de vraag stellen is wat mij betreft hem beantwoorden, beiden!quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:24 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Dan nog, pak je alleen de gevolgen aan door hard te straffen, of pak je oorzaak én gevolg aan door hard te straffen en eveneens te proberen oorzaken weg te nemen of te verminderen?
Misschien aanpakken en oplossen, of oplossen door aan te pakken. Je kunt ook de oplossing aanpakken door die op te lossen naast de aanpak. Aanpak is ook niet alles als je geen oplossing weet enzo...quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:24 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Dan nog, pak je alleen de gevolgen aan door hard te straffen, of pak je oorzaak én gevolg aan door hard te straffen en eveneens te proberen oorzaken weg te nemen of te verminderen?
Daar is toch echt niet iedereen het mee eens.quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:26 schreef Jian het volgende:
[..]
de vraag stellen is wat mij betreft hem beantwoorden, beiden!
Persoonlijk mis ik dat een beetje bij alle mensen die maar blijven benoemen, die komen niet veel verder dan "er moet veel harder gestraft worden" zonder verder oorzaken van crimineel gedrag bij bijvoorbeeld Marokkanen aan te pakken. Dan loop je altijd achter de feiten aan.quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:26 schreef Jian het volgende:
de vraag stellen is wat mij betreft hem beantwoorden, beiden!
quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:27 schreef Beathoven het volgende:
...
[ afbeelding ]
en eh ...
[ afbeelding ]
dus dat..
[ afbeelding ]
quote:De criminaliteit in Amsterdam is het laatste jaar onder Job Cohen afgenomen. Dat blijkt uit politiecijfers die het AD morgen publiceert in de jaarlijkse misdaadmeter.
http://www.at5.nl/artikel(...)nder-cohen-afgenomen
vandaar ook "wat mij betreft"quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:27 schreef DonJames het volgende:
[..]
Daar is toch echt niet iedereen het mee eens.
Niet zo met je mond vol wol wauwelen, je moet zowel de oorzaak als het gevolg aanpakken. Pak je alleen gevolgen aan, blijf je achter de feiten aanlopen. Pak je alleen oorzaak aan, blijven de gevolgen onbestraft of gecorrigeerd. Wil je criminaliteit onder Marokkanen aanpakken, ontkom je niet aan het aanpakken van bijvoorbeeld achterstanden in volkswijken, naast het bestraffen van degenen die de fout in gaan.quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:27 schreef 3-voud het volgende:
Misschien aanpakken en oplossen, of oplossen door aan te pakken. Je kunt ook de oplossing aanpakken door die op te lossen naast de aanpak. Aanpak is ook niet alles als je geen oplossing weet enzo...
Dit is de enige manier dat het nog effect zou kunnen hebben. Naar de rest luisteren ze niet vanwege 'ongelovige hond'.quote:Op woensdag 3 juli 2013 10:43 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Goed dat dit geadresseerd wordt door de gemeenschap zelf. Hopelijk heeft het effect.
Dus we gaan de kozijnen weer schilderen net als in het tijdperk Vogelaar?quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:32 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Niet zo met je mond vol wol wauwelen, je moet zowel de oorzaak als het gevolg aanpakken. Pak je alleen gevolgen aan, blijf je achter de feiten aanlopen. Pak je alleen oorzaak aan, blijven de gevolgen onbestraft of gecorrigeerd. Wil je criminaliteit onder Marokkanen aanpakken, ontkom je niet aan het aanpakken van bijvoorbeeld achterstanden in volkswijken, naast het bestraffen van degenen die de fout in gaan.
Ik heb net uitgelegd waarom je moet benoemen, juist om tot adequate preventieve maatregelen te komen, daarnaast dien je wat mij betreft iets te doen aan situaties waarbij "straatgangsters" gewoon 25 x per jaar in aanraking komen met politie/justitie, maar ondertussen gewoon lachend binnen hun "criminele" wereldje blijven opereren.quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:28 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Persoonlijk mis ik dat een beetje bij alle mensen die maar blijven benoemen, die komen niet veel verder dan "er moet veel harder gestraft worden" zonder verder oorzaken van crimineel gedrag bij bijvoorbeeld Marokkanen aan te pakken. Dan loop je altijd achter de feiten aan.
Ook ja.quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:36 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Dus we gaan de kozijnen weer schilderen net als in het tijdperk Vogelaar?
En die maar al te graag geaccepteerd worden door de IND. Oprotten ermee.quote:Op woensdag 3 juli 2013 13:55 schreef tong80 het volgende:
[..]
En het zijn de minst succesvolle en minst opgeleiden die naar Nederland komen.
Ik zeg dan ook niet dat er niet benoemd moet worden, maar je moet na het benoemd te hebben niet blijven hangen in het roepen van "dit moet benoemd worden, maar de slinkse kliek sluit zijn ogen", zonder vervolg te geven aan je eigen oproep om het te benoemen.quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:36 schreef Jian het volgende:
Ik heb net uitgelegd waarom je moet benoemen, juist om tot adequate preventieve maatregelen te komen, daarnaast dien je wat mij betreft iets te doen aan situaties waarbij "straatgangsters" gewoon 25 x per jaar in aanraking komen met politie/justitie, maar ondertussen gewoon lachend binnen hun "criminele" wereldje blijven opereren.
Dat zal ze er wel van weerhouden om het slechte pad op te gaan. Ik zie het al helemaal voor me. [in Berberdialect] "Kijk mam, wat ziet ons sociale huurhuis met subsidie er weer picobello uit. Daar word ik toch zo vrolijk van! Ik denk dat ik me toch maar inschrijf op het HBO na de vakantie in plaats van met mijn vrienden op straat te hangen!"quote:
Of dat wat oplost vent. Doe normaal. De oplossing ligt in de gemeenschap zelf. Het mee willen doen ligt hierbij ten grondslag. Integreren. Je afzijdig houden van de rest van NL heeft niets met achterstandswijken te maken, maar met zelf gecreëerde achterstand. Met zn allen op een kluitje gaan zitten en vervolgens gaan janken dat je nergens een baan krijgt 'ish allemaal schuld van kkkaaskop'.quote:
Ja leuk haha, je gaat dus voorbij aan de helft van mijn post. NAAST het aanpakken van de gevolgen, dus bestraffen van hen die de fout in gaan, het aanpakken van oorzaken, BIJVOORBEELD het aanpakken van achterstandswijken.quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:39 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Dat zal ze er wel van weerhouden om het slechte pad op te gaan. Ik zie het al helemaal voor me. [in Berberdialect] "Kijk mam, wat ziet ons sociale huurhuis met subsidie er weer picobello uit. Daar wordt ik toch zo vrolijk van! Ik denk dat ik me toch maar inschrijf op het HBO na de vakantie in plaats van met mijn vrienden op straat te hangen!"
Nee, hij laat precies zien hoe kortzichtig het is om alleen toe te komen aan hun. Het grootste deel ligt in de gemeenschap zelf.quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:40 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ja leuk haha, je gaat dus voorbij aan de helft van mijn post.
Je schreef "Ook ja". Aan welke helft, dus aan welk woord ben ik voorbijgegaan?quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:40 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ja leuk haha, je gaat dus voorbij aan de helft van mijn post.
Dit.quote:Op woensdag 3 juli 2013 10:43 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Goed dat dit geadresseerd wordt door de gemeenschap zelf. Hopelijk heeft het effect.
NAAST het aanpakken van de gevolgen, dus bestraffen van hen die de fout in gaan, het aanpakken van oorzaken, BIJVOORBEELD het aanpakken van achterstandswijken.quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:42 schreef Red_85 het volgende:
Nee, hij laat precies zien hoe kortzichtig het is om alleen toe te komen aan hun. Het grootste deel ligt in de gemeenschap zelf.
quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:42 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Je schreef "Ook ja". Aan welke helft, dus aan welk woord ben ik voorbijgegaan?
Wie zegt dat je niet moet doorpakken, nadat je de problematiek in beeld hebt gebracht.quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:37 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ik zeg dan ook niet dat er niet benoemd moet worden, maar je moet na het benoemd te hebben niet blijven hangen in het roepen van "dit moet benoemd worden, maar de slinkse kliek sluit zijn ogen", zonder vervolg te geven aan je eigen oproep om het te benoemen.
OK, wat stel je voor dan? Helemaal niks doen, met het vingertje wijzen, en maar wachten tot die gemeenschap het zelf oplost? Lijkt mij persoonlijk niet de meest effectieve weg..quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:42 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Nee, hij laat precies zien hoe kortzichtig het is om alleen toe te komen aan hun. Het grootste deel ligt in de gemeenschap zelf.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |