Bureau jeugd...quote:Op maandag 15 juli 2013 13:40 schreef Ryon het volgende:
[..]
Oh God ja.. revolutionair plan.. hmm.. Hoe heette dat in Nederland ook al weer.. even kijken.. oh ja: http://www.bureaujeugdzorg.info/Informatie/
Wat is jouw plan dan? Zwarte kinderen laten opvoeden door blanke kinderen zoals dat ook in Australië gebeurde in de hoop dat zij de blanke normen overnemen in plaats van de loederlijke en minderwaardige negernormen? Dat heeft men in de jaren dertig en veertig ook geprobeerd in de zuidelijke staten van Amerika. Omstreden is als kwalificatie nog een eufemisme.quote:Op maandag 15 juli 2013 13:53 schreef Terminator2000bc het volgende:
[..]
Bureau jeugd...Pennenlikkende ambtenaren die hun statistiekjes bij houden.
Om mijn plan te implementeren moet het hele systeem op de schop. De tijd van slappe hap oplossingen is inmiddels voorbij.
Yup. Nog harder er op los gaan dan in hun geliefde land van hun "broeders". Kijken waar ze dan liever zitten. Want dat "niet werken/wel jatten" krijg je er toch niet uit.quote:Op maandag 15 juli 2013 14:02 schreef arjan1212 het volgende:
ik denk dat het enige dat helpt is een 14 jarige die word aangehouden voor diefstal door de politie met hun wapenstok helemaal kapot laten slaan, de softe aanpak werkt niet, zwaarder straffen werkt ook niet, blijft over politie geweld
Jij haalt ras erbij. Ik heb het in mijn post over sociaal begunstigde gezinnen. Sterker nog, je kunt die kinderen beter bij succesvolle marokkaanse gezinnen plaatsen dan bij nederlandse i.v.m. cultuurshok e.d.quote:Op maandag 15 juli 2013 13:55 schreef Ryon het volgende:
[..]
Wat is jouw plan dan? Zwarte kinderen laten opvoeden door blanke kinderen zoals dat ook in Australië gebeurde in de hoop dat zij de blanke normen overnemen in plaats van de loederlijke en minderwaardige negernormen? Dat heeft men in de jaren dertig en veertig ook geprobeerd in de zuidelijke staten van Amerika. Omstreden is als kwalificatie nog een eufemisme.
Zeker. En dan onder het zonnetje in Rabat aan de Amstel. I'll join you any time!quote:Op maandag 15 juli 2013 12:06 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Ik drink ook een glaasje thee met je mee. Doe mij maar mint. Ben daar dol op. Onder het genot van een kopje thee is alles bespreekbaar. Het maakt de tong los.
De intentie van TS is dan ook vrij duidelijk bij dit soort topics, als iemand al begint met 'Rabat aan de Amstel' - dan weet je hoe laat het is.quote:Op maandag 15 juli 2013 12:28 schreef Aloulou het volgende:
Jemig zeg, ouders in achterstandswijken die soms slechte invloed hebben op hun kinderen. Schokkend
Ik zie niet in waarom een succesvol gezin nog even wat probleemjongeren zal gaan onderhouden. Die wens is er niet bij die groep simpelweg omdat zij in zijn totaliteit niet geassocieerd willen worden met dergelijke mensen. Je kan niet eisen dat men als succesvolle Marokkaan zich keihard dient uit te spreken tegen deze jongeren en vervolgens ook willen dat diezelfde succesvolle mensen deze kerels op gaan nemen in hun eigen gezin.quote:Op maandag 15 juli 2013 18:38 schreef Terminator2000bc het volgende:
[..]
Jij haalt ras erbij. Ik heb het in mijn post over sociaal begunstigde gezinnen. Sterker nog, je kunt die kinderen beter bij succesvolle marokkaanse gezinnen plaatsen dan bij nederlandse i.v.m. cultuurshok e.d.
Breek me de bek niet open over intenties waarmee hier topics worden gestart.quote:Op maandag 15 juli 2013 19:03 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
De intentie van TS is dan ook vrij duidelijk bij dit soort topics, als iemand al begint met 'Rabat aan de Amstel' - dan weet je hoe laat het is.
Haha grapjas. Alsof dat ooit gaat gebeuren, ies koeltoer. Misschien bij de 20e generatie jaquote:Op maandag 15 juli 2013 12:48 schreef kdaalder het volgende:
om te beginnen moeten Marokkanen begrijpen dat je iedereen in Nederland moet accepteren hoe ze zijn. Waaronder homo's die zelfs door de moslims in Nederland niet worden geaccepteert
Maak dan niet zulke achterlijke beweringen in topics waar je zogenaamd een discussie aan wilt wakkeren. Je topics en posts spreken boekdelen kerel. Jouw focus is Marokkanen, Marokkanen en nog eens Marokkanen. Constructiviteit is ver te zoeken.quote:Op maandag 15 juli 2013 19:15 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Breek me de bek niet open over intenties waarmee hier topics worden gestart.
Ga lopen mekkeren in NWS-feedback, stop met je opmerkingen aan mijn adres.
Je verhaal was best goed, totdat je deze onzin ging uitkramen.quote:Op maandag 15 juli 2013 13:52 schreef Ryon het volgende:
... Evenals dat ik maar beperkt nut zie in het sanctioneren van armlastige gezinnen vanwege de problemen die voortkomen uit de armlastige situatie. (...) Maar dat je minimagezinnen gaat beboeten (?) vanwege niet voldoende steun kunnen geven aan hun kinderen zie ik niet zo zitten.
Afglijden naar het niveau van moslimlanden lijkt me nou ook weer niet nodig. Fysiek geweld is nergens goed voor. (Her)opvoeding lijkt me veel beter. Zie dat je die jongeren op het rechte pad krijgt, voordat ze nog veel verder ontsporen.quote:Op maandag 15 juli 2013 14:02 schreef arjan1212 het volgende:
ik denk dat het enige dat helpt is een 14 jarige die word aangehouden voor diefstal door de politie met hun wapenstok helemaal kapot laten slaan, de softe aanpak werkt niet, zwaarder straffen werkt ook niet, blijft over politie geweld
Dan nodigen we Elfletterig ook uit voor een kopje thee in Rabat aan de Amstel. Lijkt mij heel gezellig.quote:Op maandag 15 juli 2013 19:00 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Zeker. En dan onder het zonnetje in Rabat aan de Amstel. I'll join you any time!
Hoe is een verklaring geven voor een probleem hetzelfde als het probleem ontkennen?quote:Op maandag 15 juli 2013 19:21 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Je verhaal was best goed, totdat je deze onzin ging uitkramen.
Veel te vaak wordt gedaan alsof deze problematiek voortkomt uit de "armlastige situatie". Dat is problemen ontkennen van de allerhoogste orde. Het échte probleem is niet de wat lagere welvaart (in Nederland is eigenlijk niemand écht arm), het probleem is een compleet gebrek aan integratie en soms nog erger dan dat: concreet haatgedrag aanleren.
Doen alsof dit een probleem van minimagezinnen is, is de waarheid geweld aandoen. Dit horen we echt veel te vaak. Het lost ook totaal niks op.
Dit is pas de waarheid geweld aan doen. De problematiek in West is wel degelijk een probleem van armoede. Wie al of niet schuldig is aan die armoede is een tweede vraag die je kunt stellen.quote:Op maandag 15 juli 2013 19:21 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Je verhaal was best goed, totdat je deze onzin ging uitkramen.
Veel te vaak wordt gedaan alsof deze problematiek voortkomt uit de "armlastige situatie". Dat is problemen ontkennen van de allerhoogste orde. Het échte probleem is niet de wat lagere welvaart (in Nederland is eigenlijk niemand écht arm), het probleem is een compleet gebrek aan integratie en soms nog erger dan dat: concreet haatgedrag aanleren.
Doen alsof dit een probleem van minimagezinnen is, is de waarheid geweld aandoen. Dit horen we echt veel te vaak. Het lost ook totaal niks op.
Ik bepaal zelf wel welke beweringen ik doe of welke dingen ik schrijf. Daar heb ik jouw beleidsadviezen niet voor nodig. Ik bepaal ook zelf wel in hoeverre ik me constructief wil opstellen; daar ga jij ook niet over. Concrete klachten over onacceptabele inhoud van mijn posts kun je hier kwijt: NWS / [NWS FeedBack versus SC topic#3] Speklapjes voor sp3c of via een topic-report.quote:Op maandag 15 juli 2013 19:16 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Maak dan niet zulke achterlijke beweringen in topics waar je zogenaamd een discussie aan wilt wakkeren. Je topics en posts spreken boekdelen kerel. Jouw focus is Marokkanen, Marokkanen en nog eens Marokkanen. Constructiviteit is ver te zoeken.
En hier heb je meteen een punt te pakken, dat is namelijk een taboe. Falende ouders bestaan eigenlijk niet binnen de Marokkaanse gemeenschap. Ze bestaan niet - in de zin dat het falen nooit en te nimmer kenbaar zal worden gemaakt aan andere leden van de gemeenschap. Dat is gewoonweg schandalig. Net als dat je weet dat Achmed en Ali van 21 drugsdealen, maar daar nooit en te nimmer over praat. Taboe.quote:Op maandag 15 juli 2013 19:27 schreef Hexagon het volgende:
Ik zou trouwens ook die ouders aanpakken. Niet als ze er weinig aan kunnen doen. Maar wel als ze weigeren hulp in te schakelen voor hun ontspoorde zonen. Je hebt kinderen niet altijd in de hand. Maar hulp vragen kan altijd.
Het is een discussieforum dus ik mag prima ongevraagd beleidsadviezen aan je geven. Deze heeft betrekking op je selectieve jankgedrag en je opstelling richting de Marokkaans Nederlands medemens die schandalig denigrerend overkomt. En dat niet alleen, het geeft ook blijk van een totaal gebrek aan kennis van diezelfde Marokaans Nederlandse medemens.quote:Op maandag 15 juli 2013 19:27 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik bepaal zelf wel welke beweringen ik doe of welke dingen ik schrijf. Daar heb ik jouw beleidsadviezen niet voor nodig. Ik bepaal ook zelf wel in hoeverre ik me constructief wil opstellen; daar ga jij ook niet over. Concrete klachten over onacceptabele inhoud van mijn posts kun je hier kwijt: NWS / [NWS FeedBack versus SC topic#3] Speklapjes voor sp3c of via een topic-report.
Dat heb ik precies uitgelegd, maar kennelijk lees je er bewust of onbewust overheen. Het geneuzel over minima is een schijnverklaring van de hoogste orde en daarmee dus automatisch een ontkenning van het werkelijke probleem. Het werkelijke probleem staat namelijk expliciet in de OP van dit topic benoemd: Marokkaanse ouders die een slechte invloed op hun kinderen hebben. Er wordt met geen woord over "minima" gerept. Door dat wél te doen, worden er dingen bij verzonnen en wordt de aandacht afgeleid van het echte probleem. Want dat is namelijk vooral cultureel/religieus van aard.quote:Op maandag 15 juli 2013 19:25 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Hoe is een verklaring geven voor een probleem hetzelfde als het probleem ontkennen?
Precies en dat soort struisvogelgedrag zou je dan moeten bestraffen.quote:Op maandag 15 juli 2013 19:29 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
En hier heb je meteen een punt te pakken, dat is namelijk een taboe. Falende ouders bestaan eigenlijk niet binnen de Marokkaanse gemeenschap. Ze bestaan niet - in de zin dat het falen nooit en te nimmer kenbaar zal worden gemaakt aan andere leden van de gemeenschap. Dat is gewoonweg schandalig. Net als dat je weet dat Achmed en Ali van 21 drugsdealen, maar daar nooit en te nimmer over praat. Taboe.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |