quote:Moses Daddy naar AS Trencin
Moses Daddy, die afgelopen zomer een tijdje met Ajax meetrainde en speelde, heeft donderdag een contract getekend bij AS Trencin. Dat meldt de satellietclub van Ajax op Twitter.
De 18-jarige aanvaller tekende toen hij 18 werd een voorcontract bij Ajax, maar de Amsterdammers zagen uiteindelijk toch af van een volwaardig contract. Ajax wilde hem alleen een contract geven als hij in aanmerking komt voor het eerste elftal. Aanvullen van Jong Ajax was geen optie. Daddy mag nu een nieuwe poging wagen bij de club van Tscheu La Ling.
twitter:astrencin twitterde op donderdag 09-01-2014 om 12:12:52New faces in AS Trencin. We have winger Moses Simon a left defender Madu Kingsley. Both are Nigeria U20 NT. http://t.co/5Ukqez7MFL reageer retweet
lolquote:Op zaterdag 13 juli 2013 23:08 schreef Doublepain het volgende:
Ah weer zo´n afrikaantje, snel gehyped zoals altijd
quote:Thank u lord for mercy nd grace u made me to c dis day let ur name b praise.
quote:I,m so great ful lord for me to be like dis in my carrier let ur name b praise
quote:Oh lord u r d one dat giv me dis talent nd u kept me I dis place lord I ask for ur favor nd strength in today,s game.
Het heeft wel geholpen.quote:Oh lord as u start d race in my life may u end it wel pls,favor me in today,s game
Best slecht dat je alles moet opvullen..quote:"We hebben afspraken met Moses”, bevestigt directeur voetbalzaken Marc Overmars. De Nigeriaan is na Riechedley Bazoer (PSV), Vaclav Cerny (FK Pribram), Dejan Meleg (FK Vojvodina), Nathan Leyder (Zulte Waregem) en Ottar Magnus Karlsson (Vikingur Reykjavik) de zesde jeugdige aankoop, die de gaten in de jeugdopleiding moet opvullen.
Hoezo is dat slecht? Dit doet Barcelona bijvoorbeeld ookquote:Op zaterdag 13 juli 2013 23:36 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Best slecht dat je alles moet opvullen..
Just sayin
Gek he? Jeugdquote:Op zaterdag 13 juli 2013 23:36 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Best slecht dat je alles moet opvullen..
Just sayin
Als hij nou 12 was kon ik het begrijpen, idd jeugd dan.quote:
Hoeveel niet spanjaarden breken er door?quote:Op zaterdag 13 juli 2013 23:37 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Hoezo is dat slecht? Dit doet Barcelona bijvoorbeeld ook
Messi bijvoorbeeldquote:Op zaterdag 13 juli 2013 23:44 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Als hij nou 12 was kon ik het begrijpen, idd jeugd dan.
[..]
Hoeveel niet spanjaarden breken er door?
Die halen ook tientallen buitenlanders
waar vind je dit?quote:Op zaterdag 13 juli 2013 23:14 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Het heeft wel geholpen.
Op je 16de ben je al volwassen inderdaad.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 23:44 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Als hij nou 12 was kon ik het begrijpen, idd jeugd dan.
[..]
Hoeveel niet spanjaarden breken er door?
Die halen ook tientallen buitenlanders
Ik denk dat de stap naar het eerste het meest zwaar is voor een jeugdspeler, dus hij leert wel degelijk wat.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 23:57 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Iemand riep hier eigen jeugd, maar daar had ik mijn twijfels.
Toen kwam de voorbeeld Barcelona
Maar daar ben je pas eigen jeugd als je op echt jonge leeftijd in de opleiding zit en het spel van Barça leert. Van jongs af aan afjagen, passen etc. zoals Messi
Nou dan heb ik mijn twijfels over iemand van 17, wat kan hij leren in die 2 jaar voordat hij doorbreekt?
Hij is slechts opvulling van de jeugdopleiding.
quote:Oh Lord tank u for ur favour nd mercy for me to c dis day nd wake up like giant let ur name b glorified.
quote:Tank u Lord Bcause I no great tins will occur in my to 2nd game to play.
Het heeft weer geholpen, scoort zojuist de 2-0 tegen Voorschoten '97.quote:Oh Lord wat I ask of u is goals,favour,stregth nd injurifry in today's game let ur name b praise.
twitter:JmLok7 twitterde op woensdag 17-07-2013 om 20:10:37#Moses Daddy is inderdaad een heel behendige buitenspeler zeg. Laat die back van #voorschoten alle kanten op draaien. #ajavoo #ajax reageer retweet
quote:Hele leuke speler. Heel beweeglijk en vliegensvlug, zowel op de eerste meters als in de dribbel. Heeft gelukkig ook inzicht en overzicht. Hier en daar een slordige pass. De linksback van de tegenpartij werd i.i.g. alle kanten opgeschud.
twitter:PieterZwartNL twitterde op woensdag 24-07-2013 om 12:26:44@DuBlanqeBogarde Nou, de man die de wereldwijde scoop had van zijn transfer wist vrij zeker dat Moses' leeftijd niet klopte. reageer retweet
twitter:PieterZwartNL twitterde op woensdag 24-07-2013 om 12:21:27@DuBlanqeBogarde Hij heeft in Nigeria niet eens een club. Nog nooit een competitiewedstrijd gespeeld. Bovendien zijn er daar 2 nieuwe CR7's. reageer retweet
twitter:PieterZwartNL twitterde op woensdag 24-07-2013 om 12:33:25@DuBlanqeBogarde Ook een mooi verhaal: Moses viel af voor het WK-17 en een maand later mocht hij wel naar het WK-20. Hoe dan? reageer retweet
Precies het probleem van PSV is ten slotte de defens.....aanvalquote:Op woensdag 24 juli 2013 12:41 schreef GGMM het volgende:
Het is wachten tot PSV hem een contract aanbiedt.
Wat irrelevant. Je kunt ook je vraagtekens zetten over de leeftijd van Drogba en Falcao. Als je klasse toont wanneer je de kans gegeven wordt, dan mag je ook beloond worden. Jammer hoe Ajax hier mee om is gegaan.quote:Op woensdag 24 juli 2013 12:39 schreef Catch22- het volgende:
twitter:PieterZwartNL twitterde op woensdag 24-07-2013 om 12:26:44@DuBlanqeBogarde Nou, de man die de wereldwijde scoop had van zijn transfer wist vrij zeker dat Moses' leeftijd niet klopte. reageer retweet
twitter:PieterZwartNL twitterde op woensdag 24-07-2013 om 12:21:27@DuBlanqeBogarde Hij heeft in Nigeria niet eens een club. Nog nooit een competitiewedstrijd gespeeld. Bovendien zijn er daar 2 nieuwe CR7's. reageer retweet
twitter:PieterZwartNL twitterde op woensdag 24-07-2013 om 12:33:25@DuBlanqeBogarde Ook een mooi verhaal: Moses viel af voor het WK-17 en een maand later mocht hij wel naar het WK-20. Hoe dan? reageer retweet
Ik gok dat ze hem gewoon niet zagen zitten, ze laten hem echt niet zomaar lopen. Op VZ worden ook al wat verhalen de wereld in de geholpen dat hij niet zoveel techniek had...quote:Op woensdag 24 juli 2013 12:47 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Wat irrelevant. Je kunt ook je vraagtekens zetten over de leeftijd van Drogba en Falcao. Als je klasse toont wanneer je de kans gegeven wordt, dan mag je ook beloond worden. Jammer hoe Ajax hier mee om is gegaan.
Je weet niet eens wat er aan de hand isquote:Op woensdag 24 juli 2013 12:47 schreef Asskicker14 het volgende:
Jammer hoe Ajax hier mee om is gegaan.
quote:Op woensdag 24 juli 2013 12:47 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Wat irrelevant. Je kunt ook je vraagtekens zetten over de leeftijd van Drogba en Falcao. Als je klasse toont wanneer je de kans gegeven wordt, dan mag je ook beloond worden. Jammer hoe Ajax hier mee om is gegaan.
quote:''Ajax Amsterdam were forced to do a deal because Daddy Ajala's agent, Tony Harris had previously offered them Ahmed Musa through ex Ajax winger Tijani Babangida and they turned him down.
''Not wanting to make the same mistake twice, representatives of Ajax scouted him extensively and asked Harris to put the brakes on the Twente offer.
''And Ajax moved fast to avoid the Ahmed Musa scenario. The catch was missing out on Ahmed Musa, who established himself with VVV Venlo, then sold for big money to CSKA Moscow,'' a representative of Daddy - Ajala told allnigeriasoccer.com.
Aldus VI.quote:'Nigeriaanse Ronaldo' moet doorbraak bij Ajax vergeten
De Nigeriaan Moses Daddy-Ajala Simon krijgt geen contract bij Ajax. De achttienjarige aanvaller draaide op proef een deel van de voorbereiding mee in Amsterdam, maar is door de technische staf te licht bevonden.
Ajax wilde de Nigeriaan alleen vastleggen als hij ook daadwerkelijk in aanmerking kwam voor het eerste elftal. Een plek bij Jong Ajax, dat komend seizoen in de Jupiler League uitkomt, was geen optie.
De aanvaller, die tijdens de 3-0 oefenzege op De Graafschap scoorde, is teruggekeerd naar zijn vaderland. In Nigeria staat hij te boek als de nieuwe Cristiano Ronaldo, maar die faam kon hij in Amsterdam niet waarmaken.
Jong PSV denk ik dan, maar zoals ik al EERDER ZEI is hij niks.quote:Op woensdag 24 juli 2013 12:41 schreef GGMM het volgende:
Het is wachten tot PSV hem een contract aanbiedt.
Blijf maar in je eigen onzin geloven joh, deze jongen komt er wel.quote:Op woensdag 24 juli 2013 13:24 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Jong PSV denk ik dan, maar zoals ik al EERDER ZEI is hij niks.
Bij FC zambia jaquote:Op woensdag 24 juli 2013 13:25 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Blijf maar in je eigen onzin geloven joh, deze jongen komt er wel.
Dus de staf van Ajax heeft geblunderd?quote:Op woensdag 24 juli 2013 13:25 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Blijf maar in je eigen onzin geloven joh, deze jongen komt er wel.
Ik weet niet hoe hij op de trainingen was... ik geef alleen maar aan dat hij wel in het Europese profvoetbal terecht komt, daar is zijn zaakwaarnemer wel handig genoeg voor.quote:
Ah zo, ja dat geloof ik ook wel.quote:Op woensdag 24 juli 2013 13:44 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe hij op de trainingen was... ik geef alleen maar aan dat hij wel in het Europese profvoetbal terecht komt, daar is zijn zaakwaarnemer wel handig genoeg voor.
twitter:Editor_ANS twitterde op woensdag 24-07-2013 om 13:32:46This is NOT a rumor, information is from Ajax.Moses Ajala will now return to Nigeria or be sent to Trencin in Slovakia,where he'll earn less reageer retweet
Mwa, dit klinkt wel logisch eigenlijk. Nu kan Ajax hem weer terughalen als ze dat willen. Als hij in Nederland was gebleven moest hij een behoorlijk salaris gaan verdienen ivm het feit dat hij niet uit de EU komt.quote:Op woensdag 24 juli 2013 14:36 schreef Catch22- het volgende:
Dit hele verhaal is met vaagheden omgeven...
Wat is er precies vaag dan?quote:Op woensdag 24 juli 2013 14:36 schreef Catch22- het volgende:
Dit hele verhaal is met vaagheden omgeven...
Leeftijdquote:
twitter:SamRaalte twitterde op woensdag 24-07-2013 om 13:24:45Daddy tekende in mei slechts een voorcontract bij #Ajax, zodat Ajax de eerste optie had, vertelt Bryan Roy me. Ajax licht de optie dus niet. reageer retweet
Leeftijd kun je over elke Afrikaan zeggen. Geen club is niet zo vreemd, die spelers zitten veelal bij voetbalscholen. Hij was op proef hij Kaduna United maar zijn zaakwaarnemers ruiken het geld en willen hem direct naar Europa brengen. En de nationale elftallen zijn corrupt, de bondscoach van U20 schijn je nogal makkelijk te kunnen omkopen.quote:Op woensdag 24 juli 2013 14:40 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Leeftijd
Geen club in Nigeria
Nooit een wedstrijd gespeeld in Nigeria
Niet geselecteerd voor -17, wel voor -20
En dan uitlenen aan Ajaxquote:Op woensdag 24 juli 2013 14:30 schreef j0rdiiii het volgende:
twitter:Editor_ANS twitterde op woensdag 24-07-2013 om 13:32:46This is NOT a rumor, information is from Ajax.Moses Ajala will now return to Nigeria or be sent to Trencin in Slovakia,where he'll earn less reageer retweet
hij is niet dood ofzo. Ben wel benieuwd of en waar hij terecht komt.quote:
quote:
Gaat gewoon naar Trencin, zal hem wel even adviseren als ie weer op facebook zit.quote:Op woensdag 24 juli 2013 19:55 schreef Catch22- het volgende:
[..]
hij is niet dood ofzo. Ben wel benieuwd of en waar hij terecht komt.
My best guess: oostblok
Die berichtjesquote:Op woensdag 24 juli 2013 20:02 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]He, doe normaal man.
[..]
Gaat gewoon naar Trencin, zal hem wel even adviseren als ie weer op facebook zit.
twitter:Editor_ANS twitterde op donderdag 25-07-2013 om 18:11:07It is now confirmed from our end here. Moses Daddy-Ajala Simon landed in Nigeria this morning. No Ajax contract. reageer retweet
twitter:Editor_ANS twitterde op vrijdag 26-07-2013 om 23:39:00Hearing Moses Daddy-Ajala Simon is very demoralised after Ajax Amsterdam failed to sign him. reageer retweet
twitter:Editor_ANS twitterde op zaterdag 27-07-2013 om 00:18:03@j0rdii_ : Ajax collaborates with AS Trencin. Since club and player have severed ties, this takes care of itself. No longer an option. reageer retweet
Waar baseer je dat op?quote:Op zaterdag 27 juli 2013 00:32 schreef Asskicker14 het volgende:
Als hij heeft gelogen over waar hij heeft gespeeld of over zijn leeftijd, dan begrijp ik het uit Ajax zijn standpunt, maar ik denk dat die gast wel getalenteerd is dus het is een erg onfortuinlijke situatie.
twitter:Editor_ANS twitterde op zaterdag 27-07-2013 om 00:33:27@j0rdii_ : Really, why was he not signed by Ajax? And how did Ajax offer him a pre-contract without any scout watching him? reageer retweet
Trapt het scoutingsapparaat van Ajax even de grond in, eikeltje.twitter:Editor_ANS twitterde op zaterdag 27-07-2013 om 00:34:57@j0rdii_ : Says a lot about Ajax recruitment policy these days, and that's why they are no longer a force in Europe. reageer retweet
Hij zit ook niet meer de hele dag op Facebook, kan hem dus niet vragen waar die nu naartoe gaat. Internet zal wel moeilijk zijn in Nigeria.quote:
Wat een faal zegquote:Op zaterdag 27 juli 2013 00:59 schreef j0rdiiii het volgende:
twitter:Editor_ANS twitterde op zaterdag 27-07-2013 om 00:33:27@j0rdii_ : Really, why was he not signed by Ajax? And how did Ajax offer him a pre-contract without any scout watching him? reageer retweet
Trapt het scoutingsapparaat van Ajax even de grond in, eikeltje.twitter:Editor_ANS twitterde op zaterdag 27-07-2013 om 00:34:57@j0rdii_ : Says a lot about Ajax recruitment policy these days, and that's why they are no longer a force in Europe. reageer retweet
twitter:Editor_ANS twitterde op zaterdag 27-07-2013 om 08:40:03@j0rdii_ : Read the quotes again. He did not.Simon is represented by Tony Harris. And to my knowledge,Babangida was not involved reageer retweet
twitter:Editor_ANS twitterde op zaterdag 27-07-2013 om 08:41:56@j0rdii_ : According to Simon's rep, he was watched at the U20 camp by people claiming to represent Ajax. reageer retweet
Hij heeft het iig niet zo op die zaakwaarnemer en deze speler, al kreeg ik ineens ook al deze tweets van iemandtwitter:Editor_ANS twitterde op zaterdag 27-07-2013 om 08:44:46@j0rdii_ : But I have been told that Ajax no longer scout in Africa.Who watched Simon then, not 'official' Ajax scouts. Thanks. reageer retweet
twitter:MuyiwaLawal twitterde op zaterdag 27-07-2013 om 02:41:42@j0rdii_ Beware Allnigeriasoccer is notoriously known for tarnishing the image of any player that does not pay him bribe for PR. reageer retweet
twitter:MuyiwaLawal twitterde op zaterdag 27-07-2013 om 02:44:45@j0rdii_ look at the amount of negative tweets he has written on this aspiring young player. reageer retweet
twitter:MuyiwaLawal twitterde op zaterdag 27-07-2013 om 02:46:25@j0rdii_ if you read ANS initial articles about moses and compare it to his recent tweets you will find innumerable inconsistencies. reageer retweet
twitter:MuyiwaLawal twitterde op zaterdag 27-07-2013 om 02:51:27@j0rdii_ says Ajax is no longer a decent club? How did this foolish idiot arrive this conclusion? Has he done his research? reageer retweet
Nigeria, wat een land.twitter:MuyiwaLawal twitterde op zaterdag 27-07-2013 om 02:52:15@j0rdii_ read between the lines and you will discover allnigeriasoccer and its childish faceless and bribe collecting editor is low level... reageer retweet
Misschien een heel gek idee maar misschien was hij wel gewoon niet goed genoeg en besloot Ajax hem daarom niet te contracterenquote:Op zondag 28 juli 2013 17:19 schreef Knalerwtje het volgende:
Ik denk dat ze een leeftijd test hebben gedaan en dat de goede jongen gewoon 24 bleek te zijn...
Vrij gebruikelijk in sommige landen.
Nee, dat kan niet want hij is de nieuwe Messi. Althans, volgens een groot deel van het Ajax-topic.quote:Op zondag 28 juli 2013 17:20 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Misschien een heel gek idee maar misschien was hij wel gewoon niet goed genoeg en besloot Ajax hem daarom niet te contracteren
Wil ik wel even lezen die posts danquote:Op zondag 28 juli 2013 17:21 schreef Knalerwtje het volgende:
[..]
Nee, dat kan niet want hij is de nieuwe Messi. Althans, volgens een groot deel van het Ajax-topic.
Ik houd je niet tegen.quote:Op zondag 28 juli 2013 17:23 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Wil ik wel even lezen die posts dan
Natuurlijk. Ik ga graag dat tyfus topic voor jou doorzoeken.quote:Op zondag 28 juli 2013 17:24 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ik wacht wel tot jij ze even post
Jij beweerd iets dan mag je dat best onderbouwenquote:Op zondag 28 juli 2013 17:25 schreef Knalerwtje het volgende:
[..]
Natuurlijk. Ik ga graag dat tyfus topic voor jou doorzoeken.
beweertquote:
Staat genoteerd en staat genoteerdquote:Op zondag 28 juli 2013 17:27 schreef GGMM het volgende:
[..]
beweert
Verder moet je niet met die knalertje discussiëren joh, die kraamt altijd dingen uit zonder ze te kunnen onderbouwen.
twitter:Editor_ANS twitterde op zondag 28-07-2013 om 18:27:53Finally, former Ajax Amsterdam sensation Tijani Babangida has broken his silence on the failed transfer of Moses Daddy-Ajala Simon reageer retweet
twitter:Editor_ANS twitterde op zondag 28-07-2013 om 18:29:16Today's Top Story : Tijani Babangida says things as they are. It's a MUST READ. Stay Tuned. reageer retweet
quote:Op zondag 28 juli 2013 18:29 schreef j0rdiiii het volgende:
twitter:Editor_ANS twitterde op zondag 28-07-2013 om 18:27:53Finally, former Ajax Amsterdam sensation Tijani Babangida has broken his silence on the failed transfer of Moses Daddy-Ajala Simon reageer retweet
twitter:Editor_ANS twitterde op zondag 28-07-2013 om 18:29:16Today's Top Story : Tijani Babangida says things as they are. It's a MUST READ. Stay Tuned. reageer retweet
quote:Tijani Babangida: Ajax Was Supposed To Sign Moses Daddy - Ajala Simon
Last week, Ajax Amsterdam officially announced that it will not offer a contract to Nigeria Under 20 international Moses Daddy - Ajala Simon despite the player signing a preliminary contract with the Dutch club back in May.
There had been suggestions that former Ajax winger and retired Nigeria international Tijani Babangida introduced Simon to the four - time European champions.
Now, Babangida, 39 , has distanced himself from those reports, but admitted that he gave positive recommendations on the player when inquiries were made from Holland.
'' A journalist that works for Ajax Amsterdam did call to ask me about Moses Simon. , what I think of him.
'' Of course I had to reply positively about him even though to be honest I knew very little about this player.
'' Very few teams play with wingers these days. It's part of the Ajax philosophy. So any information about any winger, they will like to crosscheck it.
'' Since the player was in the squad to the Under 20 World Cup, Ajax was supposed to sign him, not to invite him for trials.
'' Maybe they just wanted to see if he can fit into their system of play as they were not prepared to wait for him to come of age
'' If I see any player that will fit into Ajax, the doors are always open for me to tell them. But I am not involved in transfers,'' says Babangida to allnigeriasoccer.com.
The Taraba United chairman repeatedly stated that he had no hand in the movement of Nigerian players - Ahmed Musa, Michael Uchebo, Uche Nowfor and Alex Emenike - to Holland, specifically VVV Venlo, whom he represented from 1991 - 93.
'' Not at all. I did not play any part in the transfers of those players,'' Babangida said.
Meanwhile, Moses Daddy - Ajala Simon returned to Nigeria on Thursday morning, 24 hours after it was revealed that he did not bag a contract with Ajax Amsterdam.
Weten we gelijk hoe serieus de mening van Babangida genomen moet worden.quote:Op zondag 28 juli 2013 19:20 schreef j0rdiiii het volgende:
'' Of course I had to reply positively about him even though to be honest I knew very little about this player.
twitter:Editor_ANS twitterde op maandag 29-07-2013 om 14:02:11Now hearing that over expectation made Ajax not to offer Moses Daddy-Ajala Simon a contract. (1) reageer retweet
twitter:Editor_ANS twitterde op maandag 29-07-2013 om 14:04:23Apart from being tagged Nigeria's Ronaldo, Simon's agent (names withheld) marketed him to Ajax as 'very explosive like Ahmed Musa'. reageer retweet
twitter:Editor_ANS twitterde op maandag 29-07-2013 om 14:06:53So Ajax expected Simon to be extra-ordinary but he was far from what the agent boasted about. reageer retweet
twitter:Editor_ANS twitterde op maandag 29-07-2013 om 14:14:20Even Moses Simon does not know the next step in his career. His agent told him nothing after the failed trials with Ajax. reageer retweet
Dus gewoon niet goed genoegquote:Op maandag 29 juli 2013 14:27 schreef j0rdiiii het volgende:
twitter:Editor_ANS twitterde op maandag 29-07-2013 om 14:02:11Now hearing that over expectation made Ajax not to offer Moses Daddy-Ajala Simon a contract. (1) reageer retweet
twitter:Editor_ANS twitterde op maandag 29-07-2013 om 14:04:23Apart from being tagged Nigeria's Ronaldo, Simon's agent (names withheld) marketed him to Ajax as 'very explosive like Ahmed Musa'. reageer retweet
twitter:Editor_ANS twitterde op maandag 29-07-2013 om 14:06:53So Ajax expected Simon to be extra-ordinary but he was far from what the agent boasted about. reageer retweet
twitter:Editor_ANS twitterde op maandag 29-07-2013 om 14:14:20Even Moses Simon does not know the next step in his career. His agent told him nothing after the failed trials with Ajax. reageer retweet
quote:EXCLUSIVE: Agent Tony Harris Proposes Moses Simon To VVV Venlo
Allnigeriasoccer.com understands that Nigeria youth international Moses Daddy - Ajala Simon could be heading to Holland in the coming months to undergo trials with VVV Venlo, who these days play in the second - tier.
English agent Tony Harris, who represents the 18 - year - old striker that has been touted locally in some quarters as the Nigerian Ronaldo', has proposed him to VVV Venlo.
Tony Harris is now waiting for an answer from the hierarchy of the Limburg based club.
There is a possibility that Moses Simon would be offered a contract with effect from January 2014 if he impresses manager René Trost during trials.
It should be noted that Tony Harris has an excellent relationship with VVV Venlo and has introduced some outstanding Nigerian talents to the Dutch club including Ahmed Musa and Uche Nwofor.
Recall that Moses Daddy - Ajala Simon was sensationally not offered a contract by Ajax Amsterdam in July as they were not entirely convinced of his qualities.
He is currently keeping fit training with GBS Academy in Jos.
Dat doet die Berden toch allemaal regelen? En ze hebben die Nwoforquote:Op woensdag 4 september 2013 14:25 schreef GGMM het volgende:
Kunnen ze daar het salaris van iemand buiten de EU betalen?
Honda, Musa, Nwofor, Uchebo. Die voorzitter doet dat al heel lang.quote:Op woensdag 4 september 2013 14:25 schreef GGMM het volgende:
Kunnen ze daar het salaris van iemand buiten de EU betalen?
Toen speelde ze nog Eredivisie.quote:Op woensdag 4 september 2013 14:32 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Honda, Musa, Nwofor, Uchebo. Die voorzitter doet dat al heel lang.
quote:During this week, the team joined by two young representatives of Nigeria, Moses Simon and Kingsley Madu, who last year put on the jersey of his country at the World Cup in 20 years in Turkey. Trencin also started negotiations with Ajax Amsterdam on a half-year extension hosting Gino van Kessel .
quote:The announced pair of Nigerian representatives Moses Simon and Madu Kingsley attended the first training sessions together with the team of Martina Sevelu. Participants in last year's World Cup under twenty years participated in the training on thursday afternoon and during the next week sign multi-year contracts.
"My goal is to help the club achieve its ambitions. I'd love to win the league, but it is still very far away. First, you have to carve out a place in the team." said eighteen year old international Moses Simon.
The player, who during the past summer also tested Ajax Amsterdam, the first days of na Sihoti speaks highly of. "You guys are great, very friendly. Also the coaches impressed me on their approach." added Simon.![]()
![]()
quote:AS Trenčín – SFK Senec 6:0 (4:0)
Vole¨ák – Bero, Ramón, Kle¨čík, Holúbek – Baéz – Mondek, Opatovský (60. Kingsley), Mi¨ák, Jairo – Malec (60. Simon)
AS Trenčín – Spartak Bánovce nad Bebravou 4:0 (4:0)
Chovan – Čögley, Ranko, Rundič, Kingsley (46. Skovajsa) – Bari¨ – Brigant (46. Jurica), Bezák, Hajradinovič, Moses (46. Frimmel) – Sabler (46. Sidibe)
quote:De rechtsbuiten was in de voorbereiding van vorig seizoen op proef bij Ajax. Hij deed het naar behoren maar werd niet gecontracteerd. Hij kreeg wel een contract bij AS Trenčín. Een club waar Ajax meer dan nauwe banden mee heeft. In de 13 wedstrijden die Moses Daddy bij de Slowaakse club speelde kon hij de volgende cijfers overleggen: 6 doelpunten en 7 assists. Overmars: “Hij is pas achttien jaar en zijn statistieken zijn hartstikke goed. Ik zeg niet dat hij naar Ajax komt, maar hopelijk blijft hij nog een jaar bij Trenčín. Dan kijken we vervolgens hoe hij er voor staat”
quote:Trenčín winger Simon commanding attention
Published: Wednesday 23 July 2014, 9.10CET
"He has outgrown the Slovakian league already," admitted AS Trenčín coach Martin ¦evela, with 19-year-old winger Moses Simon blossoming in the UEFA Europa League.
One of the stars of the opening night of UEFA Europa League second qualifying round action, AS Trenčín's teenage winger Moses Simon is being tipped for big things.
FK Vojvodina encountered the skilful 19-year-old at his best last Thursday as he scored a 40-minute hat-trick in a 4-0 first-leg victory − Trenčín's biggest in UEFA competition − for last season's Slovakian Superliga runners-up. Not bad on your European debut. "The power of God helped me deliver this performance," said Simon. "I am very happy we won the game."
The Nigerian's treble continued a rich vein of form that began in March, shortly after he agreed a three-year deal with Trenčín, a club owned by former AFC Ajax and Netherlands player Tschen La Ling. Those links with the Amsterdam giants helped Trenčín secure the services of Simon, who scored for Ajax in a pre-season friendly versus De Graafschap a year ago only for the Dutch side to decide against signing him.
Simon has registered in five successive appearances, including the final three league games of last term, and has scored 11 goals in 16 games in all competitions for Martin ¦evela's team. "He is an excellent player," said ¦evela. "His three goals were presents for our fans.
"Of course, as a coach, I would like to have him for a long time, but if he decides to change clubs at some point we won't stop him. It's a pleasure have him in our team. For sure, he has outgrown the Slovakian league already."
Simon is not the first Nigerian to attract scouts to Trencin, a city near Slovakia's western border with the Czech Republic. Twelve months ago, Fanendo Adi scored two hat-tricks in his first three league outings of the campaign and was on target twice against IFK Göteborg to inspire Trenčín into the third qualifying round of the UEFA Europa League, their best continental run then ended by FC Astra Giurgiu.
Adi was soon heading to FC København, playing in the UEFA Champions League against Juventus and Real Madrid CF, and is now turning out for Major League Soccer (MLS) outfit Portland Timbers.
Simon's exploits, meanwhile, have all but booked Trenčín an attractive tie against European debutants Hull City. "Before that we have to overcome Vojvodina, but for our Slovak players it could be a once-in-a-lifetime chance to play against a team from the [English] Premier League," said ¦evela.
http://www.headlines.nl/a/7899411/quote:'Heerenveen is Ajax te slim af en biedt acht ton op pijlsnelle aanvaller'
Niet Ajax of Tottenham Hotspur, maar sc Heerenveen heeft de beste papieren om Moses Daddy in januari over te nemen. De aanvaller staat nu nog onder contract bij AS Trencin.
Daddy is naar eigen zeggen op de hoogte van de interesse uit Friesland. "Ik zal niet liegen", zegt hij tegen SL10. "Ik ben me volledig bewust van de interesse. Het maakt me trots. Maar ik ben niet degene die beslist. Ik vertrouw erop dat de club en mijn management het beste voor mij willen."
Daddy wordt ook in de gaten gehouden door Ajax. De Amsterdammers hadden anderhalf jaar geleden de eerste optie op de snelle aanvaller, maar lieten hem naar het Slowaakse Trencin vertrekken. Heerenveen leidt nu de dans en zou al acht ton hebben geboden.
Naast Ajax en Heerenveen is ook Tottenham Hotspur geïnteresseerd. Daddy speelde tot op heden 38 wedstrijden voor Trencin, waarin hij zeventien keer scoorde. Daarnaast leverde hij elf assists. Daddy moet ongeveer anderhalf miljoen euro kosten.
Heeft dat niveau nog niet & Ajax heeft opties genoeg.quote:Op zondag 4 januari 2015 22:35 schreef Catch22- het volgende:
Heeft Ajax geen eerste optie gefixt? Dom
quote:AA Gent werft 19-jarige Nigeriaan Daddy Simon aan
AA Gent heeft de Nigeriaan Moses Daddy Simon aangeworven. De 19-jarige spelmaker komt over van het Slovaakse AS Trencin en tekent een contract voor 3,5 seizoenen bij de Buffalo's. Hij genoot ook de interesse van Ajax en Heerenveen. Simon legt morgen nog medische tests af. Ook Haris Hajradinovic, die andere Gentse nieuwkomer, is afkomstig van Trencin.
quote:De eerste training van Simon bij Gent: katterap!
Moses Daddy-Ajala Simon trainde deze voormiddag voor het eerst mee met AA Gent. De nieuwe aanwinst in de aanval maakte een goeie indruk en ondervond schijnbaar geen probleem van de zware training.
Het eerste wat opviel was zijn snelheid. Simon, zoals hij zelf het liefst genoemd wil worden, kan vertrekken als een speer en ontzettend snel van richting veranderen. De afwerking stond nog niet altijd op punt deze ochtend, maar de eerste indruk was goed.
Uit zijn fysieke testen blijkt dat de aanwinst van AS Trencin momenteel de snelste speler is in de Gentse selectie. Sneller dus dan jongens als Benito Raman en Yaya Soumahoro. Enkel de uitgeleende Jinty Caenepeel doet beter.
Hij zocht naast het veld meteen Haris Hajradinovic op, de Bosnische jeugdinternational kwam immers over van datzelfde Trencin. Ook hij maakte al indruk. Klare kijk en een erg zuivere pas in de benen. Gent gaat nog plezier beleven aan de twee jonge aanwinsten.
quote:De nieuwe brok dynamiet van Gent: "Had ik voor het geld gekozen, zat ik niet bij Gent"
Moses Simon blies gisteren iedereen weg op de namiddagtraining in een wedstrijdje vijf tegen vijf. "Zoiets heb ik nog nooit gezien", hoorden we op de betonnen tribune. Afwachten wat het elf tegen elf wordt, maar de Nigeriaan is brandend ambitieus.
Moses Daddy-Ajala Simon, een hele boterham is het. "Zeg maar Simon", lacht de jonge aanwinst van Gent zijn tanden bloot. "Ja, Simon is mijn achternaam, maar ik hoor dat liever. In Afrika gebruikt men meestal de familienaam. Simon zal ook op mijn shirt staan."
Welk nummer er onder 'Simon' zal prijken is nog niet duidelijk. "Dat zeg ik nog niet. Mijn favoriete nummer? Neen, ik geef het nog niet prijs, ik zal het jullie wel laten weten", lacht Simon. Lachen doet hij overigens erg vaak. Eergisteren stond hij nog wat bedremmeld in de lobby bij Gunther Schepens.
Er is geen twijfel over, Simon is de snelste speler in de kern van Gent. Zijn tests bewijzen het. "Mijn sterkste punt is het niet, dat zijn mijn skills." Een dribbelkont dus, dat toonde hij op training al. Een dribbelkont mét oog voor doel wel. Haast elk schot ging binnen het kader. Gericht én met kracht.
Bijna zat hij bij Ajax. "Ik was er een maand en Ajax ging me een voorstel doen, maar plots stelden ze het uit. Ik wou niet wachten en koos voor Trencin. Wat kon ik daar ook gaan doen als 17-jarige, bij Ajax? Bij Trencin zaten meer spelers van mijn leeftijd. Ik kon niet concurreren met die iets oudere jongens bij Ajax die er volledig klaar voor waren."
Zijn speelkansen, dat gaat boven alles. "Ik heb niet voor het geld gekozen, had ik dat gedaan, dan zat ik niet bij Gent." De Beker is dit seizoen een hoofddoel. "Als we die winnen is het dankzij God. Het zal niet aan ons liggen. Als God het wil, lukt het."
quote:Nieuwkomer AA Gent scoort in eerste match: 'Een sensatie, snel en doelgericht'
AA Gent speelde vandaag op winterstage een oefenmatch tegen de Eredivisionist FC Groningen. Nieuwkomer Moses Simon Daddy gaf meteen z'n visitekaartje af.
Je herinnert het je nog wel: enkele dagen geleden wist AA Gent een toptalentje te strikken waar ook ondermeer Ajax en Tottenham hun zinnen op gezet hadden.
Moses Simon is 19, jeugdinternational bij Nigeria, en voor z'n vorige club Trencin (Slovenië) scoorde hij dit seizoen al 10 keer op 24 wedstrijden en hij gaf 7 assists - alle competities inbegrepen.
Moses Simon mocht meteen mee op winterstage en vrijdagnamiddag kreeg hij z'n vuurdoop in de oefenmatch tegen FC Groningen. Hoewel AA Gent met een veredelde B-ploeg speelde, won het toch vlot van de Eredivisionist met 2-0.
Het eerste doelpunt viel al na een kwartier en kwam op naam van, inderdaad, Moses Simon. De jonge Nigeriaan maakte meteen indruk, getuige deze tweet.
De beeldenquote:Speler ziet rood na 30 seconden
Het duel tusen AA Gent en Lokeren in de strijd om de Belgische beker kende een opmerkelijk moment. Invaller Moses Simon stond nog geen 30 seconden in het veld of hij kon weer vertrekken.
Simon zag rood bij zijn allereerste actie. Het was nota bene pas zijn tweede wedstrijd voor AA Gent. Seconden na zijn invalbeurt leed de Nigeriaan balverlies en ging hij op de voet van een tegenstander staan. De scheidsrechter stuurde hem meteen weer weg.
AA Gent ging trouwens wel door ten koste van Lokeren (1-0). Dat was na de 4-1 uit al geen verrassing meer. Brecht Dejaegere maakte de enige treffer van de avond.
Ah gezien de voorgeschiedenis kan het gewoon weer onrustig worden als de resultaten wat minder gaan . Volgend jaar weer in de middenmootquote:Op vrijdag 23 januari 2015 03:11 schreef xodox het volgende:
PowerLoungen, sta me toe u even te corrigeren
AA Gent is één van de clubs die een voorbeeld is voor alle anderen.
In de jaren '90 was die club zo goed als dood. Oude accomodatie, een man of 7.000 op de tribune en 25 miljoen euro schulden.
De heren Louwagie & De Witte hebben dat roer helemaal omgegooid.
De schulden zijn volledig weggewerkt, met het nieuwe stadion is het toeschouwersaantal van een gemiddelde van 10.000 naar 18.000 gegaan en het
het budget is gestegen van 17 miljoen euro in hun oude stadion naar momenteel 25 - 28 miljoen euro
De voorbije 2 jaar was het inderdaad een duiventil, een komen en gaan van spelers en trainers en 2x naast Play Off 1 gegrepen, maar momenteel hebben ze met Hein Vanhaezebrouck een gerenommeerde Belgische coach en draait het zowel sportief (3de plaats en halve bekerfinale tegen Anderlecht) als financieel op wieltjes.
http://www.voetbalprimeur(...)ljoen-opleveren.htmlquote:Door Ajax afgewezen hit moet na ruim twee maanden al twintig miljoen opleveren
Ajax testte hem af, maar Moses Daddy-Ajala Simon is een regelrechte hit bij de Belgische titelkandidaat AA Gent. Clubbestuurder Michel Louwagie denkt goud in handen te hebben met de jonge Nigeriaan. Volgens hem moeten geïnteresseerde clubs zeer diep in de buidel tasten als ze de aanvaller willen overnemen.
In ruim twee maanden heeft Simon (19) enorm veel indruk gemaakt in Gent met zes doelpunten en drie assists. De Belgische topclub wrijft zich in de handen met de aanvaller en manager Louwagie sprak voor het eerst uit aan welk bedrag hij denkt bij een eventuele verkoop. "Kijk, ons standpunt is dat Moses Simon na dit seizoen bij ons blijft", begint Louwagie in Het Nieuwsblad.
"Het transferrecord in België zal moeten sneuvelen om een transfer bespreekbaar te maken. We spreken dus over een bedrag van twintig miljoen euro", zegt hij. Marouane Fellaini is tot dusver de duurste geweest met negentien miljoen euro. "Ik vind die twintig miljoen euro niet uit de lucht gegrepen. De jongste jaren zijn de prijzen in België enorm gestegen."
"Als Anderlecht vier jaar geleden acht miljoen euro kreeg voor de toen bijna 27-jarige Mbark Boussoufa, dan vind ik twintig miljoen euro voor de negentienjarige Moses Simon vandaag niet onrealistisch. Herman Van Holsbeeck wil minstens tien miljoen euro voor Dennis Praet, maar je mag niet vergeten dat Moses Simon tot een bijzondere categorie spelers behoort. Voor spitsen die een wedstrijd kunnen beslissen gaan de bedragen zeer snel de hoogte in", is Louwagie duidelijk.
Naast Ajax was ook sc Heerenveen geïnteresseerd in Simon. De Amsterdammers testten de Nigeriaan af, maar de Friezen deden een bod. Het was echter AA Gent dat beet had. Na de overgang was er verbazing dat de Nigeriaanse Ronaldo niet naar Ajax ging. "Scouten ze met een blinddoek?", vroeg Aad de Mos zich af.
quote:Op vrijdag 22 mei 2015 06:45 schreef Sickert het volgende:
Aha daar is hij gebleven, Ajax is echt compleet de weg kwijt.
Die kut scouts moeten allemaal optyfen, deze kerel laten lopen en wel zooi als Boilie en Andersen halen
Nee die 2 die ik opnoem doen het leuk bij tobclub Ajaxquote:Op vrijdag 22 mei 2015 07:02 schreef Pedroso het volgende:
[..]Doet het leuk maar is geen topclub materiaal. Jij kijkt wekelijks Gent begrijp ik ?
Of ga je uit van opmerkingen van een debiele ex-ploeggenoot ?
Nee maar dat is toch geen argument om Lukoki 2.0 te halen ?quote:Op vrijdag 22 mei 2015 07:07 schreef Sickert het volgende:
[..]
Nee die 2 die ik opnoem doen het leuk bij tobclub Ajax
Toen het speelde hadden we Lukoki 1.0 nog en haalden ze Sanaquote:Op vrijdag 22 mei 2015 07:09 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Nee maar dat is toch geen argument om Lukoki 2.0 te halen ?
En nu loopt er een Sanagoquote:Op vrijdag 22 mei 2015 09:00 schreef Sickert het volgende:
[..]
Toen het speelde hadden we Lukoki 1.0 nog en haalden ze Sana
Waarom niet deze kerel ook voor weinig? Denk niet dat hij het veel slechter gedaan zal hebben (eerder beter)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |