abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_128609784
Yep, ik ben er toch aan begonnen.....het zoveelste topic over relaties schoondochter/schoonmoeder. En ook ik ben inmiddels ten einde raad.
Onze zoon 22 jaar,heeft via internet verkering gekregen met een meisje uit Maastricht 19 jaar. Zij studeerde aldaar aan de Uni, Biomedische wetenschappen. Intelligente dame dus.
Na een tijdje kwam ze voor het eerst naar Vlissingen, om met gebogen hoofd, ons niet aankijkend, een doei mompelend naar binnen te sloffen. Mijn man en ik keken elkaar verbaasd aan, verbijsterd zeiden we goedemiddag. En dat was het, ze slofte met evenveel snelheid als een slak met gebogen hoofd weer naar buiten. Het is een kleine dame van 43 kilo..donkere wallen onder de ogen, lijkt of ze niet helemaal helder is. Een piepstemmetje maakt het geheel compleet. Ze stelde zich niet eens voor, een hand geven kon er ook niet af.
De relatie hield stand en na een paar maanden kwamen bij ons allerlei vragen op, temeer onze zoon met opmerkingen en verhalen kwam die ons de haren omhoog liet staan. Ze ging zelf maar 1x in de drie maanden naar haar ouders, vond meer niet nodig eerder lastig. Met haar broer en zus had ze geen contact en vond haar ouders maar rare mensen met rare gewoontes(?). Vrienden/vriendinnen had ze niet, geen zin in. Niet aangesloten bij een studentenvereniging(ik zou mijn studententijd voor geen goud hebben willen missen hoor), gaat niet uit of zo. Hokt de hele tijd achter haar laptop op haar studentenkamer.
Ze bleef een weekend logeren....nou dat hebben we geweten. Mevrouw schoof haar benen onder de tafel en weigerde om mee te helpen(uit haar eigen beweging). Deed letterlijk niks, niet mee helpen tafel dekken, koken, afwassen nee hoor. Schoof haar eten ongeinteresseerd over haar bord heen en weer, had wel een behoorlijke hoeveelheid op haar bord geladen...en ineens begonnen haar ogen te draaien, werd ze suf, bleek, en begon te klagen. Onze zoon liet ook zijn bord staan, en bracht haar naar boven..Ze had ineens last van duizelingen, maagpijn, buikpijn en hoofdpijn..
In de loop van de tijd bleek dat ze er vaker last van had....en altijd als we SAMEN iets gingen doen. Bv. lekker shoppen, over de boulevard wandelen, of de kerstshow bij Intratuin bekijken ed. Niets wilde ze samen doen. Tot ze op mijn verjaardag in november tijdens het steengrillen weer ineens ziek werd, was voor mij de maat vol. Ik heb de dokter gebeld, en die zei dat we meteen naar het ziekenhuis moesten. Daar aangekomen en enige onderzoeken verder, bleek de dame maag en darmkolieken te hebben, en compleet uitgedroogd te zijn. Ze hebben haar aan de infuus gelegd en haar 24 uur lang vocht bijgegeven. Na een gesprek met onze zoon bleek dat ze, zoals ze zelf zegt, een vitamine B tekort te hebben(net zoals haar eigen moeder). Tja, kwestie van supplementen slikken toch? Nee hoor, dat deed ze niet.
Eenmaal weer uit het ziekenhuis, kwamen haar eigen ouders naar Vlissingen om haar op te halen. Ze wilden dat ze thuiskwam om wat aan te sterken, en gelijk hadden ze. Zou ik ook gedaan hebben. We zijn in gesprek gegaan met onze zoon, en wat daar aan het licht kwam sloeg alles. Ook in haar eigen kamer voerde ze niks uit, het was onderkomen en smerig. Onze zoon mocht daar alles zelf poetsen, want zij was er veel te moe voor....bij ons thuis voerde ze ook niks uit. Zoon maakte bij ons iedere avond excuus dat ze niet mee kon afwassen/drogen omdat ze veel te moe was. Kom nou zeg!!! Een meid van 19 jaar!!! Onderhand was bij ons de maat vol. Zoon werd continue voor haar karretje gespannen, er werden dure spullen aangeschaft want ze droeg alleen maar merkkleding of gebruikte erg dure make-up en verzorgingsspullen. Werken???? Een studentenbaantje??? Nee hoor, want dochterlief(haar ouders) hoefde zich niet uit te sloven voor andere mensen.....
Sorry maar dit gaat er bij ons niet in hoor. Onze zoon heeft altijd baantjes gehad, sinds zijn 13e(folderwijkje) om hem de waarde van het geld bij te brengen. Ook hij had echter zijn baantje opgezegd om haar bij te staan..
Intussen kwam aan het licht dat onze zoon zijn creditcard helemaal had opgebruikt, zijn spaargeld was foetsie, had intussen al twee leningen opgenomen. Je kunt wel raden waar het geld heen was.
Maar als wij er iets van zeiden, moesten wij onze mond houden, wij bemoeiden ons overal mee, het ging ons niet aan, het was duidelijk dat we haar niet konden uitstaan. Het isoleren van onze zoon van zijn eigen ouders en zijn vele vrienden was een feit. Zijn eigen hobby's zoals kitesurfen werd aan de wilgen gehangen. Inmiddels is het zover dat ze vanaf november 2012 niet meer naar de Uni in Maastricht is gegaan, dat verzwegen heeft voor haar ouders, maar wel de volledige stufie incasseerde. Onze zoon studeert hier aan de hogeschool Engineering en zij gaat dat nu ook doen. Dus hier op een kamer, en onze zoon ging ook ineens het huis uit om op 2 minuten afstand van ons huis op een kamer te gaan zitten naast haar. Dat bedoel ik dus met compleet isoleren van alles. Alles moet om haar draaien. Nu heeft onze zoon niks meer voor zichzelf, zelfs zijn eigen opleiding niet. Duidelijk is dat dit de sfeer hier in huis geen goed heeft gedaan, ze komt hier niet meer, ze voelt zich bedreigd, nou ja zeg. De relatie met onze zoon heeft er ook een flinke knauw van gekregen. En vooral omdat wij erachter kwamen dat hij de hele verhuizing van haar betaald heeft met alweer een nieuwe lening! Hij betaald maar, en zij geeft het geld met bakken uit. Zij loopt in dure kleding, onze zoon loopt erbij als landloper. Als wij hem dan voorstellen kleren voor hem te kopen of de kapper te betalen, is er ruzie. Ondanks het feit dat met name ik, schoonmama, totaal niks meer zeg over welk onderwerp dan ook, ben ik de boosdoener. Vraag me af hoe, ik doe en zeg niks meer. Mijn man is eveneens ten einde raad, en we hebben besloten om de boel maar te laten escaleren. Dat onze zoon maar zijn hoofd moet stoten. Praten helpt niet, en geeft ruzie omdat zij hem totaal gehersenspoeld heeft. Duidelijk is wel nu, dat onze zoon zijn maximale uitwonende stufie heeft aangevraagd waardoor het leenbedrag NOG groter wordt.
We zijn ten einde raad, weten geen weg meer.

grtz
Onbegrijpelijk
pi_128609793
het zoveelste topic? dit is je eerste topic hier, tenzij....

TS BEN JE EEN KLOON???
If I had known it was harmless, I would have killed it myself.
pi_128609795
Het laatste woord uit de OP zegt genoeg over dit topic
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_128609808
Verder: zoek een leven en laat je zoon lekker zijn eigen fouten maken.
If I had known it was harmless, I would have killed it myself.
pi_128609827
In de tijd die je nodig had om deze waardeloze OP te schrijven had je een kind op kunnen voeden.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:29:19 #6
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128609828
Je zoon is 22... deal with it.. of maak een nieuwe.. ;)
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
pi_128609842
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:27 schreef HaywoodJablome het volgende:
Verder: zoek een leven en laat je zoon lekker zijn eigen fouten maken.
dit
pi_128609848
Pics van de schoondochter graag.

Oh ja en een serieus antwoord: ga naar de ouders van die meid en zorg dat zowel jullie als haar ouders de geldkraan dichtdraaien.

Die maximale lening kunnen jullie niks tegen doen, maar hij kan dat ook maar tijdelijk doen. Op den duur heeft hij geld nodig en móet hij een keuze maken.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:30:53 #9
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_128609853
Bemoeizieke schoonmoeders :r
pi_128609861
Gelezen. Vol verbazing en walging.

TS, waar de fuck bemoei je je mee? Je zoon is een volwassen kerel en jij loopt er een beetje achteraan met een bakje, alsof die vent uit z'n anus loopt te lekken.
Laat het hem lekker zelf uitzoeken of hij verder wil met die meid, is z'n goed recht. En niet iedereen is zo familie-georiënteerd als jij, leef je eens wat meer in. Bah.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 05-07-2013 08:31:49 ]
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:31:38 #11
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128609864
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:30 schreef kwiwi het volgende:
Bemoeizieke schoonmoeders :r
Dit..

En daar is maar 1 oplossing voor... }) ~O>
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
pi_128609874
Hoe heet het meisje in kwestie?
Pics?
Pamper je zoon niet zo, tenslotte is hij degene die de fouten moet maken om ervan te kunnen leren.
pi_128609877
Nu ik het gelezen heb moet ik eerlijk gezegd een beetje huilen. Een jongen van 22 waar de ouders zich zo erg mee bemoeien, vind je het gek dat hij zo doet _O- Dat je vanaf het begin dat meisje al haatte is duidelijk, want zij heeft je zoon 'gestolen'. Slechte moeder.
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_128609885
quote:
6s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:32 schreef bijdehand het volgende:
Nu ik het gelezen heb moet ik eerlijk gezegd een beetje huilen. Een jongen van 22 waar de ouders zich zo erg mee bemoeien, vind je het gek dat hij zo doet _O- Dat je vanaf het begin dat meisje al haatte is duidelijk, want zij heeft je zoon 'gestolen'. Slechte moeder.
Beter komt hij weer thuis wonen tot z'n 35e

:')___!
pi_128609887
Dit in KLB plaatsen :')

TS is geestelijk gestoord. Net als z'n 'zoon'.
U MAD?
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:33:52 #16
352863 HaywoodJablome
Any minute now
pi_128609892
trouwens wel grappig dat je zoon gevallen is voor iemand die zo te lezen het compleet tegenovergestelde is van jou.
makes you wonder.
If I had known it was harmless, I would have killed it myself.
  Licht Ontvlambaar vrijdag 5 juli 2013 @ 08:34:10 #17
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_128609901
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:30 schreef kwiwi het volgende:
Bemoeizieke schoonmoeders :r
I'm with her ^^
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:34:28 #18
338319 ZarB
Piña colada
pi_128609904
Samenvatting: ts vindt dat haar opvoeding het allebeste is en dat iedereen het zo zou moeten doen. Gebrek aan inlevingsvermogen of enige vorm van interesse kan ook toegeschreven worden aan ts.

Poelie poelie zoonlief is natuurlijk het aller aller belangrijkste en beste op aarde en wordt dan ook vooral niet vrijgelaten. Een vriendinnetje is ts' grootste bedreiging dus door haar compleet zwart te maken hoopt ze maar dat er een sfeer ontstaat die het zoontje doet besluiten de verkering uit te maken.


Ps: samen shoppen over de boulevard en naar Intratuin?! :') Als ik die meid was zou ik ook weinig zin hebben in zo'n kluwengezin. Daar zitten mensen van die leeftijd echt niet op te wachten dus als dit de algehele instelling is van het gezin dan is het natuurlijk een kip-ei verhaal he.
Just skip all the layers and go straight to the crazy!
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:34:58 #19
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_128609912
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:33 schreef LompeHork het volgende:

[..]

Beter komt hij weer thuis wonen tot z'n 35e

:')___!
Op de zolderkamer. Die van buiten op slot kan.
pi_128609920
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:34 schreef kwiwi het volgende:

[..]

Op de zolderkamer. Die van buiten op slot kan.
:D
pi_128609921
Leuke voetveeg heb jij ervan gemaakt, die gaat nooit een normale meid vinden.
pi_128609925
Je schoondochter is vampier!
pi_128609929
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:34 schreef kwiwi het volgende:

[..]

Op de zolderkamer. Die van buiten op slot kan.
Met een luikje, zodat het avondeten naar binnen kan worden geschoven :Y (of zou hij dan lekker gezellig toch wel aan moeten schuiven?).

Beknellend, zo'n vrouw als moeder, ik moet er niet aan denken :X
pi_128609934
TS is een dominante moeder en klaagt over de manipulerende schoondochter _O- _O- _O-
pi_128609942
quote:
6s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:32 schreef bijdehand het volgende:
Nu ik het gelezen heb moet ik eerlijk gezegd een beetje huilen. Een jongen van 22 waar de ouders zich zo erg mee bemoeien, vind je het gek dat hij zo doet _O- Dat je vanaf het begin dat meisje al haatte is duidelijk, want zij heeft je zoon 'gestolen'. Slechte moeder.
Ach, ergens kan ik haar reactie wel begrijpen. Alleen heeft zij vanaf het begin de bemoeizucht overdreven.

Daarbij is de keuze voor KLB ietwat ongelukkig :')
pi_128609943
Vind het wel raar dat ze niet gezellig met schoonmoeder naar de kerstshow van de Intratuin wil of lekker shoppen op de boulevard :?
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:37:05 #27
154252 EvanStone
Daar gaan we!
pi_128609944
Wat een verhaal, poeh.
  Forum Admin vrijdag 5 juli 2013 @ 08:37:25 #28
54263 crew  Pharkus
eeuwig vader, deeltijd autist
pi_128609951
Tot op zekere hoogte is het triest dat hij zijn schulden zo laat oplopen en weigert haar een schup onder de kont te geven.
Een vel leeg papier kan altijd nog een mooie tekening worden.
pi_128609962
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:34 schreef kwiwi het volgende:

[..]

Op de zolderkamer. Die van buiten op slot kan.
_O- :')

FOK :')
U MAD?
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:39:33 #30
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_128609976
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:30 schreef kwiwi het volgende:
Bemoeizieke schoonmoeders :r
Bemoeizieke mensen sowieso.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_128609977
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:37 schreef Pharkus het volgende:
Tot op zekere hoogte is het triest dat hij zijn schulden zo laat oplopen en weigert haar een schup onder de kont te geven.
Triest voor hem. Maar door al het gestook van moeder drijft ze hem alleen maar meer in de armen van zijn lief.
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:39:52 #32
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128609983
Voor het geval TS de Groninger taal machtig is:
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
pi_128609987
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:37 schreef Pharkus het volgende:
Tot op zekere hoogte is het triest dat hij zijn schulden zo laat oplopen en weigert haar een schup onder de kont te geven.
Tsja, aan de andere kant: Als je in zo'n situatie op bent gegroeid en geen enkele vrijheid hebt mogen genieten in je tienerjaren (want zo klinkt het), dan snap ik best dat de zoon in dit geval zich even goed hard gaat afzetten tegen zijn ouders.
Waarschijnlijk met een insteek van: "Die schulden, dat loopt wel los".
pi_128609990
Bekend verhaal, is bij m'n broer ook zo gegaan. M'n moeder heeft het op een gegeven moment opgegeven. Het ging uit na een paar jaar met dat wijf die hem de stront in had geholpen en door omstandigheden kwam m'n broer 2,5 jaar geleden op straat te staan. Is toen met hangende pootjes bij m'n moeder aangekomen en die heeft hem uiteindelijk weer op het goede pad gekomen.

Kortom: laat het gaan, ooit komt hij er vanzelf wel achter dat het niet meer langer zo kan. :)
pi_128609993
quote:
6s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:36 schreef bijdehand het volgende:
Vind het wel raar dat ze niet gezellig met schoonmoeder naar de kerstshow van de Intratuin wil of lekker shoppen op de boulevard :?
Ik moest lachen :')
Mijn schoonmoeder zou zich ernstig zorgen maken als ik dat soort activiteiten wel zou doen.

Daarbij, ts heeft geen vaatwasser :')
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:40:42 #36
351155 Katinka78
Kleine katootje
pi_128609998
TS stoort zich omdat ze zelf een sloortje is en ziet dat niet iedereen het zo aanpakt?
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:40:53 #37
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_128610001
TS is gevlucht naar het Viva forum?
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:41:05 #38
176873 marcel-o
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_128610004
K zie mn ouders soms ook maar 1x in de 2a3mnd. :P
| Wordfeud: marcel-o |plug.dj/uptempo |<-- draai zelf je platen
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:41:41 #39
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_128610012
Wel debiel om je helemaal in de schulden te steken voor een of ander lui varken :').
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
  Forum Admin vrijdag 5 juli 2013 @ 08:41:42 #40
54263 crew  Pharkus
eeuwig vader, deeltijd autist
pi_128610013
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:39 schreef LompeHork het volgende:

[..]

Tsja, aan de andere kant: Als je in zo'n situatie op bent gegroeid en geen enkele vrijheid hebt mogen genieten in je tienerjaren (want zo klinkt het), dan snap ik best dat de zoon in dit geval zich even goed hard gaat afzetten tegen zijn ouders.
Waarschijnlijk met een insteek van: "Die schulden, dat loopt wel los".
Tot de geldkraan bij zoonlief op is en madame het volgende slachtoffer tegen het lijf loopt.
Een vel leeg papier kan altijd nog een mooie tekening worden.
pi_128610031
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:41 schreef Pharkus het volgende:

[..]

Tot de geldkraan bij zoonlief op is en madame het volgende slachtoffer tegen het lijf loopt.
Wordt 'ie wijzer van, loopt allemaal wel los. Ik vind alleen dat TS zich niet zo bemoeiziek moet opstellen richting haar zoon, dat is niet gezond.
pi_128610040
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:40 schreef The_Voice_Within het volgende:
Bekend verhaal, is bij m'n broer ook zo gegaan. M'n moeder heeft het op een gegeven moment opgegeven. Het ging uit na een paar jaar met dat wijf die hem de stront in had geholpen en door omstandigheden kwam m'n broer 2,5 jaar geleden op straat te staan. Is toen met hangende pootjes bij m'n moeder aangekomen en die heeft hem uiteindelijk weer op het goede pad gekomen.

Kortom: laat het gaan, ooit komt hij er vanzelf wel achter dat het niet meer langer zo kan. :)
Is die ex van hem overleden of maakt ze nog meer slachtoffers?
Naam a.u.b.
U MAD?
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:45:30 #43
320603 Maxbet
Liberté toujours
pi_128610075
Backfire topic *O*
Op zaterdag 18 januari 2014 20:19 schreef ikwiltrolletje het volgende:
#teammaxbet
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:46:05 #44
338319 ZarB
Piña colada
pi_128610082
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:40 schreef The_Voice_Within het volgende:
Bekend verhaal, is bij m'n broer ook zo gegaan. M'n moeder heeft het op een gegeven moment opgegeven. Het ging uit na een paar jaar met dat wijf die hem de stront in had geholpen en door omstandigheden kwam m'n broer 2,5 jaar geleden op straat te staan. Is toen met hangende pootjes bij m'n moeder aangekomen en die heeft hem uiteindelijk weer op het goede pad gekomen.

Kortom: laat het gaan, ooit komt hij er vanzelf wel achter dat het niet meer langer zo kan. :)
Tenzij je broer zwakbegaafd is vind ik dat hij dit aan zichzelf te danken heeft. Altijd makkelijk om anderen de schuld te geven. Ik geloof niet in mensen die anderen de vernieling in helpen, ik geloof alleen in mensen die zichzelf de vernieling in láten helpen.
Just skip all the layers and go straight to the crazy!
pi_128610110
Tuurlijk laten we het gaan, we hebben ons nooit ergens " mee bemoeit" zoals andere beweren. Hebben wel getracht om in gesprek te blijven." zoonlief " maakt zijn eigen keuzes, altijd al gedaan en nooit door ons gehinderd, laat dat duidelijk zijn.
Dat ie nu op eigen kamers zit is prima hoor. En dat we naar Intratuin of boulevard zijn gegaan was de keuze van de dame zelf .
pi_128610118
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:46 schreef ZarB het volgende:

[..]

Tenzij je broer zwakbegaafd is vind ik dat hij dit aan zichzelf te danken heeft. Altijd makkelijk om anderen de schuld te geven. Ik geloof niet in mensen die anderen de vernieling in helpen, ik geloof alleen in mensen die zichzelf de vernieling in láten helpen.
Wauw, we zijn het eens. :D

Bel een krant naar keuze.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:49:37 #47
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128610133
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:47 schreef Pluk64 het volgende:
Tuurlijk laten we het gaan, we hebben ons nooit ergens " mee bemoeit" zoals andere beweren. Hebben wel getracht om in gesprek te blijven." zoonlief " maakt zijn eigen keuzes, altijd al gedaan en nooit door ons gehinderd, laat dat duidelijk zijn.
Dat ie nu op eigen kamers zit is prima hoor. En dat we naar Intratuin of boulevard zijn gegaan was de keuze van de dame zelf .
Er is maar 1 ding duidelijk....
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:49:49 #48
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_128610135
Het ligt toch grotendeels aan je zoon dat hij dit allemaal toelaat. Een beetje stabiele vent zou van zich afspreken. Waarom hij dit doet heb ik geen idee van, kan best met de opvoeding te maken hebben dat ie nu blij is een vriendin te hebben waar hij de thuissituatie mee kan ontvluchten? Ik zou het op zijn beloop laten, ziet er niet uit dat ze for ever bij elkaar blijven en al zou het zo zijn het blijft zijn keus. Wel jammer dat hij zoveel schulden maakt maar dat is dan een harde les. Heb je hem wel eens gevraagd wat ie in dit meisje ziet?
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_128610155
komt hier ook een verfilming van?
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:51:52 #50
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128610159
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
pi_128610163
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:47 schreef Pluk64 het volgende:
Tuurlijk laten we het gaan, we hebben ons nooit ergens " mee bemoeit" zoals andere beweren. Hebben wel getracht om in gesprek te blijven." zoonlief " maakt zijn eigen keuzes, altijd al gedaan en nooit door ons gehinderd, laat dat duidelijk zijn.
Dat ie nu op eigen kamers zit is prima hoor. En dat we naar Intratuin of boulevard zijn gegaan was de keuze van de dame zelf .
Dat is wat ik uit de tekst haal:
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:25 schreef Pluk64 het volgende:
In de loop van de tijd bleek dat ze er vaker last van had....en altijd als we SAMEN iets gingen doen. Bv. lekker shoppen, over de boulevard wandelen, of de kerstshow bij Intratuin bekijken ed. Niets wilde ze samen doen.
Blijkbaar wilde ze daar wel heen, maar niet gezellig "met het hele gezin", en dat is dan ook wel begrijpelijk als je een relatie probeert op te bouwen.
Dat je met je zoon in gesprek probeert te blijven is natuurlijk prima, maar kaart hem dan gewoon eens aan om met een vriend te gaan praten hierover, blijkbaar heeft hij de behoefte niet om het "in jullie ogen" goed te doen.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 05-07-2013 08:54:37 ]
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:53:19 #52
352863 HaywoodJablome
Any minute now
pi_128610178
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:47 schreef Pluk64 het volgende:
Tuurlijk laten we het gaan, we hebben ons nooit ergens " mee bemoeit" zoals andere beweren. Hebben wel getracht om in gesprek te blijven." zoonlief " maakt zijn eigen keuzes, altijd al gedaan en nooit door ons gehinderd, laat dat duidelijk zijn.
Dat ie nu op eigen kamers zit is prima hoor. En dat we naar Intratuin of boulevard zijn gegaan was de keuze van de dame zelf .
wat loop je dan te zeiken?
If I had known it was harmless, I would have killed it myself.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:54:25 #53
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128610191

En nee ik ben geen tegelzetter
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:54:56 #54
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_128610200
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:54 schreef Snowballed het volgende:
[ afbeelding ]
En nee ik ben geen tegelzetter
Je zou niet eens meer weten waar je die diploma's hebt liggen.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_128610216
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:52 schreef LompeHork het volgende:

[..]

Dat is wat ik uit de tekst haal:

[..]

Blijkbaar wilde ze daar wel heen, maar niet gezellig "met het hele gezin", en dat is dan ook wel begrijpelijk als je een relatie probeert op te bouwen.
Dat je met je zoon in gesprek probeert te blijven is natuurlijk prima, maar kaart hem dan gewoon eens aan om met een vriend te gaan praten hierover, blijkbaar heeft hij de behoefte niet om het "in jullie ogen" goed te doen.
Zoonlief is allang blij dat hij ergens zn dingetje in kan steken en neemt de rest van de shit voor lief.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:56:13 #56
283276 Gesmoltenkaas
Plakkend aan je gehemelte
pi_128610230
Is je zoon niet aan de drugs? Krijg dat vermoeden een beetje als ik dit zo lees. Ook met betrekking tot zijn vriendin die er vercrackt uitziet, geld wat snel opgaat, zichzelf verwaarlozen enzo.
pi_128610232
Hij wilde nooit op kamers of op zichzelf wonen. Hij kon de Marine zo in, omdat ie zijn opleiding tot vliegtuig-engineer en helicopters perfect had afgesloten. Wilde echter niet omdat ie thuis wilde blijven. We zijn naar Zeeland verhuisd op ZIJN verzoek omdat ie aan de hogeschool verder wilde studeren en absoluut niet op kamers wilde. Nu hij het toch doet is dat geen enkel probleem, we juichen het verder toe, dat ie deze stap gezet heeft. Alleen de omstandigheden waarin baren ons zorgen.

We laten alles zeker op zijn beloop gaan, en ja het is en blijft zijn eigen keuze. Nee, we hebben hem nooit gevraagd wat ie in haar ziet, is tenslotte zijn eigen keuze.

Iedereen in onze omgeving zegt dat het lijkt of ze anorexia heeft, zoon is inmiddels ook al 16 kilo kwijt. En als ie thuis is bij ons, eet hij zich suf. Vind je het gek dat we ons zorgen maken?
pi_128610233
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:55 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Zoonlief is allang blij dat hij ergens zn dingetje in kan steken en neemt de rest van de shit voor lief.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ghehehe, goed punt wel.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:56:58 #59
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128610241
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:54 schreef Id_do_her het volgende:

[..]

Je zou niet eens meer weten waar je die diploma's hebt liggen.
Diplo.. di... eehm... wat..??
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:57:48 #60
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_128610254
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:56 schreef LompeHork het volgende:

[..]

Ghehehe, goed punt wel.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hehe, afwerken zeker?
With my pack on my back, down the road I will stray.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:58:32 #61
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_128610262
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:56 schreef Gesmoltenkaas het volgende:
Is je zoon niet aan de drugs? Krijg dat vermoeden een beetje als ik dit zo lees. Ook met betrekking tot zijn vriendin die er vercrackt uitziet, geld wat snel opgaat, zichzelf verwaarlozen enzo.
Daar dacht ik ook al aan. Of zo'n pillenjunk die leven op oxazepam, xeroxat en nog meer van die zooi. Die komen ook behoorlijk doods over na een x-periode.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_128610265
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:56 schreef LompeHork het volgende:

[..]

Ghehehe, goed punt wel.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ook, heb haar ook geschopt.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:59:00 #63
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_128610269
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:25 schreef Pluk64 het volgende:

In de loop van de tijd bleek dat ze er vaker last van had....en altijd als we SAMEN iets gingen doen. Bv. lekker shoppen, over de boulevard wandelen, of de kerstshow bij Intratuin bekijken ed. Niets wilde ze samen doen. Tot ze op mijn verjaardag in november tijdens het steengrillen weer ineens ziek werd, was voor mij de maat vol. Ik heb de dokter gebeld, en die zei dat we meteen naar het ziekenhuis moesten. Daar aangekomen en enige onderzoeken verder, bleek de dame maag en darmkolieken te hebben, en compleet uitgedroogd te zijn.
Toen moest je je toch behoorlijk dom voelen :D Janken ze is alleen ziek als we saaaaaaaaamen iets doen :'( :') :'( als of ze het allemaal verzint omdat ze er geen zin in heeft (wat ik me voor kan stellen. Blijkt ze ook echt gewoon erg ziek te zijn :D :D

Maar ondanks je bezitterige en beschermende aard TS, moet je toch íéts goed gedaan hebben. Je zoon is wél een goed mens geworden, die zorgt voor iemand die niet voor zichzelf kan zorgen
Laffe huichelaar
pi_128610279
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:57 schreef Id_do_her het volgende:

[..]

Hehe, afwerken zeker?
Achter centraal, wel zo makkelijk, easy cash jwz.
quote:
6s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:58 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Ik ook, heb haar ook geschopt.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
* LompeHork tikt aan
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:56 schreef Pluk64 het volgende:
Hij wilde nooit op kamers of op zichzelf wonen. Hij kon de Marine zo in, omdat ie zijn opleiding tot vliegtuig-engineer en helicopters perfect had afgesloten. Wilde echter niet omdat ie thuis wilde blijven. We zijn naar Zeeland verhuisd op ZIJN verzoek omdat ie aan de hogeschool verder wilde studeren en absoluut niet op kamers wilde. Nu hij het toch doet is dat geen enkel probleem, we juichen het verder toe, dat ie deze stap gezet heeft. Alleen de omstandigheden waarin baren ons zorgen.

We laten alles zeker op zijn beloop gaan, en ja het is en blijft zijn eigen keuze. Nee, we hebben hem nooit gevraagd wat ie in haar ziet, is tenslotte zijn eigen keuze.

Iedereen in onze omgeving zegt dat het lijkt of ze anorexia heeft, zoon is inmiddels ook al 16 kilo kwijt. En als ie thuis is bij ons, eet hij zich suf. Vind je het gek dat we ons zorgen maken?
Helder.

Echter als ik je openingspost zo lees haal ik er iets anders uit, je had je vooroordeel al klaar staan en ze voldoet niet aan je eisen. Dat zal je zoon zelf ook wel merken en zet zich dus af, omdat hij voor het meisje kiest en niet voor de ouders.

Dat hij zoveel is afgevallen is natuurlijk niet gezond, misschien is het slim om eens na te gaan of hij wel kan koken.

[ Bericht 14% gewijzigd door #ANONIEM op 05-07-2013 09:00:06 ]
  vrijdag 5 juli 2013 @ 08:59:58 #65
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_128610284
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:59 schreef LompeHork het volgende:

[..]

Achter centraal, wel zo makkelijk, easy cash jwz.
Hehe. :') _O-
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_128610291
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:52 schreef LompeHork het volgende:

[..]

Dat is wat ik uit de tekst haal:

[..]

Blijkbaar wilde ze daar wel heen, maar niet gezellig "met het hele gezin", en dat is dan ook wel begrijpelijk als je een relatie probeert op te bouwen.
Dat je met je zoon in gesprek probeert te blijven is natuurlijk prima, maar kaart hem dan gewoon eens aan om met een vriend te gaan praten hierover, blijkbaar heeft hij de behoefte niet om het "in jullie ogen" goed te doen.
ze heeft speciaal gevraagd of wij mee gingen. Hij kan niet meer met zijn vrienden praten omdat die er niet meer zijn. Ze heeft hem geisoleerd van alles. Hij zal zelf opnieuw contact moeten maken met zijn vrienden, ik heb hem dit ook al voorgesteld.
pi_128610319
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:00 schreef Pluk64 het volgende:

[..]

ze heeft speciaal gevraagd of wij mee gingen. Hij kan niet meer met zijn vrienden praten omdat die er niet meer zijn. Ze heeft hem geisoleerd van alles. Hij zal zelf opnieuw contact moeten maken met zijn vrienden, ik heb hem dit ook al voorgesteld.
Hij heeft zichzelf laten isoleren/heeft zichzelf geïsoleerd. Nuance.
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_128610325
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:00 schreef Pluk64 het volgende:

[..]

ze heeft speciaal gevraagd of wij mee gingen. Hij kan niet meer met zijn vrienden praten omdat die er niet meer zijn. Ze heeft hem geisoleerd van alles. Hij zal zelf opnieuw contact moeten maken met zijn vrienden, ik heb hem dit ook al voorgesteld.
Dat jij je zoon zo verwend heeft en altijd rekening met hem houdt, wil niet zeggen dat de rest van de wereld dat ook moet doen. :')
pi_128610333
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:00 schreef Pluk64 het volgende:

[..]

ze heeft speciaal gevraagd of wij mee gingen. Hij kan niet meer met zijn vrienden praten omdat die er niet meer zijn. Ze heeft hem geisoleerd van alles. Hij zal zelf opnieuw contact moeten maken met zijn vrienden, ik heb hem dit ook al voorgesteld.
Als ze dat speciaal heeft gevraagd, waarom zeg je dan dat ze het niet wil in je openingspost? Misschien heeft ze wel een ziekte waardoor ze zo dun blijft en nergens zin in heeft, heb je nog niet gevraagd aan haar zeker?

Tsja, eigen keuze, jij zou dat niet eens voor moeten stellen, dat ziet hij zelf wel een keer in. So much for "wij laten het wel los". :')
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:02:36 #70
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128610338
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:56 schreef Pluk64 het volgende:
Hij wilde nooit op kamers of op zichzelf wonen. Hij kon de Marine zo in, omdat ie zijn opleiding tot vliegtuig-engineer en helicopters perfect had afgesloten. Wilde echter niet omdat ie thuis wilde blijven. We zijn naar Zeeland verhuisd op ZIJN verzoek omdat ie aan de hogeschool verder wilde studeren en absoluut niet op kamers wilde. Nu hij het toch doet is dat geen enkel probleem, we juichen het verder toe, dat ie deze stap gezet heeft. Alleen de omstandigheden waarin baren ons zorgen.

We laten alles zeker op zijn beloop gaan, en ja het is en blijft zijn eigen keuze. Nee, we hebben hem nooit gevraagd wat ie in haar ziet, is tenslotte zijn eigen keuze.

Iedereen in onze omgeving zegt dat het lijkt of ze anorexia heeft, zoon is inmiddels ook al 16 kilo kwijt. En als ie thuis is bij ons, eet hij zich suf. Vind je het gek dat we ons zorgen maken?
Weet je wat voor druk je uitoefent als je met een heel gezin gaat verhuizen omwille van de opleiding van zoonlief?

En de marine klinkt leuk als je 12 bent... maar dan komen er meisjes..

Ik zou ook gillend wegrennen na een poosje... en tuurlijk zou ik mn honger opsparen voor als ik bij mn ouders kom...
Daar zijn het ouders voor he...?
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
pi_128610350
Alleen de eerste paar zinnen gelezen, maar laat je volwassen zoon lekker zelf bepalen met wie hij een relatie aan gaat. Waar bemoei je je mee?
٩๏̯͡๏)۶
pi_128610372
Wij hebben van begin af aan GEEN vooroordelen gehad, noch uitgesproken. We hebben geprobeerd om haar te accepteren zoals ze is. Ze zet zich tegen alles en iedereen af, niet alleen tegen ons.

Nee, " zoonlief " is niet aan de drugs. Rookt niet en drinkt niet. Zij ook niet. " zoonlief " kan koken maar zij niet. Geen probleem, hij kan het wel, maar geen geld omdat zij er alles doordraait.

quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:59 schreef LompeHork het volgende:

[..]

Achter centraal, wel zo makkelijk, easy cash jwz.

[..]

* LompeHork tikt aan

[..]

Helder.

Echter als ik je openingspost zo lees haal ik er iets anders uit, je had je vooroordeel al klaar staan en ze voldoet niet aan je eisen. Dat zal je zoon zelf ook wel merken en zet zich dus af, omdat hij voor het meisje kiest en niet voor de ouders.

Dat hij zoveel is afgevallen is natuurlijk niet gezond, misschien is het slim om eens na te gaan of hij wel kan koken.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:05:04 #73
352863 HaywoodJablome
Any minute now
pi_128610375
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:56 schreef Pluk64 het volgende:
Hij wilde nooit op kamers of op zichzelf wonen. Hij kon de Marine zo in, omdat ie zijn opleiding tot vliegtuig-engineer en helicopters perfect had afgesloten. Wilde echter niet omdat ie thuis wilde blijven. We zijn naar Zeeland verhuisd op ZIJN verzoek omdat ie aan de hogeschool verder wilde studeren en absoluut niet op kamers wilde. Nu hij het toch doet is dat geen enkel probleem, we juichen het verder toe, dat ie deze stap gezet heeft. Alleen de omstandigheden waarin baren ons zorgen.

We laten alles zeker op zijn beloop gaan, en ja het is en blijft zijn eigen keuze. Nee, we hebben hem nooit gevraagd wat ie in haar ziet, is tenslotte zijn eigen keuze.

Iedereen in onze omgeving zegt dat het lijkt of ze anorexia heeft, zoon is inmiddels ook al 16 kilo kwijt. En als ie thuis is bij ons, eet hij zich suf. Vind je het gek dat we ons zorgen maken?
het wordt echt steeds sneuer dit :')
If I had known it was harmless, I would have killed it myself.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:05:15 #74
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128610378
Btw enig idee dat goede seks een perfect dieet is..?
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
pi_128610399
Schop je zoon gewoon op straat, dan loopt hij vroeg of laat zelf wel tegen de lamp
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:06:45 #76
338319 ZarB
Piña colada
pi_128610408
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:48 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Wauw, we zijn het eens. :D

Bel een krant naar keuze.
Telegraaf? XD
Just skip all the layers and go straight to the crazy!
pi_128610432
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:04 schreef Pluk64 het volgende:
Wij hebben van begin af aan GEEN vooroordelen gehad, noch uitgesproken. We hebben geprobeerd om haar te accepteren zoals ze is. Ze zet zich tegen alles en iedereen af, niet alleen tegen ons.

Nee, " zoonlief " is niet aan de drugs. Rookt niet en drinkt niet. Zij ook niet. " zoonlief " kan koken maar zij niet. Geen probleem, hij kan het wel, maar geen geld omdat zij er alles doordraait.

[..]

Als hij zo snel afvalt is de kans groot dat hij toch wel iets gebruikt hoor :?
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:09:13 #78
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_128610447
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:04 schreef Pluk64 het volgende:
Wij hebben van begin af aan GEEN vooroordelen gehad, noch uitgesproken. We hebben geprobeerd om haar te accepteren zoals ze is. Ze zet zich tegen alles en iedereen af, niet alleen tegen ons.

Nee, " zoonlief " is niet aan de drugs. Rookt niet en drinkt niet. Zij ook niet. " zoonlief " kan koken maar zij niet. Geen probleem, hij kan het wel, maar geen geld omdat zij er alles doordraait.

[..]

Hoe weet je dat zo zeker? Dat iemand niet rookt en drinkt wil nog niet zeggen dat er geen drugs worden gebruikt. Bovendien zijn de meeste frequent drugsgebruikers slim genoeg om dit een hele lange tijd kunnen verbergen voor hun directe omgeving. Ik vind het toch wel typisch dat je zoonlief zoveel is afgevallen. En nogmaals want je leest selectief: heb je zoonlief wel eens gevraagd wat hij in haar ziet, waarom hij verliefd op haar is geworden en welke toekomst hij samen voor hun ziet?
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:09:57 #79
352863 HaywoodJablome
Any minute now
pi_128610462
ts, heb je trouwens nog andere kinderen?
If I had known it was harmless, I would have killed it myself.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:10:04 #80
338319 ZarB
Piña colada
pi_128610466
Dus op verzoek van een KIND gaat het hele gezin verhuizen? Enig idee wat een scheve verhouding je daarmee binnen een gezin creeert? Waarschijnlijk zeg je dit om te laten zien wat een welwillende moeder je bent, maar eigenlijk heb je jezelf hiermee gigantisch in de vinger gesneden. En daar ondervind je de gevolgen nu van. Succes ermee.
Just skip all the layers and go straight to the crazy!
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:12:04 #81
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128610498
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:09 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Hoe weet je dat zo zeker? Dat iemand niet rookt en drinkt wil nog niet zeggen dat er geen drugs worden gebruikt. Bovendien zijn de meeste frequent drugsgebruikers slim genoeg om dit een hele lange tijd kunnen verbergen voor hun directe omgeving. Ik vind het toch wel typisch dat je zoonlief zoveel is afgevallen. En nogmaals want je leest selectief: heb je zoonlief wel eens gevraagd wat hij in haar ziet, waarom hij verliefd op haar is geworden en welke toekomst hij samen voor hun ziet?
Ben jij ook een schoonmoeder ofzo....? :r
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
pi_128610501
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:04 schreef Pluk64 het volgende:
Wij hebben van begin af aan GEEN vooroordelen gehad, noch uitgesproken. We hebben geprobeerd om haar te accepteren zoals ze is. Ze zet zich tegen alles en iedereen af, niet alleen tegen ons.
Oh en wat is dit dan?
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:25 schreef Pluk64 het volgende:
Zij studeerde aldaar aan de Uni, Biomedische wetenschappen. Intelligente dame dus.
Na een tijdje kwam ze voor het eerst naar Vlissingen, om met gebogen hoofd, ons niet aankijkend, een doei mompelend naar binnen te sloffen. Mijn man en ik keken elkaar verbaasd aan, verbijsterd zeiden we goedemiddag. En dat was het, ze slofte met evenveel snelheid als een slak met gebogen hoofd weer naar buiten. Het is een kleine dame van 43 kilo..donkere wallen onder de ogen, lijkt of ze niet helemaal helder is. Een piepstemmetje maakt het geheel compleet. Ze stelde zich niet eens voor, een hand geven kon er ook niet af.
Oh, vooroordelen galore!
quote:
Nee, " zoonlief " is niet aan de drugs. Rookt niet en drinkt niet. Zij ook niet. " zoonlief " kan koken maar zij niet. Geen probleem, hij kan het wel, maar geen geld omdat zij er alles doordraait.
"Want dat zegt hij", moet er nog even achteraan, dat jij het niet ziet wil niet zeggen dat het niet gebeurd.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:13:36 #83
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_128610532
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:12 schreef LompeHork het volgende:

[..]

"Want dat zegt hij", moet er nog even achteraan, dat jij het niet ziet wil niet zeggen dat het niet gebeurd.
"Dat doet mijn kind niet!"

Maar ondertussen. :')
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_128610542
Ik vind dat sommige gebruikers hier ook aardig wat vooroordelen roepen.
Het verschil tussen de regering en de maffia is dat de maffia georganiseerd is.
- Wiet van Broeckhoven
pi_128610561
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:14 schreef Greyson het volgende:
Ik vind dat sommige gebruikers hier ook aardig wat vooroordelen roepen.
Iedereen heeft vooroordelen. Dus dat kan wel kloppen Einstein.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:15:24 #86
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_128610570
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:12 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Ben jij ook een schoonmoeder ofzo....? :r
Grapjas :) Maar als ik ts was zou ik het gewoon eens vragen aan zoonlief. Daar is toch niets mis mee? En van die drugs lijkt me ook niet zo onwaarschijnlijk. Die chick kan ook een pillenslikker zijn vanwege dat passieve gedrag.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:16:21 #87
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128610591
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:13 schreef Id_do_her het volgende:

[..]

"Dat doet mijn kind niet!"

Maar ondertussen. :')
Ik zou ook spontaan aan de heroïne gaan in dit geval... :'(
(Btw drugs en marine gaan ook prima samen, dus dat maakt geen verschil....)
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:16:33 #88
362982 Jachtgeweer
Le toutre de droef.
pi_128610596
ts heeft gefaalt bij de opvoeding van haar kind :')
Vrouwen moet je behandelen als een jachtgeweer, voorover knikken en helemaal vol laden.
Mannen rijpen als wijn en vrouwen verzuren als melk.
"I am not a puppet. I was not made by the West to go to the West or to any other country." - Bashar al-Assad
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:16:49 #89
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_128610599
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:16 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Ik zou ook spontaan aan de heroïne gaan in dit geval... :'(
(Btw drugs en marine gaan ook prima samen, dus dat maakt geen verschil....)
Ik las laatst ook dat Duitse soldaten maar moeilijk van de fles af kunnen blijven.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_128610604
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:15 schreef LompeHork het volgende:

[..]

Iedereen heeft vooroordelen. Dus dat kan wel kloppen Einstein.
Ik zeg het alleen maar. Ondertussen roepen ze ook maar wat dingen in plaats van open vragen te stellen wat een veel betere inzicht kan geven op de lopende situatie.

Lekker nonchalant maar weer.
Het verschil tussen de regering en de maffia is dat de maffia georganiseerd is.
- Wiet van Broeckhoven
pi_128610615
Jaloerse moeders, triestste wat er is. :r
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:17:55 #92
283159 pl4kkie
Het is FOK!
pi_128610623
OP gelezen. Moet een troll zijn. Kan gewoon niet anders
Hearing voices from afar, Join the madness when the curtain falls.
We are the ones, To ignite the darkened skies.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:18:09 #93
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128610630
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:15 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Grapjas :) Maar als ik ts was zou ik het gewoon eens vragen aan zoonlief. Daar is toch niets mis mee? En van die drugs lijkt me ook niet zo onwaarschijnlijk. Die chick kan ook een pillenslikker zijn vanwege dat passieve gedrag.
En dan denk je dat hij dat keurig aan zijn moeder verteld..?? :?
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:19:58 #94
326197 Psy-freak
Moderator i.o.
pi_128610650
Mijn ouders lieten me gewoon op hun bek gaan met vriendinnetjes. Nu weet ik wat ik wel en niet wil.
zaterdag 13 augustus 2011 11:41 schreef RockNijntje het volgende:
Psy-freak heeft wel de schattigste UI van heel FOK!
FOK!-vriendin: Pixxie. & AdoraBelle
pi_128610655
quote:
Na een gesprek met onze zoon bleek dat ze, zoals ze zelf zegt, een vitamine B tekort te hebben(net zoals haar eigen moeder).
Enig idee hoe veel 'last' mensen van een B12 tekort kunnen hebben?
Pas als ze zich er echt op heeft laten testen, kan er iets aan gedaan worden. Ik vraag me serieus af of dat wel gedaan is.
Veel zaken die je beschrijft zouden hier zeker mee te maken kunnen hebben:
http://stichtingb12tekort(...)vitamine-b12-tekort/

Verder zou ik je zoon gewoon 'loslaten' laat hem flink op zijn bek gaan.
Daar kan hij alleen maar van leren.
En die studieschuld die oploopt. Ach, hij is niet de enige student die zijn studieschuld ziet oplopen.
Let him live.
Every living creature on earth dies alone
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:20:09 #96
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_128610656
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:18 schreef Snowballed het volgende:

[..]

En dan denk je dat hij dat keurig aan zijn moeder verteld..?? :?
Surrogaatpolitieagent, en alsof die zoon het dan gaat opbiechten. :')
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_128610662
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:19 schreef Psy-freak het volgende:
Mijn ouders lieten me gewoon op hun bek gaan met vriendinnetjes. Nu weet ik wat ik wel en niet wil.
_O-
pi_128610672
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:18 schreef Snowballed het volgende:

[..]

En dan denk je dat hij dat keurig aan zijn moeder verteld..?? :?
Tuurlijk! "Mijn zoon vertelt mij altijd alles"
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
pi_128610674
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:19 schreef Psy-freak het volgende:
Mijn ouders lieten me gewoon op hun bek gaan met vriendinnetjes. Nu weet ik wat ik wel en niet wil.
_O- nu doe je het perfect ja _O_
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:21:48 #100
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_128610687
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:18 schreef Snowballed het volgende:

[..]

En dan denk je dat hij dat keurig aan zijn moeder verteld..?? :?
Nou waarom niet? Ligt eraan hoe je dit brengt, het zijn doodnormale vragen lijkt me.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_128610700
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:20 schreef Id_do_her het volgende:

[..]

Surrogaatpolitieagent, en alsof die zoon het dan gaat opbiechten. :')
Gewoon op een stoel zetten, handen achter z'n rug vastplakken met duct tape en een paar bouwlampen op z'n smoel zetten. Gaat goedkomen.
pi_128610702
Eindelijk iemand die er weer eens moeite in steekt!
Goed verhaal, met veel plezier gelezen!
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:22:51 #103
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_128610705
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:22 schreef LompeHork het volgende:

[..]

Gewoon op een stoel zetten, handen achter z'n rug vastplakken met duct tape en een paar bouwlampen op z'n smoel zetten. Gaat goedkomen.
Flashbacks ineens.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_128610716
Sowieso troll. Vrouwen van die leeftijd gebruiken geen grtz onderaan een lap tekst.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
pi_128610737
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:23 schreef H.FR het volgende:
Sowieso troll. Vrouwen van die leeftijd gebruiken geen grtz onderaan een lap tekst.
dat viel me ook al op
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:25:20 #106
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_128610759
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:23 schreef H.FR het volgende:
Sowieso troll. Vrouwen van die leeftijd gebruiken geen grtz onderaan een lap tekst.
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:24 schreef Smack10 het volgende:

[..]

dat viel me ook al op
Meisjes die dat deden zijn inmiddels vrouwen met kinderen geworden.
With my pack on my back, down the road I will stray.
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 5 juli 2013 @ 09:25:21 #107
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_128610761
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:17 schreef pl4kkie het volgende:
OP gelezen. Moet een troll zijn. Kan gewoon niet anders
:')

Rasvoorbeeld van zolderkamerautist zonder wereldbeeld.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:25:43 #108
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128610768
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:21 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Nou waarom niet? Ligt eraan hoe je dit brengt, het zijn doodnormale vragen lijkt me.
_O- ja hoor... is doodnormaal.... |:(

One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
pi_128610788
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:25 schreef Id_do_her het volgende:

[..]

[..]

Meisjes die dat deden zijn inmiddels vrouwen met kinderen geworden.
Het is een vrouw van rond de 50 als je haar moet geloven. Die doen dat niet.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:26:54 #110
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_128610790
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:21 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Nou waarom niet? Ligt eraan hoe je dit brengt, het zijn doodnormale vragen lijkt me.
Ik kan me dan weer niet voorstellen dat ik de dingen die ik uitgespookt heb ooit aan mijn moeder zou vertellen. Backstabber in hart en nieren.
With my pack on my back, down the road I will stray.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:27:09 #111
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_128610796
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:26 schreef H.FR het volgende:

[..]

Het is een vrouw van rond de 50 als je haar moet geloven. Die doen dat niet.
De tijd vliegt.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_128610817
Dit topic had toch beter in R&P gestaan dan hier in KLB met al die cynische idioten.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:28:23 #113
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_128610821
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:23 schreef H.FR het volgende:
Sowieso troll. Vrouwen van die leeftijd gebruiken geen grtz onderaan een lap tekst.
Van welke leeftijd? TS kan 40 zijn, maar ook 60 ..

Past dit topic niet beter in R&P, trouwens?
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:28:58 #114
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_128610831
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:28 schreef Sylver_ het volgende:

[..]

Van welke leeftijd? TS kan 40 zijn, maar ook 60 ..

Past dit topic niet beter in R&P, trouwens?
Ik zie nu pas dat we hier niet in R&P zitten.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_128610835
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:27 schreef Id_do_her het volgende:

[..]

De tijd vliegt.
:') ben jij het soms?
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:29:37 #116
393211 Ambicioso
Bzzt electricity
pi_128610844
Eerste gedeelte van de OP: Ze is een FOK!er. Jullie hebben iets gemeen *O*
pi_128610845
TS moet wel een troll zijn, dat kan niet anders
Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:30:01 #118
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_128610857
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:29 schreef H.FR het volgende:

[..]

:') ben jij het soms?
:')

Kom zeg.
With my pack on my back, down the road I will stray.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:30:20 #119
362982 Jachtgeweer
Le toutre de droef.
pi_128610863
ts haar schoondochter is toradora, kan niet anders
Vrouwen moet je behandelen als een jachtgeweer, voorover knikken en helemaal vol laden.
Mannen rijpen als wijn en vrouwen verzuren als melk.
"I am not a puppet. I was not made by the West to go to the West or to any other country." - Bashar al-Assad
pi_128610866
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:28 schreef Sylver_ het volgende:

[..]

Van welke leeftijd? TS kan 40 zijn, maar ook 60 ..

Past dit topic niet beter in R&P, trouwens?
Ik zie 64 in haar naam staan, dus ik ga er maar vanuit dat ze uit 1964 komt. Wat zou betekeken 49. Of vind je dit geen reële aanname van me?
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:31:43 #121
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_128610897
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:30 schreef H.FR het volgende:

[..]

Ik zie 64 in haar naam staan, dus ik ga er maar vanuit dat ze uit 1964 komt. Wat zou betekeken 49. Of vind je dit geen reële aanname van me?
Nee, ik denk dat er al 63 Pluks bestaan :P
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_128610905
Dit is nou één van dé redenen om op Fok te komen. Heerlijk zo'n venster in het truttige leven van de kleinburgerij zonder dat je daadwerkelijk fysiek met ze in contact komt.

Ik vermoed echter dat het een troll is want ik kan me niet voorstellen dat iemand in Zeeland verworden is tot een karikatuur van alle bemoeizuchtige schoonmoederrollen in van die uitgezakte huismoederprogramma's van de laatste jaren zoals Dr. Phil.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:32:13 #123
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128610907
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:28 schreef Isabeau het volgende:
Dit topic had toch beter op VIVA gestaan dan hier op FOK! met al die leuke initiatiefrijke personen
Fixed..
Nu TS nog..
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
pi_128610911
Waarom moet zij precies helpen opruimen etc? ze is toch een gast.....
Bemoeizuchtige schoonouders :') laat dr lekker dr eigen leven leven, dat jij dingen "anders"vind betekent niet dat het op jou manier moet
PSN: Metal_Akilla
pi_128610934
quote:
12s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:31 schreef Sylver_ het volgende:

[..]

Nee, ik denk dat er al 63 Pluks bestaan :P
Sorry, dat lijkt me inderdaad een betere aanname. :{
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 5 juli 2013 @ 09:38:19 #126
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_128611036
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:32 schreef Deshain het volgende:
Dit is nou één van dé redenen om op Fok te komen. Heerlijk zo'n venster in het truttige leven van de kleinburgerij zonder dat je daadwerkelijk fysiek met ze in contact komt.

Ik vermoed echter dat het een troll is want ik kan me niet voorstellen dat iemand in Zeeland verworden is tot een karikatuur van alle bemoeizuchtige schoonmoederrollen in van die uitgezakte huismoederprogramma's van de laatste jaren zoals Dr. Phil.
Verhuist naar Zeeland. Maakt haarniet meteen een echte Zeelander.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:39:29 #127
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_128611057
Zo, dit is hard gegaan op de morgen.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:40:03 #128
156981 bijdehand
bijdevoet
pi_128611074
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:39 schreef Frank_Drebin het volgende:
Zo, dit is hard gegaan op de morgen.
That's what she said.
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:40:42 #129
352863 HaywoodJablome
Any minute now
pi_128611094
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:35 schreef H.FR het volgende:

[..]

Jij gelooft dit verhaal?
dit soort mensen bestaat echt. het is een vreselijke gedachte, maar het is helaas de waarheid.
If I had known it was harmless, I would have killed it myself.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:41:19 #130
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128611109
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:44:15 #131
367594 Frank_Drebin
Det.Lt. Police Squad
pi_128611166
Verder geloof ik er bijzonder weinig van. Niemand, met een gezond verstand althans, bemoeit zich nog zo met de relaties van zijn of haar volwassen zoon. De paar die dat nog wel doen zullen niet bijzonder lang contact met hun zoon houden denk ik.

quote:
6s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:40 schreef bijdehand het volgende:

[..]

That's what she said.
Hehe.
Sergeant Frank Drebin, Detective Lieutenant Police Squad
pi_128611169
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:40 schreef HaywoodJablome het volgende:

[..]

dit soort mensen bestaat echt. het is een vreselijke gedachte, maar het is helaas de waarheid.
Ik zeg ook niet dat dit niet zou kunnen bestaan. Ik vind alleen deze 'schoonmoeder' een tikje ongeloofwaardig.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:45:49 #133
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_128611201
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:44 schreef H.FR het volgende:

[..]

Ik zeg ook niet dat dit niet zou kunnen bestaan. Ik vind alleen deze 'schoonmoeder' een tikje ongeloofwaardig.
Ze bestaan. Daarom twijfel ik.
With my pack on my back, down the road I will stray.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:45:53 #134
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128611205
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:44 schreef H.FR het volgende:

[..]

Ik zeg ook niet dat dit niet zou kunnen bestaan. Ik vind alleen deze 'schoonmoeder' een tikje ongeloofwaardig.
Ken jij geloofwaardige schoonmoeders dan...?
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:46:03 #135
352863 HaywoodJablome
Any minute now
pi_128611213
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:44 schreef H.FR het volgende:

[..]

Ik zeg ook niet dat dit niet zou kunnen bestaan. Ik vind alleen deze 'schoonmoeder' een tikje ongeloofwaardig.
ze doet me ontzettend aan mijn collega denken ;(
maargoed, trol of niet, het blijft een sneu gebeuren allemaal.
If I had known it was harmless, I would have killed it myself.
pi_128611231
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:45 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Ken jij geloofwaardige schoonmoeders dan...?
Wel geloofwaardiger dan deze.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
pi_128611240
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:44 schreef Psy-freak het volgende:
Toch kut dat er berichten van het Viva forum per ongeluk hier terechtkomen.
Staat het viva forum vol met zulke verhalen?

Ik vind het wel vermakelijk :7
pi_128611248
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:46 schreef HaywoodJablome het volgende:

[..]

maargoed, trol of niet, het blijft een sneu gebeuren allemaal.
Dat wel. Vooral voor het meisje, gehaat door zowel haar eigen als haar schoonfamilie, heeft een enge ziekte e.d. :{
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
pi_128611272
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:47 schreef H.FR het volgende:

[..]

Dat wel. Vooral voor het meisje, gehaat door zowel haar eigen als haar schoonfamilie, heeft een enge ziekte e.d. :{
zeker fybromolagie :') ?
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:49:57 #140
384566 adnapekkid
deze boi weet
pi_128611301
Hahaha, engineering, die is de zak
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:50:27 #141
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_128611312
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:39 schreef Frank_Drebin het volgende:
Zo, dit is hard gegaan op de morgen.
We hadden zin... maar geen schoonmoeder... :+
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:50:38 #142
365082 IPA35
Patriarch
pi_128611316
Als dit echt is... Wat een sul.

Je bent niet bemoeizuchtig in mijn ogen.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_128611323
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:48 schreef Smack10 het volgende:

[..]

zeker fybromolagie :') ?
Zou best kunnen.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
pi_128611343
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:50 schreef H.FR het volgende:

[..]

Zou best kunnen.
dat is dan ook geen lichamelijke ziekte
  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:53:01 #145
258756 Unmountable
Thinking out of your mind!
pi_128611381
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:25 schreef Pluk64 het volgende:
schoonmama
:')
Rozen zijn tieten, viooltjes zijn tieten, ik hou van tieten, tieten.
pi_128611402
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:51 schreef Smack10 het volgende:

[..]

dat is dan ook geen lichamelijke ziekte
Niet in de zin dat er iets gevonden zal worden (die darmkwalen zijn dan wat apart) maar de klachten zijn er wel degelijk op lichamelijk niveau.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
pi_128611450
First World Problems.
pi_128611467
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:55 schreef .PRISM het volgende:
First World Problems.
:')
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
  Official ESF Kreviewer vrijdag 5 juli 2013 @ 09:56:45 #149
7719 Kreator
Groetjes, Krea.
pi_128611478
quote:
15s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:31 schreef LompeHork het volgende:
Gelezen. Vol verbazing en walging.

TS, waar de fuck bemoei je je mee? Je zoon is een volwassen kerel en jij loopt er een beetje achteraan met een bakje, alsof die vent uit z'n anus loopt te lekken.
Laat het hem lekker zelf uitzoeken of hij verder wil met die meid, is z'n goed recht. En niet iedereen is zo familie-georiënteerd als jij, leef je eens wat meer in. Bah.
Dit! Bemoeial... :r.

Oh en:

  vrijdag 5 juli 2013 @ 09:57:15 #150
365082 IPA35
Patriarch
pi_128611486
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:17 schreef pl4kkie het volgende:
OP gelezen. Moet een troll zijn. Kan gewoon niet anders
Ik hoop het anders is het in en in triest.
"But the age of chivalry is gone; that of sophisters, economists, and calculators has succeeded, and the glory of Europe is extinguished forever."- Edmund Burke
pi_128611594
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:37 schreef Pharkus het volgende:
Tot op zekere hoogte is het triest dat hij zijn schulden zo laat oplopen en weigert haar een schup onder de kont te geven.
Dat dus. Al z'n spaargeld opgebrand voor zo'n parasiet. Wat voor bank of instantie geeft überhaupt een lening aan een platzakke student zonder inkomen voor kulredenen als dit?

Ik kan me wel voorstellen dat TS niet blij is..
I hope you can see this because I'm doing it as hard as I can.
pi_128611638
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 10:02 schreef LintuxCx het volgende:

[..]

Dat dus. Al z'n spaargeld opgebrand voor zo'n parasiet. Wat voor bank of instantie geeft überhaupt een lening aan een platzakke student zonder inkomen voor kulredenen als dit?

Ik kan me wel voorstellen dat TS niet blij is..
Het heet DUO.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
  vrijdag 5 juli 2013 @ 10:03:42 #153
381504 JosefDettelbacher
Approved by VD en Geelman! XD
pi_128611644
Ik had nog enige hoop dat dit waargebeurd was, tot ik las over steengrillen en Intratuin kerstshows.....
Toen wist ik genoeg.. :')
100% gluten en koemelk eiwitvrij!
  Forum Admin vrijdag 5 juli 2013 @ 10:06:56 #154
54263 crew  Pharkus
eeuwig vader, deeltijd autist
pi_128611735
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 10:03 schreef JosefDettelbacher het volgende:
Ik had nog enige hoop dat dit waargebeurd was, tot ik las over steengrillen en Intratuin kerstshows.....
Toen wist ik genoeg.. :')
Dit doet toch iedereen met zijn schoonouders?
Een vel leeg papier kan altijd nog een mooie tekening worden.
pi_128612948
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:22 schreef zovty het volgende:
Eindelijk iemand die er weer eens moeite in steekt!
Goed verhaal, met veel plezier gelezen!
  Forum Admin vrijdag 5 juli 2013 @ 10:50:29 #156
54263 crew  Pharkus
eeuwig vader, deeltijd autist
pi_128612993
Welkom in r&p
Een vel leeg papier kan altijd nog een mooie tekening worden.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 11:01:01 #157
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_128613338
Christus te paard naar Zeeland verhuizen met je hele gezin omdat zoonlief niet op kamers wil :')

Godverdomme wat een droevige eikel heb je opgevoed
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  vrijdag 5 juli 2013 @ 11:03:53 #158
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_128613440
Ik vraag me af wat de zoon zo leuk vindt aan het meisje. Klinkt nou niet echt gezellig.

En dat ma zich zorgen maakt over schulden die haar zoon maakt, vind ik wel begrijpelijk.
The love you take is equal to the love you make.
pi_128613460
o god, bemoeizuchtige ouders... _O- :')
No Guts, No Glory
pi_128613699
Naar Zeeland verhuizen omdat je je zoon zo incompetent hebt opgevoed dat hij niet eens op kamers wil _O_ _O_ _O- _O-
  vrijdag 5 juli 2013 @ 11:21:07 #161
83823 Vinno
Dat is ook.
pi_128614091
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 11:11 schreef Franknfurter het volgende:
Naar Zeeland verhuizen omdat je je zoon zo incompetent hebt opgevoed dat hij niet eens op kamers wil _O_ _O_ _O- _O-
Dit dus... Godsamme...
pi_128614480
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 11:03 schreef Lienekien het volgende:
Ik vraag me af wat de zoon zo leuk vindt aan het meisje. Klinkt nou niet echt gezellig.

En dat ma zich zorgen maakt over schulden die haar zoon maakt, vind ik wel begrijpelijk.
_O_

7 pagina's gebash op TS voordat er eindelijk een normale reactie komt. Lienekien bedankt, vertrouwen in de mensheid is weer een klein beetje groter geworden.
pi_128614712
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:41 schreef Bart het volgende:
Wel debiel om je helemaal in de schulden te steken voor een of ander lui varken :').
Dit, nogal ja :')
..non est vivere sed valere vita est ..
  vrijdag 5 juli 2013 @ 11:42:30 #164
401891 iScream.
Cold as ice!
pi_128614823
TVP om te kijken welke soort drugs zoonlief en zijn vriendinnetje gebruiken :Y
  vrijdag 5 juli 2013 @ 11:43:31 #165
244933 trovey
Nachtoele
pi_128614857
Je zoon is 22, hij zal toch echt zelf wakker moeten worden en inzien dat het zo niet werkt. Zolang hij het niet doet kun je er alleen maar voor hem zijn mocht de bom wel barsten. ;) Heb zoiets ook wel eens gezien bij een dochter van een kennis, ze heeft er van geleerd maar het duurde wel een tijdje voordat ze het licht zag en was blij dat haar ouders er waren toen ze berooid op straat stond.
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
pi_128614923
quote:
99s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 11:39 schreef Augustus_Thijs het volgende:

[..]

Dit, nogal ja :')
Lui varken die ook helemaal niets te bieden heeft behalve een gat. :')
Een hoer is nog goedkoper.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 11:54:56 #167
400505 Seikcid
Since 1922
pi_128615296
Moeilijk he, je zoon loslaten.
Even though we disagree, give a kiss 'cause life could be the death of me.
  Moderator / Redactie FP vrijdag 5 juli 2013 @ 11:57:40 #168
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_128615402
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:38 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Verhuist naar Zeeland. Maakt haarniet meteen een echte Zeelander.
*Zeeuw

:@

Fijn backfiretopic verder :9
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
  vrijdag 5 juli 2013 @ 11:58:05 #169
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_128615418
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 11:31 schreef Kper_Norci het volgende:

[..]

_O_

7 pagina's gebash op TS voordat er eindelijk een normale reactie komt. Lienekien bedankt, vertrouwen in de mensheid is weer een klein beetje groter geworden.
:)
The love you take is equal to the love you make.
pi_128615807
Hoewel ik me goed kan voorstellen dat je je zorgen maakt als je zoon zich enorm in de schulden steekt en zijn sociale leven lijkt op te geven voor een vriendin, denk ik dat je daar heel weinig aan gaat kunnen doen. Sterker nog; hoe meer je je bemoeit met de gang van zaken, hoe meer hij zich van je af zal gaan keren.

Kleren voor 'm betalen, de kapper betalen? Het hele gezin verhuizen omdat meneer niet op kamers wil? Heb je meer kinderen die ook hun leven maar gelijk elders moesten opbouwen? Ik vind het allemaal nogal extreem.

Loslaten lijkt me de enige manier.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 12:11:07 #171
156981 bijdehand
bijdevoet
pi_128615877
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 11:31 schreef Kper_Norci het volgende:

[..]

_O_

7 pagina's gebash op TS voordat er eindelijk een normale reactie komt. Lienekien bedankt, vertrouwen in de mensheid is weer een klein beetje groter geworden.
Topic stond in KLB :P
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_128615943
quote:
6s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 12:11 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Topic stond in KLB :P
_O-

Dat had ik dus niet gezien, toen ik dit topic voor het eerst zag stond het al in R&P, maar het is wel een duidelijke verklaring idd :')
pi_128615998
Ik snap je ergens wel maar misschien moet je je meer kunnen inleven in anderen want niet iedereen hoeft te werken vanaf zn 13e om de waarde van geld te leren :') niet iedereen ziet zn ouders graag en gezien de OP weet jij helemaal niks van dat meisje en dus ook niks van haar redenen om haar ouders wel of niet te zien. Misschien zijn haar ouders net zo raar als zij.
Zo gaat het allemaal in jouw gezien maar niet in alle andere gezinnen en daar heb jij echt niks over te zeggen of het goed of niet goed is.

Wel zonde is het van het spaargeld van je zoon.. daar zou ik als moeder ook "wakker van liggen".. maar weg is weg en daar kun je ook niks meer aan veranderen.

Je hebt gedaan wat je kon denk ik, maar het houdt een X op met praten met je zoon, hij moet dat zelf in zien en daar houdt het dan op.
pi_128617124
quote:
6s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 12:11 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Topic stond in KLB :P
Terug naar KLB met die meuk! Dit hadden daar makkelijk 3 reeksen kunnen zijn nu! :(
pi_128617572
Je zoon heeft duidelijk een meisje getroffen die ook een tik van de molen heeft gehad, net als zijn moeder.
  vrijdag 5 juli 2013 @ 13:20:29 #176
340799 Madame_Paon
We're gonna die young
pi_128618379
Je komt over als een moeder die haar zoon nog steeds behandelt als een klein kind. Waarmee hij de ideale prooi is voor manipulatieve vrouwen.
Je zoon is 22, behandel hem dan ook zo. Laat hem zijn eigen fouten maken als hij niet wil luisteren.
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
  vrijdag 5 juli 2013 @ 13:24:11 #177
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_128618537
Ik zou ook ziek worden van kerstmarkten bij IntraTuin.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_128619433
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:45 schreef Maxbet het volgende:
Backfire topic *O*
Vind ik raar, want die vriendin heeft de kenmerken van een echte fok-autist.
pi_128619492
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 09:04 schreef Pluk64 het volgende:
Wij hebben van begin af aan GEEN vooroordelen gehad, noch uitgesproken. We hebben geprobeerd om haar te accepteren zoals ze is. Ze zet zich tegen alles en iedereen af, niet alleen tegen ons.

Nee, " zoonlief " is niet aan de drugs. Rookt niet en drinkt niet. Zij ook niet. " zoonlief " kan koken maar zij niet. Geen probleem, hij kan het wel, maar geen geld omdat zij er alles doordraait.

[..]

TS ik begrijp het. Maar laat het maar bloedden. Frustratie zal wel hoog zijn. Zolang het maar geen 'ik zei het toch'-spelletje wordt.
pi_128620421
quote:
15s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:31 schreef LompeHork het volgende:
Gelezen. Vol verbazing en walging.

TS, waar de fuck bemoei je je mee? Je zoon is een volwassen kerel en jij loopt er een beetje achteraan met een bakje, alsof die vent uit z'n anus loopt te lekken.
Laat het hem lekker zelf uitzoeken of hij verder wil met die meid, is z'n goed recht. En niet iedereen is zo familie-georiënteerd als jij, leef je eens wat meer in. Bah.
Dit dus.
pi_128620583
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 13:20 schreef Madame_Paon het volgende:
Je komt over als een moeder die haar zoon nog steeds behandelt als een klein kind. Waarmee hij de ideale prooi is voor manipulatieve vrouwen.
Je zoon is 22, behandel hem dan ook zo. Laat hem zijn eigen fouten maken als hij niet wil luisteren.
Ik moet een beetje aan mijn eigen moeder denken.

''Pas op, de thee is nog heet hoor! Straks verbrand je je nog'' :')

Vind het altijd lullig om er geïrriteerd op te reageren (goede bedoeling), maar heb het idee dat het gewoon nodig is. Mensen van rond de 20 willen gewoon wat vrijheid en zijn goed in staat om voor zichzelf die beslissingen te nemen en de consequenties daarvan te ondervinden.
pi_128627247
Mag wel een erg knappe dame zijn :)
  vrijdag 5 juli 2013 @ 18:04:47 #183
310793 Mishu
Fok verslaafde
pi_128628873
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 juli 2013 08:30 schreef BlueNumber het volgende:
Pics van de schoondochter graag.

Oh ja en een serieus antwoord: ga naar de ouders van die meid en zorg dat zowel jullie als haar ouders de geldkraan dichtdraaien.

Die maximale lening kunnen jullie niks tegen doen, maar hij kan dat ook maar tijdelijk doen. Op den duur heeft hij geld nodig en móet hij een keuze maken.
Dit, haal je handen er vanaf.

Maar laat de deur open voor als hij aan de grond zit.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')