kloptquote:Op dinsdag 2 juli 2013 13:08 schreef DonJames het volgende:
[..]
Volgens mij is het geen trap maar een gang met kelderboxen o.i.d.
Oh ja, nu je het zegt! En dan de foto door een sleutelgat genomen. Knap!quote:Op dinsdag 2 juli 2013 13:08 schreef DonJames het volgende:
[..]
Volgens mij is het geen trap maar een gang met kelderboxen o.i.d.
't is door een gebroken raam genomenquote:Op dinsdag 2 juli 2013 13:12 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Oh ja, nu je het zegt! En dan de foto door een sleutelgat genomen. Knap!
Maar het is een intrigerende foto waarbij je van alles kunt verzinnen. Tot graftombe aantoe.
quote:Op zaterdag 29 juni 2013 13:55 schreef Shaggy8675 het volgende:
Dank u, voor mensen die er meer van willen zien: http://dutchphotozone.com/viewtopic.php?f=109&t=66774
Een serieuze noot moet ook kunnen toch
Aangezien je feedback vraagtquote:Op dinsdag 2 juli 2013 22:17 schreef St3fan het volgende:
Ik was een keer aan het experimenteren met waterdruppels... en het resultaat vind ik zelf niet heel bijzonder; maar was wel benieuwd wat jullie ervan vonden...
[ afbeelding ]
Nr 3 vind ik ook erg mooi.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 13:21 schreef Danny het volgende:
[..]
't is door een gebroken raam genomen
Hier de hele set: [ Flickr Photoset ]
Mee eens:)quote:Op woensdag 3 juli 2013 12:21 schreef Stefan het volgende:
[..]
Aangezien je feedback vraagt
Ik zou de foto met druppel en water veel closer nemen
Nu zie je teveel achtergrond met lelijke vlekken
Leuk, dat frivole van de roaring '20s! Ben eigenlijk wel benieuwd hoe het er uit ziet in zwart-wit. Dan lijkt het net zo'n filmstrip uit een oude 'talkies' film.quote:
Toffe plaat!quote:Op dinsdag 2 juli 2013 13:23 schreef Heppy_tjoi het volgende:
Alweer van een tijdje geleden. Uitzicht over het Ij-meer, gezien vanaf Almere.
[ afbeelding ]
alleen gaat het erom dat je hier je foto in het topic laat zienquote:
Die is wel fraai maar lijkt niet helemaal scherp?quote:
Aan de sterren te zien een lange sluitertijd, waardoor je de draaiing van de aarde ziet in de sterren en het kleine beetje wind in de bomen.quote:Op maandag 8 juli 2013 10:44 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Die is wel fraai maar lijkt niet helemaal scherp?
inderdaad, ik had de sluitertijd wat minder mogen doen. op het ekleine schermpje daar in dat veld zag het er goed uit, maar thuis op de pc zag ik pas dat je met 30sec al draaiing van de aarde meekrijgt. Als ik dus meerdere keren een 30sec snapshot neem en deze achteraf over elkaar stapel in photoshop dan zou ik aardige strepen krijgenquote:Op maandag 8 juli 2013 11:06 schreef bigbass het volgende:
[..]
Aan de sterren te zien een lange sluitertijd, waardoor je de draaiing van de aarde ziet in de sterren en het kleine beetje wind in de bomen.
dat is ons ma haar schuld, zij kan het fototoestel niet recht houdenquote:Op maandag 8 juli 2013 14:22 schreef DonJames het volgende:
[..]
..net voordat het van de rotskaap af de zee ingleed?![]()
de foto is een beetje schuin
photoshop was geen optie ?quote:Op maandag 8 juli 2013 14:24 schreef sararaats het volgende:
[..]
dat is ons ma haar schuld, zij kan het fototoestel niet recht houden
De 2 middelste foto's vind ik mooi! De bovenste en onderste zijn ook niet verkeerd, maar net wat te warm voor mijn smaak. Gouden reflector gebruikt?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:46 schreef Dwyrin het volgende:
Afgelopen zondag de kans gehad om wat leuke personen op de foto te zetten (Meeting van Urban Photo Collective @ Vliegveld Valkenburg). Eerste keer voor mij dat ik dit soort foto's nam, maar toch blij met het resultaat
[ link | afbeelding ]
upc0713_1 by Dwyrin, on Flickr
[ link | afbeelding ]
upc0713_5 by Dwyrin, on Flickr
[ link | afbeelding ]
upc0713_10 by Dwyrin, on Flickr
[ link | afbeelding ]
upc0713_13 by Dwyrin, on Flickr
Bedanktquote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:20 schreef DonJames het volgende:
[..]
De 2 middelste foto's vind ik mooi! De bovenste en onderste zijn ook niet verkeerd, maar net wat te warm voor mijn smaak. Gouden reflector gebruikt?
same here, die laatste is een beetje raar qua licht in mijn ogenquote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:20 schreef DonJames het volgende:
[..]
De 2 middelste foto's vind ik mooi! De bovenste en onderste zijn ook niet verkeerd, maar net wat te warm voor mijn smaak. Gouden reflector gebruikt?
Mjah, belichting (met die flitser aan de zijkant) was beetje wilde gokquote:Op dinsdag 9 juli 2013 15:04 schreef x-tremed het volgende:
[..]
same here, die laatste is een beetje raar qua licht in mijn ogen
Voor de goede orde, ik doe echt zo goed als niks met portretshoots
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |