abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_128872956
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 15:01 schreef Peunage het volgende:

[..]

Dat citaat is alleen te vinden op een pro-Israëlische blog, vind je het erg als ik het niet heel serieus neem?
Maar dan nog verandert het citaat eigenlijk niks aan de werkelijkheid. Of er nou wel of geen zionistisch plan was, er werden WEL Palestijnen hun huis uit gezet, er werden WEL Palestijnen vermoord, er was wel een reden voor (een deel van) de Palestijnen om te vluchten. De cijfers die Morris in zijn eerste boek noemt neemt hij verder niet terug en ontkent hij ook niet, hij geeft juist aan dat het effect NOG groter was.
De vorige keer gaf ik volgens mij nog zelfs de originele site van de krant, die lijkt inmiddels niet goed meer te vinden te zijn, hoe dan ook is het een verandering van Morris waar hij ook bekend om is geworden de afgelopen jaren dus ook een uitspraak die niet op zichzelf staat.

Dat citaat verandert wel degelijk iets aan wat jij beweert, er is een groot verschil met incidenten waar Morris van spreekt, dan stelselmatig beleid waar dit op gericht is. Ik dacht zelfs dat hij in het verdere interview de cijfers wat afzwakte maar zoals gezegd kan ik dat even lastig verifiëren zonder het originele artikel.

Hoe dan ook, ik ontken niet dat het hier en daar wel degelijk is gebeurd, ik stel slechts dat het geen beleid was en het eerder als incidenten gezien moet worden, wat Morris dus eigenlijk ook doet, dan beleid om de Palestijnen te verdrijven. Bovendien, voor de Palestijnen is het ook jarenlang duidelijk geweest dat hun voornaamste reden om te vertrekken was dat ze werden opgeroepen om dat te doen, aangezet door de omringende Arabische landen.

Zelfs Abbas heeft dat toch gezegd:

"The Arab armies entered Palestine to protect the Palestinians from the Zionist tyranny but, instead, they abandoned them, forced them to emigrate and to leave their homeland, and threw them into prisons similar to the ghettos in which the Jews used to live in Eastern Europe, as if we were condemned to change places with them: they moved out of their ghettos and we occupied similar ones. The Arab States succeeded in scattering the Palestinian people and in destroying their unity."

http://books.google.nl/books?id=y9xBAQAAIAAJ&redir_esc=y

Zo zijn er nog wel meer voorbeelden eigenlijk.

quote:
De quote die jij hier plaatst, laten we er van uit gaan dat hij dit inderdaad gezegd heeft, heeft betrekking op dit stuk;
Dat heeft hij gezegd en het is ook niet de eerste keer dat het hier wordt geplaatst en in dat stuk herhaalt hij het vaker maar dat is lastig terug te halen.

[..]

quote:
Dus hij zegt eigenlijk dat er absoluut wel support was voor 'Transfer', maar dat de realiteit anders was dan sommige Arabische propagandisten voor doen.
Dat er zeer extreem gewelddadige Zionisten bij waren ontkent evenmin iemand, maar dat het beleid werd en er een relatie is met de daadwerkelijke gebeurtenissen, dat is wat niet gestaafd wordt wanneer kijkend naar de realiteit dus is het volstrekt onzinnig om te spreken dat de Palestijnen verdreven zijn door Zionisten daar.
pi_128873176
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 15:17 schreef vladesk het volgende:

[..]

Onzin, de Palestijne grootmoeftie vroeg aan Adolf Hitler of het mogelijk was om concentratiekampen en vernietigingskampen te bouwen in Palestina
Oh ja joh? _O-
Heb je dat ook van god gehoord?

@DeParo, hier kom ik later vandaag/vanavond op terug. Deze discussie kost wat tijd.
pi_128879932
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 13:14 schreef vladesk het volgende:

quote: Meisjes op Palestijnse TV 'Joden zijn apen en varkens'

- propaganda-
Dit gebeurd andersom ook net zo goed. De indoctrinatie. Ik heb ooit gezien hoe op de Israëli tv Christenen belachelijk gemaakt werden. Hoe joodse kinderen in een klas werden gewaarschuwd door de lerares voor de grote gevaren van niet-joden (arabieren enz) en dat G-d ze kapot maakt.

De staat veilig voor joden?? :N
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_128880376
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 14:06 schreef DeParo het volgende:

[..]

Wellicht was het in 1948 een argument, dat jij je er nu niet meer veel bij kan voorstellen, ach.
Het is nu nog steeds een geldig argument. Of dat 'past of niet' doet niet terzake, waarom zou je je wat dat betreft ineens wel om hen bekommeren? Precies...
pi_128880553
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 17:59 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Het is nu nog steeds een geldig argument. Of dat 'past of niet' doet niet terzake, waarom zou je je wat dat betreft ineens wel om hen bekommeren? Precies...
Ik had zijn post verkeerd gelezen, laat maar, dacht dat het ergens anders over ging ik vind ook dat de Palestijnen een staat mogen hebben dat kwam verkeerd over.
pi_128886276
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 18:04 schreef DeParo het volgende:

[..]

Ik had zijn post verkeerd gelezen, laat maar, dacht dat het ergens anders over ging ik vind ook dat de Palestijnen een staat mogen hebben dat kwam verkeerd over.
Wat superfijn dat jij vindt dat Palestijnen een staat mogen hebben.
pi_128886437
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 20:57 schreef Ambipur het volgende:

[..]

Wat superfijn dat jij vindt dat Palestijnen een staat mogen hebben.
Aardig van mij inderdaad.
pi_128886536
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 20:57 schreef Ambipur het volgende:

[..]

Wat superfijn dat jij vindt dat Palestijnen een staat mogen hebben.
Wat een antisemieten zijn die joden ook he.
pi_128886705
quote:
9s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 21:03 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Wat een antisemieten zijn die joden ook he.
Ga je weer onzin verkondigen in dit topic.
pi_128886831
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 21:07 schreef DeParo het volgende:

[..]

Ga je weer onzin verkondigen in dit topic.
Nee man, wat sommige Joden over Palestijnen zeggen en aan doen is zwaar antisemitisch.
pi_128886871
quote:
9s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 21:03 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Wat een antisemieten zijn die joden ook he.
Het is toch niet normaal hoe arrogant sommigen kunnen zijn... Verbazingwekkend gewoon.
pi_128886909
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 21:11 schreef Ambipur het volgende:

[..]

Het is toch niet normaal hoe arrogant sommigen kunnen zijn... Verbazingwekkend gewoon.
Stel je voor, we zijn beiden negers, jij van de Hutu's en ik van de Tutsi's, en alleen omdat de Europeanen jouw volk heeft afgeslacht, mag jij nu mijn land afnemen en als ik daar mij tegen verzet ben ik racistisch en anti-negroide. :')

[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 12-07-2013 21:13:14 ]
pi_128886955
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 21:10 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Nee man, wat sommige Joden over Palestijnen zeggen en aan doen is zwaar antisemitisch.
Onzin, je bent een antisemiet, maar dat wisten we al.
pi_128886980
Ja precies, anti mezelf, fok mijzelf.
pi_128886981
quote:
10s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 21:13 schreef Triggershot het volgende:

[..]

Stel je voor, we zijn beiden negers, jij van de Hutu's en ik van de Tutsi's, en alleen omdat de Europeanen jouw volk heeft afgeslacht, mag jij nu mijn land afnemen en als ik daar mij tegen verzet ben ik racistisch en anti-negroide. :')
Alsof wij niet weten hoe krom het is.. Maar stil hoor, lieve Trigger, voor je het weet keur je de holocaust goed.
pi_128887015
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 21:14 schreef DeParo het volgende:

[..]

Onzin, je bent een antisemiet, maar dat wisten we al.
Oh? Waarom? Omdat joden worden aangesproken op het feit dat hun beloofde land is gegeven door anderen en zeker niet door God?

Please man..
pi_128887073
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 21:14 schreef Ambipur het volgende:

[..]

Alsof wij niet weten hoe krom het is.. Maar stil hoor, lieve Trigger, voor je het weet keur je de holocaust goed.
Daarom Is ook Israel opgericht door Europa he, omdat ze zo wel alle joden uit het Westen krijgen.
Passieve holocaust.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 12-07-2013 21:17:23 ]
  vrijdag 12 juli 2013 @ 21:17:42 #268
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_128887092
quote:
Palestinians say destruction of olive groves is an Israeli ‘terror campaign’ - The National

AWARTA, WEST BANK // Israeli settlers have felled more than 1,000 olive and almond trees that have been cultivated for generations by Palestinians, say villagers in this verdant hamlet.

The destruction of trees in Awarta highlights the challenges faced by the roughly 80,000 Palestinian families living under Israeli occupation who depend on the olive industry for their livelihood.

"They've destroyed 150 of my olive trees and 300 of my almond trees," said Fouzan Awwad, 53, a father of six and a member of one of the 23 families who have farmed this area in the West Bank hills east of Nablus. Some of the olive trees were more than a century old.

"This is my income, and now it's gone."

Mr Awwad, like many of Awarta's 7,000 residents, say the felling of their trees that started late last month is an attempt by Israel to seize more of their land.

They also see it as a part of a campaign by ultranationalist Jews to intimidate Palestinians by raiding their villages, damaging their property and spray-painting bigoted graffiti on homes, mosques and churches.

The incident comes as John Kerry, the US secretary of state, struggles to revive the dormant Israeli-Palestinian peace process.

"This is a terror campaign," said Xavier Abu Eid, spokesperson for the Palestine Liberation Organisation negotiations department, which is based in Ramallah.

"All this shows that whatever Israeli officials have been saying in holding the settlers accountable have failed. Their impunity continues to reign."

Both Israeli and Palestinian rights groups criticise Israeli authorities for not doing enough to prosecute Jews who carry out such attacks against Palestinians.

In the first 10 days of June, Israelis destroyed nearly 2,500 Palestinian olive trees in the Nablus area alone, Jibrin Al Bakri, the governor of Nablus, told the unofficial Palestinian news agency Maan last month.

He and other officials fear such incidents are escalating. During the first 10 months of 2012, settlers damaged or destroyed about 7,500 Palestinian olive trees across the West Bank, according to the United Nations Office for the Coordination of Humanitarian Affairs.

"This is big, very big," Ghassan Dhouglas, a Palestinian Authority official who monitors incidents involving settlers in the northern West Bank, said of the destruction of Awarta's trees.

Residents of the neighbouring settlement of Itamar began cutting down Awarta's groves late last month, said the village's mayor, Sami Awwad. That affected an area forming close to 10 per cent of the village's agricultural land, but he said Israel's military prevented villagers from intervening during the destruction. Two years ago, the settlement extended its perimeter fence to enclose the recently destroyed tract of farmland.

"We repeatedly asked [the Israeli military] for permission to see what was happening, but we were only given permission to see it by 11pm [on Wednesday]," he said. "By then, it was too late. We thought they only destroyed 300 trees, but when we saw it, we realised it was over 1,000."

On Thursday, Israel's military briefly detained members of a television crew working for the pan-Arab Al Jazeera network as they attempted to film the aftermath of the incident.

An Israeli military official confirmed the felling of olive trees in the area. But he declined to comment because, he said, the incident was under investigation by Israeli police. Micky Rosenfeld, the Israeli poice spokesman, said he was not aware of the incident.

The olive industry supports 80,000 families and contributes about 14 per cent of agricultural income for Palestinians in the Israeli-occupied territories, according to UN statistics published last year. The olive tree also is a nationalist symbol for Palestinians.

Half a million Israelis live in settlements in East Jerusalem and the West Bank, which are illegal under international law and a serious obstacle to the creation of a Palestinian state.

Awarta residents accuse Israel of using the brutal murder in March 2011 of five Itamar residents - three children and their parents - as a pretext to grab more land. That attack was carried out by two young men from Awarta, both of whom were convicted of murder in an Israeli military court and sentenced to five life sentences.

"The objective with all of this is to continue expanding onto our land," Mr Awwad said.

Shortly after the 2011 attack, Itamar, home to more than 1,200 settlers, not only extended its perimeter fence but also built set up dozens of wildcat mobile homes outside the settlement.

Last month, the Israeli settlement watchdog group Peace Now reported that Israeli authorities had advanced plans to build 675 more housing units in Itamar.

Mr Awwad said that Israel's military last month declared the land on which the destroyed trees stood a "closed military zone".

Community leaders in Itamar declined to be interviewed. But one resident, Ely Akim, 30, who works at a Jewish religious school in the settlement, said residents began discussing two months ago whether to cut the trees.

"It was a decision that was made for security reasons," he said.



hnaylor@thenational.ae

Al Qaeda front group assassinates Syrian rebel leader

Britons mourn murdered soldier Lee Rigby

Britons mourn murdered soldier Lee Rigby

Al Qaeda front group assassinates Syrian rebel leader

Bron: www.thenational.ae
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_128887107
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 21:15 schreef Ambipur het volgende:

[..]

Oh? Waarom? Omdat joden worden aangesproken op het feit dat hun beloofde land is gegeven door anderen en zeker niet door God?

Please man..
Als je er iets van begrepen had dan had je geweten dat niet de religieuze Zionisten te maken hebben met de oprichting van de staat Israel (alhoewel veel het later toch geaccepteerd hebben interessante voorbeelden), maar dat de drijfveer seculiere Zionisten waren, dus wat je beweert is dommig, het beloofde land is wel degelijk door God gegeven aan de Joden, of ze er nu met z'n allen zitten of niet, maar dat staat voor een groot deel los van de oprichting van de staat Israel laat dat duidelijk zijn.
  vrijdag 12 juli 2013 @ 21:19:01 #270
306743 Opa2012
© 2010..2017
pi_128887143
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 21:15 schreef Ambipur het volgende:

[..]

Oh? Waarom? Omdat joden worden aangesproken op het feit dat hun beloofde land is gegeven door anderen en zeker niet door God?

Please man..
Het zijn net Turken.
Hans Spekman (PvdA): 'Nivelleren is een feest!' [38 11 9 zetels]
pi_128887250
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 21:18 schreef DeParo het volgende:

[..]

Als je er iets van begrepen had dan had je geweten dat niet de religieuze Zionisten te maken hebben met de oprichting van de staat Israel (alhoewel veel het later toch geaccepteerd hebben interessante voorbeelden), maar dat de drijfveer seculiere Zionisten waren, dus wat je beweert is dommig, het beloofde land is wel degelijk door God gegeven aan de Joden, of ze er nu met z'n allen zitten of niet, maar dat staat voor een groot deel los van de oprichting van de staat Israel laat dat duidelijk zijn.
Fijn hoor die verschillen bij jullie, maar voor mij is wat oprichting betreft, een jood een jood..
Het beloofde land is geen Israel, zoals het nu is. Dat is bij elkaar gejat en gemoord :)
pi_128887922
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 21:22 schreef Ambipur het volgende:

[..]

Fijn hoor die verschillen bij jullie, maar voor mij is wat oprichting betreft, een jood een jood..
Het beloofde land is geen Israel, zoals het nu is. Dat is bij elkaar gejat en gemoord :)
Zo bevooroordeeld ben je wel om dat te denken inderdaad, neemt gewoon aan wat je islamitische vriendjes en vriendinnetjes zeggen, echt inlezen is jouw vreemd verder :) :).
pi_128888040
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 21:38 schreef DeParo het volgende:

[..]

Zo bevooroordeeld ben je wel om dat te denken inderdaad, neemt gewoon aan wat je islamitische vriendjes en vriendinnetjes zeggen, echt inlezen is jouw vreemd verder :) :).
Ja natuurlijk. Je denkt toch niet dat ik zelf een mening kan vormen? :)
pi_128888091
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 21:41 schreef Ambipur het volgende:

[..]

Ja natuurlijk. Je denkt toch niet dat ik zelf een mening kan vormen? :)
Ik denk inderdaad niet dat jij heel goed een eigen mening kan vormen en dat je tot in grote mate wordt beïnvloed door jouw directe omgeving zonder dat je kritisch analyseert :) :).
pi_128888149
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 21:43 schreef DeParo het volgende:

[..]

Ik denk inderdaad niet dat jij heel goed een eigen mening kan vormen en dat je tot in grote mate wordt beïnvloed door jouw directe omgeving zonder dat je kritisch analyseert :) :).
Waaruit bestaat mijn directe omgeving dan?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')