FOK!forum / Sport Algemeen / [Bodybuilding] #371 Groot nieuws
THEFXRmaandag 24 juni 2013 @ 21:28
QdWd1.png
"Keep your purpose in mind, simply go to the gym and do your workout. Do it well and don't worry what other people are doing. Confidence will grow as you achieve." - Arnold Schwarzenegger
SPOILER: Algemeen
Als je besluit echt wat aan je lichaam te willen doen raad ik een ieder aan om het thuistrainen te vergeten. De middelen die je hebt zijn te beperkt, en zullen al snel niet genoeg zijn. Naar de sportschool dus! :P
Verwacht niet dat je na 2 maanden eruit ziet als onze grote vriend Arnold Schwarzenegger. Dit heeft allemaal veel tijd nodig, denk hierbij echt aan jaren!
Hou in het achterhoofd dat een mooi lichaam opbouwen niet alleen lukt met trainen. Voeding en rust zijn even belangrijk! Als 1 van deze 3 niet in orde is, haal je simpelweg bij lange na niet eruit wat erin zit.
Grof gezegd zijn er 2 redenen waarom mensen gaan trainen. Ze willen of gewicht verliezen, of juist massa aanzetten. Tuurlijk zijn er combinaties hiervan, maar dit is voor de meeste toch de eerste drijfveer.
Als wilt afvallen, ga je niet meteen met zware gewichten slepen. Cardio (lopen, roeien en fietsen) zal dan je eerste behoefte zijn. Dit in een rustig tempo, en minimaal een 1/2 uur. Echter is het aan te raden al redelijk ook met wat gewichten te gaan trainen. Dit omdat hoe meer spiermassa je hebt, hoe sneller je verbranding werken en hoe sneller je dus vetten kwijt raakt. Sluit echter wel je training af met een 1/2 uur (of meer) aan cardio erna.
Wil je massa aanzetten, dan gaan we niets met cardio doen, maar meteen met gewichten trainen. Korte en zware trainingen zijn het meest effectief dan.
Concentreer je altijd op één van bovenstaande redenen. Het is nutteloos om spieren aan te willen zetten en tegelijkertijd te willen afvallen. Voor het eerste is een calorieoverschot noodzakelijk, voor het tweede een calorietekort. Daarom is het verstandig in de wintermaanden flink te trainen/eten om spiermassa aan te zetten, en tegen de zomer d.m.v. cardio vet te verbranden (en zo weinig mogelijk spiermassa te verliezen).
Het is raadzaam je trainingen niet te lang te laten duren. Op het moment dat de intensiteit van je training drastisch daalt, betekent dit dat de catabole (spierafbrekende) hormonen in een overschot voorkomen ten opzichte van de anabole (spieropbouwende) hormonen. De meeste mensen zouden het bij maximaal 4-5 kwartier moeten houden; echter een goede conditie (fitness-level) verhoogt deze tijdsduur en dat is natuurlijk ook gewoon te trainen :).
Keep in mind dat er geen standaard training bestaat voor iedereen. De trainingsbehoefte verschilt per individu en daar zal men zelf door praktijkervaring achter moeten komen.
Allereerst kan je je wel gaan oriënteren op wat je min of meer nodig hebt aan de hand van je lichaamsbouw. Er bestaan 3 types lichaamsbouw:
• Ectomorph (slanke bouw, hoge verbranding) • Mesomorph (gespierde bouw, middel verbranding) • Endomorph (stevige bouw, trage verbranding)
Kijk hier om uit te zoeken wat jij precies bent en waarin je in eerste instantie aan moet denken als je begint met training. http://www.bodybuilding.com/fun/becker3.htm
Overigens behoort niemand echt tot 1 van de hoofdtypes lichaamsbouw. Iedereen is een unieke combinatie tussen bovenstaande typen.
Ook het type sportschool waar je wilt gaan trainen biedt stof tot nadenken.
Je hebt aan de ene kant die mooie moderne sportscholen, met apparaten die op luchtdruk werken en zich met jouw pasje zich instellen op het gewicht wat jij moet doen die dag. Bij deze sportschool is er vaak geen mogelijkheid tot (of is het zelfs verboden) het doen van sommige "echte" bodybuild oefeningen zoals squats, uitstappen, deadlifts ed. Ook gaan de losse gewichten vaak niet zwaarder dan 30kg. Publiek is vaak een beetje, eh, trendy als 't ware. De sfeer is hierbij vaak zoiets van "Zie mij in m'n nieuwe dure trainingsoutfit de huppelkut uithangen." :{
Aan de andere kant heb je de old school sportscholen. Veel zwaar gewicht ipv hypermodern spul. Het publiek is hier degenen die echt willen trainen en groeien. Voor een beginner kunnen een aantal grote jongens van 120kg die zwaar aan 't trainen zijn imponerend overkomen, maar als je verder kijkt dan je neus lang is merk je dat de sfeer stukken gemoedelijker en behulpzamer is dan die "moderne" sportscholen.
En hier zijn dus ook weer tussenvormen in. :)
SPOILER: Trainingsmethoden
Wat krachtsport aangaat zijn er eigenlijk 2 theorieën over training, of beter gezegd; de supercompensatie:
Single factor theory: fatigue (belasting) over 1 workout Dual factor theory: fatigue over meerdere workouts
In het eerste geval heb je dus een training, waarin een spier belast wordt, waarna hij herstelt en er supercompensatie optreedt. Op dat moment doe je een nieuwe training. Bij dual factor draait het om fatigue over meerdere trainingen. Je werkt progressief in elke training zodat je je lichaam steeds zwaarder belast (loading). Op het randje van overtraining doe je een deload week (lager volume).
In het bodybuilding is single factor training overweldigend in de meerderheid. Men traint elke spiergroep 1x per week en bouwt zo meer spiermassa op. In de overige krachtsporten (sprinten, gewichtheffen etc) volgt men voornamelijk het dual factor principe.
Elk van beide heeft voor- en nadelen. Het is dus aan jezelf om te bepalen op wat voor manier je traint. Het is niet zo dat je van single factor training alleen gespierd wordt en van dual factor alleen sterk; er zijn genoeg bodybuilders die sterker zijn dan de gemiddelde powerlifter en omgekeerd zijn er genoeg powerlifters die gespierder zijn dan de gemiddelde bodybuilder. Kortgezegd kan je je training zo simpel of ingewikkeld maken als je zelf wilt :).
Meer informatie over (met name) dual factor training en/of vragen zijn altijd welkom, google ook eens op "dual factor training" of "fitness fatigue model".
SPOILER: Oefeningen
"Help! Er zijn 1001 verschillende oefeningen te doen in de sportschool, waar moet ik in hemelsnaam beginnen?!"
Sportscholen hebben hiervoor vaak speciale beginnersschema's waarin je elke training je hele lichaam traint. Dit is op zich een redelijke manier om met training in contact te komen, maar ikzelf (LedZep) ben niet zo'n fan van deze methoden omdat ze veel spiergroepen isoleren in plaats van de grote compoundoefeningen (die je de meeste massa opleveren).
Als je al wat langer traint ben je zelf in staat om een geheel eigen schema op te stellen wat aansluit bij jouw behoefte.
Vergeet niet je gehele lichaam te trainen. Dus ook benen en rug. Hieronder gemakshalve een quote van mij uit een ander topic:
[quote] MrJ schreef op 28 april 2003 @ 16:54:
Yep.
1 spiergroep trainen is niet goed. Of je traint je gehele lichaam, of je traint niet.
Er zijn zat mensen die alleen in de sportschool aan hun borst+schouders+armen+buik werken, terwijl ze vergeten dat een goede rug, traps, onderarmen, bovenbenen en kuiten o zo belangrijk zijn.
Dit omdat het a) voor een betere lichaamsdoorbloeding zorgt en b) het er simpelweg niet uitziet.
Beetje nette voorkant, maar geen wijde rug en goede benen waardoor het totaalplaatje simpelweg een lachertje wordt.
Ook de lichaamshouding is bij die mensen totaal fout. De armen gaan naar binnen staan (aaphouding) omdat er geen rug en traps getraind wordt om het geheel weer naar achteren te corrigeren. [/quote]
Een goed trainingsschema bestaat voor een groot gedeelte uit de grote compound oefeningen zoals squats, deadlifts, bench press, overhead presses, bent over rows etc. De rest van je trainingsschema kan je opvullen met andere (zoals isolatie) oefeningen.
SPOILER: Sets & Reps
De instructeur op de sportschool zegt dat ik 20 herhaingen moet doen. Of dat klopt hangt van je doel af, maar waarschijnlijk heb je er niks aan.
Deze artikelen gaan in op het aantal sets en herhalingen:
Ironmagazine
How many sets and reps per exercise

SPOILER: Voeding
Alles staat of valt met voeding. Of je nu wilt afvallen of massa wilt winnen, voeding is de sleutel tot succes.
De volgende voedingsstoffen kan je grofweg onderscheiden:
• (Complexe) Koolhydraten. Dit is de energiebron van je lichaam. Koolhydraten leveren in eerste instantie de energie voor je spiercellen om de training te kunnen doorstaan. Deze haal je onder andere uit Brinta, havermout, (zilvervlies)rijst, (volkoren)pasta etc. • Eiwitten. Eiwitten bestaan uit aminozuren, dit zijn de bouwstenen van je lichaam. Eiwitten haal je ondermeer uit vis, wit vlees (kip, kalkoen), kwark, eieren (duh) etc. • Vetten. Vetten zijn één van de belangrijkste bouwstoffen van het lichaam. Zowel verzadigde als onverzadigde vetten kan je zonder problemen (veel) consumeren. Transvetzuren kan je maar beter wel zo veel mogelijk mijden, deze zijn zeer slecht voor je hart- en bloedvaten en je algemene gestel. Je vindt ze onder andere in koekjes, taart e.d.
Let vooral op je eiwitinname! Om spiermassa te winnen moet je dus meer eiwitten naar binnen werken dan dat je lichaam nodig heeft. Het evenwichtspunt tussen te weinig eiwitten waarbij je lichaam zich in de catabole fase (spierafbrekend), of genoeg eiwitten waarbij je lichaam zich in de anabole fase (spieropbouwend) bevind is je 'proteine turn over point' genaamd.
Zorg er dus voor deze weegschaal naar de goede kant doorslaat! Minimaal 2 gram eiwitten per kg lichaamsgewicht per dag is een mooie basic regel.
Als je wilt aankomen dien je hoog in je voedingsstoffen te zitten. Daarvoor geldt gemiddeld genomen een minimum van 500 kcal boven je dagelijkse behoefte. Ectomorphe mensen kunnen echter maar beter een stuk meer eten mits clean food kan je dit zelfs uitbouwen tot 2000-2500kcal boven je behoefte (mits een goed trainingsschema en een fucked up metabolisme :P).
Wil je afvallen, ga je grofweg gezegd koolhydraten voor eiwitten en vetten vervangen (minder kcals) om zodoende zo'n 500kcals onder je dagelijks verbruik te komen. Maar dan wel met veel eiwitten om spiermassaverlies tegen te gaan.
De verhouding koolhydraten/eiwitten/vetten 'regel' is als je wilt aankomen 50/30/20 en 33/33/33 als je wilt afvallen.
Direct na het trainen is het aan te raden om een zgn 'post workout shake' tot je te nemen. Je lichaam is op dat moment in catabole fase, en schreeuwt als het ware om voeding. Je lichaam op dat moment van snelle energie (dextrose) en snelle eiwitten zoals whey voorzien is bijna een must.
Deze shake maak je gemakshalve thuis al klaar, en werk je in de kleedkamer naar binnen. Hoe de samenstelling er precies uit dient te zien verschilt per individu, maar laat er zeker 30gram dextrose en 50gram eiwitten in voorkomen op zo'n 1/2 liter water/melk. Whey eiwitten zijn snel opneembaar en worden het meest gebruikt hiervoor. Eventueel kan je caseïne (traag opneembaar) ook nog toevoegen.
SPOILER: Rust
Rust is de tweede sleutel tot succes. Je spieren groeien na een prikkel (de training) wanneer er ná die prikkel een rustperiode wordt ingelast. Over de lengte van die rust wordt veel geroepen, maar dit is voor ieder persoon verschillend én hangt af van de intensiteit (% van je 1 Rep Max op een lift), het volume (totaal gewicht) van je trainingen én de vraag of je tot failure traint.
Wanneer je elke set doorgaat tot je het gewicht niet meer omhoog krijgt (concentric failure) krijgen zowel de spieren als je CZS (centraal zenuwstelsel) een grote opdonder. Voor de laatste heeft dan zeker 6 dagen nodig om volledig te herstellen.
Wanneer je daarentegen altijd 1 à 2 reps onder failure blijft en het volume van je trainingen beperkt houdt, kan je een spier veel vaker belasten. Dit zelfs tot 4-6 keer per week (en in extreme gevallen nog vaker, zoals bv. olympisch gewichtheffers doen)
Het hangt dus volledig van je eigen trainingsmethode af hoelang je recupereert, en je zult ook zelf moeten uitvinden wat voor jou de beste manier is.
SPOILER: Supplementatie
Buiten voeding gebruiken mensen die al een tijdje trainen supplementatie als aanvulling op hun voeding. Dit kan variëren van eiwitten in de vorm van aminozuren, wat creatine voor het uithoudingsvermogen tot een GABA wat voor een diepe nachtrust een hogere testosteron spiegel zorgt.
Supplementen zijn overal te koop en niet illegaal. Voor sommige is het aan te raden deze niet langer dan 8 weken achterelkaar te gebruiken om gewenning te voorkomen, andere supplementen kunnen gewoon het hele jaar door worden gebruikt.
Tegen de tijd dat je een jaartje serieus traint heb je in principe zelf al redelijk wat kennis vergaart over dit onderwerp zodat je zelf wel in staat bent een keuze te maken wat je wilt gaan proberen. Combinaties van supplementen zijn altijd aan te raden. De nieuwste generatie supplementen is trouwens al vaak een combinatie van het een en ander. Creatine met amino's en een revolutionaire nieuwe transportmethode schreeuwen je vanaf de stellingen toe. Trial and error geldt hiervoor. Wat voor de 1 lekker aanslaat, zal voor de ander geen resultaten brengen.
Verwacht er dus geen wonderen van, je gaat vaak wel een stuk vooruit, maar je wordt niet in 1x super gespierd ofzo. :)
Persoonlijk vind ik eiwitsupplementatie meer onder het kopje voeding vallen, dan supplementatie, maar dat is mijn (Mr.J) persoonlijke mening.
SPOILER: Vitamines en mineralen
"Een uitgebalanceerde en evenwichtige voeding behoeft geen verdere extra ondersteuning" is vaak te horen uit de monden van mensen die een bodybuilder een handje vol pillen ziet wegwerken bij een maaltijd. Helaas vergeten deze mensen dat een lichaam van een bodybuilder totaal andere behoeftes heeft dan die van een niet bodybuilder/sporter.
Vitamines in grote hoeveelheden zoals Vitamine B en Vitamine C zijn nodig en niet schadelijk in hoge (lees: hoog, niet extreem hoog ;) ) hoeveelheden (ze zijn nl. in water oplosbaar, in tegenstelling tot Vitamine A en Vitamine D. Met vitamine A is overdosering snel mogelijk en gevaarlijk; Voor vitamine D zijn er steeds meer aanwijzingen dat suppletie (bij voorkeur in D3 vorm) de kans op allerlei ziekten en aandoeningen verkleint). Mineralen zoals magnesium en zink zijn ook bijna onmisbaar voor velen. ZMA is hiervoor een veelgebruikt supplement.
Zeer uitgebreide info hierover: http://www.bodybuilding.com/fun/catvit1.htm http://www.bodybuilding.com/fun/catvit2.htm
Met diezelfde auteur heb ik onderstaand schema samengesteld: http://home.kpn.nl/geem0008//vitaminesmineralen.doc
SPOILER: Steroiden
Als iemand wilt gaan gebruiken doe dan de moeite jezelf goed in te lezen in de materie, het zijn namelijk medicijnen die je overgedoseerd gaat gebruiken ten behoeve van cosmetische doeleiden.
Hier op FOK is geen ruimte tot educatie op dit punt, ik raad iedereen dan ook aan in deze subsectie goed de sticky topics door te lezen. http://forum.dutchbodybuilding.com/f10/
Educate yourself before you medicate yourself!
SPOILER: Handige en informatieve linkjes
Geen idee wat er allemaal precies voor info te vinden is, maar met wat zoekwerk kan je er denk ik wel wat relevante info vinden. :P http://bodybuilding.pagina.nl
Officiële site van de internationale bodybuild federatie. Niet zoveel spannends te vinden op wat foto sessies na. http://www.ifbb.com
Zeer groot en uitgebreid informatief forum: http://www.bodybuilding.com/forum
Groot en informatief Nederlandstalig forum. De meeste 'stamgasten' uit dit topic zijn daar ook te vinden. De supermoderators zijn heel toffe gasten! :7 http://forum.dutchbodybuilding.com
Deze mag niet ontbreken in dit rijtje. :) http://www.getbig.com
Specifieke voeding FAQ: http://bodybuilding.about.com/library/weekly/aa020403a.htm
Nog een voeding pagina: http://www.getbig.com/articles/bottom.htm
Site met oefeningen in animated .gif: http://exrx.net/Exercise.html
Uitleg type spiervezels: http://fitnessnet.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=8532
Vitamines en mineralen info: http://forum.dutchbodybuilding.com/showthread.php?t=4010
Site waar artikelen door diverse mensen worden gepubliceerd: http://www.t-nation.com
SPOILER: Speciale Newb Guide
Inleiding
Speciaal voor de zomer registreren er een lading nieuwe leden op ons mooie informatieve forum genaamd Bodynet. Met grote regelmaat komen dezelfde vragen naar voren. Mensen die willen afslanken voor het aankomende strand seizoen, mensen die wat meer spiermassa willen voor die periode en meer. Zelden krijgen de oudere leden de indruk dat er moeite gestoken wordt in het leren van de "spelregels" van hun lichaam. Sticky topics die niet tot nauwelijks gelezen worden, af en toe vragen of wij kant en klare schema's kunnen leveren en meer zaken wat tot irritaties leiden. Zo heb ik steeds minder zin om te reageren omdat het antwoord al ontelbare keren verschaft is.
Hopelijk dat dit wat vragen beantwoord en dat men eens leest voordat ze topics openen met steeds dezelfde vragen. Vragen die ik hoop te beantwoorden zijn: -Vet verliezen hoe/wat -Kun je vet omzetten in spier? -Hoe krijg ik een 6-pack -Ik hoef geen benen te trainen want ik doe al aan een sport waarbij je veel rent. -Als vrouw moet ik toch anders trainen als een man? Ik wil niet groot en gespierd zijn. -Wat zijn supplementen en moet ik dit gebruiken? Welke kan ik gebruiken? -Anabole steroïden, het wondermiddel?
1. Is het mogelijk Vet om te zetten in Spier?
Is het mogelijk Vet om te zetten in Spier? Het antwoord is simpelweg "Nee".
1a. Spier Ieder mens heeft een vaste hoeveelheid spieren in het lichaam. Deze zijn aan het skelet verbonden via pezen. Door middel van krachttraining oefent men stress uit op de spier en beschadigd het. Na de training is het zaak om voldoende rust te nemen zodat de spieren kunnen rusten en zichzelf versterken. Doordat de spieren zichzelf versterken beschermen ze zich voor de stress die men heeft uitgeoefend op de spier. Om te zorgen dat de spier blijft ontwikkelen is het zaak om de stress prikkel telkens te vergroten en de spier te dwingen om zich te blijven ontwikkelen.
De stress prikkel is een variabele afhankelijk van "gewicht", "snelheid verplaatsing gewicht", "rust intervals", "hoeveelheid herhalingen/sets", "oefening". Om de spier te blijven stimuleren is het zaak om met die variabelen te blijven spelen zodat het weinig kans krijgt om te wennen. Zodra er gewenning optreed zal de spier minder snel ontwikkelen en krijg je te maken met de wet van verminderde meeropbrengst. Hoe langer je met dezelfde variabelen traint, des te minder de opbrengst. Hierom moet je proberen om de 5 weken of cyclussen grove veranderingen zien door te voeren in je manier van trainen.
Het gevolg zal wederom spierpijn zijn, maar spierpijn is geen indicator voor spiergroei. Spierpijn betekend een stimulans waar het lichaam niet op bedacht was. Kortom je hebt weer stress op een nieuwe manier toegediend waardoor er weer groei kan gaan plaatsvinden.
1b. Vet Vet heeft niks met spieren te maken. Omdat men verkeerd eet gaat het lichaam voeding opslaan in vet reserves. Dit zijn vetcellen die onder de huid zitten. Opslag van vet gebeurt in een vrij logisch patroon. De eerste vetcellen die gevuld raken zijn degene die het makkelijkst aan te boren zijn voor energie. Bij de meeste mensen zullen de buik, billen en dijen als eerst dikker worden. De buik is logisch in verband met orgaan bescherming tegen de kou. En dat zijn jammer genoeg ook de laatste plekken waar het vet zal verdwijnen. Plaatselijke vetverbranding is niet mogelijk.
Door een goed eetpatroon te hanteren zal het metabolisme gestimuleerd worden om te verbruiken wat er aangeleverd wordt qua voeding. Zodra het metabolisme optimaal werkt dient men een klein calorie tekort zien te creëren. Zodoende zal het kleine te kort aangevuld worden met energie uit de vetcellen. Hoe leger de vetcellen zullen zijn des te lager raakt je lichamelijke vet%.
Zodra het vet% laag genoeg is zullen de spieren steeds zichtbaarder worden voor het blote oog, en zo uiteindelijk ook de 6-pack. Sporten assisteert wel in het verhogen van je energieverbruik en je metabolisme zal ook in rust meer gaan verbranden. Hoe actiever de spieren zijn des te meer energie verbruiken ze. Hoe actiever ze zijn des te ontwikkelder zijn de spieren en zullen ze iets eerder door de hoeveelheid vet heen prikken om zich te laten zien. En zodoende krijgt men de strakke sensuele en atletische bouw. Zonder de spieren te versterken zul je er op den duur alleen maar uit zien als een kleinere ietwat minder mollige versie van jezelf.
2. Vet verliezen hoe/wat qua voeding?
Met de zomer in aankomst wilt iedereen strak in het lijf zitten. Dit is dus HET seizoen dat je op TellSell allerlei gimmicks voorbij ziet komen. Ab Circle Pro, Zumba Dance en weet ik wat nog meer. Mensen met brede glimlach die beweren dat de oude vertrouwde oefeningen oncomfortabel zijn of dat ze de spier in kwestie niet goed voelen werken. Iets wat niet vreemd is aangezien ze meestal de verkeerde oefeningen uitvoeren, maar dit weet het gemiddelde publiek niet. Die mensen geloven immers vaak nog dat veel cardio, enorm weinig eten op een crash dieet en plaatselijk vet verbranden The Way To Go is. Mythes die in spelen op de meeste mensen die een quick fix willen in plaats van hard werken en daadwerkelijk blijvende resultaten.
Veel mensen worden dik doordat zij te weinig eten. Dik worden is vaak geen kwestie van te veel eten, maar juist het tegenovergestelde. En om af te slanken dient er juist meer gegeten te worden. Dit is een tegenstrijdigheid voor iedereen die op hun gevoel afgaat, maar is het niet fijner om juist meer te mogen eten en af te vallen? Dit zou toch een stuk aantrekkelijker moeten klinken dan op al die diëten waar je bijna niks mag eten zoals Atkins, Montiac, Sonja Bakker en al die troep. Diëten die er voor zorgen dat je na afloop weer al het vet terug krijgt met nog wat extra's voor al je harde werk. Dat is masochisme ten top. Steeds vaker hoor je dat een lifestyle verandering nodig is en dat is waar. Helaas is het niet zo bedoeld dat je dus rest van je leven op een crashdieet moet gaan zitten wat we steeds vaker te zien krijgen. Dit lost het probleem van de "jojo" op, maar niet de andere gezondheidsproblematiek.
Al die crashdiëten zorgen voor nog meer problematiek dan alleen het extra vet wat je naderhand terug krijgt. De extra vet aanzet zorgt er voor dat je lichaam meer vetcellen zal gaan aanmaken om vet te kunnen opslaan. Dit zorgt er voor dat je op langer termijn problemen krijgt om een slank figuur te krijgen en te behouden. Je lichaam zal gewend zijn veel vet te bezitten en zal sneller vet gaan opslaan als je even niet op let. Daarnaast verzieken de crashdiëten je metabolisme wat er voor zorgt dat het lichaam minder kan verbranden dan wat men eet. Wat resulteert in nog meer vetaanzet. En nog leuker is hoe je insulineproductie in elkaar zal gaan storten met als resultaat dat je lichaam niet goed kan omgaan met koolhydraten en snel voedsel op slaat als vet. Op langer termijn kan dit insuline probleem er ook voor gaan zorgen dat er enorme pieken en dalen ontstaan waardoor men enorm moe wordt en het gevoel krijgt snoep nodig te hebben om een snelle energie rush te krijgen. En op den duur ontstaat zo een verslaving aan snoep en zit men met diabetes opgeschoteld.
Om goed en definitief vet te verliezen is er hard werk en discipline nodig. Dit schrikt de meeste mensen af, maar het is niet anders. Wil jij dat strakke sensuele lichaam? Of wil je die papperige huisvrouw op de tredmolen zien die er na 2-3 jaar nog steeds hetzelfde uit ziet en maar klaagt? Geloof me als ik zeg dat een half jaar hard werk voor de meeste mensen voldoende is om (top)vorm te geraken. Het is een zware sprint waarna het makkelijk is om dat fysiek vast te houden. Wil je er na een korte harde sprint van af zijn of wil je zoals die papzak op de tredmolen jaar in en jaar uit aanmodderen? Die papperige mensen zijn ideale sponsoren voor al die Health Centres die als onkruid overal uit de grond springen.
2a. Eetpatroon Waar iedereen het mee eens is dat voeding het belangrijkste aspect van afvallen is. Wat in je mond geraakt moet ook verbruikt worden. Alles wat niet verbruikt wordt is voor de vetcellen. Zoals eerder vermeld is het zo dat de meeste mensen dikker zijn omdat ze ondervoed zijn. Hoe kan men ondervoed raken in een maatschappij vol met winkels met voeding? Dat komt omdat de meeste mensen de verkeerde keuze maken in welke voeding ze naar binnen werken. Vaak wordt er gekozen voor voedsel dat vol zit met suikers en calorieën zonder bruikbare voedingsstoffen. Suikers die voor een insulinepiek zorgen en een vergrote kans voor vetopslag.
Er word de laatste tijd steeds meer commerciële aandacht besteed aan "Gezond" eten. Zo is er de reclame van een vrouw die crackers of iets eet terwijl de ander een ijsje neemt. In deze reclame worden al meteen een aantal zaken duidelijk. Mensen worden behandeld als domme geiten en dat is niet vreemd aangezien zij de kennis ontberen. Velen denken dat calorieën het enige is wat telt qua voeding. "Ja maar ik eet 1000kcal dus dat is goed". En daarnaast blijft het stereotype in leven gehouden dat "diëten" smakeloos en vies is. Ten eerste moet men niet letten op het aantal calorieën dat men eet, maar op de hoeveelheid voedingsstoffen zoals eiwitten, vetten en koolhydraten. Dan zal snel duidelijk worden dat koolhydraten bijna overal in verwerkt zitten, maar het lichaam kan die hoeveelheden niet verwerken met als resultaat meer kans op vet. En dit staat ook aan de grond van de toename qua diabetespatiënten in de Westerse wereld.
Dus nu beloof ik dat het mogelijk is om meer te eten...en lekker terwijl er vet verbrand wordt. De kant die de gemiddelde mens niet aanspreekt is de striktheid en het harde werken. Zodra de resultaten zich zullen tonen zal dit vanzelf motivatie zijn om door te gaan. Het begint allemaal bij het bewuster worden van de voeding die er gegeten wordt. Neem de tijd om de labels te lezen van producten en na een tijdje weet je vanzelf wat wel en niet in de boodschappen kar te gooien.
De eerste stap die genomen moet worden is het achterhalen van de hoeveelheid kcal je lichaam als onderhoud heeft. Zo is er het BMR (=Basal Metabolic Rate) wat staat voor de hoeveelheid calorieën je lichaam verbruikt zonder dat je ook maar iets doet. Vervolgens voeg je een bepaalde hoeveelheid calorieën toe voor de dagelijkse activiteiten/sport. En zodoende kom je dan uit op wat je calorie onderhoud is. Oftewel de hoeveelheid calorieën die je kan eten terwijl je gewicht in homeostasis verblijft. Hiervoor kan de bijgeleverde webpagina assisteren. (Calories Per Day Calculator - Basal Metabolic Rate)
Zodra je weet wat je kcal onderhoud is wordt het tijd om deze te verdelen over de voedingsstoffen. Je lichaam heeft immers bruikbare voeding nodig en als het goed gedaan wordt zal je lichaam voller zitten van 3000 calorieën echte voeding ipv 5000 kcal aan snoep e.d. Omdat de meeste mensen in de periode rondom de zomer willen afslanken is het de bedoeling een calorie tekort te creëren. Neem het berekende onderhoud en haal er 500 kcal van af welk zal dienen als het tekort. Dit kleine beetje is al voldoende om vet te kunnen verliezen en toch je metabolisme op gang te houden zodat het lichaam vet blijft verbranden.
Je nieuwe kcal moet gezien worden als het budget wat je te besteden hebt aan voeding. En nu hebben we een klein lijstje nodig om de volgende gegevens te berekenen: -Eiwitten 4kcal per 1gram -Koolhydraten 4kcal per 1gram -Alcohol 7kcal per 1gram -Vetten 9kcal per 1 gram
Door veel individuen wordt nog steeds beweerd dat een bepaald percentage qua verdeling het beste is. Dit is niet waar aangezien er meer bij komt kijken als het aankomt op verdelen van voedingsstoffen. Iemand met een hoog lichamelijk vet percentage moet koolhydraten/suikers zoveel mogelijk zien te ontwijken. Dit heeft te maken met het eerder vermeld insuline verhaal. Als je dik bent kan je lichaam slechter met koolhydraten overweg en zul je dikker worden. Dit betekend dat je moet werken om je koolhydraten te verdienen. Ter compensatie moeten de andere voedingsstoffen omhoog.
Iedereen die beweert op gevoel te kunnen eten en naar het lichaam te luisteren die weet niet waar die het over heeft. Als je echt naar je lichaam kon luisteren zat je nu niet in dit schuitje.
Eiwitten We beginnen door ons lichamelijk gewicht per kilogrammen te nemen en vermenigvuldigen dit met 2,5 of 3. Dat is het aantal gram dat er minimaal per dag gegeten moet worden aan eiwitten. Er gaan nog steeds mythen rond, voornamelijk in de medische wereld, dat veel eiwitten slecht voor het lichaam is. Het is waar dat het innemen van veel eiwitten voor een iets hogere belasting op de nieren laat vallen. Dit is op te lossen door dagelijks 2-3L vloeistof (liefst water/thee) te drinken om het lichaam gehydrateerd te houden en bijkomstige afvalstoffen tijdelijk af te vloeien. Daarnaast gaan we er van uit dat de mensen die dit lezen ook sportief bezig zullen zijn naast dit eetpatroon. Zodoende is het eiwit nodig voor spierherstel. Bij maaltijden bestaande uit eiwitten/vetten zal het vet er voor zorgen dat het eiwit trager opgenomen zal worden door het lichaam waardoor men langer een verzadigd gevoel blijft houden. Eiwitten slecht voor de nieren?
Eiwitten bestaan uit Aminozuren. Dit is de basis en er zijn 20 in totaal waarvan 3 essentieel zijn. Aan deze essentiële aminozuren komen we dagelijks, maar om een compleet amino profiel te verkrijgen is het verstandig om te variëren in de eiwit producten die er gegeten worden. De Aminozuren zorgen voor spierherstel en o.a. leucine assisteert in vetverbranding.
Wat zijn goede eiwitbronnen om uit te kiezen: Vlees (behalve dat van een varken), Vis, eiwit van eieren, magere zuivel producten, Soja producten.
Vetten Zodra de eiwitten qua kcal budget besteed zijn is het tijd om naar de vetten te kijken. Veel mensen denken dat je vet wordt zodra er vet gegeten wordt. Dit is niet helemaal waar. Er is namelijk onderscheid in het vet. Zo zijn er Transvetten (voornamelijk gefrituurd), Verzadigd Vet (Ham, slagroom etc.) en Onverzadigd vet (noten/vissen). Wat we in het eetpatroon willen stoppen is zo'n 60gram onverzadigd vet per dag. Dit betekend dat men ongezoute noten zoals cashew door hun rijst kan gooien of wat walnoten tussendoor. Deze onverzadigde vetten zorgen er voor dat je testosteron productie wat hoger komt te liggen. Dit hormoon heeft invloed op je algehele gezondheid, metabolisme, vetverbranding, spier herstel/behoud en meer positieve aspecten. Het is dus duidelijk dat een kleine hoeveelheid dagelijks nodig is. 60gr per dag wordt gezien als het minimale en schroom niet om rond de 90-100gr per dag te gaan zitten mocht dit nodig zijn. Daarnaast behoord het eigeel van een ei ook tot de goede vetten. Vaak wordt er nog steeds vast gehouden aan de mythe dat dit slecht voor je is omdat het cholesterolverhogend is. Het feit is dat er twee typen Cholesterol bestaan genaamd HDL en LDL waarbij de ene goed is en de ander slecht voor je gezondheid. Eigeel verhoogd de goede soort wat er voor zorgt dat het niet vreemd is om sommige mensen 4-5 eieren per dag te zien eten.
Wat zijn goede Onverzadigde Vetten om uit te kiezen: Ongezouten noten zoals walnoten, cashew, pinda's, macadamias. Avocado's, vet van een vis zoals de Zalm, pindakaas, beef jerky.
Koolhydraten Als alles goed is gegaan is er al een groot deel van het kcal budget besteed en blijft er nog een beetje over. Deze besteden we aan koolhydraten. Zoals er onderscheid is tussen de soorten eiwitten en vetten zo ook is er een onderscheid tussen koolhydraten. Heel simpel gezegd is er een Simpele en Complexe variant. Simpele koolhydraten zijn suikers, fruit e.d. welk snel opgenomen worden en vaak voor onnodige insuline pieken zorgen. De complexe koolhydraten zijn volkorenproducten, rijst etc.
Zoals gezegd is het belangrijk om je koolhydraat inname te beperken als je wilt afslanken. Je moet genoeg hebben om lang en intensief te kunnen sporten en de dag door te komen zonder hoofdpijn/duizeligheid. Het is van belang om je koolhydraten in de afslank fase voornamelijk uit complexe koolhydraten te laten bestaan. Denk aan veel groene groenten zoals selderij, spinazie, sperziebonen, bloemkool. Ze zitten vol met vitaminen waardoor fruit met hun snelle suikers niet gegeten hoeven te worden. Daarnaast zorgen deze groenten dat je een verzadigd gevoel heb en de vezels assisteren in een betere stoelgang en zijn goed voor de verbranding van vet in het algemeen.
Overige koolhydraatbronnen zijn volkoren producten. Denk bij volkoren brood niet aan bruin brood. Tegenwoordig heeft brood allerlei toevoegen waardoor ook wit brood volkoren kan zijn. Lees de etiketten om te zien of er sprake is van een volkoren product. Havermout, brinta, rijst, volkoren pasta, kleine zoete aardappeltjes zijn allen goede alternatieven. Neem geen muesli tenzij dit naturel is aangezien er wederom suikers aan toegevoegd zijn. Dat geld ook voor liga's en andere troep "koekjes". Beleg op brood moet er ook uitgekeken worden aangezien overal suikers in zit. Vleeswaren en pindakaas zijn de betere keuzes.
Rauwkost valt ook onder groenten zoals Tomaten, komkommer, sla. Deze moeten in eerste instantie genegeerd worden. Zij bestaan uit water met anti-oxidanten en mineralen. In veel traditionele crashdiëten waren zij de basis van het eetpatroon aangezien ze een verzadigd gevoel geven. Helaas geven ze qua voedingsstoffen niks bruikbaars. Gebruik de rauwkost dus alleen als opvulling/tussendoortje als de rest van het eetpatroon al opgezet is. Mocht er dan tussendoor een hongergevoel ontstaan eet dan wat rauwkost om het hongergevoel te onderdrukken. Daarnaast is het als opvulling wel leuk om het avondmaal wat meer kleur te geven mocht dit nodig zijn.
Zoals gezegd is het nemen van fruit tijdens de afslank periode niet aan te raden. Vitaminen worden al geleverd door de variatie qua groenten. Het nemen van fruit welk een hogere insuline piek bezorgd is dus niet aan te bevelen.
Wat zijn goede Koolhydraten om uit te kiezen: Volkoren producten, brinta, havermout, rijst, kleine zoete aardappeltjes
Voedingsschema Als het goed is staat er nu op een papiertje of digitaal hoeveel kcal je elke dag moet eten en de verdeling qua grammen per macro voedingsstof. Hoe je het verdeeld over de dag is geheel aan jouw en hoe strikt je wilt zijn. Het belangrijkste is dat je die hoeveelheid macronutriënten per dag eet. Mocht je iemand zijn die beweerd niet veel te kunnen eten... NIET ZEIKEN EN STAUWEN!! Al ga je over je nek dat maakt niet uit. De maag moet uit zetten zodat het gewend raakt aan de hoeveelheid voeding. Als je steeds te weinig eet zal de maag niet oprekken en wennen.
Als je het strikter aan wilt pakken is het verstandig om de maaltijden te verdelen over meerdere eetmomenten. Het voordeel is dat je zo een wat geleidelijke insuline afgifte creëert. Met Intermittent Fasting is aangetoond dat dit niet al te interessant is. Wat wel interessant is voor de meeste mensen is dat meerdere eetmomenten er voor zorgt dat er minder kans op vergrijpen aan snoep aanwezig is. Ook voor mensen die niet in staat zijn grote maaltijden te eten is het makkelijker om meerdere kleine maaltijden te eten. Let wel op dat er ook echt een maaltijd gegeten wordt. 1 snee brood, 1 stuk fruit (lees nog eens terug, want je hebt niet opgelet als je dit eet) is GEEN maaltijd.
Het verdelen van de maaltijden dient als volgt te zijn. Neem een eiwit/onverzadigd vet of eiwit/koolhydraat als maaltijd. Dit betekend bijvoorbeeld: 07:00 Ontbijt een pap van brinta met melk zonder suikers. Voeg eventueel klein beetje honing of kaneel toe voor smaak. 10:00 eet een omelet van 4-5 eieren. 12:00 wat vlees met groenten. 15:00 een lekkere vette vis 18:00 avondmaal van vlees met groenten en rest van koolhydraten aan aardappeltjes 21:00 een bak magere kwark met eventueel wat honing/kaneel voor smaak Het dag totaal dient dan overeen te komen met de macro voedingsstoffen.
Voor iedereen die zegt niet te kunnen eten in de ochtend geld hetzelfde als voor de mensen die denken niet veel te kunnen eten....NIET ZEIKEN EN STAUWEN!! Ontbijt is gewoon belangrijk. Het zorgt dat je verbrandingsfabriek weer snel aanspringt.
Het kost tijd en moeite om te puzzelen, maar je leert er van. Je hoeft geen geld aan diëtisten uit te geven en leert zelf de basis om bewust met voeding om te gaan en je lichaam.
Voorbeeld Ik weeg 90kg en mijn kcal onderhoud is 3000kcal. Om af te slanken haal ik er 500 vanaf en kom uit op 2500kcal als me dagelijks budget. 90kg lichaamsgewicht x 3gram = 270gr eiwitten. 225gr eiwitten x 4kcal = 1080kcal van me budget. 100gr onverzadigd vet x 9kcal = 900kcal van het budget. 1080kcal + 900 kcal = 1980kcal verbruikt. Er is nog 1020kcal om te besteden. 1020kcal / 4kcal = 255gr koolhydraten.
De reden dat ik voor de hoge uiteinden heb gekozen voor eiwitten en 100gr onverzadigd vet is omdat we anders bij de 345gr koolhydraten uit kwamen. Voor iemand die dik is zou dat te veel koolhydraten zijn. Met 255gr koolhydraten kan je nog uitermate goed functioneren en intensief sporten. Grote hoeveelheid vetten/eiwitten zorgt er voor dat spiermassa behouden wordt en vetverbranding verhoogd.
Voor iemand die lager zit qua kcal budget is het verstandig om de eiwitten en onverzadigd vetten te verlagen tot het minimale van x2.5 voor eiwitten en 60gr voor vetten.
Tips Veel kruiden en sausen uit potten zijn doordrenkt met toevoegingen die alles behalve goed zijn. In plaats van kant en klare saus over volkoren pasta te doen is het beter om zelf tomatensaus te maken. Of experimenteer door een saus te maken van gekruide zalm in knoflook saus.
Experimenteer met oma's kruiden kastje en herontdek nieuwe smaken.
Doe boodschappen voor de gehele week. Koop alleen dat wat op je lijstje staat en niks anders. Zorg ook dat je wat gegeten hebt voor je boodschappen doet. Zo wordt je minder verleid om snoep e.d. te kopen.
Variatie in maaltijden is belangrijk, maar probeer er wel een zekere eenheid in te hebben. Veel maaltijden die hetzelfde zijn kun je dan vooruit klaar maken in invriezen. Dit scheelt tijd door de weeks. Denk aan gegrilde vis, rijst maaltijden, aardappel maaltijden e.d.
3. Vet verliezen hoe/wat qua sporten? Veel mensen die voor de zomer lid worden hebben geen ervaring met trainen of zijn al lange tijd niet meer in de sportschool geweest. In beide gevallen is het zaak om de eerste 4-6 weken te gebruiken om het lichaam voor te bereiden. Laat het wennen aan de bewegingen terwijl de gewichten langzaam verhoogd worden. De eerste paar weken is het belangrijk niet voluit te gaan qua herhalingen en gewicht. Het Centraal Zenuwstelsel en de pezen moeten voorbereid worden om zodoende blessures te verminderen en het lichamelijk herstellend vermogen te verbeteren. Wat men vaak vergeet is dat het aansturen van de spier gebeurd via het zenuwstelsel welk de peesaanhechtingen op het skelet een signaal stuurt zodat de spier gaat samentrekken. Als het zenuwstelsel en de pezen niet goed kunnen functioneren en herstellen zullen de spieren niet optimaal kunnen samentrekken en ontwikkelen.
Maak gebruik van het Beginners Schema (Algemene informatie over training + beginnerschema!). Na 4-5 weken kan er elke kant op gegaan worden qua trainingstechnieken en methoden. Een Push/Pull of Upper Body/Lower Body split schema's zijn erg populair. Iedereen die vet wilt verliezen en meer spiermassa wilt ontwikkelen is het zaak om schema's te hanteren die bestaan uit voornamelijk compound oefeningen. Dit zijn samengestelde oefeningen waarbij zoveel mogelijk spieren gebruikt worden. Hoe meer spieren er geactiveerd zijn hoe meer er qua energie verbruikt wordt. En zoals in het begin uitgelegd kan er met een calorietekort sneller gebruik gemaakt worden van vetreserves. Daarnaast zorgen compound oefeningen dat het lichaam meer anabole hormonen loslaat in het lichaam waardoor er meer groei en ontwikkeling plaats kan vinden. Dit is waarom iedereen zijn benen en grote spiergroepen als eerste moet trainen voordat de kleinere spiergroepen aangesproken worden. Er is een verschil tussen spieren aanspreken met voetbal en squatten dus verzin geen smoesjes dat je geen benen hoeft te trainen. Wil je grote spierballen dan moet je ook de benen trainen. Ze maken de helft van je lichaam en beeld eens in aan de anabole hormonen die ze vrij kunnen maken zodat de rest van je spieren kunnen groeien.
Is het mogelijk om spiermassa te ontwikkelen terwijl je vet probeert te verliezen? Bij beginnende sporters is dit mogelijk zolang ze veel compound oefeningen hanteren en niet alleen wat Bicep Curls en Bench Presses doen. Als de sporter in een verder stadia komt zal dit steeds moeilijker worden tot het punt van onmogelijk. Dan is het een kunst om vet te verliezen met zo min mogelijk spiermassa verlies.
Om te groeien moet er elke training alles gegeven worden tot je niet meer verder kan. Doe de herhaling zelf zonder spotters en doe ze zo correct mogelijk zonder met je lichaam te zwaaien om dat gewicht te verplaatsen. Gebruik de spier en voel die spier werken. Het is beter licht gewicht te hanteren en dat je de spier voelt dan dat je zwaar neemt en met je lichaam zwaait in plaats van de spier voelen werken. Je bent niet stoer en houdt alleen jezelf voor de gek. Train slim, train gericht en zorg voor voldoende rust.
3a 6pack Iedereen wil die strakke afgetrainde buik op het strand tonen. En in de meeste sportschema's zie je dit terugkomen. Na elke sessie moeten er buikspieroefeningen gedaan worden. Voor het gemak vergeet men dat de buikspieren hetzelfde zijn als elke andere spier. Om te groeien moet het rusten en om het te laten zien moet je vetpercentage minder worden door een goed eetpatroon te hanteren. Daarnaast worden buikspieren getraind tot het overkill is. In een goed schema met voldoende compound oefeningen pak je de buikspieren al mee en zijn de lading crunches aan het eind overbodig.
De buikspieren zijn onderdeel van je Core. Dit moet je zien als een gordel van spieren rondom je middel die de organen beschermen en het lichaam stabiliseren. Train je te veel buikspieren en te weinig onderrug dan gaat je pelvis naar voren hellen en krijg je een kromme houding en later lichamelijk problemen. In een schema met voldoende compound oefeningen gebruik je de core intensief. Denk aan oefeningen zoals de Squat en Deadlift, Bent Over Row en geloof het of niet maar je hebt het ook nodig om beter te kunnen bankdrukken.
Door een goed schema op te stellen met voldoende compounds is het overbodig om op het eind nog enorm veel buikspier oefeningen te doen. Voeg 1 buikspier oefening toe 3x in de week. Denk aan oefeningen zoals de Plank Hold, Side Plank Hold en Hanging Leg Raise. Deze oefeningen pakken de hele core aan inclusief de buikspieren. Door het verwijderen van crunches en sit-ups worden ook veel problemen ontweken. Er is namelijk bijna niemand die een correcte uitvoering hanteert van die oefeningen ondanks dat ze vermoeden van wel. En dankzij die slechte uitvoeringen kunnen ze hun buikspieren niet eens gericht trainen en verspillen zo hun tijd en energie.
Voor de rest is het tonen van de buikspieren op het strand puur afhankelijk van hoe je in de keuken presteert qua voeding. Buikspieren zie je immers pas bij een lager vet percentage.
3b Cardio "Cardio is de sleutel tot een strak lichaam" is een stelling die vaak voorbij komt en eentje waar ik het absoluut niet mee eens ben. Het doel is het legen van je vetcellen door een klein calorie tekort te creëren. Toch sluit ik het gebruik van cardio niet geheel uit, want als het correct gehanteerd wordt kan het erg nuttig zijn.
Ik adviseer een stappenplan waarin men eerst hun eetpatroon op orde brengt en vervolgens hun krachttraining. Het zou mogelijk moeten zijn om al af te vallen zonder het gebruik van cardio apparaten. De spieren worden door krachttraining gebruikt zodat er meer kcal verbruikt wordt zowel tijdens het sporten zelf als in rust buiten de sportschool. Zolang de rust intervals tussen sets niet langer dan 45 seconden duurt is de sporter alsnog cardiovasculair bezig om vet te verbranden. Als er geen vet vermindering plaatsvindt dan moet er gekeken worden naar het eetpatroon en/of sportpatroon. Eet men nog niet netjes genoeg of sport men niet intensief genoeg zijn vragen die beantwoord moeten worden.
Zodra het eten en sporten op orde is wordt moet hier gebruik van gemaakt worden. Op den duur komt men een plateau tegen dat het verlies van vet trager wordt. Dan is het taak om 2-3x in de week, wanneer er geen krachttraining plaats vindt, HIIT cardio toe te voegen. Dit is High Intensity Interval Training op een fiets of rennen. Je maakt gebruik van intervallen afwisselend tussen lopen, joggen en voluit sprinten. Begin met een interval ratio dat je met moeite kunt volhouden voor 20 minuten en bouw de intervals af tot 20-30 sec per stuk. Dit zorgt er voor dat je verbranding en energie verbruik door het dak schiet, je conditie sterk verbeterd en ook je rustverbranding gaat omhoog. Daarnaast zorgt de intensiteit van de intervals voor minder kans op spierafbraak.
Als het verlies van vet weer vertraagd is het tijd om duur cardio toe te voegen in de ochtenden voor het werk. Zodra je wakker bent is het best om even wat snelle eiwitten tot je te nemen en te cardio'en. 45-60minuten cardio op lage intensiteit. Er wordt gesproken over een bepaalde hartslag welk het optimale verbrandingszone is. Dit is incorrect. Zorg dat je net niet in staat bent een gesprek te voeren, maar nog niet staat te hijgen. Daarnaast is er sprake van de Vox2-conditie. Je lichaam stuurt zuurstof naar de spieren om hun werk te doen. Als het lichaam een bepaalde beweging niet efficiënt neurologisch kan uitvoeren zullen de spieren verkwistend met de zuurstof omspringen en krijg je de indruk een slechte conditie te hebben. Hoe vaker je het doet hoe efficiënter de spier met de zuurstof omgaat en krijg je de indruk een betere conditie te hebben. Helaas is dat alleen van toepassing op die beweging en is het dus zaak om regelmatig af te wisselen tussen hardlopen, fietsen en roeien qua cardio vorm.
De reden dat ik dit stappen plan hanteer is zodat er altijd nog een moker beschikbaar is voor als de vetverbranding stil valt. Het is niet slim al je middelen in te zetten vanaf het begin. Je gaat er niet sneller door verbranden en op den duur heb je niks meer om de verbranding op gang te krijgen.
3c Thuis trainers Dat je thuis traint is geen excuus. Je kan nog steeds gebruik maken van een goed eetpatroon en cardio. Koop een Gymboss en stel deze in qua intervals. Vervolgens kun je buiten rennen of fietsen qua cardio. Qua sport moet er wel even inventief gedaan worden. Zo kan een auto geduwd worden als cardio en total body workout. Opdrukken, optrekken...
4. Telt dit ook allemaal voor de vrouw? Vrouwen zijn vermoeiend. Helemaal als het gaat om hun uiterlijk met de smoesjes van "probleem gebieden" genaamd buik/billen/dijen. Dat zijn geen probleem gebieden aangezien de man daar ook last van heeft. Het probleem is dat veel vrouwen bang zijn zwaar en correct te trainen. Ze zijn bang om te zweten en moe te worden. Ze denken uren bezig te moeten zijn terwijl 3x in de week 60mins voldoende is. Ze denken meteen heel breed te worden terwijl een vrouw te weinig testosteron aan maakt om gespierd te worden. Kortom ze zoeken allemaal naar smoesjes om maar niet met de neus op de feiten gedrukt te worden. Maar ja veel mannen die ontkennen dik te zijn doen dat ook. Nee, deze individuen zitten liever op een apparaat met een te licht gewicht 20-40 herhalingen te doen terwijl ze een maandblad lezen. Of ze zitten op een cardio toestel te kleppen met de buurvrouw. Tja zo krijg je geen resultaten.
Een vrouw die resultaat wilt dient net als een man te trainen en de grote compound oefeningen te doen. Oefeningen zoals de Squat en Deadlift die de "probleem gebieden" uitermate geweldig aanspreken. Die twee oefeningen alleen al doen meer dan ab- en adductoren die al die idiote fitness centres voorschrijven. Squat en Deadlift verstevigen de beenspieren, kontspieren, buikspieren en rug spieren.
Dus moet een vrouw zoals een man trainen...JA! Ze zal niet snel super gespierd zijn, ze zal er hoogstens strak in het vel uit gaan zien.
5. Supplementen Het woord supplementen zegt het zelf al. Het is een aanvulling, maar op wat? Een aanvulling op je eet patroon. Verscheidene mensen doen nog steeds alsof het gebruik van supplementen iets slechts is. Kreten zoals "Ik train naturel en gebruik geen whey poeders en zo" alsof het slecht en anabolen steroïden zijn waardoor je heel groot en breed wordt. Dit is de grootste onzin die er bestaat. Alles wat er in die supplementen zit is natuurlijk en de meeste werken niet eens. Daarnaast kun je van alles gebruiken, maar tenzij je voeding en training niet op orde is zul je er niks aan hebben.
Op het moment zijn er veel producenten en nog veel meer producten. Hierdoor weten de meeste mensen niet wat ze moeten hebben. Toch is er een basis qua supplementen die elk respecterend sporter gebruikt. -Multivitaminen & Mineralen. Een sporter heeft meer behoefte aan vitaminen en mineralen voor herstel en prestaties -Visolie capsules. Omdat er gevarieerd gegeten dient te worden is het niet mogelijk om alle vetten via vis binnen te krijgen elke dag. Daarom neemt een sporter ter aanvulling visolie capsules. Betere cholesterol, hormonale huishouding en nog veel meer. Vaak wordt de dagelijks aanbevolen hoeveelheid ernstig overschreden. 1-2 capsules doet niks, dus een stuk of 12-15 per dag is niet vreemd bij een sporter. -Whey Proteïne. Dit is waar de mensen al snel vreemd van gaan kijken. Eerder hadden we het over eiwitten en aminozuren in het kort. Proteïne is een ander woord voor eiwitten en in deze poeders zitten alle aminozuren die een sporter nodig heeft. Daarnaast zijn er vele studies die er voor zorgen dat ze vetverlies bevorderen. Is het zo dat je opeens vet wordt als je plots stopt met proteïne shakes? Absoluut niet dan is onzin van de bovenste plank. Zoals eerder aangetoond staan vet en spier los van elkaar. Als je weer vet wordt heb je het aan je eigen geklungel te danken. -Biergist tabletten. Dit is geen vaste in de basis, maar mocht iemand problemen met zijn insuline hebben dan kan dit assisteren.
Verdere supplementen zijn niet nodig voor de beginnende sporter en degene die zich klaar wil stomen voor de zomer. Mocht er behoefte zijn voor een creatine neem dan een Monohydraat en volg de etiketten.
6. Anabole Steroïden We leven in een samenleving met allerlei "rolmodellen". Mensen met een fysiek wat zogenaamd het ideaal fysiek is en waar iedereen aan moet voldoen. Pubers zijn erg gemakkelijk te beïnvloeden en dus is het niet vreemd dat er genoeg zijn die even een pilletje gebruiken om in shape te geraken. Ze weten niet waar ze aan beginnen, hebben geen voedingspatroon, geen sport patroon wat ook maar ergens op slaat. Als je daadwerkelijke steroïde in verdiept en een dealer vind die te vertrouwen is kan er weinig fout gaan. Maar ja daar ligt ook meteen het probleem. Waar vindt je iemand die te vertrouwen is? Het kost tijd. Want voor hetzelfde geld vindt je namaak spul wat gewoon niet werkt en dus betaal je veel terwijl je niks krijgt. Of erger nog... op een sportschool kopen via iemand die je een slechte beginners kuur aanraad puur omdat hij van zijn spul af moet. En als jij dan iemand bent die zich niet genoeg in de materie heeft verdiept ga je tegen problemen aan lopen. Het gebeurd heel vaak dat er niet over een na-kuur nagedacht wordt...of een Off periode zodat je lichaam zich weer kan herstellen na al die stress. Of zie je samenstellingen voorbij komen waarvan je al ziet aankomen dat de oestrogenen bij die persoon door het dak zullen gaan...tja krijg je acne en kans op gyno.
Tegen de beginners en gasten die voor de zomer in vorm willen raken: Blijf gewoon van de anabolen af. Je hebt er niks te zoeken dwaas. Je bent jong en hebt van nature al een enorme testosteronpiek omdat je midden in de puberteit zit. Gebruik die testosteron maar met een goed eet en sport patroon en je behaald meer dan met een halfslachtige inzet en wat AS.
Zoals je ziet is er een overload aan informatie omtrent fitness en bodybuilding te vinden. Deze info is vaak ook tegenstrijdig, site A zegt X, terwijl site B over hetzelfde onderwerp weer Y zegt.
Het is zaak door middel van praktijkervaring erachter te komen wat voor jou van belang is. Dat kost tijd, maar trainen zoals jou lichaam het nodig heeft, is zoveel malen beter dan steeds maar weer klakkeloos alles wat je op de sites/ in de bladen leest over te nemen.
Combineer dus al die info en praktijkervaring tot het jouw ding is! :P
Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby and grow like weed!
SPOILER: FAQ
- Ik wil beginnen: hoe vind ik een goede sportschool? Let erop dat er een squat rack (niet alleen een Smith Machine), dumbbells tot minimaal 30kg (gevordenen hebben meer nodig) en losse barbells aanwezig zijn.
- Jullie zeggen dat ik ook moet squatten, bankdrukken en deadliften, maar bij mij op de sportschool kan/mag dat niet. Zeg je abonnement op en zoek een andere sportschool.
- Ik wil graag sneller sterker en breder worden: wat moet ik doen? Allereerst: leest de OP goed en helemaal door. Verder: post je eet- en trainingsschema, dan kunnen de ervaren mensen hier je persoonlijk advies geven.
SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2011
1.1 Phil Heath attachment.php?aid=1244
1.2 Jay Cutler SuWKk.jpg
1.3 Kai Greene Un9eo.jpg
En 2 van (volgens kenners ;) ) de beste bodybuilder aller tijden; Arnold Schwarzenegger.
m7.jpg
m8.jpg
vo97bs.jpg
* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd. :), na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd. In 2011 heeft Yuri_Boyka de OP onderverdeeld in spoilers.
De OP staat hier
THEFXRmaandag 24 juni 2013 @ 21:29
kom op met het nieuws
Susterenmaandag 24 juni 2013 @ 21:29
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 21:23 schreef THEFXR het volgende:

[..]

nee, je spreekt jezelf tegen in je mailtje, je gaat al voor de eigenaar haar keuze invullen, je wilt gewoon opzeggen en dan moet zij met een antwoord komen.
het beste is, blijven zeiken of aso gaan doen dat je eruit gegooid wordt
Zo dan?
quote:
Beste E...,

Laat ik beginnen met te vertellen dat ik het hartstikke fijn vind bij jullie, de persoonlijke behandeling en adviezen zijn echt geweldig. Maar het probleem is dat ik nu helaas toch begin tegen de belemmeringen van jullie sportschool aan te lopen, aangezien jullie minder op kracht zijn gericht (en meer op andere gebieden) dan de meeste anderen. In het begin leek me dit eigenlijk geen probleem, de sfeer was prima en dat vond ik erg belangrijk. Maar nu ik serieuzer met vrije gewichten begin te werken merk ik dat ik echt dingen mis als een squatrek, bankdruk rek maar ook bijvoorbeeld lat om aan op te trekken etc.

Nu valt het nog mee aangezien ik nog met relatief lichte gewichten werk, maar na een maand of 2 denk ik toch echt dat de gewichten te zwaar worden om zonder gevaarlijke kapriolen (zonder hulp van een rek). Tot deze conclusie was ik vandaag gekomen toen ik na het squatten erg veel moeite had de barbell weer van m'n rug af te krijgen over m'n hoofd.

Ik vraag me af of ik na deze paar weken toch nog zou kunnen veranderen van sportschool nadat de abonnementkosten tot nu toe zijn betaald. Mocht dit mogelijk zijn zou ik dit echt super vinden.

Alvast bedankt voor de reactie!

Met vriendelijke groet,
Dat van die squat is trouwens echt waar, de set voor die van de filmpjes kreeg ik echt een stress aanval doen ik dat ding bijna op m'n hoofd liet donderen :')
THEFXRmaandag 24 juni 2013 @ 21:31
quote:
Beste E...,

Een paar weken geleden heb ik mij aangemeld bij jullie sportschool, graag wil ik mijn abo opzeggen omdat ik hier niet vind wat ik zoek, te weinig apparatuur en te weinig trainingskennis

Alvast bedankt voor de reactie!

Met vriendelijke groet,
Awesome_maandag 24 juni 2013 @ 21:32
Werd tijd bitch!

Oké ik vond thuis koolhydraatarm brood en nu denk ik dus dat ik de holy grail onder de musclefarming heb gevonden. Voor de sceptici, de voedingswaarden:

tJtnsou.jpg

Zie ik iets over het hoofd of hebben we nu allemaal een legaal kuurtje te pakken?

Referentiemateriaal (normaal volkoren):

UXtInPY.jpg
THEFXRmaandag 24 juni 2013 @ 21:34
http://hoewerktafvallen.nl/voeding/koolhydraatarm-brood/
Stereotomymaandag 24 juni 2013 @ 21:34
quote:
10s.gif Op maandag 24 juni 2013 21:32 schreef Awesome_ het volgende:
Werd tijd bitch!

Oké ik vond thuis koolhydraatarm brood en nu denk ik dus dat ik de holy grail onder de musclefarming heb gevonden. Voor de sceptici, de voedingswaarden:

[ afbeelding ]

Zie ik iets over het hoofd of hebben we nu allemaal een legaal kuurtje te pakken?

Referentiemateriaal (normaal volkoren):

[ afbeelding ]
So, ya man!
THEFXRmaandag 24 juni 2013 @ 21:36
er zit wel 9 gr meer vet in dan gewoon brood
MarMarmaandag 24 juni 2013 @ 21:37
brood is overrated
kaasplankjemaandag 24 juni 2013 @ 21:39
ik vind het er kaolosmerig uit zien
Awesome_maandag 24 juni 2013 @ 21:40
quote:
10s.gif Op maandag 24 juni 2013 21:34 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

So, ya man!
Ik zie wat je doet hier. Maar in hoeverre is dit nu een wetenschappelijke keiharde feit?
tjoptjopmaandag 24 juni 2013 @ 21:48
Susteren, waarom vraag je niet gewoon om een benchpress en powercage? Of heb je dat al gedaan?
Luchtkokermaandag 24 juni 2013 @ 21:50
quote:
7s.gif Op maandag 24 juni 2013 16:13 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Welkom to the club. Wat was je score? Ik had 440. Ik zou overigens goed nadenken voordat je een sust 250 in je bil steekt. TRT neem je voor het leven, en op lange termijn krijg je toch te maken met gevolgen als onvruchtbaareid en krimpende ballen.

Wellicht eens clomid proberen? Clomid schijnt prima te werken om je endogene T productie op te voeren naar normale tot hoge niveaus. Overigens schijnt nolva hier ook voor te werken en er zijn mensen die nolva aanraden boven clomid. Ik moet me nog een stukje beter inlezen voordat ik een keus maak, maar een SERM tijdelijk uitproberen lijkt me een stuk veiliger dan testosteron.

Ps. Mods, ik weet of deze discussie hier mag, dus edit maar als het moet.
Ik had 515 (17.9 nmol/l).

Ik hoef overigens niet goed na te denken voor ik sust 250 in m'n bil prik, dat was ik sowieso al niet van plan. M'n test is niet laag genoeg voor een huisarts/endo om mij op TRT te stoppen lijkt me (klinisch ben ik in orde), en als ik het eigen heft in handen zou moeten nemen zou dat geen sust 250 maar enth 500 zijn :')

Maar goed, ik blijf gewoon natty.


Voor nu
Hiatusmaandag 24 juni 2013 @ 21:52
Hoe kom je erachter dat je laag test heb?
Wanneer beslis je dat te laten checken? welke klachten hadden jullie
Stereotomymaandag 24 juni 2013 @ 22:07
quote:
10s.gif Op maandag 24 juni 2013 21:40 schreef Awesome_ het volgende:

[..]

Ik zie wat je doet hier. Maar in hoeverre is dit nu een wetenschappelijke keiharde feit?
Nouja, de mens is gemaakt om af en toe wat phyto oestrogenen binnen te krijgen, maar wel uit natuurlijke producten zoals Edamame en Tempeh. Hier zitten ook een hoop antioxidanten in, in Tempeh een hoop goede bacterieën etc.

Soja is al een stuk bewerkter en sojapoeder/sojameel, wat ze in het brood hebben gestopt, al helemaal.

Zou daarom sojamelk en/of sojabrood en/of sojapoeder iig niet tot 'staple food' in een dieet bombarderen. Af en toe edamame, Tempeh of zelfs Soja eten lijkt me niet schadelijk, en kan zelfs gezondheidsvoordelen opleveren.
Beachmaandag 24 juni 2013 @ 22:19
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 21:52 schreef Hiatus het volgende:
Hoe kom je erachter dat je laag test heb?
Wanneer beslis je dat te laten checken? welke klachten hadden jullie
Het lijkt me dingen als laat beginnen aan de puberteit, baardgroei, lichaamsbeharing, lengtegroei enz.
stinkiemaandag 24 juni 2013 @ 22:20
quote:
10s.gif Op maandag 24 juni 2013 21:32 schreef Awesome_ het volgende:
Werd tijd bitch!

Oké ik vond thuis koolhydraatarm brood en nu denk ik dus dat ik de holy grail onder de musclefarming heb gevonden. Voor de sceptici, de voedingswaarden:

[ afbeelding ]

Zie ik iets over het hoofd of hebben we nu allemaal een legaal kuurtje te pakken?

Referentiemateriaal (normaal volkoren):

[ afbeelding ]
En het is nog lekkerder ook dan gewoon brood :@
StraatSoldaatmaandag 24 juni 2013 @ 22:27
ZMA werkt beter dan ik had verwacht. Slaap echt diep, wel lastig dat je elke keer wakker wordt met een boomstam in je broek
Awesome_maandag 24 juni 2013 @ 22:27
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 22:20 schreef stinkie het volgende:

[..]

En het is nog lekkerder ook dan gewoon brood :@
Ja, maar stereo zei net dat je er borstgroei van krijgt en je liters begint te lacteren ;(
MarMarmaandag 24 juni 2013 @ 22:31
Ho wacht, borstgroei? Waar koop ik dat? :D
setomaandag 24 juni 2013 @ 22:40
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 22:31 schreef MarMar het volgende:
Ho wacht, borstgroei? Waar koop ik dat? :D
pls go
slacker_nlmaandag 24 juni 2013 @ 22:43
quote:
10s.gif Op maandag 24 juni 2013 21:32 schreef Awesome_ het volgende:
Werd tijd bitch!

Oké ik vond thuis koolhydraatarm brood en nu denk ik dus dat ik de holy grail onder de musclefarming heb gevonden. Voor de sceptici, de voedingswaarden:

[ afbeelding ]

Zie ik iets over het hoofd of hebben we nu allemaal een legaal kuurtje te pakken?

Referentiemateriaal (normaal volkoren):

[ afbeelding ]
Tof, je hebt minder carbs, maar je hebt 220kcal/100g (normaal) tegen 280kcal/100g (carb arm). Dus....
MrGumamaandag 24 juni 2013 @ 22:47
Wat is een mogelijk alternatief voor brood & beleg wat ongeveer dezelfde functionaliteit heeft (als in, brood is zo gesmeerd en klaar om mee te nemen).
stinkiemaandag 24 juni 2013 @ 22:53
quote:
1s.gif Op maandag 24 juni 2013 22:27 schreef Awesome_ het volgende:

[..]

Ja, maar stereo zei net dat je er borstgroei van krijgt en je liters begint te lacteren ;(
Ach wat weet hij er nou van :{


:@ :* stereo
MarMarmaandag 24 juni 2013 @ 22:55
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 22:47 schreef MrGuma het volgende:
Wat is een mogelijk alternatief voor brood & beleg wat ongeveer dezelfde functionaliteit heeft (als in, brood is zo gesmeerd en klaar om mee te nemen).
Ligt eraan waarom het een alternatief moet zijn? Lowcarb? Anders gewoon zelfgemaakte volkoren wraps bijvoorbeeld, daar kan je in principe alles op pleuren wat je ook op brood doet en je kan ze prima invriezen als je een stapel gemaakt hebt.
Agentperrymaandag 24 juni 2013 @ 22:55
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 22:47 schreef MrGuma het volgende:
Wat is een mogelijk alternatief voor brood & beleg wat ongeveer dezelfde functionaliteit heeft (als in, brood is zo gesmeerd en klaar om mee te nemen).
Brinta, melk erbij en je bent klaar. Meenemen is lastiger bij brinta.
stinkiemaandag 24 juni 2013 @ 23:01
quote:
Beste stinkie,

Door een fout zijn vanmiddag per ongeluk oude bevestigingen nogmaals verzonden.

Het gaat hier alleen om de bevestigingen per email, de bestellingen zelf zijn NIET nogmaals verzonden.

Wij bieden u onze excuses aan voor de verwarring en eventueel ongemak.

Bent u nog klant bij ons, dan kunt u met de kortingscoupon 'EXCUSES' 10% korting ontvangen op uw volgende bestelling.

Met sportieve groet,
PerfectBody.nl
Voor wie de korting wil. Gezien het adres dat ze hebben heb ik daar al 9 jaar niks meer bestelt
esv7maandag 24 juni 2013 @ 23:05
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 22:27 schreef StraatSoldaat het volgende:
ZMA werkt beter dan ik had verwacht. Slaap echt diep, wel lastig dat je elke keer wakker wordt met een boomstam in je broek
Heb ik altijd, weinig last van eig:O.
Panzermausmaandag 24 juni 2013 @ 23:15
quote:
1s.gif Op maandag 24 juni 2013 22:27 schreef Awesome_ het volgende:

[..]

Ja, maar stereo zei net dat je er borstgroei van krijgt en je liters begint te lacteren ;(
Mis die tijden. Dan weet je dat je echt crazy test levels hebt. 2.5-3 kg gains per maand. :')
StraatSoldaatmaandag 24 juni 2013 @ 23:22
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:01 schreef stinkie het volgende:

[..]

Voor wie de korting wil. Gezien het adres dat ze hebben heb ik daar al 9 jaar niks meer bestelt
perfectbody.nl :')

klinkt als een gay-escortsite
fathankmaandag 24 juni 2013 @ 23:29
Hoe weet jij hoe gay-escort sites klinken :?
StraatSoldaatmaandag 24 juni 2013 @ 23:30
quote:
12s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:29 schreef fathank het volgende:
Hoe weet jij hoe gay-escort sites klinken :?
Je bent pas een echt bodybuilder als je je AAS financiert dmv prostitutie
Verbositymaandag 24 juni 2013 @ 23:31
Marmar, je kan eventueel je handen dichter bij je lichaam houden tijdens het squatten. Een close grip als het ware. Misschien dat het helpt om de spiermassa wat naar boven te brengen, zodat het niet op het bot 'drukt'.
tjoptjopmaandag 24 juni 2013 @ 23:32
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:01 schreef stinkie het volgende:

[..]

Voor wie de korting wil. Gezien het adres dat ze hebben heb ik daar al 9 jaar niks meer bestelt
Welke paarse broek heeft deze strategie nou weer verzonnen :')

"foutje" :')
MarMarmaandag 24 juni 2013 @ 23:44
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:31 schreef Verbosity het volgende:
Marmar, je kan eventueel je handen dichter bij je lichaam houden tijdens het squatten. Een close grip als het ware. Misschien dat het helpt om de spiermassa wat naar boven te brengen, zodat het niet op het bot 'drukt'.
Thx. Ik ga kijken of dat helpt, ondertussen werken aan wat meer spiermassa op de bovenrug want dat helpt vast ook. In de tussentijd m'n squat maar even niet verder ophogen tot ik dat op orde heb.
esv7maandag 24 juni 2013 @ 23:49
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:44 schreef MarMar het volgende:

[..]

Thx. Ik ga kijken of dat helpt, ondertussen werken aan wat meer spiermassa op de bovenrug want dat helpt vast ook. In de tussentijd m'n squat maar even niet verder ophogen tot ik dat op orde heb.
Vooral traps wat groter hebben maakt het comfortabeler, en idd handen wat dichter bij je hoofd dan krijg je een goede plek om de barbell comfortabel en stabiel op te leggen.
Push.maandag 24 juni 2013 @ 23:49
quote:
9s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:15 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Mis die tijden. Dan weet je dat je echt crazy test levels hebt. 2.5-3 kg gains per maand. :')
Loslopende roid fabriek
THEFXRdinsdag 25 juni 2013 @ 00:18
quote:
10s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:30 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Je bent pas een echt bodybuilder als je je AAS financiert dmv prostitutie
aah, je hebt ervaring
Atemnodinsdag 25 juni 2013 @ 00:33
quote:
10s.gif Op maandag 24 juni 2013 23:30 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Je bent pas een echt bodybuilder als je je AAS financiert dmv prostitutie
Kan je ook wat posten zonder AAS erin te verwerken? Jezus. :')
Ik ga eten en slapen, demn gainz. <3
setodinsdag 25 juni 2013 @ 00:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 00:33 schreef Atemno het volgende:

[..]

Kan je ook wat posten zonder AAS erin te verwerken? Jezus. :')
Ik ga eten en slapen, demn gainz. <3
Het knaagt aan je geweten hé
StraatSoldaatdinsdag 25 juni 2013 @ 00:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 00:33 schreef Atemno het volgende:

[..]

Kan je ook wat posten zonder AAS erin te verwerken? Jezus. :')
Ik ga eten en slapen, demn gainz. <3
AAS hoort gewoon bij bodybuilding
slacker_nldinsdag 25 juni 2013 @ 00:49
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 22:55 schreef MarMar het volgende:

[..]

Ligt eraan waarom het een alternatief moet zijn? Lowcarb? Anders gewoon zelfgemaakte volkoren wraps bijvoorbeeld, daar kan je in principe alles op pleuren wat je ook op brood doet en je kan ze prima invriezen als je een stapel gemaakt hebt.
Zelfgemaakte volkoren wraps, klinkt als een leuk experiment, linkje naar recept?
THEFXRdinsdag 25 juni 2013 @ 01:01
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 22:40 schreef seto het volgende:

[..]

pls go
ik zie jullie nog wel een keer een meet houden.
star_gazerdinsdag 25 juni 2013 @ 01:54
quote:
2s.gif Op maandag 24 juni 2013 21:50 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

Ik had 515 (17.9 nmol/l).

Ik hoef overigens niet goed na te denken voor ik sust 250 in m'n bil prik, dat was ik sowieso al niet van plan. M'n test is niet laag genoeg voor een huisarts/endo om mij op TRT te stoppen lijkt me (klinisch ben ik in orde), en als ik het eigen heft in handen zou moeten nemen zou dat geen sust 250 maar enth 500 zijn :')

Maar goed, ik blijf gewoon natty.

Voor nu
Ik zit in hetzelfde schuitje. 400-550 zijn lastig waardes. Je zit echt in het grijze gebied waar het je wel kan belemmeren (qua gains maar ook quality of life), maar TRT zal op termijn meer schade toebrengen dan het zal opleveren.

Daarom zit ik te denken aan clomid of nolva; deze medicatie wordt vaak gebruikt door mensen om hun eigen productie na een cycle weer 'op te starten'. Wellicht dat het ook kan helpen om een 'luie' pituitary gland (en daarmee je ballen) een duwtje te geven.
star_gazerdinsdag 25 juni 2013 @ 01:55
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 22:07 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Nouja, de mens is gemaakt om af en toe wat phyto oestrogenen binnen te krijgen, maar wel uit natuurlijke producten zoals Edamame en Tempeh. Hier zitten ook een hoop antioxidanten in, in Tempeh een hoop goede bacterieën etc.

Soja is al een stuk bewerkter en sojapoeder/sojameel, wat ze in het brood hebben gestopt, al helemaal.

Zou daarom sojamelk en/of sojabrood en/of sojapoeder iig niet tot 'staple food' in een dieet bombarderen. Af en toe edamame, Tempeh of zelfs Soja eten lijkt me niet schadelijk, en kan zelfs gezondheidsvoordelen opleveren.
Edamame is mooi cut voer; zit best veel eiwit in. Inderdaad niet eveel porties ivm de oestrogenen, maar af en toe kan geen kwaad :)
star_gazerdinsdag 25 juni 2013 @ 01:56
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 22:43 schreef slacker_nl het volgende:

[..]

Tof, je hebt minder carbs, maar je hebt 220kcal/100g (normaal) tegen 280kcal/100g (carb arm). Dus....
Prima om te bulken toch? :7
RaymondKdinsdag 25 juni 2013 @ 07:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 00:44 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

AAS hoort gewoon bij bodybuilding
:')

Misschien moet je gewoon de Dikke van Dale er nog eens bij pakken

[ Bericht 5% gewijzigd door RaymondK op 25-06-2013 07:53:32 ]
RaymondKdinsdag 25 juni 2013 @ 08:05
'k had trouwens een blikje kokosmelk gekocht (nooit gedronken eerder) maar dat is best lekker
:o *O*

c_/
star_gazerdinsdag 25 juni 2013 @ 08:27
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 08:05 schreef RaymondK het volgende:
'k had trouwens een blikje kokosmelk gekocht (nooit gedronken eerder) maar dat is best lekker
:o *O*

c_/
Ideaal spul om mee te koken ook. Krijg je lekkere romige curry van en je krijgt lekker je vetten binnen ^O^
RaymondKdinsdag 25 juni 2013 @ 08:34
quote:
7s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 08:27 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Ideaal spul om mee te koken ook. Krijg je lekkere romige curry van met veel vet ^O^
Ja maar vet is toch nie goe? :X
:+

Gisteren zat ik met een buffe gast te lullen die vroeg over m'n voedingsschema.

Hij had een paar jaar geleden een tijd op een schema gelopen wat hij op had laten stellen door e.o.a. high end fitness goeroe. Naam ff vergeten

Zero fat's lol Mocht absoluut geen vetten nemen. 400gram proteine voor een vent van 75kg lean body mass :') 700gram kip elke dag _O- 4800kcal. _O- 4x per dag stampen tijdens z'n 15 minuten durende pauze op z'n werk.
En hij voelde zich er knap beroerd op op dat dik betaalde speciaal voor hem opgestelde voedingsschema _O-

Goh 8)7

lol
star_gazerdinsdag 25 juni 2013 @ 08:35
Zo, vandaag lekker een low-carb rustdag. Ik doe intermittent fasting; eerste maaltijd om 13:00, laatste om 21:00.

Maaltijd 1: halve kip en daarna wat blokjes kaas (750 kcal)
Appeltje (50 kcal)
Shake met melk (300 kcal)
Nootjes (300 kcal)
Vier grote eieren (250 kcal)
Blikje tonijn (125 kcal)
Maaltijd 2: kip met groenten en een of andere curry en yoghurt na (750 kcal)

Totaal: ~2500 kcal

Op trainingsdagen komt er nog wat brinta met melk (250 kcal), een shake met water (150 kcal) en een banaan bij (150 kcal). Ook zijn de macro's anders (meer carbs) op trainingsdagen.

Is dit (+10%/-10%) een goed recomp schema of moet ik daarvoor echt op -20% / +20% zitten? Ik merk dat ik dat veel moeilijker vind, omdat ik dan op ruistdagen honger heb en op trainingsdagen tegen de klippen op zit te vreten :')

[ Bericht 7% gewijzigd door star_gazer op 25-06-2013 08:40:52 ]
RaymondKdinsdag 25 juni 2013 @ 08:37
quote:
7s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 08:35 schreef star_gazer het volgende:
Zo, vandaag lekker een low-carb rustdag.

Maaltijd 1: halve kip en daarna wat blokjes kaas (750 kcal)
Appeltje (50 kcal)
Shake met melk (300 kcal)
Nootjes (300 kcal)
Vier grote eieren (250 kcal)
Blikje tonijn (125 kcal)
Maaltijd 2: kip met groenten en een of andere curry en yoghurt na (750 kcal)

Totaal: 2500 kcal (+- onderhoud)

Op trainingsdagen komt er nog wat brinta met melk (250 kcal), een shake met water (150 kcal) en een banaan bij (150 kcal). Uiteraard eet ik dan wel meer carbs, maar volgens mij is dit wel een redelijk recomp schemaatje.
Netjes.
Voel je effect van zo'n low carb dag de dag erna?

Bij mij is het volgens mij altijd geestelijk dat het dan niet lukken wil de dag erna omdat ik dan als ik onder die bar lig gelijk denk dat ik de dag er voor te weinig gegeten heb :') 8)7
star_gazerdinsdag 25 juni 2013 @ 08:38
quote:
12s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 08:37 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Netjes.
Voel je effect van zo'n low carb dag de dag erna?

Bij mij is het volgens mij altijd geestelijk dat het dan niet lukken wil de dag erna omdat ik denk dat ik de dag er voor te weinig gegeten heb :') 8)7
Nee, merk het nauwelijks, omdat ik 's avonds train. Ik train vlak voor maatltijd 2, dus .zowel voor als na de training gooi ik er op workout dagen carbs in om de glycogeenvoorraden aan te vullen.
star_gazerdinsdag 25 juni 2013 @ 08:41
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 08:34 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Ja maar vet is toch nie goe? :X
:+

Gisteren zat ik met een buffe gast te lullen die vroeg over m'n voedingsschema.

Hij had een paar jaar geleden een tijd op een schema gelopen wat hij op had laten stellen door e.o.a. high end fitness goeroe. Naam ff vergeten

Zero fat's lol Mocht absoluut geen vetten nemen. 400gram proteine voor een vent van 75kg lean body mass :') 700gram kip elke dag _O- 4800kcal. _O- 4x per dag stampen tijdens z'n 15 minuten durende pauze op z'n werk.
En hij voelde zich er knap beroerd op op dat dik betaalde speciaal voor hem opgestelde voedingsschema _O-

Goh 8)7

lol
Tja, zo kan je ook je testosteron om zeep helpen :') Gainzzz zullen ook wel lekker zijn geweest, maar niet heus.
RaymondKdinsdag 25 juni 2013 @ 08:45
quote:
7s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 08:41 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Tja, zo kan je ook je testosteron om zeep helpen :') Gainzzz zullen ook wel lekker zijn geweest, maar niet heus.
Hij ziet er best goed uit nu, toen was i groter "zegt i" maar idd. ik kon de test horen verdampen toen ik dat schema aanhoorde :X

Als hij echt op het dieet groeide wat hij me vertelde, dan zal er wel test uit een potje bij dat voedingsschema gezeten hebben. :')

Het zou echt super zijn als je voor pak hem beet 100 euro of zo een testosteron tester voor thuis zou kunnen kopen. Gat in de markt moet dat zijn.
Net als die bloedsuikerspiegelmeters, maar dan voor T.

Dan zou je echt goed kunnen tracken en tracen wat wel en wat niet werkt.
stinkiedinsdag 25 juni 2013 @ 08:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 00:18 schreef THEFXR het volgende:

[..]

aah, je hebt ervaring
alles voor de ass
star_gazerdinsdag 25 juni 2013 @ 09:31
Wat werkt nou wel en wat niet goed voor slaap? ZMA? GABA? 5HPT?

Ik zie even door de bomen het bos niet meer.
Verbositydinsdag 25 juni 2013 @ 10:06
quote:
5s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 09:31 schreef star_gazer het volgende:
Wat werkt nou wel en wat niet goed voor slaap? ZMA? GABA? 5HPT?

Ik zie even door de bomen het bos niet meer.
Examine.com

Succes ermee.
Panzermausdinsdag 25 juni 2013 @ 10:16
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 08:34 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Zero fat's lol Mocht absoluut geen vetten nemen. 400gram proteine voor een vent van 75kg lean body mass :')
Hahaha damn. :') Zeker aandelen in de protein business. LBM x 1.5 gram per dag is al meer dan voldoende. :D

En dat is voor herstel, ik maintain op minder. Overrated dure carbs en een miljoenenindustrie, dat is het. Goodnight sweet kidneys. ;(
Verbositydinsdag 25 juni 2013 @ 11:10
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 10:16 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Hahaha damn. :') Zeker aandelen in de protein business. LBM x 1.5 gram per dag is al meer dan voldoende. :D

En dat is voor herstel, ik maintain op minder. Overrated dure carbs en een miljoenenindustrie, dat is het. Goodnight sweet kidneys. ;(
Wat eet jij dan? Want je 2 pakken (choco)melk bevatten al 65-70gr eiwitten. Plus de noten kom je al uit op 90gr zonder ook maar een echte maaltijd.
Panzermausdinsdag 25 juni 2013 @ 11:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 11:10 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Wat eet jij dan? Want je 2 pakken (choco)melk bevatten al 65-70gr eiwitten. Plus de noten kom je al uit op 90gr zonder ook maar een echte maaltijd.
Yep! Dan nog 50 gram uit kwark, 20-40 gram uit 1-2 scheppen whey. Brood met kaas of pindakaas tikt ook aan, en dan nog avondeten met vaak een stuk vlees. Het is echt niet moeilijk. :D Als ik 130-150 gram per dag haal vind ik het al helemaal super. (en mijn lichaam ook zo te zien)

Kijk altijd met een half hoofd naar gasten die per se 220 gram moeten hebben enzo omdat ze hun volledige lichaamsgewicht * 2 of soms zelfs 2.5 doen. :') :D
Nic1dinsdag 25 juni 2013 @ 11:37
quote:
5s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 09:31 schreef star_gazer het volgende:
Wat werkt nou wel en wat niet goed voor slaap? ZMA? GABA? 5HPT?
ZMA werkt als mits je een zink/magnesium tekort hebt, anders niet.

quote:
12s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 08:37 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Bij mij is het volgens mij altijd geestelijk dat het dan niet lukken wil de dag erna omdat ik dan als ik onder die bar lig gelijk denk dat ik de dag er voor te weinig gegeten heb :') 8)7
Je lichaam went aan je levensstijl, manier van eten etc, dus het zou best ook deels lichamelijk kunnen zijn. Ga zelf volgende week ketose uitproberen, ben benieuwd hoe dat zal gaan. :)

[ Bericht 50% gewijzigd door Nic1 op 25-06-2013 11:43:38 ]
NomanIWdinsdag 25 juni 2013 @ 11:41
Ik tik met proteïne doorgaans 2g x BW aan. Zweef wat tussen de 160 en 200 gr per dag.
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 11:41
Elke training maar pullups toegevoegd sinds een aantal weken, merkte dat eens per week niet genoeg is om vooruit te gaan.

Nu 3 setjes met resp. 7, 5, 5 herhalingen. En heb het gevoel dat m'n lats echt exploderen, constante pomp in je vleugels.
MarMardinsdag 25 juni 2013 @ 11:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 00:49 schreef slacker_nl het volgende:

[..]

Zelfgemaakte volkoren wraps, klinkt als een leuk experiment, linkje naar recept?
gewoon ff zo:

250 gram volkoren bloem (met andere kan ook, maar dan is het niet meer volkoren wrap :P )
150 ml water
theelepeltje zout
eetlepel zonnebloemolie

Kneden, half uurtje laten rusten in plastic zakje, bolletjes van maken en uitrollen (ongeveer 6 stuks)
ongeveer 40 seconden per kant bakken in een droge koekepan.

Het deeg plakt wel, dus je werkblad even bestrooien met bloem of griesmeel voor je uit gaat rollen is handig.
Travel.dinsdag 25 juni 2013 @ 12:02
Hoeveel vocht kan je in een dag normaliter kwijt raken? Weeg 6,5 kg minder volgen de weegschaal. Zie in de spiegel niet echt verschil.
Panzermausdinsdag 25 juni 2013 @ 12:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 11:41 schreef Sapstengel het volgende:
Elke training maar pullups toegevoegd sinds een aantal weken, merkte dat eens per week niet genoeg is om vooruit te gaan.

Nu 3 setjes met resp. 7, 5, 5 herhalingen. En heb het gevoel dat m'n lats echt exploderen, constante pomp in je vleugels.
Goedzo brah, die pullups moet je gewoon kunnen. Anders krijg je zo'n gruwelijk non-aesthetic fysiekje. Blijf ze doen, no lats no care.
CarbonCdinsdag 25 juni 2013 @ 12:03
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 21:48 schreef tjoptjop het volgende:
Susteren, waarom vraag je niet gewoon om een benchpress en powercage? Of heb je dat al gedaan?
Hoe de neuk kun je nou lid worden van een gym die dat niet heeft???
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 12:03
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:02 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Goedzo brah, die pullups moet je gewoon kunnen. Anders krijg je zo'n gruwelijk non-aesthetic fysiekje.
Klopt, lats, traps en schouders _O_

Zie hier ook wel eens gasten, goede borst, goede armen. Maar nauwelijks bovenrug, schouders of traps. Ziet er zo apart en niet aethetic uit als de bovenkant van je schouders gewoon horizontaal is.

En voelt ook gewoon baas om een goed aantal pullups achter elkaar te kunnen doen.
CarbonCdinsdag 25 juni 2013 @ 12:04
quote:
0s.gif Op maandag 24 juni 2013 22:31 schreef MarMar het volgende:
Ho wacht, borstgroei? Waar koop ik dat? :D
* CarbonC mompelt iets over handoplegging en niet-goed-geld-terug.
fathankdinsdag 25 juni 2013 @ 12:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:02 schreef Travel. het volgende:
Hoeveel vocht kan je in een dag normaliter kwijt raken? Weeg 6,5 kg minder volgen de weegschaal. Zie in de spiegel niet echt verschil.
6,5 kg?

Ik zou een leesbril kopen als ik jou was.

Of een nieuwe weegschaal

quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:03 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Klopt, lats, traps en schouders _O_

Zie hier ook wel eens gasten, goede borst, goede armen. Maar nauwelijks bovenrug, schouders of traps. Ziet er zo apart en niet aethetic uit als de bovenkant van je schouders gewoon horizontaal is.

En voelt ook gewoon baas om een goed aantal pullups achter elkaar te kunnen doen.
wacht maar tot je er een stuk of 15 met redelijk gemak kunt. Iedereen stiekem gluren.

Zijn er nog mensen hier die behind the nek pullups doen? Zie een dude ze hier regelmatig doen, maar vraag me af of het wel zo lekker voor je schouders is.
Levolutiondinsdag 25 juni 2013 @ 12:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:02 schreef Travel. het volgende:
Hoeveel vocht kan je in een dag normaliter kwijt raken? Weeg 6,5 kg minder volgen de weegschaal. Zie in de spiegel niet echt verschil.
Ik zou nog even goed kijken als ik jou was of je geen voet ofzo mist.
Verbositydinsdag 25 juni 2013 @ 12:09
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 11:37 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Yep! Dan nog 50 gram uit kwark, 20-40 gram uit 1-2 scheppen whey. Brood met kaas of pindakaas tikt ook aan, en dan nog avondeten met vaak een stuk vlees. Het is echt niet moeilijk. :D Als ik 130-150 gram per dag haal vind ik het al helemaal super. (en mijn lichaam ook zo te zien)

Kijk altijd met een half hoofd naar gasten die per se 220 gram moeten hebben enzo omdat ze hun volledige lichaamsgewicht * 2 of soms zelfs 2.5 doen. :') :D
Oh, aangezien je net dit zei:

1,5gr/LBM.... Nodig voor herstel, en ik maintain op minder.
Verbositydinsdag 25 juni 2013 @ 12:12
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:05 schreef fathank het volgende:

[..]

6,5 kg?

Ik zou een leesbril kopen als ik jou was.

Of een nieuwe weegschaal

[..]

wacht maar tot je er een stuk of 15 met redelijk gemak kunt. Iedereen stiekem gluren.

Zijn er nog mensen hier die behind the nek pullups doen? Zie een dude ze hier regelmatig doen, maar vraag me af of het wel zo lekker voor je schouders is.
Het heeft geen toegevoegde waarde om achter de nek te doen. Ja 3% meer emg op je traps.... Maar ondertussen meer kans op een blessure. En het beperkt de rom bij de meesten.
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 12:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:03 schreef CarbonC het volgende:

[..]

Hoe de neuk kun je nou lid worden van een gym die dat niet heeft???
Krijg je ervan als je teveel tijd besteed aan het opkopen van supplementen op B&F shop, ipv te kijken naar de echt belangrijke zaken, zoals een gym die een squatrack en/of bench heeft.

Nofi Susteren, je zit gewoon in een leerfase waar we allemaal doorheen gegaan zijn
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 12:37
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 08:34 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Ja maar vet is toch nie goe? :X
:+

Gisteren zat ik met een buffe gast te lullen die vroeg over m'n voedingsschema.

Hij had een paar jaar geleden een tijd op een schema gelopen wat hij op had laten stellen door e.o.a. high end fitness goeroe. Naam ff vergeten

Zero fat's lol Mocht absoluut geen vetten nemen. 400gram proteine voor een vent van 75kg lean body mass :') 700gram kip elke dag _O- 4800kcal. _O- 4x per dag stampen tijdens z'n 15 minuten durende pauze op z'n werk.
En hij voelde zich er knap beroerd op op dat dik betaalde speciaal voor hem opgestelde voedingsschema _O-

Goh 8)7

lol
Props aan de flexibiliteit van het menselijk lichaam dat je *ondanks* een kutschema (maar wel met genoeg kcal overschot) toch gains kan maken. Zegt wel iets over hoe efficient ons lichaam is.
Panzermausdinsdag 25 juni 2013 @ 12:40
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:09 schreef Verbosity het volgende:

[..]

Oh, aangezien je net dit zei:

1,5gr/LBM.... Nodig voor herstel, en ik maintain op minder.
Yeah, in het weekend tik ik dat doorgaans ook niet aan. Mijn huidige doel is nog steeds cutten, maar de kapsalons of McDonalds laat ik niet staan.

Aan het einde van de dag klim ik liever bovenop mijn knallebal dan dat ik nog eens ga lopen stressen om 15 gram eiwit die ik nog zou moeten nemen. :P Veel leuker. Dat neurotische gedoe wil ik helemaal niet.
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 12:49
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:40 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Yeah, in het weekend tik ik dat doorgaans ook niet aan. Mijn huidige doel is nog steeds cutten, maar de kapsalons of McDonalds laat ik niet staan.
Ja, ik doe het ook regelmatig hoor. Gewoon de spiegel in de gaten houden en kcals tellen. McDonalds kan daar best tussen.

Trouwens niet teveel bezig zijn in de slaapkamer he, cardio kills gains.
daehdinsdag 25 juni 2013 @ 12:49
Een paar weken terug vroeg ik hier om een aantal goede boeken omtrent bodybuilding, ik kreeg Starting Strength en Total Recall aanbevolen. De eerste kon niet geleverd worden en ik kreeg mijn geld terug.. Ik ben nu bijna door Total Recall heen, maar het boek motiveert echt enorm, vooral op het gebied van bodybuilding. Bedankt mensen :D.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 12:52
kk zooi

quote:
Beste /

Ik weet dat je meer zou willen op gewicht maar met jou leeftijd mag dit niet.
Dit is schadelijk voor spieren en lichaam.
Je bent vrij om na een andere sport te gaan, maar je abonnement loop tot eind van de periode.
En je er zelf en je ouders voor getekend.
Je heb ook een proefles gehad en heb op het begin meerdere malen kunnen kijken.
Nu train je op een goede en verantwoordelijke manier en anders schaad je eigen lichaam.
De keuze is aan jou.

Met vriendelijke groeten

/
Kesefkesefdinsdag 25 juni 2013 @ 12:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:52 schreef Susteren het volgende:
kk zooi

[..]

:')
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 12:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:52 schreef Susteren het volgende:
kk zooi

[..]

:')_!!

Goed leermoment, Susteren!
Panzermausdinsdag 25 juni 2013 @ 12:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:49 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Ja, ik doe het ook regelmatig hoor. Gewoon de spiegel in de gaten houden en kcals tellen. McDonalds kan daar best tussen.

Trouwens niet teveel bezig zijn in de slaapkamer he, cardio kills gains.
Yeah, Myfitnesspal kost nog helemaal niet zoveel tijd. :D Mijn vriendin doet het ook. Glaasje appelsap, half zalmslaatje, etc. Maar ik kan me er niet toe zetten. :') Jammer dan.

En zou het? :o Doe al sinds het begin geen cardio meer, beetje de basisconditie op peil houden is niets mis mee. O+

quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:52 schreef Susteren het volgende:
kk zooi

[..]

And it's on. Fucking disgrace, deze mensen moet je voor het gerecht slepen, Susteren. Dit is natuurlijk je reinste kolder.
Ethanolicdinsdag 25 juni 2013 @ 12:56
Als ik één kapsalon eet hou ik de volgende dag 3kg meer vocht vast. Gelukkig hou ik er niet echt van. Geef mij maar een goeie burger met kaas. Had er laatst een met tomaat, sla, groot stuk gorgonzola kaas en pepersaus. Nog nooit zo een lekkere burger gehad
RaymondKdinsdag 25 juni 2013 @ 12:56
quote:
7s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:55 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

:')_!!

Goed leermoment, Susteren!
idd.
Vooral dat ze er daar de balle verstand van hebben, dat zie je maar weer.

Vergeten gewoon, en ergens anders gaan kijken
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 12:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:52 schreef Susteren het volgende:
kk zooi

[..]

:') !
Ethanolicdinsdag 25 juni 2013 @ 12:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:52 schreef Susteren het volgende:
kk zooi

[..]

:D :')
CarbonCdinsdag 25 juni 2013 @ 12:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:52 schreef Susteren het volgende:
kk zooi

[..]

Waar woon je? Hoe oud ben je?
RaymondKdinsdag 25 juni 2013 @ 12:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:52 schreef Susteren het volgende:
kk zooi

[..]

ga ergens anders trainen als een wilde en vreten, en kom over 1,5jr en 20kg geupped terug daar om te laten zien hoe slecht het voor je spieren is ;)
Awesome_dinsdag 25 juni 2013 @ 12:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:52 schreef Susteren het volgende:
kk zooi

[..]

Ach, nu even een tegenvaller maar over een jaar of twintig lach jij het hardste als wij allemaal 'beschadigde' lichamen hebben.
RaymondKdinsdag 25 juni 2013 @ 13:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:52 schreef Susteren het volgende:
kk zooi

[..]

by the way nice pic's dude. Goed verschil al ^O^
stinkiedinsdag 25 juni 2013 @ 13:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:52 schreef Susteren het volgende:
kk zooi

[..]

Wat een onbegrijpelijke zinnen. Als de uitleg ook zo is, snap ik dat je daar weg moet blijven :')
Snakeydinsdag 25 juni 2013 @ 13:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:52 schreef Susteren het volgende:
kk zooi

[..]

Mja, dat zat er dik in. Nu moet je of daar blijven, of je geld uitzwaaien en ergens anders gaan trainen.

Ow, ze moeten je nog wel even Arnold op zijn 16e uitleggen...
esv7dinsdag 25 juni 2013 @ 13:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:52 schreef Susteren het volgende:
kk zooi

[..]

Hou oud ben je dan dat ze daar over begint? En verder is die mail echt goed geschreven ook, maakt een goede indruk.
Ga je alsnog ergens anders trainen of zit je het abonnement uit?
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 13:06
Mensen met hun "op jonge leeftijd trainen is slecht voor je lichaam en het stopt je groei" :') . Maarja, wat is er op dit moment in je gym en wat mis je? Oh en voor hoelang loopt je contract, een jaar?

Verder heeft iedereen die fase gehad inderdaad. Ik heb ook de eerste 3 maanden ofzo een crap schema gevolgd, drie keer per week zelfde workout met alleen isolatie en geen enkele compound op bench press na.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 13:07
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:58 schreef CarbonC het volgende:

[..]

Waar woon je? Hoe oud ben je?
Susteren, ben 16 en volgens het ggd heb ik eigenlijk zowat m'n definitieve lengte bereikt (1.79), dus dat groeiverhaaltje speelt bij mij ook geen rol.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 13:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:06 schreef Sapstengel het volgende:
Mensen met hun "op jonge leeftijd trainen is slecht voor je lichaam en het stopt je groei" :') . Maarja, wat is er op dit moment in je gym en wat mis je? Oh en voor hoelang loopt je contract, een jaar?

Verder heeft iedereen die fase gehad inderdaad. Ik heb ook de eerste 3 maanden ofzo een crap schema gevolgd, drie keer per week zelfde workout met alleen isolatie en geen enkele compound op bench press na.
Een jaar. Ik mis een bankdrukrek, squatrek en dumbells gaan maar tot 5 kilo :')
MarMardinsdag 25 juni 2013 @ 13:08
Deze zet ik even op opnemen vanavond op belgie 1, 20.55 http://www.een.be/programmas/tomtesterom/
"Hoe wordt je Belgisch kampioen bodybuilding in 8 maanden"
setodinsdag 25 juni 2013 @ 13:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:08 schreef Susteren het volgende:

[..]

Een jaar. Ik mis een bankdrukrek, squatrek en dumbells gaan maar tot 5 kilo :')
:D
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 13:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:08 schreef Susteren het volgende:

[..]

Een jaar. Ik mis een bankdrukrek, squatrek en dumbells gaan maar tot 5 kilo :')
Tot 5 kilo, serieus? Bestaan er van die sportscholen?

Ik mis ook een squatrek in mijn gym, maar dat hebben we zelf opgelost. Dumbbells gaan ook maar tot 32kg helaas. Maarja het is Basic Fit en er zit er verderop nog een met 36kg dumbbells waar ik gewoon met m'n pasje naartoe kan.
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 13:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:08 schreef MarMar het volgende:
Deze zet ik even op opnemen vanavond op belgie 1, 20.55 http://www.een.be/programmas/tomtesterom/
"Hoe wordt je Belgisch kampioen bodybuilding in 8 maanden"
quote:
Tom heeft acht maanden alles volgens het boekje gedaan en geleefd en getraind als een bodybuilder. Spijtig genoeg volstond dat niet om Belgisch kampioen te worden. En toch: door de positieve dopingtest van kandidaten die voor hem gerangschikt stonden, wordt hij later alsnog derde in het kampioenschap.
:P
esv7dinsdag 25 juni 2013 @ 13:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:08 schreef Susteren het volgende:

[..]

Een jaar. Ik mis een bankdrukrek, squatrek en dumbells gaan maar tot 5 kilo :')
Dan zou ik zeggen jammer van het geld, werk wel wat meer komende maand en ga ergens anders trainen.
Hier tot 60kg dumbells die bijna niet aangeraakt zijn denk ik.
star_gazerdinsdag 25 juni 2013 @ 13:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 11:41 schreef Sapstengel het volgende:
Elke training maar pullups toegevoegd sinds een aantal weken, merkte dat eens per week niet genoeg is om vooruit te gaan.

Nu 3 setjes met resp. 7, 5, 5 herhalingen. En heb het gevoel dat m'n lats echt exploderen, constante pomp in je vleugels.
Bijzonder goed idee. Ga ik ook doen, maar wissel ze dan wel af met chin-ups. Een van de beste full-body oefeningen die er is volgens mij.
Awesome_dinsdag 25 juni 2013 @ 13:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:08 schreef Susteren het volgende:

[..]

Een jaar. Ik mis een bankdrukrek, squatrek en dumbells gaan maar tot 5 kilo :')
mHM3DMk.gif
MarMardinsdag 25 juni 2013 @ 13:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:09 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

[..]

:P
lol :D nah, het bekijken wel waard denk ik zo :)
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 13:11
quote:
7s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:09 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Bijzonder goed idee. Ga ik ook doen, maar wissel ze dan wel af met chin-ups. Een van de beste full-body oefeningen die er is volgens mij.
Ja doe ik ook meestal.

Doe altijd gewoon 1-2 oefeningen van de spiergroep die ik die dag train en dan setje pullups, chinups, pullups, pullups en nog een laatste keer chinups. Dat gewoon vier keer per week.
star_gazerdinsdag 25 juni 2013 @ 13:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:03 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Klopt, lats, traps en schouders _O_

Zie hier ook wel eens gasten, goede borst, goede armen. Maar nauwelijks bovenrug, schouders of traps. Ziet er zo apart en niet aethetic uit als de bovenkant van je schouders gewoon horizontaal is.
Dat kan ook gebeuren als je schouderkoppen wat hoog staan. Dat heb ik zelf en daar is volgens mij vrij weinig aan te doen. Dan kun je nog zoveel traps hebben, die verschuilen zich voor een aardig deel achter je hoog staande schouders.
CarbonCdinsdag 25 juni 2013 @ 13:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:09 schreef Stereotomy het volgende:

[..]


[..]

:P
:')
Was volgens mij ook een topic o DBB over destijds.
CarbonCdinsdag 25 juni 2013 @ 13:12
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:11 schreef CarbonC het volgende:

[..]

:')
Was volgens mij ook een topic op DBB over destijds.
star_gazerdinsdag 25 juni 2013 @ 13:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:02 schreef Travel. het volgende:
Hoeveel vocht kan je in een dag normaliter kwijt raken? Weeg 6,5 kg minder volgen de weegschaal. Zie in de spiegel niet echt verschil.
Ik zou je weegschaal eens vervangen brah :')

Normaal gesproken is het hooguit een kilootje. Soms anderhalf.
star_gazerdinsdag 25 juni 2013 @ 13:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:08 schreef Susteren het volgende:

[..]

Een jaar. Ik mis een bankdrukrek, squatrek en dumbells gaan maar tot 5 kilo :')
5 kilo :?

Lekker 3x100x5 pompen met die biceps gek.
Beachdinsdag 25 juni 2013 @ 13:13
Susteren wat kan je überhaupt wel doen in die gym?
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 13:15
quote:
5s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:13 schreef Beach het volgende:
Susteren wat kan je überhaupt wel doen in die gym?
Machines doe ik al amper meer, alleen de halter gebruiken en dumbells van 5 kilo, nja had ik eigenlijk ook zelf kunnen kopen :')
habituedinsdag 25 juni 2013 @ 13:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:15 schreef Susteren het volgende:
dumbells van 5 kilo
_O-
Levolutiondinsdag 25 juni 2013 @ 13:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:52 schreef Susteren het volgende:
kk zooi

[..]

Ik heb echt ziek hard gelachen om die hele mail. :')

Vind het wel triest voor je, maar volgens mij heb jij het geld wel te besteden met je camera enzo, dus houd de eer aan jezelf en ga naar een andere sportschool.
En dan over een jaar inderdaad terug om die mofo's wat te laten zien.
MarMardinsdag 25 juni 2013 @ 13:17
Als je niet onder het contract uitkomt, zie ik maar 1 oplossing Susteren: ducttape al die dumbbells aan elkaar :P
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 13:18
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:13 schreef star_gazer het volgende:

[..]

5 kilo :?

Lekker 3x100x5 pompen met die biceps gek.
100 setjes van 3 reps want lage reps zijn voor kracht las ik :Y
Levolutiondinsdag 25 juni 2013 @ 13:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:17 schreef MarMar het volgende:
Als je niet onder het contract uitkomt, zie ik maar 1 oplossing Susteren: ducttape al die dumbbells aan elkaar :P
Ben je nou helemaal betoeterd, 5 hele kilo's, dat houdt die ducttape nooit!
Travel.dinsdag 25 juni 2013 @ 13:18
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:05 schreef fathank het volgende:

[..]

6,5 kg?

Ik zou een leesbril kopen als ik jou was.

Of een nieuwe weegschaal

[..]

wacht maar tot je er een stuk of 15 met redelijk gemak kunt. Iedereen stiekem gluren.

Zijn er nog mensen hier die behind the nek pullups doen? Zie een dude ze hier regelmatig doen, maar vraag me af of het wel zo lekker voor je schouders is.
Net ff nieuwe weegschaal gekocht. Die in de sportschool deed gek ja.
MarMardinsdag 25 juni 2013 @ 13:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:52 schreef Susteren het volgende:
kk zooi

[..]

Lees nu deze pas.. taal is ook niet hun sterkste kant..
Je hebt je ouders getekend, gosh :D
Panzermausdinsdag 25 juni 2013 @ 13:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:15 schreef Susteren het volgende:

[..]

Machines doe ik al amper meer, alleen de halter gebruiken en dumbells van 5 kilo, nja had ik eigenlijk ook zelf kunnen kopen :')
Dumbbells tot 5 kg. _O_ Hier gaan ze tot 75 kg. :D Zieke dingen.

Waarom ben je eigenlijk lid geworden in die gym? Eerlijk. :P
RaymondKdinsdag 25 juni 2013 @ 13:21
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:20 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Dumbbells tot 5 kg. _O_ Hier gaan ze tot 75 kg. :D Zieke dingen.

Waarom ben je eigenlijk lid geworden in die gym? Eerlijk. :P
Leuk om mee te benchen :P

met 10% ROM
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 13:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:08 schreef Susteren het volgende:
dumbells gaan maar tot 5 kilo
wtf :')
Levolutiondinsdag 25 juni 2013 @ 13:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:08 schreef Susteren het volgende:
dumbells gaan maar tot 5 kilo :')
quote:
11s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:21 schreef RaymondK het volgende:

[..]

Leuk om mee te benchen :P
Beachdinsdag 25 juni 2013 @ 13:26
Susteren neem een skateboard mee en ga demonstratief skateboard squats doen tegen de muur met die 5kg dumbbells.
squat_start.jpg
Levolutiondinsdag 25 juni 2013 @ 13:28
_O-
Kijk in je contract of zij het contract wél mogen ontbinden als jij je misdraagt.
Zoja, ga je daar gewoon met db's smijten (hoewel, 5kg db's smijten maakt niet zo'n indruk), superluid DLen, chicks op de billen tikken enzo.
MarMardinsdag 25 juni 2013 @ 13:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:28 schreef Levolution het volgende:
_O-
Kijk in je contract of zij het contract wél mogen ontbinden als jij je misdraagt.
Zoja, ga je daar gewoon met db's smijten (hoewel, 5kg db's smijten maakt niet zo'n indruk), superluid DLen, chicks op de billen tikken enzo.
In dat soort situaties moet je altijd wel blijven betalen.
Levolutiondinsdag 25 juni 2013 @ 13:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:28 schreef MarMar het volgende:

[..]

In dat soort situaties moet je altijd wel blijven betalen.
Oh, dat is wel vies van ze.
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 13:30
Nee, maar alle gekheid op een stokje: dit is waarom veel beginners de mist in gaan. Wel voor 100 EUR supplementen bestellen, maar niet snappen wat fundamenteel nodig is voor goede krachttraining: (lineaire) progressie met steeds zwaardere gewichten, iets boven onderhoud eten met genoeg eiwitten, genoeg rusten.

Kun je supplementen kopen wat je wil, nu zul je of een andere gym moeten zoeken of een machine-only fullbody workouts moeten gaan verzinnen.
Levolutiondinsdag 25 juni 2013 @ 13:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:30 schreef Stereotomy het volgende:
Nee, maar alle gekheid op een stokje: dit is waarom veel beginners de mist in gaan. Wel voor 100 EUR supplementen bestellen, maar niet snappen wat fundamenteel nodig is voor goede krachttraining: (lineaire) progressie met steeds zwaardere gewichten, boven onderhoud eten met genoeg eiwitten, genoeg rusten.

Kun je supplementen kopen wat je wil, nu zul je of een andere gym moeten zoeken of een machine-only fullbody workouts moeten gaan verzinnen.
Supplementen gebruiken is dan ook cool.
Zie zoveel mensen whey en creatine enzo gebruiken omdat dat zo'n "coole cultuur" is, maar hard trainen en goed eten, ho maar.
MarMardinsdag 25 juni 2013 @ 13:32
Die cheap gyms draaien toch ook grotendeels op mensen die te snel tekenen en nooit meer komen, maar wel een jaar abonnementskosten betalen?
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 13:32
ja, het is wel cool ja :) Lijkt wel alsof supplementen gebruiken of shakes maken een doel op zich is, ipv een middel voor betere training.
fathankdinsdag 25 juni 2013 @ 13:35
Ik stop m'n supps (alleen creatine atm..) zo ver mogelijk in de kast. Wat moeten chicks wel neit denken met je aanrecht vol met whey, casseine, creatine, zma, vitamine supps, een koelkast vol met kwark en melk en een diepvries vol kipfilet :').
THEFXRdinsdag 25 juni 2013 @ 13:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:52 schreef Susteren het volgende:
kk zooi

[..]

zie je wel, ze zijn opeens niet meer zo vriendelijk, maar spelen tegelijkertijd ook amateur dokter, wat een lamballen daar, toch maar voor de aso optie gaan.
Beachdinsdag 25 juni 2013 @ 13:36
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:35 schreef fathank het volgende:
Ik stop m'n supps (alleen creatine atm..) zo ver mogelijk in de kast. Wat moeten chicks wel neit denken met je aanrecht vol met whey, casseine, creatine, zma, vitamine supps, een koelkast vol met kwark en melk en een diepvries vol kipfilet :').
Boeiend wat chicks denken.
MeneerBobdinsdag 25 juni 2013 @ 13:36
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:35 schreef fathank het volgende:
Ik stop m'n supps (alleen creatine atm..) zo ver mogelijk in de kast. Wat moeten chicks wel neit denken met je aanrecht vol met whey, casseine, creatine, zma, vitamine supps, een koelkast vol met kwark en melk en een diepvries vol kipfilet :').
Als ik mijn alleen mijn kast al open trek zie ik 8 tonnen whey staan, verschillende smaken ftw :')
CarbonCdinsdag 25 juni 2013 @ 13:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:07 schreef Susteren het volgende:

[..]

Susteren, ben 16 en volgens het ggd heb ik eigenlijk zowat m'n definitieve lengte bereikt (1.79), dus dat groeiverhaaltje speelt bij mij ook geen rol.
Ramachers - Born
Escape - Sittard
Haefland - Brunssum
Q-Fit - ???

Bron: DBB

Vooral Haefland, quote uit hardcore sportscholen topic:

quote:
Wie: Haefland-Sport
Waar: Brunssum (Zuid-Limburg)

- 15 meter dumbbell rack met dumbbells tm 70kg!
- 3500kg olympische schijven waarvan 2000kg bumperplates!
- 3 gewichthefplatformen
- 3 powerracks + 1 squatrack
- 5 bankdrukbanken / 2 schuine / 1 nekdrukbank
- 8 verstelbare banken
- 16 olympische halters (eleiko/ ivanko/ russische etc)
- Safety squat bar/ 3 bomen/ log bar etc
- 120 machines van Hammer strenght/ life fitness/ technogym en Panatta

Het walhalla voor de serieuze krachtsporter!

¤23,80 p. maand onbeperkt (per maand opzegbaar)

check www.haefland-sport.nl voor meer info

Check album voor een impressie van de zaal. Binnenkort worden er wat nieuwe foto's opgezet. de 3 gewichthefplatformen en het cardiogedeelte staan hier nog niet op de foto.
THEFXRdinsdag 25 juni 2013 @ 13:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:06 schreef Sapstengel het volgende:
Mensen met hun "op jonge leeftijd trainen is slecht voor je lichaam en het stopt je groei" :') . Maarja, wat is er op dit moment in je gym en wat mis je? Oh en voor hoelang loopt je contract, een jaar?

Verder heeft iedereen die fase gehad inderdaad. Ik heb ook de eerste 3 maanden ofzo een crap schema gevolgd, drie keer per week zelfde workout met alleen isolatie en geen enkele compound op bench press na.
toen hij lid wilde worden, waren ze daa rhelemaal niet bezorgt om, gewoon dat abo tekenen en het geld is binnen, zo werkt het. laat ze het maar via de rechter halen.
CarbonCdinsdag 25 juni 2013 @ 13:39
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:35 schreef fathank het volgende:
Ik stop m'n supps (alleen creatine atm..) zo ver mogelijk in de kast. Wat moeten chicks wel neit denken met je aanrecht vol met whey, casseine, creatine, zma, vitamine supps, een koelkast vol met kwark en melk en een diepvries vol kipfilet :').
Als een chick dat niet trekt is ze sowieso exit. Goede test meteen: steek je niet onnodig tijd in chicks die het toch niet waard zijn.
THEFXRdinsdag 25 juni 2013 @ 13:42
dumbbells van 5 kilo in een gym, dat is een serieuze wanprestatie. ik zou gewoon niet betalen op basis daarvan.
MarMardinsdag 25 juni 2013 @ 13:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:38 schreef THEFXR het volgende:

[..]

toen hij lid wilde worden, waren ze daa rhelemaal niet bezorgt om, gewoon dat abo tekenen en het geld is binnen, zo werkt het. laat ze het maar via de rechter halen.
Dit soort zaken win je niet bij de rechter, wettelijk gezien zijn die contracten goed dichtgetimmerd. Mensen trappen erin want goedkoop..
Het is tegenwoordig wel zo dat er een verplichte mogelijkheid moet zijn tot het nemen van een maandcontract, maar aangezien dat dan gelijk 3 keer zo duur is, tekenen de meeste mensen toch gelijk een jaarcontract voor goedkoop en dan zit je er aanvast.
De wat betere sportscholen doen het zo: je kan een jaarcontract kiezen met korting, zeg je die alsnog tussentijds op, dan betaal je voor de maanden dat je wel gesport hebt alsnog het bedrag wat met de korting in mindering is gebracht.
fathankdinsdag 25 juni 2013 @ 13:45
damn die Haefland Gym klinkt als paradijs op aarde. Als ik daar eens in de buurt ben voor 't werk ga ik eens een proeflesje doen denk k.
Levolutiondinsdag 25 juni 2013 @ 13:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:37 schreef CarbonC het volgende:

[..]

Ramachers - Born
Escape - Sittard
Haefland - Brunssum
Q-Fit - ???

Bron: DBB

Vooral Haefland, quote uit hardcore sportscholen topic:

[..]

Beetje voorvocht geloosd.
CarbonCdinsdag 25 juni 2013 @ 13:51
Het is nogal ver weg voor de meesten, maar het klinkt als de ideale startplek voor een meet.
Awesome_dinsdag 25 juni 2013 @ 13:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:28 schreef MarMar het volgende:

[..]

In dat soort situaties moet je altijd wel blijven betalen.
Ik zou toch de algemene voorwaarden er even op nalezen.
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 13:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:37 schreef CarbonC het volgende:

[..]

Ramachers - Born
Escape - Sittard
Haefland - Brunssum
Q-Fit - ???

Bron: DBB

Vooral Haefland, quote uit hardcore sportscholen topic:

[..]

Die blonde chick met haar telefoon bij de bar. :9~
Panzermausdinsdag 25 juni 2013 @ 13:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:51 schreef CarbonC het volgende:
Het is nogal ver weg voor de meesten, maar het klinkt als de ideale startplek voor een meet.
Wow, yeah. Is dit eigenlijk de beste gym in Nederland? :D Man man man, wat een spul.

quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:30 schreef Stereotomy het volgende:
Nee, maar alle gekheid op een stokje: dit is waarom veel beginners de mist in gaan. Wel voor 100 EUR supplementen bestellen, maar niet snappen wat fundamenteel nodig is voor goede krachttraining: (lineaire) progressie met steeds zwaardere gewichten, iets boven onderhoud eten met genoeg eiwitten, genoeg rusten.

Kun je supplementen kopen wat je wil, nu zul je of een andere gym moeten zoeken of een machine-only fullbody workouts moeten gaan verzinnen.
1800% eens, zeer herkenbaar, dat over die supplementen etc.

Ik heb zelf eerst een halfjaar (tot juni 2011) in een healthgym gerommeld, weinig tot geen gains. Dumbbells tot 20 kg en niet eens een vrije bench press, laat staan squat rack ofzo. Je kon squatten met bodypump barbells, maar aan de seated leg press heb ik meer gehad. :') Bovendien deed ik als een gek cardio terwijl ik nog geen 60 kg woog. :') :D

All know that feel brah. Maar een andere gym moet je wel hebben dus. :)
THEFXRdinsdag 25 juni 2013 @ 14:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:42 schreef MarMar het volgende:

[..]

Dit soort zaken win je niet bij de rechter, wettelijk gezien zijn die contracten goed dichtgetimmerd. Mensen trappen erin want goedkoop..
Het is tegenwoordig wel zo dat er een verplichte mogelijkheid moet zijn tot het nemen van een maandcontract, maar aangezien dat dan gelijk 3 keer zo duur is, tekenen de meeste mensen toch gelijk een jaarcontract voor goedkoop en dan zit je er aanvast.
De wat betere sportscholen doen het zo: je kan een jaarcontract kiezen met korting, zeg je die alsnog tussentijds op, dan betaal je voor de maanden dat je wel gesport hebt alsnog het bedrag wat met de korting in mindering is gebracht.
ze staan idd sterk op basis van die proefles en zijn ouders hebben ook getekend, aan de andere kant zwak omdat ze maar dumbells hebben tot 5 kilo en een aantal squad/powerreks en bechpress bank niet.
Hij kan een officieel aanvraag invullen omdat wel te voorzien,maar dat zie ik niet gebeuren.
star_gazerdinsdag 25 juni 2013 @ 14:43
Hebben lange contracten geen 'cooldown' periode? Je zou kunnen informeren bij de consumentenbond of iets dergelijks.
no1uknowdinsdag 25 juni 2013 @ 15:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 13:15 schreef Susteren het volgende:

[..]

Machines doe ik al amper meer, alleen de halter gebruiken en dumbells van 5 kilo, nja had ik eigenlijk ook zelf kunnen kopen :')
Post hier je contractvoorwaarden eens
CarbonCdinsdag 25 juni 2013 @ 15:21
5 kg dumbbells is achterlijk weinig, maar je bent er zelf mee akkord gegaan. Jammer dus.
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 15:24
Ik denk dat ik een dumbbell van 5kg nog omhoog krijg als ik hem aan mijn penis vastmaak en zorg dat ik een erectie krijg.
Snakeydinsdag 25 juni 2013 @ 15:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 15:21 schreef CarbonC het volgende:
5 kg dumbbells is achterlijk weinig, maar je bent er zelf mee akkord gegaan. Jammer dus.
Dit. Je zit er gewoon een jaar aan vast, doe je niks meer aan.

5 kilo dumbbells. Daar snuit ik m'n neus mee. :')
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 15:27
Hoeveel betaal je per maand dan Susteren? Als het te verwaarlozen is gewoon andere gym zoeken en dan maar dubbel betalen. Gewoon naar Basic Fit/F4F gaan voor 15 euro per maand.

Nog beter is om naar een hardcore gym te gaan, maar geen idee of die bij jou in de buurt zitten.
RaymondKdinsdag 25 juni 2013 @ 15:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 15:24 schreef Sapstengel het volgende:
Ik denk dat ik een dumbbell van 5kg nog omhoog krijg als ik hem aan mijn penis vastmaak en zorg dat ik een erectie krijg.
Niet te lang touwtje er aan, anders vliegt die dumble zo in je oog door de jerk
Panzermausdinsdag 25 juni 2013 @ 15:35
5 kg dumbbells zijn zelfs te licht voor rear delt raises ofzo. Is er een oefening die je er uberhaupt wel mee kan doen? Serieuze vraag.

Wat bezielt die mensen. :D Zou daar uit schaamte niet willen werken. :')
RaymondKdinsdag 25 juni 2013 @ 15:35
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 15:35 schreef Panzermaus het volgende:
5 kg dumbbells zijn zelfs te licht voor rear delt raises ofzo. Is er een oefening die je er uberhaupt wel mee kan doen? Serieuze vraag.
Jongleren
Drommeldarisdinsdag 25 juni 2013 @ 15:37
5 kg dumbells in een sportschool, probeer dwaling eens :')
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 16:00
quote:
2s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 15:10 schreef no1uknow het volgende:

[..]

Post hier je contractvoorwaarden eens
Sowieso is dat gewoon gejat, ik bedoel ze hebben het over pasjes terwijl ze helemaal niet met een pasjes systeem werken :')

33y57jt.jpg
MeneerBobdinsdag 25 juni 2013 @ 16:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:00 schreef Susteren het volgende:

[..]

Sowieso is dat gewoon gejat, ik bedoel ze hebben het over pasjes terwijl ze helemaal niet met een pasjes systeem werken :')

[ afbeelding ]
Wat je is contributie per maand?
Snakeydinsdag 25 juni 2013 @ 16:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:00 schreef Susteren het volgende:

[..]

Sowieso is dat gewoon gejat, ik bedoel ze hebben het over pasjes terwijl ze helemaal niet met een pasjes systeem werken :')

[ afbeelding ]
Art. 6. Daar gaan ze je aan houden, en je kunt er niet onderuit.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 16:03
Ik betaal trouwens 21 ekkies per maand, te veel voor mij om zomaar door te laten gaan zonder er te fitten ;(
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 16:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:03 schreef MeneerBob het volgende:

[..]

Wat je is contributie per maand?
21 euro
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 16:05
Machine only workout. Als je niet weggaat, heb je geen keuze.

Nu hoop ik dat er machines met fatsoenlijke gewichten staan, ipv met rekbanden ofzo. Maar de machines zullen wel 1-stack zijn, ofwel als je een beetje doortraint, groei je links/rechts scheef.

Dit is klote voor je, want nu train je een jaar compleet sub-optimaal. Je lading supplementen zullen hier geen klap aan veranderen.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 16:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:05 schreef Stereotomy het volgende:
Machine only workout. Als je niet weggaat, heb je geen keuze.

Nu hoop ik dat er machines met fatsoenlijke gewichten staan, ipv met rekbanden ofzo. Maar de machines zullen wel 1-stack zijn, ofwel als je een beetje doortraint, groei je links/rechts scheef.
Die machines kan ik met de armen nog wel een tijdje mee, maar benen kan ik moeiteloos op de max (100kg), beetje jammer ;(
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 16:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:06 schreef Susteren het volgende:

[..]

Die machines kan ik met de armen nog wel een tijdje mee, maar benen kan ik moeiteloos op de max (100kg), beetje jammer ;(
Een leg press met max 100 kg :?

Wat is dit, de gym van een bejaardentehuis?
Rookertdinsdag 25 juni 2013 @ 16:07
Enige opties zijn artt. 6:236 en 6:237 van het Burgerlijk Wetboek. Gaat over onredelijke bedingen in contracten. Alles in in 6:236 is onredelijk (zwarte lijst) en alles in 6:237 is vermoedelijk onredelijk (grijze lijst).

http://wetten.overheid.nl(...)eidsdatum_25-06-2013

En http://wetten.overheid.nl(...)eidsdatum_25-06-2013
MeneerBobdinsdag 25 juni 2013 @ 16:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:06 schreef Susteren het volgende:

[..]

Die machines kan ik met de armen nog wel een tijdje mee, maar benen kan ik moeiteloos op de max (100kg), beetje jammer ;(
Legpressen met 1 been dus :')
Snakeydinsdag 25 juni 2013 @ 16:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:05 schreef Stereotomy het volgende:
Machine only workout. Als je niet weggaat, heb je geen keuze.

Nu hoop ik dat er machines met fatsoenlijke gewichten staan, ipv met rekbanden ofzo. Maar de machines zullen wel 1-stack zijn, ofwel als je een beetje doortraint, groei je links/rechts scheef.

Dit is klote voor je, want nu train je een jaar compleet sub-optimaal. Je lading supplementen zullen hier geen klap aan veranderen.
Ze hebben wel een vacu move!! :D http://bodyfitsusteren.nl/vacu-move.html
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 16:08
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:08 schreef Snakey het volgende:

[..]

Ze hebben wel een vacu move!! :D http://bodyfitsusteren.nl/vacu-move.html
847d37d5848c32a4ac1e995d6b42a0a2319f98eb.jpg

w t f :')
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 16:08
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:08 schreef Snakey het volgende:

[..]

Ze hebben wel een vacu move!! :D http://bodyfitsusteren.nl/vacu-move.html
Ja als ik zou moeten afvallen was 't prima daar, maar ik moet juist flink aankomen _O-
Isabeaudinsdag 25 juni 2013 @ 16:09
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:08 schreef Stereotomy het volgende:

[ afbeelding ]

w t f :')
Afgebeelde vrouw in dat apparaat is de doelgroep, gok ik zo.

En wat gebeurt er op de achtergrond van die foto _O-
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 16:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:09 schreef Isabeau het volgende:

En wat gebeurt er op de achtergrond van die foto _O-
Massage met happy ending voor die vrouw _O-
Snakeydinsdag 25 juni 2013 @ 16:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:09 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Afgebeelde vrouw in dat apparaat is de doelgroep, gok ik zo.

En wat gebeurt er op de achtergrond van die foto _O-
Ja klopt, die hele website is er op gericht. Behoorlijk lullig om een jonge knul die heel andere dingen wil daar dan vast te houden.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 16:11
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:08 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

w t f :')
Dat ding, echt. Daar zitten altijd zo'n oude vrouwen in die me gaar aankijken als ik met de vrije gewichten werk. Ook zie ik altijd diezelfde vrouwen de machines gebruiken met minimale gewichten (5kg benen :') ) en dan zelfs nog de vorm totaal verneuken (OP EEN MACHINE :') ). Als ik er nu op terugkijk is 't toch echt een trieste teringzooi ;(

Als je graag wil fitten kijk je alleen maar naar de positieve kanten
Drommeldarisdinsdag 25 juni 2013 @ 16:11
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:08 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

w t f :')
Wat een gruwelijk apparaat. Die neem ik ook als ik shredded wil worden _O_
Isabeaudinsdag 25 juni 2013 @ 16:12
quote:
2s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:11 schreef Drommeldaris het volgende:

Wat een gruwelijk apparaat. Die neem ik ook als ik shredded wil worden _O_
Misschien kan je het abonnement van Susteren overnemen :7
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 16:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:11 schreef Susteren het volgende:

Als je graag wil fitten kijk je alleen maar naar de positieve kanten
Noem eens een positieve kant van deze gym, tenzij je een bejaardenfetish hebt, want ik zie het niet. :')

Maargoed. Wat zijn je opties nu? Ik denk dat je beste optie is, toch proberen je contract te ontbinden. 250 EUR in een jaar is veel. Zou proberen een deel terug te krijgen en te verkassen naar een andere gym.
Snakeydinsdag 25 juni 2013 @ 16:13
Van slimfit krijg je daar verbranding op de taille, buik, heupen en benen. Lijkt me een beetje overdreven om je te laten verbranden om vet te verliezen. :+

http://bodyfitsusteren.nl/slimfit-cabine.html

Het hoort eigenlijk in ONZ...
fathankdinsdag 25 juni 2013 @ 16:13
Stel ze in gebreke omdat je geen toegangspas hebt ontvangen.
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 16:13
quote:
Slimfit is doelgericht bewegen in warmte. U traint in een tot 40°C verwarmde, doorzichtige cabine.
8)7 8)7 8)7
Isabeaudinsdag 25 juni 2013 @ 16:14
quote:
11s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:13 schreef Snakey het volgende:
Van slimfit krijg je daar verbranding op de taille, buik, heupen en benen. Lijkt me een beetje overdreven om je te laten verbranden om vet te verliezen. :+

http://bodyfitsusteren.nl/slimfit-cabine.html

Het hoort eigenlijk in ONZ...
Brandwonden kosten ongelofelijk veel energie voor je lijf om te genezen. Wel effectief dus. -O-
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 16:14
Ik weet niet waarom maar ik zit hier keihard te lachen over de hele situatie, en toen ik naar boven scrollde en die vacumove weer zag ging ik stuk :')

Eigenlijk is 't niet om te lachen maar die reacties van jullie _O-
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 16:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:13 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Noem eens een positieve kant van deze gym, tenzij je een bejaardenfetish hebt, want ik zie het niet. :')

Maargoed. Wat zijn je opties nu? Ik denk dat je beste optie is, toch proberen je contract te ontbinden. 250 EUR in een jaar is veel. Zou proberen een deel terug te krijgen en te verkassen naar een andere gym.
Het is erg dichtbij en in het begin deed die vrouw vriendelijk, sfeer was er wel goed.
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 16:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:16 schreef Susteren het volgende:

[..]

in het begin deed die vrouw vriendelijk
Weer een levensles, m'n jong -O-
fathankdinsdag 25 juni 2013 @ 16:16
Verkoop je supps, dan heb je al een beetje geld om je abo af te kopen.

Starten we hier een inzamelingsactie, als iedereen beetje whey doneert kun je zo je abo afkopen :')
Snakeydinsdag 25 juni 2013 @ 16:17
Het houdt maar niet op...

quote:
Dan krijgt u een tailleband om die d.m.v. infrarood opwarmt tot 55 graden. Hierdoor zal de infrarood
warmte tot diep onder de huid kunnen doordringen. De doorbloeding in de buikzone is beduidend
minder omdat deze zone veel minder in beweging is dan bv. de armen en benen.
Jeuh, vandaag gaan we belly fat verbranden. :|W

http://bodyfitsusteren.nl/better-belly.html
MeneerBobdinsdag 25 juni 2013 @ 16:17
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:16 schreef fathank het volgende:
Verkoop je supps, dan heb je al een beetje geld om je abo af te kopen.

Starten we hier een inzamelingsactie, als iedereen beetje whey doneert kun je zo je abo afkopen :')
Ik heb nog wel een potje over voor deze knaap :7
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 16:17
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:16 schreef fathank het volgende:
Verkoop je supps, dan heb je al een beetje geld om je abo af te kopen.

Starten we hier een inzamelingsactie, als iedereen beetje whey doneert kun je zo je abo afkopen :')
Ja goede.

Ik heb nog een stapel met samples thuis liggen.
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 16:17
Maargoed, je intenties waren natuurlijk prima. Dit soort keuzes hoort er op je leeftijd denk ik een beetje bij (EdwinNL, zelfde verhaal :P ).

Kijk maar even wat er nog terug te krijgen valt van je abonnementsgeld. Misschien willen ze je de helft nog teruggeven als je dreigt met uh... ze in gebreke stellen van het geen pasjessysteem hebben :P
Drommeldarisdinsdag 25 juni 2013 @ 16:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:17 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Ja goede.

Ik heb nog een stapel met samples thuis liggen.
Heb je toevallig ook banaan? Mn whey is bijna op en ik denk dat ik overstap van vanille naar banaan :@
fathankdinsdag 25 juni 2013 @ 16:18
Zullen we dit topic anders ff in de OP zetten.

Onder het kopje "Hoe kies ik mijn gym"
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 16:20
quote:
2s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:18 schreef Drommeldaris het volgende:

[..]

Heb je toevallig ook banaan? Mn whey is bijna op en ik denk dat ik overstap van vanille naar banaan :@
Ik heb wel een banaan in m'n broek voor je. Geen banaan whey helaas.

Die van B&F is wel prima, wel beetje chemisch banaansnoepjes achtig. De lekkerste banaan is Whey Delicious van XXL. Jammergenoeg ruim 20 euro/kg.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 16:20
Dit schetst eigenlijk het volk daar wel goed af:

65a365272c88768268396e3e8217990b53f84938.jpg

Tering, wat was m'n probleem dat ik hier ooit ben begonnen :')
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 16:21
Susteren misschien is dit iets voor je?

zomer2013b.jpg

Ik zie op de foto's in ieder geval verschillende gewichten dumbbells, plates en een squatrek.

quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:20 schreef Susteren het volgende:
Dit schetst eigenlijk het volk daar wel goed af:

[ afbeelding ]

Tering, wat was m'n probleem dat ik hier ooit ben begonnen :')
Kan gebeuren man, iedereen maakt in het begin fouten. Van voeding en training tot de keuze van de sportschool.

Zijn ook gasten die bijvoorbeeld nooit schouders trainen en na een jaar met een zieke blessure rondlopen. Dus het kan altijd erger.
Drommeldarisdinsdag 25 juni 2013 @ 16:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:20 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Ik heb wel een banaan in m'n broek voor je. Geen banaan whey helaas.

Die van B&F is wel prima, wel beetje chemisch banaansnoepjes achtig. De lekkerste banaan is Whey Delicious van XXL. Jammergenoeg ruim 20 euro/kg.
Anders koop ik naturel en knal ik er zelf een banaan bij in. Niet te hard bleden want dan zijn alle eiwitten kapot #Jesse
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 16:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:21 schreef Sapstengel het volgende:
Susteren misschien is dit iets voor je?

[ afbeelding ]

Ik zie op de foto's in ieder geval verschillende gewichten dumbbells, plates en een squatrek.

[..]

Kan gebeuren man, iedereen maakt in het begin fouten. Van voeding en training tot de keuze van de sportschool.

Zijn ook gasten die bijvoorbeeld nooit schouders trainen en na een jaar met een zieke blessure rondlopen. Dus het kan altijd erger.
Ja ramachers is echt chill, heb spijt dat ik daar niet ben begonnen. Ik heb m'n ouders nog niks verteld, die gaan flippen als ik naar een andere gym wil :{
CarbonCdinsdag 25 juni 2013 @ 16:23
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:18 schreef fathank het volgende:
Zullen we dit topic anders ff in de OP zetten.

Onder het kopje "Hoe kies ik mijn gym"
Staat al het e.e.a. in de OP.
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 16:23
quote:
2s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:23 schreef Drommeldaris het volgende:

[..]

Anders koop ik naturel en knal ik er zelf een banaan bij in. Niet te hard bleden want dan zijn alle eiwitten kapot #Jesse
Natural is echt smerig, kun je nog beter gewoon kalk eten. Zo smaakt het ook, alsof je krijtsap drinkt.
Drommeldarisdinsdag 25 juni 2013 @ 16:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:23 schreef Susteren het volgende:

[..]

Ja ramachers is echt chill, heb spijt dat ik daar niet ben begonnen. Ik heb m'n ouders nog niks verteld, die gaan flippen als ik naar een andere gym wil :{
Ben je al 18? Volgens mij kunnen je ouders het anders terugdraaien.
fathankdinsdag 25 juni 2013 @ 16:27
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:23 schreef CarbonC het volgende:

[..]

Staat al het e.e.a. in de OP.
Is al weer een aantal jaar geleden dat ik die gelezen heb (heb ik em uberhaupt wel gelezen :? :@ )
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 16:27
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:13 schreef fathank het volgende:
Stel ze in gebreke omdat je geen toegangspas hebt ontvangen.
Zou dat kunnen? :P

Vind het idd wel raar dat je verplicht een pasje moet hebben om te sporten terwijl het er nieteens is _O-
fathankdinsdag 25 juni 2013 @ 16:27
quote:
2s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:26 schreef Drommeldaris het volgende:

[..]

Ben je al 18? Volgens mij kunnen je ouders het anders terugdraaien.
zn ouders hebben ook getekend volgens mij. en die zijn wel handelingsbekwaam.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 16:28
quote:
2s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:26 schreef Drommeldaris het volgende:

[..]

Ben je al 18? Volgens mij kunnen je ouders het anders terugdraaien.
Nope ben 16, maar m'n ouders zijn verantwoordelijk (als ik het had getekend was ik idd wettelijk niets verplicht en konden m'n ouders het terugdraaien).
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 16:29
Susteren, denk er ff een nachtje over na wat je wil, en maak voor jezelf een plan.
Snakeydinsdag 25 juni 2013 @ 16:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:27 schreef Susteren het volgende:

[..]

Zou dat kunnen? :P

Vind het idd wel raar dat je verplicht een pasje moet hebben om te sporten terwijl het er nieteens is _O-
Nee. Je hebt er ook geen 25 euro voor betaald zoals in de algemene voorwaarden staat.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 16:31
quote:
7s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:29 schreef Stereotomy het volgende:
Susteren, denk er ff een nachtje over na wat je wil, en maak voor jezelf een plan.
Jep, doe ik. In ieder geval bedankt voor de reacties iedereen!
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 16:35
Prima :)

Zo, weer over normale onderwerpen.

Welke smaak whey hebben jullie?
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 16:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:35 schreef Stereotomy het volgende:
Prima :)

Zo, weer over normale onderwerpen.

Welke smaak whey hebben jullie?
:D :')

White Chocolate.
Drommeldarisdinsdag 25 juni 2013 @ 16:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:31 schreef Susteren het volgende:

[..]

Jep, doe ik. In ieder geval bedankt voor de reacties iedereen!
Beter ga je handstand pushups enzo doen in de gym uit protest :')
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 16:39
quote:
2s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:37 schreef Drommeldaris het volgende:

[..]

Beter ga je handstand pushups enzo doen in de gym uit protest :')
Ja of eigen barbell + plates meenemen en dan deadlifts doen en na lockout uit je handen laten vallen.
kidkash19dinsdag 25 juni 2013 @ 16:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:35 schreef Stereotomy het volgende:
Prima :)

Zo, weer over normale onderwerpen.

Welke smaak whey hebben jullie?
Brandnetel

hoe eten jullie je kwark?
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 16:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:42 schreef kidkash19 het volgende:

[..]

Brandnetel

hoe eten jullie je kwark?
Met een vork.
THEFXRdinsdag 25 juni 2013 @ 16:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:03 schreef Susteren het volgende:
Ik betaal trouwens 21 ekkies per maand, te veel voor mij om zomaar door te laten gaan zonder er te fitten ;(
gewoon veel klagen over het ontbreken van, vooral tegen de mannen, 5 kilo dumbells en dat soort shit.
THEFXRdinsdag 25 juni 2013 @ 16:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:35 schreef Stereotomy het volgende:
Prima :)

Zo, weer over normale onderwerpen.

Welke smaak whey hebben jullie?
geen whey, het is gewoon overrated
Panzermausdinsdag 25 juni 2013 @ 16:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:52 schreef THEFXR het volgende:

[..]

gewoon veel klagen over het ontbreken van, vooral tegen de mannen, 5 kilo dumbells en dat soort shit.
Mannen die niet reeds klagen over 5 kilo dumbbells zijn geen mannen. :')
THEFXRdinsdag 25 juni 2013 @ 16:53
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:52 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Mannen die niet reeds klagen over 5 kilo dumbbells zijn geen mannen. :')
idd, schandalig dat ik dat gewoon typ, de bitches

[ Bericht 0% gewijzigd door THEFXR op 25-06-2013 16:59:13 ]
Panzermausdinsdag 25 juni 2013 @ 16:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:53 schreef THEFXR het volgende:

[..]

idd, schandalig dat ik dat gewoon, de bitches
"Ha Piet, lekker sporten he?"
"Gaat super Henk! Ik voel ze al verzuren!"

Zo kan je een hele dag wel ver-curlen, ja. :')
THEFXRdinsdag 25 juni 2013 @ 16:55
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:08 schreef Snakey het volgende:

[..]

Ze hebben wel een vacu move!! :D http://bodyfitsusteren.nl/vacu-move.html
ik kreeg vroeger de ozon gewoon in mijn aderen door een infuus,lol
http://bodyfitsusteren.nl/ozon-zuurstof-behandeling.html
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 16:57
Maarja ik laat me niet uit het veld slaan, (halve) gomad gaat ook vandaag gewoon door :D

345orw0.jpg
THEFXRdinsdag 25 juni 2013 @ 16:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:16 schreef Susteren het volgende:

[..]

Het is erg dichtbij en in het begin deed die vrouw vriendelijk, sfeer was er wel goed.
kan je roid rage faken en eruit geschopt worden?
Panzermausdinsdag 25 juni 2013 @ 16:59
Laat wat naalden en creatine in de kleedkamer slingeren, Susteren. Dan krijgen ze spontaan een hartverzakking daar.
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 17:00
_O-
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 17:02
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:59 schreef Panzermaus het volgende:
Laat wat naalden en creatine in de kleedkamer slingeren, Susteren. Dan krijgen ze spontaan een hartverzakking daar.
Ghehe ik twijfelde eigenlijk al in het begin aan de expertise van die vrouw, maar dacht die moet toch wel ervoor gestudeerd hebben dus zal wel kloppen. Zo moest ik minimaal 20 minuten cardio op een soort loopmachine om op te warmen voordat ik de machines mocht gebruiken, terwijl je toch veel beter met lichte gewichten kan opwarmen :?
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 17:04
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 16:59 schreef Panzermaus het volgende:
Laat wat naalden en creatine in de kleedkamer slingeren, Susteren. Dan krijgen ze spontaan een hartverzakking daar.
Ik heb daar wel eens wat van mijn pre-workout gemorst, witte poeder, heb het niet meegekregen toen ze 't hadden opgeruimt maar zal wel effe apart gezicht zijn geweest in de kleedkamer :D
Snakeydinsdag 25 juni 2013 @ 17:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:02 schreef Susteren het volgende:

[..]

Ghehe ik twijfelde eigenlijk al in het begin aan de expertise van die vrouw, maar dacht die moet toch wel ervoor gestudeerd hebben dus zal wel kloppen. Zo moest ik minimaal 20 minuten cardio op een soort loopmachine om op te warmen voordat ik de machines mocht gebruiken, terwijl je toch veel beter met lichte gewichten kan opwarmen :?
Dat is een keuze. Er is niks mis met een lichte cardio om op te warmen. 20 minuten is echter schromelijk overdreven. Dat is een cardio sessie.
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 17:14
Ik doe altijd cardio na mijn training
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 17:15
Anyways de melk gaat al een stuk makkelijker erin als in het begin, kan nu iets van 2,5 liter per dag zonder veel problemen, misschien zit ik over een tijd wel op de volle 4 liter :D

Alleen is het natuurlijk beetje lastig, gomad zonder squatrek, nja dan maar met een licht gewicht als altijd.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 17:15
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:14 schreef Doublepain het volgende:
Ik doe altijd cardio na mijn training
Jaman, afterburn.
Push.dinsdag 25 juni 2013 @ 17:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:15 schreef Susteren het volgende:
Anyways de melk gaat al een stuk makkelijker erin als in het begin, kan nu iets van 2,5 liter per dag zonder veel problemen, misschien zit ik over een tijd wel op de volle 4 liter :D

Alleen is het natuurlijk beetje lastig, gomad zonder squatrek, nja dan maar met een licht gewicht als altijd.
Waarom zou je 4 liter volle melk überhaupt binnen willen krijgen?
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 17:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:18 schreef Push. het volgende:

[..]

Waarom zou je 4 liter volle melk überhaupt binnen willen krijgen?
Halfvolle melk drink ik.

Maar trouwens, een vriendin van me wilde daar wel gaan fitten, zou ik niet mijn contract aan haar kunnen overdragen ouzo en dat het rekeningnummer wordt veranderd?
CarbonCdinsdag 25 juni 2013 @ 17:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:25 schreef Susteren het volgende:

[..]

Halfvolle melk drink ik.

Maar trouwens, een vriendin van me wilde daar wel gaan fitten, zou ik niet mijn contract aan haar kunnen overdragen ouzo en dat het rekeningnummer wordt veranderd?
Ook als vrouw heb je hier niets te zoeken.
StraatSoldaatdinsdag 25 juni 2013 @ 17:27
Sinds ik ben overgestapt naar een shake only dieet en ZMA neem zijn ineens al mijn lifts weer omhoog gegaan ondanks dat kcal en e/k/v nog steeds hetzelfde zijn. Ook heb ik minder rust nodig tussen setjes.

Zou B&F dan toch gelijk hebben :o
Push.dinsdag 25 juni 2013 @ 17:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:25 schreef Susteren het volgende:

[..]

Halfvolle melk drink ik.

Maar trouwens, een vriendin van me wilde daar wel gaan fitten, zou ik niet mijn contract aan haar kunnen overdragen ouzo en dat het rekeningnummer wordt veranderd?
Das 2000 kcal uit melk dan he? Je hebt waarschijnlijk maar iets van 3200 nodig om een beetje te groeien.

En ja, je kan waarschijnlijk overzetten, maar moet je gewoon bij je gym vragen.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 17:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:27 schreef StraatSoldaat het volgende:
Sinds ik ben overgestapt naar een shake only dieet en ZMA neem zijn ineens al mijn lifts weer omhoog gegaan ondanks dat kcal en e/k/v nog steeds hetzelfde zijn. Ook heb ik minder rust nodig tussen setjes.

Zou B&F dan toch gelijk hebben :o
Zma werkt echt :0 ?
StraatSoldaatdinsdag 25 juni 2013 @ 17:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:27 schreef Push. het volgende:

[..]

Das 2000 kcal uit melk dan he? Je hebt waarschijnlijk maar iets van 3200 nodig om een beetje te groeien.

En ja, je kan waarschijnlijk overzetten, maar moet je gewoon bij je gym vragen.
waarschijnlijk? bijna geen een gym doet dat
Push.dinsdag 25 juni 2013 @ 17:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:28 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

waarschijnlijk? bijna geen een gym doet dat
Bron? Bij de twee waar ik ben geweest kon het gewoon.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 17:35
Hebben jullie trouwens ook zo'n gastjes in je feed die om de 3 seconden een foto op instagram plaatsen in de fitness met de tags #fitness #bodybuilding #pornolijf en dan écht een ecto lijf hebben, nog veel erger dan ik :') ?
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 17:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:29 schreef Push. het volgende:

[..]

Bron? Bij de twee waar ik ben geweest kon het gewoon.
Hmm zou je wat meer info kunnen geven over hoe je dat had geregeld/wat je had gezegd?

:)
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 17:53
Had trouwens laatst een discussie op facebook met een vriend van me die in 't leger zit, maar echt ecto is en dan krachttraining wil doen door zo'n PE thyphoon shakes te drinken + veel mountainbiken, "want fitness is saai" :')

Dit is wat hij (ik noem hem hieronder ook maar "hij") postte:

1014633_554083654630183_581314518_o.jpg
quote:
Goed voor het lichaam vooral zo na de sport. Kom ik ook eens wat kilo's aan. Jammmmm
Dom Wicht hmm dat is vast wat je me laatst op cam liet zien
18 juni om 21:16 · Vind ik leuk

Hij Heb ik niet? Dat stond hier al
18 juni om 21:17 via mobiel · Vind ik leuk

Hij Dankzij erwin
18 juni om 21:17 via mobiel · Vind ik leuk

Dom Wicht jaaa i know stoute erwin! xD zal m morge op zn kop geven als ik m zie xD
18 juni om 21:18 · Vind ik leuk

Dom Wicht dus Erwin pas maar op xD
18 juni om 21:18 · Vind ik leuk

Hij Niet doen. Nu kom ik eindelijk massa aan dankzij hem
18 juni om 21:19 via mobiel · Vind ik leuk

Dom Wicht hahaha nou goed als jij zegt dat het niet mag zal ik misschien luisteren
18 juni om 21:20 · Vind ik leuk

Hij Die jongen was goed bezig.
18 juni om 21:24 via mobiel · Vind ik leuk

Dom Wicht nog zijn kant kiezen he xD overloper
18 juni om 21:25 · Vind ik leuk

Dom Wicht heb toevallig geleerd dat je er veel haar groei van krijgt xD zei erwin dan
18 juni om 21:25 · Vind ik leuk

Hij Ja sorry, maar hier had hijme mee geholpen. Maar jij bent er op tegen. Jammer voor je :$
18 juni om 21:26 via mobiel · Vind ik leuk

Dom Wicht i know je mag er zelf voor kiezen hoor niet mijn lichaam niet mijn beslissiing (A)
18 juni om 21:27 · Vind ik leuk

Hij Hahahaha. Eerst was je er wel fel op tegen
18 juni om 21:29 via mobiel · Vind ik leuk

Ik Precision engineered is echt een kutmerk (heb er ervaring mee), ga liever voor ON of gewoon Body & Fit huismerk
18 juni om 21:29 via mobiel · Vind ik leuk

Dom Wicht hahaha die discussie heb ik te vaak verloren ik leer er heus wel van hoor
18 juni om 21:29 · Vind ik leuk · 1

Hij Hahaha. Waarom vind je dat Mijn naam heb je daar een argument voor. En de beker is daar van. De shake is van typhoon
18 juni om 21:30 via mobiel · Vind ik leuk

Dom Wicht hahaha owjeej dennis gaat een discussie aan xD
18 juni om 21:30 · Vind ik leuk · 1

Hij En Mijn naam, Dom wicht is een body builder (toch naam van Dom wicht?) Die heeft me dit aangeraden
18 juni om 21:30 via mobiel · Vind ik leuk

Ik PE stopt erg veel goedkope dextrose in z'n producten, is overpriced, mixt niet goed
18 juni om 21:31 via mobiel · Vind ik leuk

Dom Wicht eeuh als ik nu nee zeg heb ik morge een probleem ... dis
18 juni om 21:31 · Vind ik leuk

Dom Wicht dus ja *(A)
18 juni om 21:31 · Vind ik leuk

Ik In typhoon zit creatine ethyl ester, das bout. Je moet de gewone creatine monohydrate nemen, dat is de enige wetenschappelijk bewezen wekende creatine.
18 juni om 21:32 via mobiel · Vind ik leuk · 4

Hij Mijn naam daar doe ik geen zaken mee, als het voor mij maar werkt. Elk lichaam reageert andersbop bepaalde stoffen. Dan kun je er 1000000 testen tegenaan gooien maar dat helpt niet.
18 juni om 21:35 via mobiel · Vind ik leuk

Ik Trouwens Thyphoon is gewoon een product van PE hoor ghehe. Je moet eens dit proberen: www.bodyenfitshop.nl/work(...)n/crazy-pre-workout/ en dan gewoon na je training een whey shake ofzo. Daar zit al gewone monohydrate in, veel beter. www.examine.com is een leuke site voor supplementen, vind je info van zowat alles en meteen of het bewezen werkt of niet. Veel ingrediënten zijn vaak nutteloos.

Ik Die pre-workout is niet gevuld met 70% dextrose (daar heeft PE nogal een handje aan) en heeft alleen werkende ingrediënten Good luck!
18 juni om 21:41 · Bewerkt · Vind ik leuk

Hij Zal er eens overna denken. Als deze op is haha. Maar ik gebruik nu typhoon zodat mijn creatine gemengd zit in de shake zelf. Voor het sporten leg ik de bouwstoffen aan. En en dankzij de creatine houd ik langer vol. En na t sporten neem ik er nog een en vult het de bouwstoffen aan. En vult de haarscheuren in de spieren.
18 juni om 21:42 via mobiel · Vind ik niet meer leuk · 1

Hij Voor mij is t ideaal. Ik zit ongeveer 100m van de sport accommodatie af ik kan zo naar de fitness kijken hier. En heb daar alle tijd voor! Overdag krijg ik er zelfs voor betaald. Hoe geniaal
18 juni om 21:49 via mobiel · Vind ik leuk

Ik Je moet het wel dagelijks innemen voor maximaal effect he, op niet-trainingsdagen het beste 's morgens creatine monohydrate op een lege maag nemen, en op trainingsdagen na een intensieve training (wordt het beter opgenomen). Er zijn ook stoffen die de opname van creatine bevorderen (en sowieso er altijd voor zorgen dat de creatine poeder helemaal in het water is opgelost, dit is erg belangrijk). Eigenlijk zijn de meeste pre-workouts helemaal gevuld met bullshit en goedkope dextrose/wms. Hier kwam ik een tijd geleden achter toen ik eens goed de ingrediënten van Swollen en Nr.1 ging lezen. Vandaar dat ik volgende keer m'n eigen pre-workout ga maken door Glutamine, BCAA, Beta Alanine, L.Arginine, Taurine, Cafeïne en Citrulline Malaat te mengen. Op deze manier weet ik precies wat in m'n pre-workout zit, het is een stuk goedkoper dan kant-en-klare, zitten alleen werkende ingrediënten in en je kunt zelf met de hoeveelheden spelen totdat het precies je behoeften aanvult .
18 juni om 21:53 · Bewerkt · Vind ik leuk · 1

Hij Het beste blijft nog steeds goed eten. Ik gebruik het alleen op trainingsdagen omdat mijn lichaam anders tekort heeft. Dus alleen als aanvullig
18 juni om 21:53 via mobiel · Vind ik leuk

Ik Hmm dat is dus het jammere van zo'n mixen: je kunt de ingrediënten niet los innemen. Als je creatine alleen op trainingsdagen inneemt zal het creatine niveau in je lichaam veel minder toenemen dan dat je het dagelijks consumeert. Maar sowieso heb ik mijn twijfels of je wel wat merkt van de creatine in je PE product, aangezien ethyl esther eigenlijk helemaal niet bewezen werkt (terwijl er wel onderzoeken naar zijn gedaan). Alleen monohydrate werkt echt, waarschijnlijk zijn de positieve effecten die jij ondervind te danken aan de andere ingrediënten van de mix. Trouwens als je wil aankomen moet je GOMAD eens proberen: 4 liter melk per dag drinken en veel squats, daar krijg je gegarandeerd veel kilo's spiermassa mee (dus met alleen melk en squats ghehe). Ik ben dat sinds kort ook aan het doen aangezien ik ook aan de dunne kant ben. Zo'n weight gainers (wat ik eerst wilde aanschaffen) bestaan vaak alleen maar uit carbs, whey en veel suikers in de vorm van dextrose. Beter eet je veel pindakaas (bomvol calorieën), veel Bambix (mixt beter dan Brinta in je shake) voor de carbs en veel melk.
18 juni om 22:05 · Bewerkt · Vind ik leuk

Hij Hahaha ja dankje. Ik wil spier aankomen. Daar sport ik voor. Maar om ervoor te zorgen dat mijn lichaam niet op zichzelf teert, gebruik ik de shake. Die geeft een aanvulling genoeg voor de sport sessie en erna. Mijn stofwisseling werkt rete snel dus alles wat ik eet gaat snel weer weg
18 juni om 22:05 via mobiel · Vind ik leuk

Ik Die shake gaat echt niet genoeg zijn haha, dat zijn gewoon wat simpele (nieteens complexe) suikers. Als je een snel metabolisme hebt (net als ik) zul je gewoon veel meer moeten eten, vooral pindakaas, Bambix of Brinta en volle melk tikken aan in calorieën. Dat + veel trainen is een beetje toename in vetpercentage en veel extra spiermassa. Uiteraard wel weinig reps (8 tot 12) met een gewicht waar je precies dat aantal reps mee haalt, geen enkele meer. Een paar weken terug kon ik met moeite een paar kilo bankdrukken, maar door goed te trainen, de juiste supps en veel te eten kan ik een stuk meer kilo's drukken, squatten en deadliften dan eerst. Echt zichtbare resultaten zal ik waarschijnlijk pas over een maand of 2 zien, dat wordt dus afwachten . Wanneer eens samen fitte?
18 juni om 22:18 · Bewerkt · Vind ik leuk

Hij Kerel. Leuke shit allemaal he. Je kent moeilijke woorden enzo. Simpele vertaling voor al die dingen zijn: suiker, proteïne en eiwit. Ik werk vooral naar iets toe hahahaha. Ik wil niet artelijk veel spieren hebben. Ik moet gewoon mobiel zijn he, en mijn taak goed uit te kunnen voeren door kracht uithoudingsvermogen te trainen. En niet kracht maximaal. Oftewel F-M. Voor mij is het ook rete moeilijk om bijvoorbeeld herhaling en continuïteit in mijn voeding te hebben. Ik heb het niet altijd voorradig he. Fitness is saai haha. Mtb lijkt me wel leuk
18 juni om 22:14 via mobiel · Vind ik leuk

Dom Wicht nummer 2 sinds wanneer krijg je daar haargroei van ?XD
18 juni om 22:47 · Vind ik leuk · 1

Hij Je hebt toch altijd haargroei? Dat is toch menselijk?
18 juni om 22:48 via mobiel · Vind ik leuk

Dom Wicht nummer 2 haha ja zal haar het morgen wel even uitleggen waar je het wel van krijgt
18 juni om 22:48 · Vind ik leuk

Hij Hahaha doe dat maar ja
18 juni om 22:54 via mobiel · Vind ik leuk

Ja sorry hoor, wil niet guru spelen terwijl ik zelf pas een tijdje fitness, maar in tegenstelling tot hem heb ik wél m'n research gedaan (al was het helaas wel nadat ik mijn eerste order op B&F had geplaatst waardoor ik helaas met vieze creatine ultra ipv gewone mono zit opgescheept ;(

[ Bericht 0% gewijzigd door Susteren op 25-06-2013 18:12:28 ]
THEFXRdinsdag 25 juni 2013 @ 17:55
@susteren, zulke chatlogs hoef ik niet te zien in dit BB topic
Ethanolicdinsdag 25 juni 2013 @ 17:57
Susteren fitguru in wording. _O_
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 17:58
:') Pareltje dit.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 25-06-2013 17:58:44 ]
MeneerBobdinsdag 25 juni 2013 @ 17:59
Ik lees in ieder geval liever dit dan: "Neem shakes jongeuh massive gainszz! Shakes en biceps jeweetz!"
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 17:59
Gomad doen en dan halfvolle melk drinken? :')
Ethanolicdinsdag 25 juni 2013 @ 18:00
Post dit ook nog even in de Gym, zodat iedereen op de hoogte is.
Focadinsdag 25 juni 2013 @ 18:02
Ik wil bij Body & Fitshop wat Whey Perfection bestellen. Daar kun je nu als cadeau kiezen voor een shakebeker. Maar er zijn drie verschillende. Namelijk:

http://www.bodyenfitshop.(...)tion/bf-mini-shaker/

http://www.bodyenfitshop.(...)3-in-1-Multi-Shaker/

http://www.bodyenfitshop.(...)utrition/shaker-pro/

Zit hier nog verschil in en welke beker kan ik het beste nemen?

Alvast bedankt.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 18:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:59 schreef Dimachaerus het volgende:
Gomad doen en dan halfvolle melk drinken? :')
Kan ook prima met halfvolle melk hoor ;)
#ANONIEMdinsdag 25 juni 2013 @ 18:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:06 schreef Susteren het volgende:

[..]

Kan ook prima met halfvolle melk hoor ;)
Als je half werk wil doen wel ja.
setodinsdag 25 juni 2013 @ 18:10
In het BB-topic wens ik niet geconfronteerd te worden met zulke quatsch, doe dit alsjeblieft nooit meer Susteren.
Snakeydinsdag 25 juni 2013 @ 18:11
quote:
4s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:10 schreef seto het volgende:
In het BB-topic wens ik niet geconfronteerd te worden met zulke quatsch, doe dit alsjeblieft nooit meer Susteren.
Ethanolicdinsdag 25 juni 2013 @ 18:11
quote:
7s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:02 schreef Foca het volgende:
Ik wil bij Body & Fitshop wat Whey Perfection bestellen. Daar kun je nu als cadeau kiezen voor een shakebeker. Maar er zijn drie verschillende. Namelijk:

http://www.bodyenfitshop.(...)tion/bf-mini-shaker/

http://www.bodyenfitshop.(...)3-in-1-Multi-Shaker/

http://www.bodyenfitshop.(...)utrition/shaker-pro/

Zit hier nog verschil in en welke beker kan ik het beste nemen?

Alvast bedankt.
De grootste. Grote beker = meer protein = meer gains.
Panzermausdinsdag 25 juni 2013 @ 18:12
quote:
7s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:02 schreef Foca het volgende:
Ik wil bij Body & Fitshop wat Whey Perfection bestellen. Daar kun je nu als cadeau kiezen voor een shakebeker. Maar er zijn drie verschillende. Namelijk:

http://www.bodyenfitshop.(...)tion/bf-mini-shaker/

http://www.bodyenfitshop.(...)3-in-1-Multi-Shaker/

http://www.bodyenfitshop.(...)utrition/shaker-pro/

Zit hier nog verschil in en welke beker kan ik het beste nemen?

Alvast bedankt.
Mini shaker is voor vrouwen, Pro shaker is gewoon chill (met zo'n balletje erin tegen klontjes), en die 3-in-1 multishaker is met aparte vakjes voor je drugs enzo.

De multishaker is ook zonder die vakjes te gebruiken, dan is hij compacter dan die andere. Zou multi of Pro kiezen.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 18:15
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:12 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Mini shaker is voor vrouwen, Pro shaker is gewoon chill (met zo'n balletje erin tegen klontjes), en die 3-in-1 multishaker is met aparte vakjes voor je drugs enzo.

De multishaker is ook zonder die vakjes te gebruiken, dan is hij compacter dan die andere. Zou multi of Pro kiezen.
_O-

Die Pro shaker bevalt mij prima! Gebruik hem nu fulltime, lekt niet, shaket perfect.

m'n ON shaker stinkt ondanks 30 manieren van schoonmaken geprobeerd te hebben naar kots, waarschijnlijk kan ik hem weggooien. Had er 3 dagen lang restje proteïnen in laten zitten, blijkbaar gaat dat dan enorm stinken.
THEFXRdinsdag 25 juni 2013 @ 18:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:15 schreef Susteren het volgende:

[..]

_O-

Die Pro shaker bevalt mij prima! Gebruik hem nu fulltime, lekt niet, shaket perfect.

m'n ON shaker stinkt ondanks 30 manieren van schoonmaken geprobeerd te hebben naar kots, waarschijnlijk kan ik hem weggooien. Had er 3 dagen lang restje proteïnen in laten zitten, blijkbaar gaat dat dan enorm stinken.
soda en gekookt water erin
Focadinsdag 25 juni 2013 @ 18:18
Bedankt, ik ga voor de Pro shaker. Net even besteld. Morgen in huis als het goed is.
Ethanolicdinsdag 25 juni 2013 @ 18:18
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:12 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Mini shaker is voor vrouwen, Pro shaker is gewoon chill (met zo'n balletje erin tegen klontjes), en die 3-in-1 multishaker is met aparte vakjes voor je drugs enzo.

De multishaker is ook zonder die vakjes te gebruiken, dan is hij compacter dan die andere. Zou multi of Pro kiezen.
Bro, als kleine kinderen hun Nesquick kunnen oplossen zonder balletje, moet jij dat ook wel kunnen met je whey.
StraatSoldaatdinsdag 25 juni 2013 @ 18:20
quote:
13s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:18 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

Bro, als kleine kinderen hun Nesquick kunnen oplossen zonder balletje, moet jij dat ook wel kunnen met je whey.
Sowieso hoort iedereen die bezig is met bodybuilding een blender te hebben.
Panzermausdinsdag 25 juni 2013 @ 18:22
quote:
13s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:18 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

Bro, als kleine kinderen hun Nesquick kunnen oplossen zonder balletje, moet jij dat ook wel kunnen met je whey.
Hier nog altijd klonten. You don't know where I've been, brah. :( Praat niet.

quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:20 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Sowieso hoort iedereen die bezig is met bodybuilding een blender te hebben.
Dik 3 liter apparaat hier, 750 watt onder de motorkap. :D Alles gaat stuk.
THEFXRdinsdag 25 juni 2013 @ 18:23
quote:
8s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:22 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Hier nog altijd klonten. You don't know where I've been, brah. :( Praat niet.
gewoon harder schudden, niet te kinderachtig
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 18:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:20 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Sowieso hoort iedereen die bezig is met bodybuilding een blender te hebben.
Ben echt blij met dat ding, had hem speciaal voor fitness aangeschaft :@

Maar ben eigenlijk sowieso blij met mijn keuze om te gaan fitnessen, m'n hele levensstijl is veranderd. Ook de visie op andere mensen is totaal anders. Zo ben ik bijv. totaal gestopt met drinken, en iedere keer als ik anderen foto's van hun alcohol/drugs zie postten (terwijl ze ook beweren veel te fitnessen > but no gains) heb ik echt een :|W gevoel (terwijl ik het vroeger allemaal maar cool vond :') ).

Eten deed ik eigenlijk sowieso al vrij gezond, als vegetariër let je al een stuk meer op wat je binnenkrijgt. Nu eet ik alleen een stuk meer.

Ik zit een stuk lekkerder in m'n vel, heb ook wat meer zelfvertrouwen gekregen door de resultaten tot nu toe, al had ik daar eigenlijk al niet echt een tekort aan.

Veel water en melk drinken is iets wat me volgens mij ook echt goed heeft gedaan, enige nadeel is dat ik zowat ieder uur moet pissen _O-

Nooit verwacht dat ik actief zou gaan fitnessen, maar tot nu toe geen seconde spijt van gehad. Wil jullie bij deze ook bedanken voor alle adviezen, maar ook kritiek. Het heeft me allemaal erg geholpen!
MeneerBobdinsdag 25 juni 2013 @ 18:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:26 schreef Susteren het volgende:

[..]

Ben echt blij met dat ding, had hem speciaal voor fitness aangeschaft :@

Maar ben eigenlijk sowieso blij met mijn keuze om te gaan fitnessen, m'n hele levensstijl is veranderd. Ook de visie op andere mensen is totaal anders. Zo ben ik bijv. totaal gestopt met drinken, en iedere keer als ik anderen foto's van hun alcohol/drugs zie postten (terwijl ze ook beweren veel te fitnessen > but no gains) heb ik echt een :|W gevoel (terwijl ik het vroeger allemaal maar cool vond :') ).

Eten deed ik eigenlijk sowieso al vrij gezond, als vegetariër let je al een stuk meer op wat je binnenkrijgt. Nu eet ik alleen een stuk meer.

Veel water en melk drinken is iets wat me volgens mij echt goed heeft gedaan, enige nadeel is dat ik zowat ieder uur moet pissen _O-

Nooit verwacht dat ik actief zou gaan fitnessen, maar tot nu toe geen seconde spijt van gehad. Wil jullie bij deze ook bedanken voor alle adviezen, maar ook kritiek. Het heeft me allemaal erg geholpen!
Totaalonthouding wat betreft alcohol is voor mij een no-go. Net zoals af en toe een cheatmeal houdt een festival/feestje met flink wat bier me de rest van de tijd scherp op mijn dieet.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 18:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:28 schreef MeneerBob het volgende:

[..]

Totaalonthouding wat betreft alcohol is voor mij een no-go. Net zoals af en toe een cheatmeal houdt een festival/feestje met flink wat bier me de rest van de tijd scherp op mijn dieet.
Nja geen alcohol meer heeft ook meerdere redenen. Sinds dat ik weer een vriendin heb (en eigenlijk de eerste keer écht serieus) heb ik niet echt meer de behoefte uit te gaan en onder invloed te zijn. Ook was ik een paar keer serieus te ver gegaan met drank, was niet echt tof. Tenslotte heeft een docu over de gevolgen van alcohol bij mij de knop omgedraaid :P
Ethanolicdinsdag 25 juni 2013 @ 18:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:26 schreef Susteren het volgende:

[..]

Ben echt blij met dat ding, had hem speciaal voor fitness aangeschaft :@

Maar ben eigenlijk sowieso blij met mijn keuze om te gaan fitnessen, m'n hele levensstijl is veranderd. Ook de visie op andere mensen is totaal anders. Zo ben ik bijv. totaal gestopt met drinken, en iedere keer als ik anderen foto's van hun alcohol/drugs zie postten (terwijl ze ook beweren veel te fitnessen > but no gains) heb ik echt een :|W gevoel (terwijl ik het vroeger allemaal maar cool vond :') ).

Eten deed ik eigenlijk sowieso al vrij gezond, als vegetariër let je al een stuk meer op wat je binnenkrijgt. Nu eet ik alleen een stuk meer.

Ik zit een stuk lekkerder in m'n vel, heb ook wat meer zelfvertrouwen gekregen door de resultaten tot nu toe, al had ik daar eigenlijk al niet echt een tekort aan.

Veel water en melk drinken is iets wat me volgens mij ook echt goed heeft gedaan, enige nadeel is dat ik zowat ieder uur moet pissen _O-

Nooit verwacht dat ik actief zou gaan fitnessen, maar tot nu toe geen seconde spijt van gehad. Wil jullie bij deze ook bedanken voor alle adviezen, maar ook kritiek. Het heeft me allemaal erg geholpen!
16 jaar en zulks levenservaring. Je bent wel lief. Waarschijnlijk nog nooit gepuked van alcohol? O+
Niets mis met drinken en drugs, zolang geen heroin en met mate. _O_

Edit: wel gepuked dus. O+
setodinsdag 25 juni 2013 @ 18:41
In principe zou je heroïne ook met mate kunnen gebruiken.
Ethanolicdinsdag 25 juni 2013 @ 18:43
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:41 schreef seto het volgende:
In principe zou je heroïne ook met mate kunnen gebruiken.
Ik snap werkelijk niet waarom iemand dat ooit zou gebruiken. :')
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 19:22
Ik hoorde hier trouwens ergens iets van een meet, dit lijkt me wel echt gaaf eigenlijk! Eens al die bb'ers in rl te zien.
Push.dinsdag 25 juni 2013 @ 19:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:36 schreef Susteren het volgende:

[..]

Hmm zou je wat meer info kunnen geven over hoe je dat had geregeld/wat je had gezegd?

:)
Oh was niet bij mij. Jongen ging verhuizen en kon gewoon z'n abo overzetten.
esv7dinsdag 25 juni 2013 @ 19:28
Hierbij een foto van hoe ik er nu bij sta na ongeveer 8 maanden trainen.
SPOILER
7h2gjw6.jpg
Awesome_dinsdag 25 juni 2013 @ 19:29
Ik vind dat in dit topic sowieso geen mensen mogen komen waarbij de dumbells bij hun lokale gym maar tot 5kg gaan. Just saiyan
Drinkydinsdag 25 juni 2013 @ 19:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 19:28 schreef esv7 het volgende:
Hierbij een foto van hoe ik er nu bij sta na ongeveer 8 maanden trainen.
SPOILER
heb je pre foto's? Voor 8 maanden is dit niet zo heel erg indrukwekkend op het eerste gezicht.
esv7dinsdag 25 juni 2013 @ 19:34
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 19:32 schreef Drinky het volgende:

[..]

heb je pre foto's? Voor 8 maanden is dit niet zo heel erg indrukwekkend op het eerste gezicht.
Nee op het moment niet zit nu op mijn mobiel te kutten, zal morgen even kijken.
G.R.S.dinsdag 25 juni 2013 @ 19:34
quote:
13s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:18 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

Bro, als kleine kinderen hun Nesquick kunnen oplossen zonder balletje, moet jij dat ook wel kunnen met je whey.
Een ware Dom Mazzetti quote.
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 19:39
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 19:29 schreef Awesome_ het volgende:
Ik vind dat in dit topic sowieso geen mensen mogen komen waarbij de dumbells bij hun lokale gym maar tot 5kg gaan. Just saiyan
Ik noem mezelf ook niet als bodybuilder hoor, ben maar niet bang :D

Maar hier is gewoon veel expertise, vandaar dat ik hier post.
StraatSoldaatdinsdag 25 juni 2013 @ 19:47
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:41 schreef seto het volgende:
In principe zou je heroïne ook met mate kunnen gebruiken.
Nu ik naalden en injectiespuiten in huis heb is het erg verleidelijk om een keer een gram bruin te scoren :9
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 19:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:20 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Sowieso hoort iedereen die bezig is met bodybuilding een blender te hebben.
Alsof ik helemaal voor een enkele whey shake die blender af ga wassen...
StraatSoldaatdinsdag 25 juni 2013 @ 19:50
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 19:48 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Alsof ik helemaal voor een enkele whey shake die blender af ga wassen...
Ik maakte zelf altijd genoeg shakes voor een hele week op zondag. Is zo gebeurt als je een grote blender hebt. Komt de smaak trouwens ook ten goede
Ethanolicdinsdag 25 juni 2013 @ 19:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 19:50 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Ik maakte zelf altijd genoeg shakes voor een hele week op zondag. Is zo gebeurt als je een grote blender hebt. Komt de smaak trouwens ook ten goede
Ik kan me ergens bij staan dat dit niet bepaald de kwaliteit van de amino's bevorderd. Ik verwijs je graag naar een Einstein als Stereo.
StraatSoldaatdinsdag 25 juni 2013 @ 19:55
Heeft iemand nou al een keer een poundstone shake gemaakt? (gekookte kipfilet+water)
fathankdinsdag 25 juni 2013 @ 19:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 19:47 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Nu ik naalden en injectiespuiten in huis heb is het erg verleidelijk om een keer een gram bruin te scoren :9
Toch ergens doekoes vrijgemaakt voor een kuurtje?
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 19:57
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 19:53 schreef Ethanolic het volgende:

[..]

Ik kan me ergens bij staan dat dit niet bepaald de kwaliteit van de amino's bevorderd. Ik verwijs je graag naar een Einstein als Stereo.
Volgens mij valt dat wel mee, de eiwtten vallen alleen uit elkaar in de quaternaire en tertiaire structuur (maw ze ontvouwen zich), maar aminozuren blijven wel allemaal netjes aan elkaar.

Waar ik me meer zorgen over maak zijn die bacterie en schimmelkolonies na 5-7 dagen :P
Stereotomydinsdag 25 juni 2013 @ 19:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 19:55 schreef StraatSoldaat het volgende:
Heeft iemand nou al een keer een poundstone shake gemaakt? (gekookte kipfilet+water)
Debiele shakes maken is niet mijn doel.
StraatSoldaatdinsdag 25 juni 2013 @ 20:00
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 19:57 schreef fathank het volgende:

[..]

Toch ergens doekoes vrijgemaakt voor een kuurtje?
Nee heb type 2 diabetes gekregen door het lezen van het dieetclub topic in LIF
Seamdinsdag 25 juni 2013 @ 20:00
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:41 schreef seto het volgende:
In principe zou je heroïne ook met mate kunnen gebruiken.
Nee want met name bij heroine raak je ook snel lichamelijk afhankelijk itt cocaine.
stinkiedinsdag 25 juni 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 17:53 schreef Susteren het volgende:
Had trouwens laatst een discussie op facebook met een vriend van me die in 't leger zit, maar echt ecto is en dan krachttraining wil doen door zo'n PE thyphoon shakes te drinken + veel mountainbiken, "want fitness is saai" :')


Je trainer met 5kg dumbells, hoe kun je tijd over hebben voor dit soort onzin.

Blijf eensweg hiermee :{
fathankdinsdag 25 juni 2013 @ 20:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 20:00 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Nee heb type 2 diabetes gekregen door het lezen van het dieetclub topic in LIF
Ja dus.

Insuline spuit je met een insulinepen, en ook niet intramusculair maar subcutaan ;)
Sapstengeldinsdag 25 juni 2013 @ 20:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 19:50 schreef StraatSoldaat het volgende:

[..]

Ik maakte zelf altijd genoeg shakes voor een hele week op zondag. Is zo gebeurt als je een grote blender hebt. Komt de smaak trouwens ook ten goede
Ik vind shakes niet lekker dan, alle proteins zakken zo naar beneden en de schuimlaag is weg.
Atemnodinsdag 25 juni 2013 @ 20:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 18:15 schreef Susteren het volgende:

[..]

_O-

Die Pro shaker bevalt mij prima! Gebruik hem nu fulltime, lekt niet, shaket perfect.

m'n ON shaker stinkt ondanks 30 manieren van schoonmaken geprobeerd te hebben naar kots, waarschijnlijk kan ik hem weggooien. Had er 3 dagen lang restje proteïnen in laten zitten, blijkbaar gaat dat dan enorm stinken.
Jouw naam is Dennis?
Drinkydinsdag 25 juni 2013 @ 20:39
quote:
11s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 19:57 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Volgens mij valt dat wel mee, de eiwtten vallen alleen uit elkaar in de quaternaire en tertiaire structuur (maw ze ontvouwen zich), maar aminozuren blijven wel allemaal netjes aan elkaar.

Waar ik me meer zorgen over maak zijn die bacterie en schimmelkolonies na 5-7 dagen :P
idd, na w dagen restjes krijg je al een vieze geur die er bijna niet uit te wassen is( met sop en warm water wel tot een aanvaardbaar niveau :') )

Moet er niet aan denken die shit een week lang erin te hebben zitten :r
Susterendinsdag 25 juni 2013 @ 20:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 20:30 schreef Atemno het volgende:

[..]

Jouw naam is Dennis?
Nee, hoezo? :D
IrCutedinsdag 25 juni 2013 @ 20:57
5k dumbbells :'))))))))))))))))

Je kunt nog beter zelf een paar dumbbells aanschaffen thuis en thuis trainen ipv al die supplementen die je gebruikt :')
Push.dinsdag 25 juni 2013 @ 21:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 20:57 schreef IrCute het volgende:
5k dumbbells :'))))))))))))))))

Je kunt nog beter zelf een paar dumbbells aanschaffen thuis en thuis trainen ipv al die supplementen die je gebruikt :')
Maar hij is wel al alwetend en hangt de fitness guru uit tegen z'n vriendjes.
IrCutedinsdag 25 juni 2013 @ 21:07
Echt, waarom zou je een PWO nemen als je geen benchpress hebt, 5kg dumbbells en max 100kg legpress? :')
Atemnodinsdag 25 juni 2013 @ 21:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 20:46 schreef Susteren het volgende:

[..]

Nee, hoezo? :D
Dan heet die 'Hij' Dennis? De mountainbiker, jouw 'vriend'.

quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 21:07 schreef IrCute het volgende:
Echt, waarom zou je een PWO nemen als je geen benchpress hebt, 5kg dumbbells en max 100kg legpress? :')
Post of pre-workout? Beide overbodig in zo'n geval zoals hierboven beschreven lijkt mij. Ga eerst maar eens goed eten, en goed trainen. Dan praten we verder.
Push.dinsdag 25 juni 2013 @ 21:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 21:08 schreef Atemno het volgende:

[..]

Dan heet die 'Hij' Dennis? De mountainbiker, jouw 'vriend'.

[..]

Post of pre-workout? Beide overbodig in zo'n geval zoals hierboven beschreven lijkt mij. Ga eerst maar eens goed eten, en goed trainen. Dan praten we verder.
Goed gelezen? :') En nu?
Panzermausdinsdag 25 juni 2013 @ 21:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 21:07 schreef IrCute het volgende:
Echt, waarom zou je een PWO nemen als je geen benchpress hebt, 5kg dumbbells en max 100kg legpress? :')
Helemaal los op die machines en die dumbbells, inner dark rage, 350% meer keiharde spierpomps en een euforisch gevoel.
Atemnodinsdag 25 juni 2013 @ 21:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 21:13 schreef Push. het volgende:

[..]

Goed gelezen? :') En nu?
Ik snap je beide vragen niet.
IrCutedinsdag 25 juni 2013 @ 21:22
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 21:14 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Helemaal los op die machines en die dumbbells, inner dark rage, 350% meer keiharde spierpomps en een euforisch gevoel.

keihard pompe
Atemnodinsdag 25 juni 2013 @ 21:30
3
Atemnodinsdag 25 juni 2013 @ 21:31
2
Atemnodinsdag 25 juni 2013 @ 21:31
1, boem!