Goed bezigquote:Op vrijdag 12 juli 2013 10:53 schreef Slome_stokbrood_eter het volgende:
[quote] Chanelle past nooit helemaal goed op foto's. Daarom heeft ze besloten om voortaan met Microsoft Paint alle foto's kleiner te maken. Zoals je ziet past het nu prima.
Oorbellen ¤4,95 Kruidvat
[quote]
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 12 juli 2013 10:54 schreef Lt.Surge het volgende:
![]()
Hoe kom jij hier in godsnaam bij meneer Worm?
quote:Op donderdag 11 juli 2013 19:13 schreef Tarahumara het volgende:
https://www.facebook.com/HenksFashion
Godver die omslag fotoquote:
Ooooohquote:
Grappig ja, geniaal, nou nee.quote:
quote:
quote:Alberta heeft haar hele leven in een gang gezeten. Nadat ze 2pac had doodgeschoten kreeg ze mad respect van haar homies en had ze ineens rood haar.
Die site is slecht, dit topic is een pareltje, begrijp je me niet verkeerdquote:Op vrijdag 12 juli 2013 22:40 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Het is geniaal!
Jij herkent gewoon geen kwaliteit.
quote:Sjaan verbrande altijd aan één kant van haar hoofd. Zelf zegt ze erover: "Ik verbrande altijd aan één kant van mijn hoofd".
quote:Ik vind het dolkomisch hoor, heel stereotype maar ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat een Fok!ker, GS-er of Viva-er zich heeft uitgeleefd
quote:nou hier is dus de "verslaafde Miranda"even!! Wat een KUT blog om het zo maar eens te noemen en ook nog één waar dus gewoon leugens bij staan!! deze"Miranda"is dus niet verslaafd aan alcohol, werkt gewoon 32 uur als verpleegkundige in een verpleeghuis, is moeder van 3 kids en heeft never en nooit toestemming gegeven om foto,s van mijn FB site af te halen om te gebruiken. DUS meneer Henk met je achterlijke blog en de redactie van LINDA, de klacht komt eraan. Wat een onzingedoe allemaal, heb er echt geen woorden voor.....groeten van *******.(alias alcoholverslaafde MIranda uit de blog)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |