Vertrekken en niet betalen, dan moet je al het land uit en dat kost je ook bakken met geld. Hoe dan ook, je bent fucked in zo'n situatie, zeker nu europa steeds meer 1 wordt en je straks ook niet meer zomaar ergens heen kan waar nederland banden mee heeft.quote:Op woensdag 10 juli 2013 20:15 schreef BorusBulldog het volgende:
[..]
Ik kan gewoon vertrekken en nooit iets betalen. Ik zou er niet wakker van liggen als dat kind mij later op zou komen zoeken, kan hij / zij lekker een bakje koffie komen drinken maar daar blijft het dan wel bij.
Ik heb helemaal niemand laten stikken als ik vooraf heb aangegeven dat ik het kind niet wil voordat het uberhaupt iets was.
Een gedwongen abortus kan inderdaad niet, dat je vervolgens de gevolgen van een domme beslissing het kind toch te houden moet dragen is een probleem voor die persoon zelf. Niets houdt je tegen om gewoon weg te lopen zoals ik al zei weet die vrouw van tevoren dat ze pil niet gebruikt en de ander geen condoom gebruikt vervolgens als argument aandragen dat een abortus een klote ervaring is is mijn inszien dan ook een non-argument daar je dit van tevoren al wist.quote:Op woensdag 10 juli 2013 20:16 schreef erodome het volgende:
[..]
Of iemand zwanger wordt of niet heb je keuze in als man, als zo'n vrucht eenmaal in die buik zit dan mag je alleen maar hopen dat de vrouw er hetzelfde over denkt als jij. Daarom, zorg dat je daar niet komt.
Abortus is niet de normaalste zaak van de wereld, het beste ga je ervan uit dat als iemand zwanger raakt er dus een kind komt.
Dat beslissingsrecht heeft de vrouw en dat is misschien wel ongelijk, maar daar valt niets aan te doen omdat je anders tornt aan de beschikking over het eigen lichaam, een gedwongen abortus kan nu eenmaal niet zonder naar barbaarse middelen te moeten grijpen.
Als ik geen behoefte heb om voor een kind te zorgen en mij dit vervolgens door de strot wordt geduwd dan heb ik er geen moeite mee om te emigreren nee.quote:Op woensdag 10 juli 2013 20:18 schreef erodome het volgende:
[..]
Vertrekken en niet betalen, dan moet je al het land uit en dat kost je ook bakken met geld. Hoe dan ook, je bent fucked in zo'n situatie, zeker nu europa steeds meer 1 wordt en je straks ook niet meer zomaar ergens heen kan waar nederland banden mee heeft.
En leg maar uit aan je partner later dat je dat kind niet hebt laten stikken, leg het maar uit aan dat kind.
Het is zo simpel te voorkomen, gebruik gewoon dat rubber en laat dat niet van die vrouw die je amper kent afhangen.
Niets houdt hem tegen om gewoon weg te gaan, denk dat als hij weggaat dat die abortus er zo doorheen gegooid is.quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:36 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Het meisje in dit geval lijkt het niet zo erg te vinden dat ze zwanger is
Dus als TS dat niet had gewild had hij een condoom moeten gebruiken.
Kom op man..gelijk je hele leven verneukt omdat je het zonder condoom doet? Niet samen wat beslissenquote:Op woensdag 10 juli 2013 09:42 schreef HiddenResponse het volgende:
[..]
Loop jij dan maar lekker weg voor je acties en daarbij horende verantwoordelijkheden.
Een belangrijke reden waarom sex met minderjarigen illegaal is in Nederland. Ze kunnen niet met de verantwoordelijkheid omgaan. En dat blijkt uit dit verhaal maar weer. Maar goed. Mijn bovenstaande post is van toepassing. Nu je met de neus op de feiten wordt gedrukt moet je wel volwassen worden.quote:Op woensdag 10 juli 2013 20:35 schreef Heroinjunk het volgende:
Ik kan me als vrouw zeker wel in BorusBulldog zijn beredenering vinden. Je hebt beiden een verantwoordelijkheid voor anticonceptie, dus ook als vrouw zijnde moet je van tevoren aangeven dat je anticonceptie wil gebruiken. Je kan een man niet verplicht stellen om voor een kind te zorgen als hij dit niet wil, zeker niet als dit van tevoren aangegeven wordt. Dat is dan verantwoordelijk van de vrouw, als zij het kind besluit te houden. Het is immers haar lichaam en haar beslissing en aangezien de man volgens jullie wel zijn zegje mag doen, maar niets mag beslissen, valt zijn verantwoordelijkheid met die ongelijkheid weg in dezen.
Ondanks je vorige post vind ik niet dat je iemand die begeleid heeft gewoond en dus blijkbaar niet redelijk voor zichzelf kan zorgen, kan opzadelen met het kind. Ja, je hebt instanties en ja, je hebt oma en opa, maar dan neem je zelf niet de verantwoordelijkheid en je had wel de verantwoordelijkheid om onbeschermd te neuken. Wie zijn billen verbrandt, moet op de blaren zitten.quote:Op woensdag 10 juli 2013 23:14 schreef jaha het volgende:
[..]
Een belangrijke reden waarom sex met minderjarigen illegaal is in Nederland. Ze kunnen niet met de verantwoordelijkheid omgaan. En dat blijkt uit dit verhaal maar weer. Maar goed. Mijn bovenstaande post is van toepassing. Nu je met de neus op de feiten wordt gedrukt moet je wel volwassen worden.
gezien de bekwaamheid en staat van deze twee personen en de toekomstige Nederlandse jeugd zou ik het kind een pleeggezin gunnen.quote:Op woensdag 10 juli 2013 23:12 schreef jaha het volgende:
We leven in Nederland in een verzogingsstaat. Er zijn tal van instanties die zich bekommeren om het kind. Je krijgt behoorlijk wat geld en misschien wel een huisje van de gemeente. Opa en Oma kunnen voor het kindje zorgen en na vier jaar gaat het naar school.
Om maar een flauwe woordspeling te maken op je username: de eerste de beste heroienehoer kan ook zwanger worden als de klant geen zin heeft om zijn snikkel in een rubber te stoppen. Mensen kun je in de huidige maatschappij niet zomaar castreren/steriliseren. Dat is aantasting van de lichamelijke integriteit. Dat het kind van TS extra ondersteuning nodig heeft of misschien zelfs pleegouders lijkt me wel evident trouwens.quote:Op woensdag 10 juli 2013 23:16 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Ondanks je vorige post vind ik niet dat je iemand die begeleid heeft gewoond en dus blijkbaar niet redelijk voor zichzelf kan zorgen, kan opzadelen met het kind. Ja, je hebt instanties en ja, je hebt oma en opa, maar dan neem je zelf niet de verantwoordelijkheid en je had wel de verantwoordelijkheid om onbeschermd te neuken. Wie zijn billen verbrandt, moet op de blaren zitten.
Ik heb nergens het woord castreren of steriliseren genoemd, dus hoe je daar bij komt, begrijp ik niet.quote:Op woensdag 10 juli 2013 23:23 schreef jaha het volgende:
[..]
Om maar een flauwe woordspeling te maken op je username: de eerste de beste heroienehoer kan ook zwanger worden als de klant geen zin heeft om zijn snikkel in een rubber te stoppen. Mensen kun je in de huidige maatschappij niet zomaar castreren/steriliseren. Dat is aantasting van de lichamelijke integriteit. Dat het kind van TS extra ondersteuning nodig heeft of misschien zelfs pleegouders lijkt me wel evident trouwens.
Kuisheidsgordel.quote:Op woensdag 10 juli 2013 23:26 schreef jaha het volgende:
Hoe wil je anders voorkomen dat TS zijn vriendin zwanger maakt? Hij kan de condooms klaarblijkelijk niet vinden in het donker
Als ze samen beslissen het te aborteren of te houden, is er ook niks aan de hand. Maar als zij beslist het te houden, dan dient de man zijn verantwoording te nemen. Ze waren toch echt allebei bij de daad en zich bewust van de risico's.quote:Op woensdag 10 juli 2013 23:04 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Kom op man..gelijk je hele leven verneukt omdat je het zonder condoom doet? Niet samen wat beslissen. Geemancipeerde kut.
Maar jij neukt dan ook geen minderjari... oh.. wacht...quote:Op donderdag 11 juli 2013 11:10 schreef stefanhaan het volgende:
beetje gevalletje kutlevenMijn maag zou zich wel 10 keer omdraaien als ik zo'n bericht zou krijgen en er valt niet over een degelijke oplossing te praten
Denken dat ikquote:Op donderdag 11 juli 2013 11:10 schreef stefanhaan het volgende:
beetje gevalletje kutlevenMijn maag zou zich wel 10 keer omdraaien als ik zo'n bericht zou krijgen en er valt niet over een degelijke oplossing te praten
Dit inderdaad..quote:Op donderdag 11 juli 2013 11:33 schreef Saysem het volgende:
Ik begrijp de wens om iemand voor de gevolgen van zijn daden te laten opdraaien. Dat zou wel een soort van rechtvaardigheid zijn, maar wat je daarmee feitelijk voorstelt is dat er een kind in een kutsituatie moet opgroeien alleen om TS te "straffen".
Voor mij weegt het belang van het kind dan toch een stuk zwaarder.
quote:Op donderdag 11 juli 2013 11:33 schreef Saysem het volgende:
Ik begrijp de wens om iemand voor de gevolgen van zijn daden te laten opdraaien. Dat zou wel een soort van rechtvaardigheid zijn, maar wat je daarmee feitelijk voorstelt is dat er een kind in een kutsituatie moet opgroeien alleen om TS te "straffen".
Voor mij weegt het belang van het kind dan toch een stuk zwaarder.
Iedereen doet weleens een minderjarige, daar ontkom je niet aan.quote:Op donderdag 11 juli 2013 11:13 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Maar jij neukt dan ook geen minderjari... oh.. wacht...
Ik heb medelijden met het kind, nu al. Zulke halfzachte idioten als ouder, dat kan toch nooit goed komen?
TS, schakel huisarts / andere instanties in.
Hier is het een ongelukje.quote:
Hier lijkt het alsof je de keuze hebt gemaakt om het zonder te doen. Wie zijn billen brandt, moet op de blaren zitten.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 18:28 schreef EcstaticZero23 het volgende:
[..]
ja inderdaat... ook mijn fout ik had met rubber moeten naaien
maar das altijd achteraf
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 11 juli 2013 11:41 schreef mime_negert het volgende:
[..]
Hier is het een ongelukje.
[..]
Hier lijkt het alsof je de keuze hebt gemaakt om het zonder te doen. Wie zijn billen brandt, moet op de blaren zitten.Ik had die posts nog niet eens gelezen. Damn wat een eikel, en hier jammeren dat hij er niet voor kan zorgen, maar met die laksigheid wel een abortus eisen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Serieus wat een zielig persoon die ts.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |