Zijn ze weer aan het verbouwen, of was je ontbijtje doner niet te behapstukken?quote:
Ze zijn al jaren aan het verbouwen. Maar nu is het helemaal een chaos als je daar nog een stukje moet fietsen.quote:Op donderdag 11 juli 2013 08:43 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Zijn ze weer aan het verbouwen, of was je ontbijtje doner niet te behapstukken?
quote:Op donderdag 11 juli 2013 08:33 schreef Uccie het volgende:
Tering, ze zouden bejaarden moeten verbieden
Tuig van de richel, die feministen.quote:Op donderdag 11 juli 2013 08:53 schreef Tem het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)ter-Mees-staan.dhtml
Wat een gejank
Volgens mij liggen die om 7.30u al voor de deur!!!quote:Op donderdag 11 juli 2013 08:35 schreef Boze_Appel het volgende:
Ze moeten iets doen nadat ze al vanaf 6 uur 's ochtends naar buiten zitten te staren.
Er is niets feministisch aan een kerel stalken die je niet moet...of zie ik dat verkeerdquote:Op donderdag 11 juli 2013 08:53 schreef Tem het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)ter-Mees-staan.dhtml
Wat een gejank
Precies, maar hij zat ook fout!!!111EINSZ!!quote:Op donderdag 11 juli 2013 09:18 schreef Uccie het volgende:
[..]
Er is niets feministisch aan een kerel stalken die je niet moet...of zie ik dat verkeerd
Ben je al een beetje opgewonden? Natte plekjes in de onderbroek enzo?quote:Op donderdag 11 juli 2013 09:16 schreef Elfletterig het volgende:
Vandaag de laatste complete dag van Specularium in het zwart. Morgen wordt alles anders.
Nee, ik ben er mentaal nog niet aan toe. Er is trouwens nog iemand die op deze laatste dag een persoonlijk woord tot jou wil richten:quote:Op donderdag 11 juli 2013 09:33 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ben je al een beetje opgewonden? Natte plekjes in de onderbroek enzo?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zal ook wel een kloon op het Viva-forum hebben.quote:Op donderdag 11 juli 2013 11:18 schreef Specularium het volgende:
[..]
Schijnt een abonnement op de Viva te hebben.
En Libelle.
Ja, Boldy.quote:Op donderdag 11 juli 2013 11:19 schreef Tem het volgende:
[..]
Zal ook wel een kloon op het Viva-forum hebben.
Zeg, jij moet vooral zo doorgaan. Gisteren was Uccie ook al bezig. Ik neem het voor jullie op en dan krijg je nog een regen van gezeik. Zo werkt dat niet tante Betje.quote:
Zeg ben je ongesteld ofzo?quote:Op donderdag 11 juli 2013 11:24 schreef Tem het volgende:
[..]
Zeg, jij moet vooral zo doorgaan. Gisteren was Uccie ook al bezig. Ik neem het voor jullie op en dan krijg je nog een regen van gezeik. Zo werkt dat niet tante Betje.
Ik sluit me aan bij wat Specularium zegt. Niet omdat het Specularium is, maar omdat ik simpelweg dezelfde mening ben toegedaan. De rek is er wel een beetje uit.quote:
* Elfletterig heeft op geen enkele krant en geen enkel tijdschrift een abonnement.quote:Op donderdag 11 juli 2013 11:18 schreef Specularium het volgende:
Schijnt een abonnement op de Viva te hebben.
En Libelle.
* Elfletterig wist niet eens dat Viva een forum heeft.quote:Op donderdag 11 juli 2013 11:19 schreef Tem het volgende:
[..]
Zal ook wel een kloon op het Viva-forum hebben.
Leugens.quote:Op donderdag 11 juli 2013 11:28 schreef Elfletterig het volgende:
* Elfletterig wist niet eens dat Viva een forum heeft.
Ouder(s)quote:Op donderdag 11 juli 2013 11:28 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
* Elfletterig wist niet eens dat Viva een forum heeft.
Ik schrok van dit topic:quote:
Ik ben geen ouder, dus daar kom ik eigenlijk nooit. Of ze moeten er specifieke topics voor ooms hebben?quote:
Ze hebben wel topics over tepelkloven.quote:Op donderdag 11 juli 2013 11:38 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik ben geen ouder, dus daar kom ik eigenlijk nooit. Of ze moeten er specifieke topics voor ooms hebben?
Dat klinkt zo deprimerend dat ik bijna alsnog op de functie van NWS-mod wil gaan solliciteren.quote:Op donderdag 11 juli 2013 11:38 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ze hebben wel topics over tepelkloven.
quote:Op donderdag 11 juli 2013 11:38 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ze hebben wel topics over tepelkloven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |