geavanceerde beschavingen in het verleden zorgt er niet voor dat buitenaardse wezens ons bezoeken. Dit is weer een voorbeeld van hoe mensen de vergissingen van de materialistische wetenschappers uitbreiden. Deze wetenschappers postuleren dat het menselijke leven nog maar heel korte tijd op deze planeet bestaat. En ze beweren dat de evolutie maar één richting kan opgaan. Daardoor zouden er miljoenen jaren geleden in het verleden geen beschavingen hebben kunnen bestaan die verder waren geëvolueerd dan de huidige. Beide beweringen zijn onjuist, omdat het menselijke leven al miljoenen jaren op aarde heeft bestaan en een aantal beschavingen zijn naar grote hoogte opgeklommen, maar hebben daardoor zichzelf vernietigd. Maar enkele mensen hebben gedacht dat dit betekende dat de oude verslagen van geavanceerde technologie van buitenaardse bezoeken moest komen.
Als je tegenwoordig naar de aarde kijkt, zie je hoe er een enorm groot verschil zit tussen de technologische vaardigheden van stammen in het regenwoud in de Amazone en de westerse beschaving. Zelfs nog grotere verschillen hebben er in het verleden bestaan, dat het feit verklaart dat bepaalde beschavingen in het verleden bezocht werden door mensen met superieure technologie die voor de verkeerde aanname heeft gezorgd dat ze Goden waren, omdat ze in ruimteschepen kwamen en superieure vaardigheden bezaten. Maar de bezoekers kwamen eenvoudig uit een andere beschaving op aarde.
Mijn punt is dat het bestaan van oude mythes of zelfs kunstproducten kan worden verklaard zonder te postuleren dat de aarde door buitenaardse beschavingen werd bezocht. Op dezelfde manier betekent de aanwezigheid op aarde van mensen die superieure vaardigheden of kennis hebben, niet dat deze wezens hier in ruimteschepen naar toe zijn gereisd. De aarde is het kruispunt van levensstromen uit verschillende planetaire systemen die in een menselijk lichaam mogen incarneren. Enkelen hebben nog wat herinneringen aan de oorsprong van hun levensstroom op andere planeten of in verafgelegen melkwegstelsels. Daardoor hebben mensen de mythe gecreëerd dat ze hier fysiek naartoe zijn gereisd in plaats van dat ze hier geïncarneerd zijn.
Joh, laat hem lekker zijn droom najagen.. En het onderzoeken van plaatsen waar veel ufo's verschijnen is helemaal geen domme bezigheid. Tenslotte weten we niet wat het is, dus is het de moeite waard om te onderzoeken.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 19:02 schreef starla het volgende:
[..]
Gast, je hebt teveel X-files gekeken. Wordt wakker en welkom tot de wereld van grote mensen;
waar 99% niet gelooft in Aliens en al helemaal dit soort taferelen niet wil financieren dmv studies.
Geloof me, je bent beter af achter de kassa van de lokale super met je VWO-diploma dan als ufoloog.
Zitchin heeft dat niet allemaal uit zijn duim gezogen he. Die kennis komt uit de oudste geschriften op Aarde, de Sumerische Kleitabletten. En jij bent vrij om alle oude kennis die we hebben van oude volken af te doen als onzin of overdreven of wat ook. Maar dat is wel een beetje arrogant aangezien al bewezen is dat sommige kennis van oude volken verder was dan de onze.quote:Op maandag 22 juli 2013 14:01 schreef kleinduimpje3 het volgende:
[..]
Ik was toch wel een beetje benieuwd naar het filmpje dat ik al heel globaal had doorgenomen en ben daarom maar eens bij het begin begonnen.
Het komt op mij over dat het een mengeling is van waarheden en onwaarheden, wat vaak het geval is met gechanneld materiaal.
Het feit dat ze vaak veel waarheden bevatten brengt het risico met zich mee dat de onwaarheden daarom ook als aannemelijk worden beschouwd en kritiekloos overgenomen.
Ik meen op zo’n onwaarheid gestuit te zijn in de passage waar het mannetje een boek van Zecharia Sitchin aanprijst, ongeveer na 2,02 minuten.
Ik vind de volgende visie op dat boek geloofwaardiger:
[..]
Het activeren van DNA en spirituele groei
Als de argumenten die ik al heb aangehaald je niet overtuigen, doen de volgende het misschien.quote:Op maandag 22 juli 2013 14:13 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Zitchin heeft dat niet allemaal uit zijn duim gezogen he. Die kennis komt uit de oudste geschriften op Aarde, de Sumerische Kleitabletten. En jij bent vrij om alle oude kennis die we hebben van oude volken af te doen als onzin of overdreven of wat ook. Maar dat is wel een beetje arrogant aangezien al bewezen is dat sommige kennis van oude volken verder was dan de onze.
Wat betreft de Goden die op Aarde neerdaalden. Wist je dat enorm veel religies zijn begonnen met een verschijning van een (engel) aan degene die de religie in het leven heeft geroepen. En de verschijningen van de engels/goden doen opmerkelijk veel aan een wezen denken die gewoon veel verder was (technologisch en spiritueel). Oftewel een Buitenaards Wezen.
http://nl.wikipedia.org/w(...)tieve_planeet_Nibiruquote:De fictieve planeet Nibiru
Volgens de schrijver Zecharia Sitchin zou Nibiru in Sumerische teksten refereren aan een planeet, die eens in de 3.600 jaar ons zonnestelsel binnendringt. De planeet zou een baan volgen tussen Jupiter en Mars door, alvorens aan een weg terug te beginnen. Een dergelijk baan is onmogelijk [1][2], toch zijn aanhangers van Sitchin's theorie bang dat deze fictieve passage van een fictieve planeet voor aardbevingen, vloedgolven, voedseltekorten, ziekten, meteorietinslagen, vulkanische uitbarstingen en een omkering van het aardmagnetisch veld zal zorgen. Omdat Sumerische teksten van een soortgelijke gebeurtenis zouden spreken, zo'n 11.000 jaar voor Christus.
Het Sumerische volk vergaarde – volgens Sitchins aantoonbaar foute interpretatie[3] van Sumerische kleitabletten – al hun kennis via een bezoek van de planeet Nibiru, en meer bepaald de Anunnaki, het volk dat deze planeet bewoonde. Sitchin claimde dat de Sumeriërs een terugkomst van de planeet Nibiru voorspelden in het jaar 2003. Toen er in dat jaar niets gebeurde werd de voorspelling door de Nibiru-adepten verschoven naar 2012, hetzelfde jaar waarop de Vijfde Grote Cyclus van de Mayakalender eindigt. Dit zou een radicale verandering meebrengen voor het leven op aarde. En dit zou allemaal gebeuren binnen een tijdsspanne van 5 jaar beginnende in 2008. De beschrijvingen van een planeet Nibiru komen niet in op deze manier geschriften van de Mesopotamische volkeren terug[4]. Dit is door een geïnteresseerde zelf vast te stellen[5]. Toch wordt de zogenaamde planeet door Sitchin en adepten gelijkgesteld aan Planeet X.
Hierbij kan wel worden opgemerkt dat als zo'n planeet zich inderdaad in 2012 in ons zonnestelsel had bevonden, deze vroeg door astronomen was zijn opgemerkt.[6] Dit bleek niet het geval. Aan het eind van 2012 is er geen ook Planeet X is verschenen.
De interpretatie van Sitchin is in tegenspraak met de woordenboeken die door Sumerische en Mesopotamische schrijvers in de tijd gebruikt werden, dit feit maakt duidelijk dat het werk van Sitchin puur fictie is.[7]
Sorry maar niet overtuigd. Wie heeft vastgesteld dat zijn interpretatie niet klopte en waarom dan niet? Dit is natuurlijk veel te vaag. Iedereen kan een website opzetten www,sitchinwaswrong.quote:Op maandag 22 juli 2013 14:30 schreef kleinduimpje3 het volgende:
[..]
Als de argumenten die ik al heb aangehaald je niet overtuigen, doen de volgende het misschien.
Maar misschien ook niet, en dan kan ik er verder ook niets aan doen.
[..]
http://nl.wikipedia.org/w(...)tieve_planeet_Nibiru
Dank je voor de link @Duimpje..ik ben het met je eens dat je de tekst van het hele filmpje niet helemaal klakkeloos aan moet nemen..net zoals b.v.de 'Zeitgeist'-serie..quote:Op maandag 22 juli 2013 14:01 schreef kleinduimpje3 het volgende:
[..]
Ik was toch wel een beetje benieuwd naar het filmpje dat ik al heel globaal had doorgenomen en ben daarom maar eens bij het begin begonnen.
Het komt op mij over als dat het een mengeling is van waarheden en onwaarheden, wat vaak het geval is met gechanneld materiaal.
Het feit dat ze vaak veel waarheden bevatten brengt het risico met zich mee dat de onwaarheden daarom ook als aannemelijk worden beschouwd en kritiekloos overgenomen.
Ik meen op zo’n onwaarheid gestuit te zijn in de passage waar het mannetje een boek van Zecharia Sitchin aanprijst, ongeveer na 2,02 minuten.
Ik vind de volgende visie op dat boek geloofwaardiger:
[..]
Het activeren van DNA en spirituele groei
Daar heb je helemaal gelijk in en het filmpje bevat inderdaad naar mijn mening veel dingen die dicht bij de waarheid zijn.quote:Op maandag 22 juli 2013 15:00 schreef Maron het volgende:
[..]
Dank je voor de link @Duimpje..ik ben het met je eens dat je de tekst van het hele filmpje niet helemaal klakkeloos aan moet nemen..net zoals b.v.de 'Zeitgeist'-serie..
Waarheden en onwaarheden door elkaar, maar zelfs onwaarheden kunnen een kern van waarheid bevatten, die door zoveel meningen en interpretaties telkens anders kunnen worden begrepen, en uitgelegd..
70% daar gelooft ook in een god... Zegt niet zoveel.quote:Op maandag 22 juli 2013 09:17 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Zelfs in Usa gelooft al 60% in Buitenaards Leven http://wetenschap.infonu.(...)itenaards-leven.html
Dus hou alsjeblieft om met het spuien van die onzin van je.
Nee wetenschappers hebben niet altijd gelijk.quote:Op maandag 22 juli 2013 13:53 schreef Japie77 het volgende:
[..]
2) En een wetenschapper heeft zeker wel altijd gelijk? Wetenschap leert ten eerste ook constant nieuwe dingen en ten tweede is de wetenschap overrated want veel mensen denken dat als er maar een wetenschappelijk etiketje opzitten het DE WAARHEID is ofzo. Terwijl dat natuurlijk onzin is, het is puur een bepaalde methode om onderzoek te doen. Ander onderzoek kan net zo goed prima onderzoek zijn.
Wetenschap heeft dan ook een zelfreinigend vermogen.quote:Op maandag 22 juli 2013 20:59 schreef t4rt4rus het volgende:
[..]
Nee wetenschappers hebben niet altijd gelijk.
Starla zegt dat charlatans altijd gelijk hebben. Staat toch duidelijk bij haar punt 2...
En jij weet zeker dat een God of Goden niet bestaan? Is dat wetenschappelijk bewezen?quote:Op maandag 22 juli 2013 20:54 schreef t4rt4rus het volgende:
[..]
70% daar gelooft ook in een god... Zegt niet zoveel.
Wetenschap is in deze wereld een dogma geworden voor veel mensen helaas.quote:Op maandag 22 juli 2013 21:10 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wetenschap heeft dan ook een zelfreinigend vermogen.
Dat zoiets niet bestaat is bijna ongemogelijk te bewijzen, maar het is ook niet bewezen dat goden wel bestaan. Er zijn niet eens aanwijzingen dat goden zouden bestaan.quote:Op maandag 22 juli 2013 22:04 schreef Japie77 het volgende:
[..]
En jij weet zeker dat een God of Goden niet bestaan? Is dat wetenschappelijk bewezen?
Als je alle oude geschriften en religies bestudeerd kom je tot de conclusie dat ze bijna allemaal een "verschijning" hebben gehad van een "engel". Dat is toch wel een behoorlijke aanwijzing. Of allemaal lariekoek?quote:Op maandag 22 juli 2013 22:15 schreef t4rt4rus het volgende:
[..]
Dat zoiets niet bestaat is bijna ongemogelijk te bewijzen, maar het is ook niet bewezen dat goden wel bestaan. Er zijn niet eens aanwijzingen dat goden zouden bestaan.
Maar dat hangt ook een beetje van de definitie van een god af.
Over dingen als "god is liefde" valt niet zo veel zinvols te vertellen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |