Het risico was te groot met een snelweg achter het visterrein. Ze waren bang dat mocht hij winnen hij over de vijver was heen gesprongen.quote:
In 5 uur heb je tijd genoeg om ook de achtergronden een beetje door te nemenquote:Op woensdag 3 juli 2013 14:59 schreef Tjacka het volgende:
Matt Hearn moeten wij bedanken dat dit op de Nederlandse tv uitgezonden kan worden. Het is natuurlijk vrij uitzonderlijk maar ik vind het echt fijn dat RTL7 dit durft uit te zenden. Hoop wel dat wij als visfanaten een beetje serieus genomen worden, en dus niet met allemaal feitjes komen die wij allang weten.
Dat betwijfel ik moet ik eerlijk zeggen. De vismarkt in Nederland is echt nog redelijk klein. Ik hoop dat dit een succes wordt. Maar als jouw passie in deze sport ligt, raad ik je aan om ook http://www.tangrammedia-vistv.nl te gaan kijken het zal je verbazen hoe tof het programma daadwerkelijk is.quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:50 schreef RensAjacied het volgende:
Nogmaals wat een briljant concept! Dit gaat miljoenen kijkers opleveren waar de troonopvolging en de WK finale niets bij zijn!
Ik kijk het eerste uurtje aan. Maar als ze uit gaan leggen wat ''verticaal vissen'' en het ''vissen met de pen'' is dan haak ik af. Ik snap dat de meeste kijkers dit nog niet snappen. Maar ik erger mij daar dan wel echt enorm aan. Wij gaan het zien, en ik hoop dat de verslaggeving niet tegenvalt.quote:Op woensdag 3 juli 2013 15:04 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
In 5 uur heb je tijd genoeg om ook de achtergronden een beetje door te nemen. Het commentaar moet je gewoon met een korrelzout nemen, en mogelijk in dit topic verbeteren.
Het kan best wat leuke discussies opgang brengen. Iedereen heeft immers wel een iets andere visie op vistechnieken.
Neeeee joh ben je gek.quote:Op woensdag 3 juli 2013 15:37 schreef AldoTheApache het volgende:
Hoe kun je topvisser zijn
is toch gewoon aas aan je haak en geluk hebben?
quote:
Wat een onzin. Zelfs in een continent als Afrika weten ze dat je louter onzin uitkraamt.quote:Op woensdag 3 juli 2013 15:37 schreef AldoTheApache het volgende:
Hoe kun je topvisser zijn
is toch gewoon aas aan je haak en geluk hebben?
Kom met voorbeelden dan? Als je dag in, dag uit een hengel meesjouwt krijg je gewoon veel spiermassa.quote:
Tevens is inmiddels bekend dat Ed Stoop, welke wij uiteraard allemaal al kennen van Vis TV de presentatie in handen zal krijgenquote:30.000 pond hoofdprijs
Sinds 1994 vindt ‘Fish ‘O’ Mania’ plaats met als ultieme geldprijs 30.000 pond. Zestien topvissers uit acht landen bedrijven vijf uur lang hengelsport in één gigantische visvijver met maar één doel: zoveel mogelijk zware vissen ‘op het droge krijgen’. De wedstrijd onderscheidt zich ten opzichte van andere ‘traditionele’ viswedstrijden door elk half uur het gewicht van de gevangen vissen te wegen in plaats van eenmaal op het eind.
Welk merk hengel ze gebruiken?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 22:13 schreef Littlerabbit het volgende:
Hier doen ze het overigens allemaal voor, buiten de roem en het geweldig gezellige evenement.
[..]
Tevens is inmiddels bekend dat Ed Stoop, welke wij uiteraard allemaal al kennen van Vis TV de presentatie in handen zal krijgen
[ afbeelding ]
Maar dan heb ik ook nog een vraag aan mijn mede visfanaten !
Ik heb nog even gezocht naar een interview met beide Nederlandse deelnemers of de bondscoach Van Schendel, maar dat wil nog niet zo goed lukken vreemd genoeg.
Ik overweeg om de deelnemers nu zelf maar aan te schrijven. Dus als jullie vragen hebben welke gesteld MOETEN worden dan hoor ik het graag
Misschien nodig ik de buurt wel uit, vlaggen en slingers, bier en bbq. En mocht de Nederlandse visser winnen gaan we toeterend de wijk door.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:16 schreef Karina het volgende:
Ik moest lachen.
Ik ga vissticks eten bij de buis.
HOLY FUCKquote:Op woensdag 3 juli 2013 14:44 schreef Littlerabbit het volgende:
Live verslag gebeurt door Ed Stoop bekend van Vis TV.
En je weet wat ze zeggen over mannen met grote hengels...quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:42 schreef Karina het volgende:
Deze jongen is ook niet te versmaden, daar wil ik weleens een visje mee eten![]()
[ afbeelding ]
Jurgen Spierings
Goeie naam ook voor een visser![]()
En kijk deze baas met zijn grote hengel, Arjan Klop
[ afbeelding ]
Ja dat is net zoiets als mannen met grote voetenquote:Op woensdag 10 juli 2013 14:43 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
En je weet wat ze zeggen over mannen met grote hengels...
Vis en tieten, lala lalalaquote:Op woensdag 10 juli 2013 15:00 schreef RensAjacied het volgende:
Zitten jullie ook zo in spanning te wachten?
[ afbeelding ]
Jep en na deze uitzending halen we de S weg en hebben we een VI FORUMquote:Op woensdag 10 juli 2013 17:12 schreef Karina het volgende:
Zeg jongens, wordt het geen tijd voor een (tijdelijk) VISforum?
Hehe ik denk niet dat ze daar voor gaan vallen, ik ga wel eens eventjes een topic openen in FBquote:Op woensdag 10 juli 2013 17:14 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Jep en na deze uitzending halen we de S weg en hebben we een VI FORUM
quote:Op woensdag 10 juli 2013 17:14 schreef Karina het volgende:
[..]
Hehe ik denk niet dat ze daar voor gaan vallen, ik ga wel eens eventjes een topic openen in FB
Hangt er van af of Ed Stoop, het gezicht van sportvissend Nederland een uitgebreide voorbeschouwing en analyse van de kandidaten geeft.quote:Op donderdag 11 juli 2013 00:00 schreef Tjacka het volgende:
gaan jullie ook de aflevering van VIS-TV in de ochtend kijken?
of slaan jullie die over?
FB is een oplossingquote:Op donderdag 11 juli 2013 01:11 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Kan niet. Daar was ik al eerder achter gekomen overigens. Daarom stonden de latere updates + vraag ook al niet in de OP
Topquote:Op zondag 14 juli 2013 05:29 schreef superniger het volgende:
Fuck de mont ventoux. Ik ga fish o mania kijken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |