Fantastischquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
Helemaal niet slecht.quote:
ik 2 jaar geleden geloof ikquote:Op maandag 17 juni 2013 19:47 schreef Felagund het volgende:
Gold Panda was ook een goede tip, weet niet meer wie die gegeven heeft.
Nou...Zijn echt zat die hier veel langer zitten. Z, Grobbel, ranja, cafca, n00bie, peaceman (waar is peacy???quote:Op maandag 17 juni 2013 20:22 schreef Bol_Wan het volgende:
Qua senioriteit moet Norrage zo ongeveer 82 zijn toch?
Beter laat dan nooit.quote:
Zat al op Gold Panda in 2009 Met Quitters Raga vond de naam echt veel te vet daarbij was het echt de ideale plaat om mijn huisgenoten mee te trollen.quote:
Dan zit je niet eens langer hier als mijquote:Op maandag 17 juni 2013 22:13 schreef Norrage het volgende:
Ben even alle posts uit het vorige topic nog aan het quoten
[..]
Nou...Zijn echt zat die hier veel langer zitten. Z, Grobbel, ranja, cafca, n00bie, peaceman (waar is peacy???), bigshadow, pfaf, methodmich, wallofdolls...allemaal oude garde. ik denk dat ik best wel een newbie ben in dit topic
Ben er pas in 2009 ofzo echt een beetje bijgekomen? 2008 had ik nog niet eens een jaarlijstje
Ik vind het echt een verschrikkelijk album, voor Pink Floyd maatstaven.quote:Op maandag 17 juni 2013 22:54 schreef Kerftminister het volgende:
Ik verwacht wel een discussie over de overschatheid van Dark Side of the Moon.
quote:Op maandag 17 juni 2013 22:42 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
Dan zit je niet eens langer hier als mijOp Fok dan, indietopic wel.
Okkervil River vind ik trouwens echt een albumband, daar ga ik geen singles van luisteren
Vond het zelf ook behoorlijk saai.quote:Op maandag 17 juni 2013 23:00 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik vind het echt een verschrikkelijk album, voor Pink Floyd maatstaven.
Wish You Were Here denk ik wel, al is het voor velen DSOTM. Maar die twee. Wish You Were Here bevat natuurlijk de prachtige ballad, maar ook hun beste nummer, Shine On You Crazy Diamond, 25 minuten heerlijkheid (opgesplitst weliswaar).quote:
Dit. Syd was zo'n geniale songwriter.quote:Op maandag 17 juni 2013 23:18 schreef Arn0 het volgende:
Ik ben van de zeldzame mening dat hun debuut het beste is. Ik kan hun latere albums ook zeer waarderen, maar dat psychedelische van het eerste album is zó goed.
Wish You Were Here. Dark Side is ook heel tof, vooral qua thema, maar Wish trekt me gewoon veel meer aan. De titeltrack is een van de mooiste nummers ooit geschreven.quote:
Ik heb het debuut nog nooit helemaal geluisterd volgens mijquote:Op maandag 17 juni 2013 23:18 schreef Arn0 het volgende:
Ik ben van de zeldzame mening dat hun debuut het beste is. Ik kan hun latere albums ook zeer waarderen, maar dat psychedelische van het eerste album is zó goed.
Laat het kerftminister niet horenquote:Op dinsdag 18 juni 2013 01:05 schreef Arn0 het volgende:
De nieuwe Kanye is ook weer vetEcht goede beats.
Helemaal mee eens!quote:Op maandag 17 juni 2013 20:43 schreef Bol_Wan het volgende:
Ik moet zeggen dat er geen album is waar ik dit jaar meer verslaafd aan ben dan Desperate Ground van The Thermals. Is me niet geheel duidelijk waarom, want echt iets nieuws kan ik er niet in ontdekken, maar man o man wat een lekker album
Ik vind Summer'68 zo mooi gezongen. Richard Wright die het zingt toch?quote:Op dinsdag 18 juni 2013 09:37 schreef Norrage het volgende:
Ja goed idee. Pink Floyd dagje![]()
Atom Heart Mother is ook fantastisch. Met Fat old Sun maar vooral de titeltrack
Die albums uit die tijd zijn allen fantastisch. Zelfs More, die soundtrack, is heerlijk
Norrage, de man die binnen 4 minuten een heel album kan beoordelen.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 09:27 schreef Norrage het volgende:
Ik heb hem nu afgezet, verschrikkelijk zeg. Ben het helemaal met je eens kerftminister![]()
![]()
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 11:47 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Norrage, de man die binnen 4 minuten een heel album kan beoordelen.
Uiteraard niet, maar dit is echt wel heel erg verschrikkelijk. Nog niet vaak meegemaakt hoor zo. En ik snap jullie niet helemaal. Als ik achteraf een album toch ineens beter vond dan in eerste instantie, vond ik het echt niet verschrikkelijk in eerste instantie hoor. ik heb de laatste tijd toch wel heel vaak het gevoel dat jullie mij verkeerd inschattenquote:Op dinsdag 18 juni 2013 11:47 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Norrage, de man die binnen 4 minuten een heel album kan beoordelen.
Nee jij schat Kanye verkeerd in, dat is het probleem.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 11:52 schreef Norrage het volgende:
[..]
Uiteraard niet, maar dit is echt wel heel erg verschrikkelijk. Nog niet vaak meegemaakt hoor zo. En ik snap jullie niet helemaal. Als ik achteraf een album toch ineens beter vond dan in eerste instantie, vond ik het echt niet verschrikkelijk in eerste instantie hoor. ik heb de laatste tijd toch wel heel vaak het gevoel dat jullie mij verkeerd inschatten
Jij post altijd een mening over een album die je net 1/3 heb geluisterd. Ook als het een goed album is. Vaak is de mening aan het einde van het album anders. Blijkt het toch niet zo geweldig te zijn als eerst gedacht.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 11:52 schreef Norrage het volgende:
[..]
Uiteraard niet, maar dit is echt wel heel erg verschrikkelijk. Nog niet vaak meegemaakt hoor zo. En ik snap jullie niet helemaal. Als ik achteraf een album toch ineens beter vond dan in eerste instantie, vond ik het echt niet verschrikkelijk in eerste instantie hoor. ik heb de laatste tijd toch wel heel vaak het gevoel dat jullie mij verkeerd inschattenOf hebben jullie voorbeelden van mij die ik zelf mij niet kan heugen?
Ja ok. Dat is waar. Ik post wel vaak mijn meningen tijdens het luisteren van een album. Dat is leuk. Uiteraard ga ik dan nog vaker luisteren, en kan ik mijn mening wel wat bijstellen...Maar echt wezenlijk veranderen zal mijn mening niet. Misschien een jaar later ofzo...quote:Op dinsdag 18 juni 2013 11:55 schreef Felagund het volgende:
[..]
Jij post altijd een mening over een album die je net 1/3 heb geluisterd. Ook als het een goed album is. Vaak is de mening aan het einde van het album anders. Blijkt het toch niet zo geweldig te zijn als eerst gedacht.
Mjah. ik vond vooral die eerste track zo ontzettend bout dat ik nu al een paaar uur oorpijn heb. Maar ik ga het album vast nog een 2e kans gevenquote:Op dinsdag 18 juni 2013 11:53 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Nee jij schat Kanye verkeerd in, dat is het probleem.
Vind het gewoon opmerkelijk. Omdat het in mijn ogen juist een album is dat je meer dan 1x moet luisteren om op waarde te kunnen schatten, omdat het zo'n breuk is met zijn vorige album. Was zelf ook bij het eerste nummer erg verrast.
Vind je? Vond het een grote teleurstelling.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 01:05 schreef Arn0 het volgende:
De nieuwe Kanye is ook weer vetEcht goede beats.
Gaat nergens over hequote:Op dinsdag 18 juni 2013 09:27 schreef Norrage het volgende:
Ik heb hem nu afgezet, verschrikkelijk zeg. Ben het helemaal met je eens kerftminister![]()
![]()
Airhead is Rob McAndrews, gitarist bij optredens van James Blake. De twee hebben in 2010 samen een 10" uitgebracht, die best aardig is.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 03:19 schreef Maxerazzi het volgende:
Tchock, ken jij Airhead? Is een bandje, volgens een Fransman hier in het hostel, dat goede vrienden is met James Blake? Hij liet net het nummer Autumn horen, en dat klonk echt heel goed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |