Korte omschrijving depressie:quote:Op zondag 3 januari 2010 01:17 schreef Quickie_Butt het volgende:
Het viel me op dat er nog geen centraal topic is voor depressies en/of angstklachten. Wel een topic over medicatie bij psychische problemen en een hoe voel je je nu topic, maar die dekken naar mijn mening niet helemaal de lading.
Ik denk dat dit topic wel kan bijdragen in dit subforum. Veel mensen kampen namelijk met depressieve of angstklachten en zo kunnen we een beetje steun bij elkaar zoeken en elkaar van adviezen en tips voorzien
Korte uitleg van angststoornissen:quote:Depressie
Iemand met een depressie heeft last van een hevige neerslachtigheid.
Die neerslachtigheid klaart niet na een paar dagen vanzelf op, maar duurt minimaal twee weken. Depressie moet niet verward worden met 'gewone' neerslachtigheid die iedereen wel eens heeft. Bij een depressie is deze heviger en tast het dagelijks functioneren aan.
Bron: http://www.trimbos.nl/onderwerpen/psychische-gezondheid/depressie
Vorige delen:quote:Angststoornissen
Angststoornissen zijn in de psychiatrie de meest voorkomende aandoeningen. Sommige van deze aandoeningen worden fobie genoemd. Het gemeenschappelijke kenmerk van angststoornissen, is dat er sprake is van angst. Mensen kunnen zo angstig zijn dat het hun leven ontregelt.
Wanneer spreken we van een angststoornis?
Angst is een gevoel dat optreedt bij dreigend gevaar. De emotie ontstaat als het welzijn van een persoon direct wordt bedreigd, maar ook als een persoon een situatie als bedreigend ervaart. Als een angst geen reële grond heeft en de betrokken persoon er sociale of beroepsmatige problemen door ondervindt, is er sprake van een stoornis.
In het diagnostisch classificatiesysteem DSM-IV worden de volgende angststoornissen onderscheiden:
Paniekstoornis met of zonder agorafobie
Sociale fobie of angststoornis
Specifieke of enkelvoudige fobie
Obsessief-compulsieve stoornis of dwangstoornis
Gegeneraliseerde angststoornis
Posttraumatische stress-stoornis
Hypochondrie
Angststoornis door een lichamelijke aandoening
Acute stressstoornis
Angststoornis door alcohol of drugs
Voor de Multidisciplinaire Richtlijn Angststoornissen is de indeling van de DSM-IV als uitgangspunt genomen. Van de onderscheiden angststoornissen zijn de volgende aandoeningen opgenomen in de richtlijnen:
Paniekstoornis met en zonder agorafobie
Sociale fobie
Specifieke fobie
Obsessief-compulsieve stoornis
Gegeneraliseerde angststoornis
Posttraumatische stress-stoornis
Bron: http://www.trimbos.nl/ond(...)stoornissen-algemeen
Net hier gedaan. Is voor even wel genoeg.quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:07 schreef minthy het volgende:
[..]
Mooi kut... Heb je iemand tegen wie je aan kan kletsen?
Zit er zoveel verschil in werking van medicatie tussen mensen met ASS en NT'ers? Volgens mij kan het bij iedereen een andere uitwerking hebben en heeft ASS niet zoveel invloedquote:Op donderdag 20 juni 2013 21:19 schreef magnetronkoffie het volgende:
Tsja, het ging op en af, op en af, totdat ik met dat nieuwe medicijn begon. Echter, dat medicijn schijnt wel vaker te werken voor mensen met autisme. Geen idee of het bij NTers werkt.
Oké. Schroom ook niet om even fiks van je af te knetterenquote:Op donderdag 20 juni 2013 21:23 schreef Senor__Chang het volgende:
[..]
Net hier gedaan. Is voor even wel genoeg.
Wel als het een middel is dat binnenkomende prikkels als het ware dempt (kan het juiste woord niet vinden). Ik denk dat slechte prikkelverwerking een belangrijke oorzaak is geweest van mijn depressie, maar dat ligt bij elk mens weer anders.quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:25 schreef minthy het volgende:
[..]
Zit er zoveel verschil in werking van medicatie tussen mensen met ASS en NT'ers? Volgens mij kan het bij iedereen een andere uitwerking hebben en heeft ASS niet zoveel invloed
Ik snap je!quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:26 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Wel als het een middel is dat binnenkomende prikkels als het ware dempt (kan het juiste woord niet vinden). Ik denk dat slechte prikkelverwerking een belangrijke oorzaak is geweest van mijn depressie, maar dat ligt bij elk mens weer anders.
Kan?quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:28 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik snap je!![]()
En daarbij kan het hebben van een depressie ook je prikkelverwerking weer negatief beïnvloeden.
Maar als dat zo is, dan zou dat betekenen dat als ik weer stop met dit middel, het -niet- zo hoeft te zijn dat de depressie weer terug komt!quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:28 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik snap je!![]()
En daarbij kan het hebben van een depressie ook je prikkelverwerking weer negatief beïnvloeden.
quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:29 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Maar als dat zo is, dan zou dat betekenen dat als ik weer stop met dit middel, het -niet- zo hoeft te zijn dat de depressie weer terug komt!
quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:28 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik snap je!![]()
En daarbij kan het hebben van een depressie ook je prikkelverwerking weer negatief beïnvloeden.
Ik doelde op autisme, dan loopt de verwerking van prikkels vaak veel anders/meer complex dan bij NT'ersquote:
Dat zou kunnen, vaker meegemaakt, maar ik ben geen psycholoogquote:Op donderdag 20 juni 2013 21:29 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Maar als dat zo is, dan zou dat betekenen dat als ik weer stop met dit middel, het -niet- zo hoeft te zijn dat de depressie weer terug komt!
1 1/2 jaar nu ongeveer.quote:
Ik blijf gewoon positief!quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:31 schreef minthy het volgende:
[..]
Dat zou kunnen, vaker meegemaakt, maar ik ben geen psycholoog
Ik geloof dat de richtlijn 2 jaar is?quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:31 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
1 1/2 jaar nu ongeveer.
Binnenkort ga ik de dosering verminderen naar ongeveer een kwart van wat ik nu slik.
Vaak zijn middelen tegen depressie tijdelijk, terwijl gestreefd wordt de effecten te houden voor lange termijn. Middels medicatie leert je lichaam als het ware hoe te chillen, ipv te stressen. Met goede afbouw en ondersteunende therapie kan je als het ware afkicken van je depressie.quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:29 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Maar als dat zo is, dan zou dat betekenen dat als ik weer stop met dit middel, het -niet- zo hoeft te zijn dat de depressie weer terug komt!
Ik ben nooit echt depressief geweest gelukkig, dips duren hier hooguit een weekquote:Op donderdag 20 juni 2013 21:30 schreef Gray het volgende:
[..]Denk maar aan hoe je kleuren anders ervaart; doffer, grauwer, minder contrastrijk.
Relaxt. Een stevige depressie is geen lichte poep.quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:33 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik ben nooit echt depressief geweest gelukkig, dips duren hier hooguit een week
Ja bij mij gingen de effecten dus in een klap weg..quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:33 schreef Gray het volgende:
[..]
Vaak zijn middelen tegen depressie tijdelijk, terwijl gestreefd wordt de effecten te houden voor lange termijn. Middels medicatie leert je lichaam als het ware hoe te chillen, ipv te stressen. Met goede afbouw en ondersteunende therapie kan je als het ware afkicken van je depressie.
Dat was mijn gedachte ook.quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:33 schreef Gray het volgende:
[..]
Vaak zijn middelen tegen depressie tijdelijk, terwijl gestreefd wordt de effecten te houden voor lange termijn. Middels medicatie leert je lichaam als het ware hoe te chillen, ipv te stressen. Met goede afbouw en ondersteunende therapie kan je als het ware afkicken van je depressie.
Zelf had ik gedacht dat 1 1/2 jaar wel voldoende zou zijn, we zullen het zien!quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:32 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik geloof dat de richtlijn 2 jaar is?
Dunno wat de ''ondershoudsdosering'' is, maar allicht daar eerst even naartoe werken? Tijdje daarop doorgaan en dan pas helemaal kappen?
Better safe then sorry zeg ik..quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:35 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dat was mijn gedachte ook.
[..]
Zelf had ik gedacht dat 1 1/2 jaar wel voldoende zou zijn, we zullen het zien!
Oprecht blij mee ook. Er zijn wel periodes dat ik moet oppassen maar ik sleur mezelf er tot nu toe altijd weer uit.quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:35 schreef Gray het volgende:
[..]
Relaxt. Een stevige depressie is geen lichte poep.
Eens.quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:35 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ja bij mij gingen de effecten dus in een klap weg..
Je hebt een doel nodig in het leven... Je moet het eerst voor iets doen voordat je genoeg motivatie kunt opwekken om goed te blijven leven denk ik..
Ik had mazzel, dat medicijn was als een soort wonderpil en het grappige is, mijn begeleiders geloven niet dat dit medicijn de oorzaak is geweest van mijn verdwenen depressie, alhoewel een vriendin van mij -exact- hetzelfde gemerkt heeft (bij haar depressie ook weg).quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:35 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ja bij mij gingen de effecten dus in een klap weg..
Je hebt een doel nodig in het leven... Je moet het eerst voor iets doen voordat je genoeg motivatie kunt opwekken om goed te blijven leven denk ik..
Zo kun je dat ook goed zien ja...quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:37 schreef Gray het volgende:
[..]
Eens.Als zou ik 'doel in je leven' eerder noemen 'zijn wie je bent'. De vraag van wie ik ben is er een die de laatste tijd door m'n gedachten gaat. Wat wil ik? Wat is mijn passie?
Heeft het ook oplossing geboden voor de psychologische aanleiding, of is dat nog een work in progress?quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:38 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik had mazzel, dat medicijn was als een soort wonderpil en het grappige is, mijn begeleiders geloven niet dat dit medicijn de oorzaak is geweest van mijn verdwenen depressie, alhoewel een vriendin van mij -exact- hetzelfde gemerkt heeft (bij haar depressie ook weg).
Ik wil daarmee niet beweren -dat- het zo is dat dit medicijn bij mensen met autisme en/of AD(H)D depressies weghaalt maar who cares!
Het heeft voor mij prima gewerkt
Ik weet eerlijk gezegd niet -wat- de oorzaak was van mijn depressie(s). Wel dat een ongelukkige jeugd er -iets- mee te maken moet hebben gehad.quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:40 schreef Gray het volgende:
[..]
Heeft het ook oplossing geboden voor de psychologische aanleiding, of is dat nog een work in progress?
Ik ken het. Zelf stoei ik daar ook nog altijd mee. Ik weet van mezelf dat ik erg snel me laat opvullen door de passies van anderen, maar wanneer ik mezelf een spiegel voorhoud zie ik niet wat nou van mij is en wat niet.quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:40 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Zo kun je dat ook goed zien ja...
Wat meer op jezelf gericht die versie van jou.. Is beter denk ik ja
Maarja ik kan daar geen antwoord op geven, ik word alleen maar hopeloos ga ik er uberhaupt over nadenken.
Dat erfelijke aspect speelt zeker mee. Al weet ik uit eigen ervaring dat er wel zeker triggers zijn, zoals een lastige thuissituatie, welk vele vormen aan kan nemen.quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:42 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik weet eerlijk gezegd niet -wat- de oorzaak was van mijn depressie(s). Wel dat een ongelukkige jeugd er -iets- mee te maken moet hebben gehad.
Ook kan het erfelijk geweest zijn en heb ik gewoon pech gehad.
Wat er ook gebeurt, het gebeurt.quote:Ik zal het pas weten als ik helemaal met dit medicijn gekapt ben, en wellicht ga ik nooit een stoppoging wagen. En adak misschien juist wel. We zullen zien!
Ah, kan goed jaquote:Op donderdag 20 juni 2013 21:43 schreef Gray het volgende:
[..]
Ik ken het. Zelf stoei ik daar ook nog altijd mee. Ik weet van mezelf dat ik erg snel me laat opvullen door de passies van anderen, maar wanneer ik mezelf een spiegel voorhoud zie ik niet wat nou van mij is en wat niet.
In principe is het hetzelfde als geen doel hebben, maar vanaf de andere kant benaderd. Ik denk dat wanneer je jezelf hebt gevonden, je ook je passies en daarmee je doel voor ogen hebt.
Ik geef de schuld aan de maatschappij met al zijn ideaalbeelden en conformistische propaganda.
Nope. Jij?quote:Op donderdag 20 juni 2013 22:16 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ah, kan goed ja![]()
Dankjenwellievenjongen, ga je nog op reisz?
Slaap lekker en succes morgen!!quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:14 schreef Comp_Lex het volgende:
Nou ik ga proberen te slapen. Ik ben benieuwd of ik nog kan slapen voor morgenochtend![]()
Je snapt dat het tv is?quote:Op donderdag 20 juni 2013 22:21 schreef Supersoep het volgende:
Ik kom even dit topic binnenvallen. Vandaag is zo'n sympathieke kerel heengegaan, James Gandolffini, die in zijn serie dus een maffiabaas speelde met een paniekstoornis. Nu was ik dus wel even benieuwd hoe dat tot uiting werd gebracht, en kwam ik bij het volgende:
Is dit nu echt het beeld wat veel mensen er bij hebben? Na drie seconden flauwvallen? Bijna een belediging gewoon.
Ben benieuwd, klinkt niet alsof je er veel wijzer uit bent geworden.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 18:25 schreef Comp_Lex het volgende:
Ik heb vanmorgen het gesprek gehad bij het UCP. Ze vinden dat het erop lijkt dat ik moeilijk contact kan maken met mensen. Dat was al wel bekend, maar de oorzaak van mijn problemen is nog niet in beeld. Er is een vervolgafspraak geplanned en er wordt ook binnenkort bloed van mij afgenomen om te kijken of het lichamelijk wel goed met mij gaat.
Ik ben er niet veel wijzer uit geworden, maar misschien weet ik binnenkort meer.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 19:00 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ben benieuwd, klinkt niet alsof je er veel wijzer uit bent geworden.
Ik heb dat nu eigenlijk ook ff.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 20:04 schreef Cue_ het volgende:
Lijkt me dat in 1 gesprek niet alle oorzaken te vinden zijn.
Momenteel zelf nu weer beetje down an t worden. Geen idee wat dit weekend te gaan doen en weinig zin in dingen...
Same here. Vandaag te horen gekregen dat ik EMDR therapie ga ontvangen. Ben benieuwd..quote:Op vrijdag 21 juni 2013 20:06 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ik heb dat nu eigenlijk ook ff.
Eigenlijk nergens echt zin in, maar ook geen zin om de hele avond achter de laptop/tv te zitten.
Geen zin om gezellig met een vriend/vriendin ergens een drankje te gaan doen?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 20:11 schreef Cue_ het volgende:
Hoe irritant is dat.. mijn humeur kan met zon vooruitzicht echt enorm omslaan. Voor iedereen irritant.. want ben niet meer te genieten. Aam de andere kant .. niemand die aan me denkt dus zal er weinig mensen mee lastig vallen
Maar dus ook geen afleiding?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 20:11 schreef Cue_ het volgende:
Hoe irritant is dat.. mijn humeur kan met zon vooruitzicht echt enorm omslaan. Voor iedereen irritant.. want ben niet meer te genieten. Aam de andere kant .. niemand die aan me denkt dus zal er weinig mensen mee lastig vallen
welke vriendenquote:Op vrijdag 21 juni 2013 20:17 schreef Royco1 het volgende:
Geen zin om gezellig met een vriend/vriendin ergens een drankje te gaan doen?
Heb jij niet meer vrienden dan?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 20:30 schreef Cue_ het volgende:
[..]
welke vriendendie ene vriendin hier? Nee die gister al gezien.. nu geen zin in.
Oh....quote:Op vrijdag 21 juni 2013 20:42 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Niet in de buurt, niet die ik regelmatig spreek, enz
Tja...quote:Op vrijdag 21 juni 2013 20:43 schreef kingtoppie het volgende:
Oh....
Dacht dat jij super sociaal was altijd en dus wel bij veel mensen over de vloer zou gaan en krijgen...
Toch... Lucht wel op lijkt mij.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 21:06 schreef Catnip het volgende:
Lekker dag weer vandaag, en gisteren.
Voelde me al slecht, en tja als je er dan over gaat praten breek je gewoon. Zo irritant.
Dit dus. Ben vandaag bij een vriendin op bezoek geweest. Binnen de minuut was ik gebroken maar 2 uur later liep ik toch relatief rustig de deur weer uit.quote:
Nou bij mij helpt het dus niet. Voel me nog slechter, en ik zit er misschien over na te denken om me te laten behandelen aan dat ''sombere gevoel''. Dinsdag heb ik een gesprek met de psychiater, en misschien kan zij iets voor me doen.. Want nu trek ik het allemaal niet meer.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 21:10 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Dit dus. Ben vandaag bij een vriendin op bezoek geweest. Binnen de minuut was ik gebroken maar 2 uur later liep ik toch relatief rustig de deur weer uit.
Dan levert het je in ieder geval iets opquote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:18 schreef Senor__Chang het volgende:
Gesprekken met mijn behandelaar/psycholoog vind ik altijd zwaar. Ben meestal wel uitgeput en zou gelijk kunnen slapen, heel de dag door. Maar dat lijkt me wel iets goeds. Je bent immers bezig met iets dat heel wat met je doet. Had vandaag zo'n zwaar gesprek, voel me alsof ik 20km heb gelopen.
Een goede psycholoog krijgt het er wel uit bij jequote:Op zaterdag 22 juni 2013 01:26 schreef minthy het volgende:
[..]
Dan levert het je in ieder geval iets op![]()
Geen idee hoe dat hier gaat uitpakken. Ik kan zullen als Brugman maar als het over m'n problemen gaat klap ik al snel dicht
Vast wel, maar dat zal niet zonder slag of stoot gaanquote:Op zaterdag 22 juni 2013 01:34 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Een goede psycholoog krijgt het er wel uit bij je
Ja ik ken het.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 01:38 schreef minthy het volgende:
[..]
Vast wel, maar dat zal niet zonder slag of stoot gaan![]()
Ik heb ook nogal de neiging om te doen alsof het over een ander persoon gaat als ik vertel waar ik tegenaan ben gelopen. Dan ga ik ontzettend luchtig lopen vertellen over ervaringen
Uiteindelijk komt altijd alles goed. En zolang je daar maar op blijft vertrouwen is het primaquote:Op zaterdag 22 juni 2013 01:40 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ja ik ken het.
Maar komt vast wel goed joh
Precies, alles gaat goed komen.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 01:47 schreef minthy het volgende:
[..]
Uiteindelijk komt altijd alles goed. En zolang je daar maar op blijft vertrouwen is het prima
Voor de kerst, lijkt me een redelijk haalbare termijnquote:Op zaterdag 22 juni 2013 01:48 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Precies, alles gaat goed komen.
Misschien niet morgen, misschien niet volgende week, maar ooit komt het goed.
Mooie termijn ook, kun je het nieuwe jaar goed beginnen.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 01:55 schreef minthy het volgende:
[..]
Voor de kerst, lijkt me een redelijk haalbare termijn
Ik haat kerstquote:Op zaterdag 22 juni 2013 01:58 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Mooie termijn ook, kun je het nieuwe jaar goed beginnen.
Gaat gewoon helemaal goed komen, je bent een sterke vrouw en je gaat hier gewoon uitkomen en een gezellige kerst hebben![]()
Ja dat kan ik toch niet weten.quote:
Nee, het zou raar zijn als je dat kon ruikenquote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:10 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ja dat kan ik toch niet weten.
Ik heb er ook niet zo heel veel mee hoor, althans, niet met al het verplichte gedoe.
Vind het wel dat al die gouwe ouwe kerstfilms dan weer op tv komen.
Maar het 1e kerstdag naar je ouders, 2e kerstdag komen je schoonouders naar jou etc, dat hoeft voor mij ook niet.
Ja dan zijn het moeilijke dagen ja.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:13 schreef minthy het volgende:
[..]
Nee, het zou raar zijn als je dat kon ruiken![]()
M'n pa is overleden op oudjaarsdag, sinds die tijd haat ik kerst en oud&nieuw. Eigenlijk breng ik ze sindsdien met familie door. Misschien moet ik dit jaar m'n vriendin eens vragen of ze een kerstdag iets wil doen, net gescheiden en de kinderen zullen vast een dag bij hun vader zijn
Oh ja, dat deed ik eerder ook! Lekker samen op de bank films kijken of op stap gaanquote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:15 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ja dan zijn het moeilijke dagen ja.
Ik vind het inderdaad met vrienden, of gewoon lekker thuis met een eventuele partner doorbrengen wel het meest relaxed.
Ja lekker op de bank, lekkere dingetjes erbij, en gewoon knus tegen elkaar home alone enzo kijkenquote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:17 schreef minthy het volgende:
[..]
Oh ja, dat deed ik eerder ook! Lekker samen op de bank films kijken of op stap gaan
Precies, niks moet en alles mag. Dat mis ik nog wel eens. Niet zozeer m'n ex, maar meer dat gezelligequote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:19 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ja lekker op de bank, lekkere dingetjes erbij, en gewoon knus tegen elkaar home alone enzo kijken
Ja ik snap wel wat je bedoelt.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:24 schreef minthy het volgende:
[..]
Precies, niks moet en alles mag. Dat mis ik nog wel eens. Niet zozeer m'n ex, maar meer dat gezellige
Haha dat ken ik. Ben dan ook erg benieuwd hoe het woensdag zal gaan. In z'n algemeenheid kan ik er makkelijk over lullen.. maar details en dan nog icm gevoel.. brrquote:Op zaterdag 22 juni 2013 01:38 schreef minthy het volgende:
[..]
Vast wel, maar dat zal niet zonder slag of stoot gaan![]()
Ik heb ook nogal de neiging om te doen alsof het over een ander persoon gaat als ik vertel waar ik tegenaan ben gelopen. Dan ga ik ontzettend luchtig lopen vertellen over ervaringen
Ja het valt niet mee, zeker de eerste sessie niet.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:35 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Haha dat ken ik. Ben dan ook erg benieuwd hoe het woensdag zal gaan. In z'n algemeenheid kan ik er makkelijk over lullen.. maar details en dan nog icm gevoel.. brr
Precies!quote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:26 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ja ik snap wel wat je bedoelt.
Het gezellige, en de geborgenheid.
En het geliefd zijn op een andere manier als dat je dat bent bij familie of vrienden.
Mag je woensdag voor het eerst heen? Sowieso lastig om over gevoel te praten als je het niet gewend bent of nooit geleerd hebtquote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:35 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Haha dat ken ik. Ben dan ook erg benieuwd hoe het woensdag zal gaan. In z'n algemeenheid kan ik er makkelijk over lullen.. maar details en dan nog icm gevoel.. brr
natuurlijk komt het goed. Zeg het zelf ook vaak genoeg "het komt altijd goed, je gaat vanzelf een keertje dood"quote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:37 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ja het valt niet mee, zeker de eerste sessie niet.
Heel veel succes en ook voor jou gaat het goed komen
Dat is de enige zekerheid die je hebt inderdaad, maar hoop voor je dat dat nog een aantal jaren niet het geval is.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:39 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dan is m'n intake.. dus wss daarna nog een andere psych mocht het zover komen.
natuurlijk komt het goed. Zeg het zelf ook vaak genoeg "het komt altijd goed, je gaat vanzelf een keertje dood"
"Gewoon blijven ademhalen", "het is nooit zo donker of het wordt wel weer licht". Dooddoeners maar oh zo waarquote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:39 schreef Cue_ het volgende:
[..]
natuurlijk komt het goed. Zeg het zelf ook vaak genoeg "het komt altijd goed, je gaat vanzelf een keertje dood"
Dan is m'n intake.. dus wss daarna nog een andere psych mocht het zover komen.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:38 schreef minthy het volgende:
Mag je woensdag voor het eerst heen? Sowieso lastig om over gevoel te praten als je het niet gewend bent of nooit geleerd hebt
Just keep punchin Apolloquote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:41 schreef minthy het volgende:
[..]
"Gewoon blijven ademhalen", "het is nooit zo donker of het wordt wel weer licht". Dooddoeners maar oh zo waar
Ow ik ook hoor! Ben er als de dood voorquote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:40 schreef Royco1 het volgende:
Dat is de enige zekerheid die je hebt inderdaad, maar hoop voor je dat dat nog een aantal jaren niet het geval is.
Daarom zijn het ook dooddoeners he.. je kan er weinig meer over zeggen.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:41 schreef minthy het volgende:
[..]
"Gewoon blijven ademhalen", "het is nooit zo donker of het wordt wel weer licht". Dooddoeners maar oh zo waar
Ik ben er niet bang voor, maar verlang er ook niet naar.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:43 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ow ik ook hoor! Ben er als de dood voor
[..]
Daarom zijn het ook dooddoeners he.. je kan er weinig meer over zeggen.
Ga zelf slapenquote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:44 schreef Cue_ het volgende:
Wat doen jullie eigenlijk nog wakker?
Ga eens slapen!
Ik ben net wakkerquote:
Ja, verder dan dat kom ik ook nietquote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:42 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dan is m'n intake.. dus wss daarna nog een andere psych mocht het zover komen.
Inderdaad ja. Zou he al niet eens kunnen uitdrukken hoe ik me voel. gewoon omdat ik de woorden dan niet kan vinden.
- en hoe voel je je daarbij dan?
+ uhm kut..
- ja maar verdrietig, boos, teleurgesteld, etc?
+ uhm, tja geen idee.. verzameling van van alles? Gewoon kut..
Slapen gaat hier weer zwaar ruk de laatste week, zie het regelmatig een uur of 6 wordenquote:Op zaterdag 22 juni 2013 02:44 schreef Cue_ het volgende:
Wat doen jullie eigenlijk nog wakker?
Ga eens slapen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |