Ja want een ddos is echt heel onrealistischquote:Op maandag 17 juni 2013 21:01 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ja, of er valt een meteoriet op het serverpark, ben je ook alles kwijt. Lijkt het je niet iets aannemelijker dat wanneer zo'n aanval over is, de check opnieuw wordt uitgevoerd?
Nee hoor, absoluut nietquote:Op maandag 17 juni 2013 21:03 schreef RWaC het volgende:
[..]
Ja want een ddos is echt heel onrealistischOf wat dan ook voor storing aan de MS kant
Uhhhh ja, maar denk je niet dat ik zonder eerst die connectie na 24 uur niet kan gamen?quote:Op maandag 17 juni 2013 21:04 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Nee hoor, absoluut nietMaar denk je niet dat bij falen van hun kant, op welke manier dan ook, de check niet gewoon uitgevoerd wordt op het moment dat alles weer over is?
Praat voor jezelfquote:Op maandag 17 juni 2013 21:02 schreef IMVHI het volgende:
[..]
Zo kinderachtig![]()
Geeft wel weer het niveau aan van de gemiddelde PS gebruiker.
Dat, mien jong, is de grote vraag. Het lijkt me wel en het lijkt me ook dat storingen wel binnen 24 uur verholpen zijn. Reguliere storingen bij Live komen nu ook weinig voor en duren niet al te lang. In een uitzonderingsgeval zoals een totale platlegging van het netwerk, zoals toen bij PSN, lijkt het me niet dat ze ineens hun complete community gaan bannen.quote:Op maandag 17 juni 2013 21:06 schreef RWaC het volgende:
[..]
Uhhhh ja, maar denk je niet dat ik zonder eerst die connectie na 24 uur niet kan gamen?
wow, waar gaat dit ineens heenquote:Op maandag 17 juni 2013 21:09 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Dat, mien jong, is de grote vraag. Het lijkt me wel en het lijkt me ook dat storingen wel binnen 24 uur verholpen zijn. Reguliere storingen bij Live komen nu ook weinig voor en duren niet al te lang. In een uitzonderingsgeval zoals een totale platlegging van het netwerk, zoals toen bij PSN, lijkt het me niet dat ze ineens hun complete community gaan bannen.
Die check gaat toch vanuit de console naar de server toe? Als die check niet kan worden gedaan, zul je echt niet kunnen gamen ook niet single. Dat heeft toch niets met bannen te maken.quote:Op maandag 17 juni 2013 21:09 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Dat, mien jong, is de grote vraag. Het lijkt me wel en het lijkt me ook dat storingen wel binnen 24 uur verholpen zijn. Reguliere storingen bij Live komen nu ook weinig voor en duren niet al te lang. In een uitzonderingsgeval zoals een totale platlegging van het netwerk, zoals toen bij PSN, lijkt het me niet dat ze ineens hun complete community gaan bannen.
Je kan zelfs met je telefoon die check uitvoeren, maar goed die ligt er dan zeker ook toevallig uitquote:Op maandag 17 juni 2013 21:18 schreef RWaC het volgende:
[..]
Die check gaat toch vanuit de console naar de server toe? Als die check niet kan worden gedaan, zul je echt niet kunnen gamen ook niet single. Dat heeft toch niets met bannen te maken.
Ik wil alleen maar aangeven dat niet alleen je eigen connectie een probleem hoeft te zijn.
Dat heeft dan toch ook geen zin als de servers van MS er zelf uitleggen?quote:Op maandag 17 juni 2013 21:35 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Je kan zelfs met je telefoon die check uitvoeren, maar goed die ligt er dan zeker ook toevallig uit?
Dat is een heel goed punt!quote:Op maandag 17 juni 2013 20:48 schreef RWaC het volgende:
[..]
Wat als ik hem 2 dagen heb uitstaan en dan wil gamen? Dan ben je toch al voorbij die 24 uur. En ook MS kan gehackt worden. Zoiets als bij PSN toen, kan ook MS overkomen. Bij een grote groep kinderachtige pubers gaat ook MS bij een ddos onderuit. Als MS maar genoeg mensen ontevreden maakt met die DRM, zie ik dat nog wel een keer gebeuren.
Ik snap dat ze het willen beschermen tegen illegaliteit, maar praktijk is dat alleen mensen die braaf alles kopen last hebben van de DRM. De omgebouwde consoles en geripte spellen hebben deze beperking niet. Dus alleen je trouwe klanten die alles eerlijk hebben gekocht hebben hier last van.
Sorry, maar met de beste wil van de wereld zie ik geen voordeel.
[..]
Het gaat mij ook meer om de Microsoft PR die het zo brengt als je niet kan gamen door een connectie probleem, je nog wel tv of dvd kan kijken. Nou jippie
Nee klopt, maar goed dat zal wel allemaal niet zo rap gaan gebeuren. en wie weet jij koopt een xbox en onderweg naar huis gaat ie kapot..quote:Op maandag 17 juni 2013 21:44 schreef RWaC het volgende:
[..]
Dat heeft dan toch ook geen zin als de servers van MS er zelf uitleggen?
En tuurlijk kan dat er ook uit liggenquote:Some datacenters have servers grouped inside containers - each containing 1800-2500 servers. [6] [7]
The locations of the data centers [8][9] are:
North America
North-central US - Chicago, IL
South-central US - San Antonio, TX
West US - California
East US - Virginia
Asia
East Asia - Hong Kong, China
South East Asia - Singapore
Europe
West Europe - Amsterdam, Netherlands
North Europe - Dublin, Ireland
The CDN nodes are located in 24 countries.[10][10][11]
http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Azure
Ja, ik hoop dat ze zoiets echt inbouwen. Maar het is vrij lastig te bepalen of je dan die ping niet kan uitvoeren omdat je eigen connectie er uit ligt of door de servers van MS. Ik verwacht van MS dat ze er nooit zo lang uit zouden liggen als toen bij PSN, maar het zou niet echt fijn zijn door het geklier van andere dan een paar dagen ook niet meer een single game te kunnen starten.quote:Op maandag 17 juni 2013 21:51 schreef Krediax het volgende:
[..]
Dat is een heel goed punt!
Daar had ik nog niet bij stil gestaan![]()
Misschien inderdaad zoals hierboven aangegeven door PierreTT dat de xbox checked of je wel online bent en vervolgens de check over slaat als het geen verbinding kan maken met Microsoft?
Dat is niet moeilijk om te doen, pingen naar 20 grote sites als die allemaal geen antwoord geven kan je doorspelen.
Hier moet microsoft inderdaad een oplossing voor vinden en hopelijk maken ze die ook kenbaar voor de release
Als je niet kan pingen naar allerlei servers (niet microsoft gerelateerd) dan ligt jouw internet er dus uit. Kan je dat wel maar niet naar microsoft pingen da nligt microsoft er uit.quote:Op maandag 17 juni 2013 22:07 schreef RWaC het volgende:
[..]
Ja, ik hoop dat ze zoiets echt inbouwen. Maar het is vrij lastig te bepalen of je dan die ping niet kan uitvoeren omdat je eigen connectie er uit ligt of door de servers van MS. Ik verwacht van MS dat ze er nooit zo lang uit zouden liggen als toen bij PSN, maar het zou niet echt fijn zijn door het geklier van andere dan een paar dagen ook niet meer een single game te kunnen starten.![]()
Ik vond het idee van de originele disc plaatsen (mits geen digitale content) als check ook wel een goede optie bij een storing. MS gaf aan dat geen optie te vinden.
quote:Op maandag 17 juni 2013 20:06 schreef xminator het volgende:
''Why Oddworld is coming to every playform except xbox one''
http://www.forbes.com/sit(...)er&utm_medium=social
Genoeg apparaten gezien die via eigen check denken dat ze online zijn en dat echt niet zijn. Zorgen dat er een reply van het ip komt is ook wel te faken. Dus zal wel niet via pingen gaan. In dit geval zou dat alleen dan maar in het voordeel van de gamer werken.quote:Op maandag 17 juni 2013 22:15 schreef Krediax het volgende:
[..]
Als je niet kan pingen naar allerlei servers (niet microsoft gerelateerd) dan ligt jouw internet er dus uit. Kan je dat wel maar niet naar microsoft pingen da nligt microsoft er uit.
Orginele Disc plaatsen is dat niet gevaarlijk omdat zodra je een fysieke koopt je ook digitaal krijgt en via de digitale kan doorgeven aan anderen? Dan zou je het spel aan iemand anders kunnen spelen, internet eruit gooien en dan via de disc spelen. Maar dat zou alsnog niet zo'n groot probleem zijn imo
Wat als er dan over een tijdje een verplicht update van de OS van een paar 100 MB miss zelfs enkele GB nodig is om door te gaan? Daar gaat je mobiele bundelquote:Op maandag 17 juni 2013 22:18 schreef G.R.S. het volgende:
Meer informatie over het inchecken.
http://www.gamesindustry.(...)obytes-not-megabytes
prcies mensen! daarom is de ps4 niet beter want wie weet fikt je huis wel af en kan je ook niet spelen!!!!!quote:Op maandag 17 juni 2013 21:55 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Nee klopt, maar goed dat zal wel allemaal niet zo rap gaan gebeuren. en wie weet jij koopt een xbox en onderweg naar huis gaat ie kapot..
Dan kan je ook niet spelen
Kijk je ook uit voor de trein?quote:Op dinsdag 18 juni 2013 10:52 schreef FiliusDeorum het volgende:
[..]
prcies mensen! daarom is de ps4 niet beter want wie weet fikt je huis wel af en kan je ook niet spelen!!!!!
Wat een non argumentquote:Op dinsdag 18 juni 2013 10:52 schreef FiliusDeorum het volgende:
[..]
prcies mensen! daarom is de ps4 niet beter want wie weet fikt je huis wel af en kan je ook niet spelen!!!!!
En dan? Vergaat de wereld dan als je 2 uurtjes niet kan gamen?quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:07 schreef Krediax het volgende:
[..]
Wat een non argument![]()
Het is niet zo heel raar dat de servers van microsoft er tijdelijk uitliggen. 24 uur zie ik niet gebeuren maar een uurtje of 2 zou zo maar kunnen.
Nee zeker niet, maar het is gewoon niet ideaal.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:08 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
En dan? Vergaat de wereld dan als je 2 uurtjes niet kan gamen?
Ik denk dat je er bijna geen last van gaat hebben dus ik zou me er vooral niet te druk om makenquote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:13 schreef Krediax het volgende:
[..]
Nee zeker niet, maar het is gewoon niet ideaal.
Bovendien kan je alleen 2 uur niet gamen als je de laatste 24 uur ook al niet online bent geweest.
Dat zou zomaar kunnenquote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:12 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Je sarcasme-detector doet het niet meer.
Ik denk het ook niet.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:14 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ik denk dat je er bijna geen last van gaat hebben dus ik zou me er vooral niet te druk om maken
En als het een keer voorkomt dan vergaat de wereld ook niet en zijn er genoeg andere dingen die je kan doen.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:14 schreef Krediax het volgende:
[..]
Dat zou zomaar kunnen
[..]
Ik denk het ook niet.
Het kan alleen voorkomen.
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:19 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
En als het een keer voorkomt dan vergaat de wereld ook niet en zijn er genoeg andere dingen die je kan doen.
Ik, als consument, heb er niks op tegen.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:25 schreef xminator het volgende:
Nogmaals, het gaat er niet om dat het internet ooit een uur kan uitvallen. Het gaat erom dat wij als consumenten laten zien dat wij niet gediend zijn van zulke maatregelen. Als iedereen nu een xbox one gaat kopen, zullen ze in de toekomst met nog ergere maatregelen komen. Als iedereen nu de xbox one boycot zullen ze (microsoft en sony) in de toekomst tweemaal nadenken voordat ze met zulke stomme maatregelen komen.
Heb je dit gezien in je glazen bol?quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:25 schreef xminator het volgende:
Nogmaals, het gaat er niet om dat het internet ooit een uur kan uitvallen. Het gaat erom dat wij als consumenten laten zien dat wij niet gediend zijn van zulke maatregelen. Als iedereen nu een xbox one gaat kopen, zullen ze in de toekomst met nog ergere maatregelen komen. Als iedereen nu de xbox one boycot zullen ze (microsoft en sony) in de toekomst tweemaal nadenken voordat ze met zulke stomme maatregelen komen.
Nogmaals, als ze nu zoiets kunnen flikken zullen ze in de toekomst met nog ergere maatregelen treffen waar jij wel mee getroffen wordt. Vervolgens zal Sony daar ook mee komen omdat microsoft er ook mee weg gekomen is en dan?quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:27 schreef Krediax het volgende:
[..]
Ik, als consument, heb er niks op tegen.
Iedereen die zo`n ding koopt heeft toch wel internet, en om dan te checken dat jij niet illegaal spellen speelt waar andere veel tijd en geld in hebben gestoken vind ik wel prima.
Wat een onzin.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:28 schreef xminator het volgende:
[..]
Nogmaals, als ze nu zoiets kunnen flikken zullen ze in de toekomst met nog ergere maatregelen treffen waar jij wel mee getroffen wordt. Vervolgens zal Sony daar ook mee komen omdat microsoft er ook mee weg gekomen is en dan?
Want met GPS in je telefoon dien je verplicht eens per 24 uur in te checken? Want GPS moet aan blijven staan? Mooie vergelijking ookquote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:33 schreef Krediax het volgende:
[..]
Wat een onzin.
Jij koopt dus ook geen smartphone want er zit GPS in!! whojoh straks huren ze een detective in om altijd achter jou aan te lopen! Koop absoluut geen smartphone straks gaan ze ook GPS in laptops stoppen omdat jij een smartphone koopt!
Beetje krom he? Niks mis met DRM als je altijd gewoon legaal je spellen speelt.
De enige reden dat jij er misschien een probleem mee hebt is omdat jij altijd je console ombouwt en dan games download?
Wel knap dat jij 2de hands spellen met winst kan verkopenquote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:36 schreef xminator het volgende:
[..]
Want met GPS in je telefoon dien je verplicht eens per 24 uur in te checken? Want GPS moet aan blijven staan? Mooie vergelijking ook![]()
Nee, ik koop mijn nieuw consoles en games (blockbusters nieuws) tweedehands. Nadat ik de games heb uitgespeeld verkoop ik ze weer tweedehands door (meestal zonder verlies, soms zelfs winst). Met het systeem van de xbox one kan dat niet meer.
Maar je moet er nu wat tegen doen! als je dit toe staat wie weet wat ze de volgende keer doen? waar jij dan wel mee word getroffen.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:36 schreef xminator het volgende:
[..]
Want met GPS in je telefoon dien je verplicht eens per 24 uur in te checken? Want GPS moet aan blijven staan? Mooie vergelijking ook![]()
Nee, ik koop mijn nieuw consoles en games (blockbusters nieuws) tweedehands. Nadat ik de games heb uitgespeeld verkoop ik ze weer tweedehands door (meestal zonder verlies, soms zelfs winst). Met het systeem van de xbox one kan dat niet meer.
Bijvoorbeeld CoD: MW3 voor 20 euro gekocht ( V&A / [TK]Diverse PS3 games o.a: Cod:mw2 3,Mafia II Collectors Edition ) en verkocht voor 45,xx via bol.comquote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:37 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Wel knap dat jij 2de hands spellen met winst kan verkopen
Je zou een handeltje moeten beginnenquote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:50 schreef xminator het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld CoD: MW3 voor 20 euro gekocht ( V&A / [TK]Diverse PS3 games o.a: Cod:mw2 3,Mafia II Collectors Edition ) en verkocht voor 45,xx via bol.com
[ afbeelding ]
Die klote koper heeft hem nooit terug verzonden, maar bol.com heeft het netjes opgelost en kreeg ik alsnog het geld. Zo heb ik ook tig games via zavvi gekocht voor circa 15 euro en na het uitspelen weer voor dezelfde prijs doorverkocht.
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:51 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Je zou een handeltje moeten beginnen
Je kan games gewoon door verkopenquote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:53 schreef xminator het volgende:
[..], ik koop ze en zet ze meteen op bol.com voor een hoge bedrag. Daarna speel ik ze na het uitspelen gaat het bedrag steeds naar beneden. Uiteindelijk betaal ik per saldo 0 euro en speel ik een heleboel games. Games die ik leuk vind en een hoge replayvalue hebben hou ik gewoon.
Via de xboxone ga je de hoofdprijs betalen en niet de mogelijkheid krijgen om zelf games te door te verkopen.
Je kan inderdaad niet doorverkopen aan wild vreemden, of je wilt 30 dagen wachten (wat niemand doet wss). Je kan ze alleen doorverkopen aan bekenden.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:53 schreef xminator het volgende:
[..], ik koop ze en zet ze meteen op bol.com voor een hoge bedrag. Daarna speel ik ze na het uitspelen gaat het bedrag steeds naar beneden. Uiteindelijk betaal ik per saldo 0 euro en speel ik een heleboel games. Games die ik leuk vind en een hoge replayvalue hebben hou ik gewoon.
Via de xboxone ga je de hoofdprijs betalen en niet de mogelijkheid krijgen om zelf games te door te verkopen.
Zou wat wezen als mensen nog wat anders doen dan gamen, zoals werken en alleen die 2 uur hebben om te gamen en het net die 2 uur zijn waarop je niet kan inloggen.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:08 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
En dan? Vergaat de wereld dan als je 2 uurtjes niet kan gamen?
Aan retailers ja. Je weet wel. Die mensen die 5 euro betalen voor een nieuw spel.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 13:57 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Je kan games gewoon door verkopen
Ja dus?quote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:38 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Aan retailers ja. Je weet wel. Die mensen die 5 euro betalen voor een nieuw spel.
Het is vervelend maar ik denk dat het niet wekelijks gaat voorkomen.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:36 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Zou wat wezen als mensen nog wat anders doen dan gamen, zoals werken en alleen die 2 uur hebben om te gamen en het net die 2 uur zijn waarop je niet kan inloggen.
Grappig dat je dat zegt, ik kwam gister dit artikel tegen:quote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:38 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Aan retailers ja. Je weet wel. Die mensen die 5 euro betalen voor een nieuw spel.
Dat hoop je dan maar. Daarnaast zet ik mijn geld liever niet in op iets wat goed 'kan' zijn vergeleken met iets wat goed is en daarnaast goedkoper is.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:53 schreef Krediax het volgende:
[..]
Het is vervelend maar ik denk dat het niet wekelijks gaat voorkomen.
Maar als je je xbox op stand by laat staan doet hij 's nachts de update dus tenzij je precies dan thuiskomt van werken en die twee uur wilt gamen ipv slapen heb je een probleem.
Het is dus een probleem als je A) je xbox niet automatisch die check laat doen als hij op standby staat en B) microsoft neer is en C) je precies dan wilt spelen.
[..]
Grappig dat je dat zegt, ik kwam gister dit artikel tegen:
http://www.neowin.net/new(...)-xbox-one-intentions
Daarin staat dat microsoft dit juist doet om van de retailers af te zijn door naar digitaal te gaan en spellen goedkoper te maken.
Een oplossing in mijn optiek zou zijn als je ook aan 3e kan verkopen digitaal die niet op je lijst staan (die 1x doorverkopen vind ik wel reëel).
Je mag het niet serieus nemen, maar die post van reddit eerder neem je dus ook niet serieus?quote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:16 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Dat hoop je dan maar. Daarnaast zet ik mijn geld liever niet in op iets wat goed 'kan' zijn vergeleken met iets wat goed is en daarnaast goedkoper is.
Iemand die op 4chan een post maakt neem ik niet serieus
Het is niet hetzelfde als steam omdat microsoft al heeft gezegd dat ze nooit sales zoals die bij steam zullen gaan doen. Digitale games via xbox one zullen evenveel kosten in aanschaf als fysieke games. Dus wel de beperkingen van steam maar niet de lage prijzen van steam.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:23 schreef Krediax het volgende:
[..]
Je mag het niet serieus nemen, maar die post van reddit eerder neem je dus ook niet serieus?
Ik neem het wel serieusnatuurlijk niet alles wat op 4chan staat maar ik zie geen reden als ik dit artikel zo lees waarom het niet waar zou zijn.
Daarnaast is het niet wat goed "kan" werken. op de PC zien we al dat het goed werkt met steam. Eigenlijk is wat microsoft nu doet precies hetzelfde als Steam alleen + family sharing. dus eigenlijk nog beter.
Het is, in mijn optiek, geld in zetten wat beter kan zijn dan wat nu is.
Waarom is trouwens wat nu is goedkoper? Alles alles werkt zoals steam nu werkt word het juist goedkoper?
Welke post van Reddit? En nee, ik neem een post zonder bewijs niet serieus. Ik kan ook heel veel gaan uitdenken en zeggen waarom in een wall of text en omdat hij lang en doordacht is kunnen veel mensen het als waarheid aanzien.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:23 schreef Krediax het volgende:
[..]
Je mag het niet serieus nemen, maar die post van reddit eerder neem je dus ook niet serieus?
Ik neem het wel serieusnatuurlijk niet alles wat op 4chan staat maar ik zie geen reden als ik dit artikel zo lees waarom het niet waar zou zijn.
Daarnaast is het niet wat goed "kan" werken. op de PC zien we al dat het goed werkt met steam. Eigenlijk is wat microsoft nu doet precies hetzelfde als Steam alleen + family sharing. dus eigenlijk nog beter.
Het is, in mijn optiek, geld in zetten wat beter kan zijn dan wat nu is.
Waarom is trouwens wat nu is goedkoper? Alles alles werkt zoals steam nu werkt word het juist goedkoper?
Dat is anders wat wat ik heb gelezen, heb je daar misschien een bron voor?quote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:25 schreef xminator het volgende:
[..]
Het is niet hetzelfde als steam omdat microsoft al heeft gezegd dat ze nooit sales zoals die bij steam zullen gaan doen. Digitale games via xbox one zullen evenveel kosten in aanschaf als fysieke games. Dus wel de beperkingen van steam maar niet de lage prijzen van steam.
Klopt zeer zeker, maar dit is wel zoals ik het ook zie. Bovendien is er geen officiële bron die het tegenovergestelde zegt.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:25 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Welke post van Reddit? En nee, ik neem een post zonder bewijs niet serieus. Ik kan ook heel veel gaan uitdenken en zeggen waarom in een wall of text en omdat hij lang en doordacht is kunnen veel mensen het als waarheid aanzien.
Verschil is dat je bij Steam veel minder betaalt, waarbij je bij de xbox alweer meer / hetzelfde gaat betalen bevestigd door MS, je kan offline spelen, veel meer sales op Steam. Ze verkopen het beiden digitaal maar het is niet hetzelfde.
quote:
even kijken of dit werktquote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:38 schreef Kapiteinlulhannes het volgende:
Welke gpu denken jullie dat de next-gen krijgt?
Onder welke steen kom jij vandaan?quote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:38 schreef Kapiteinlulhannes het volgende:
Welke gpu denken jullie dat de next-gen krijgt?
Dat was een domme vraagquote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:40 schreef Active_Topics het volgende:
[..]
Onder welke steen kom jij vandaan?
http://www.vg247.com/2013(...)t-59-99-price-point/quote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:34 schreef Krediax het volgende:
[..]
Dat is anders wat wat ik heb gelezen, heb je daar misschien een bron voor?
Dat is namelijk het tegenover gestelde van de link die ik net poste.
[..]
Klopt zeer zeker, maar dit is wel zoals ik het ook zie. Bovendien is er geen officiële bron die het tegenovergestelde zegt.
En als ik het artikel mag geloven (wat jij dus niet doet?) word het dus goedkoper en dus betaal je veel minder. Waar is jouw bron dan dat je meer / hetzelfde gaat betalen? Zou ik wel even door willen lezen dan. Meer info = betere keuze
Als je naar deze post van Xminator gaat kan je het lezen (dat artikel op reddit).
[..]
Ik verwacht niet dat je in het begin gelijk minder gaat betalen aangezien het nog fysiek + digitaal is.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:44 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
http://www.vg247.com/2013(...)t-59-99-price-point/
Lees nu dat het over fysieke kopies gaan maar ze houden zich stil over gedownloade spellen dus je mag zelf invullen hoe je denkt dat dat zich gaat uitwerken en aangezien MS niet echt consument gericht is de laatste maanden betreft xbox nieuws ben ik bang dat je evenveel betaalt.
Vlug gelezen maar dat gaat erover dat er mensen betaalt worden om goed nieuws te verspreiden? Is niets nieuws, op 4chan zie je het ook vaak genoeg.
Tsja hopen hopen hopen. Ik hoop het ook maar ik verwacht het niet. En als je een systeem wilt na-apen die goed werkt dan moet je het wel na-apen zoals het nu wordt gedaan en niet wanneer niemand het wou hebben.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:58 schreef Krediax het volgende:
[..]
Ik verwacht niet dat je in het begin gelijk minder gaat betalen aangezien het nog fysiek + digitaal is.
Ik hoop dat in de toekomst als men ook op console meer naar digitaal gaat dat de prijzen dan gaan dalen. Ik weet niet hoe het in het begin met steam was maar de prijzen waar daar ook niet 1-2-3 veel lager toch? Het word pas lager aangeboden zodra er genoeg vertrouwen in het systeem.
Het ging erom dat er mensen van (in dit geval) microsoft zijn die zeggen dat de xbox one veel beter is dan de PS4 en iedereen die wat anders zegt voor idioot uit te maken en de mond proberen te snoeren. Om zo op die manier de Xbox One weer wat positiever te laten overkomen. Degene die dat schreef vond het niet meer dan normaal dat het gebeurt dus wss gebeurt het al langer.
De GPU op de APU van de PS4 is inderdaad vergelijkbaar met de 7870, die van de Xbox met een 7790. Maar vergeet niet dat je de prestaties van een console moeilijk kan vergelijken met een PC, door de gestandaardiseerde hardware kunnen ontwikkelaars vaak een stuk meer kracht uit een console persen.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:44 schreef Kapiteinlulhannes het volgende:
[..]
Dat was een domme vraagIk bedoelde is die gpu van de next-gen beter dan een 7870 ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |