Jij hebt echt geen flauw idee hoe het leven inelkaar zit he ?quote:Op woensdag 12 juni 2013 14:24 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook toen ik het "ze pakken me dingen af" las, alsof je op je arbeidsvoorwaarden recht hebt voor het leven
Een stuk beter dan jij, het lijkt wel of de crisis en de consequenties daarvan voor werknemers aan jou voorbij zijn gegaan.quote:Op woensdag 12 juni 2013 14:50 schreef Joene het volgende:
[..]
Jij hebt echt geen flauw idee hoe het leven inelkaar zit he ?
Lees nou gewoon alles nog is terug , bekijk wat ik zeg , en reageer dan nog is.quote:Op woensdag 12 juni 2013 14:52 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Een stuk beter dan jij, het lijkt wel of de crisis en de consequenties daarvan voor werknemers aan jou voorbij zijn gegaan.
Nee, ik vind dat jouw hele argumentatie ook als een lul op een drumstel slaat. Als ze mijn leasebak zouden weghalen en mijn functie zonder pardon zouden veranderen, zou ik ook goed pissig zijn.quote:Op woensdag 12 juni 2013 14:21 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Dat zeg je alleen maar omdat je zijn dinnetje bent
Ze hebben zijn functie niet veranderd, hij had namelijk geen vaste baan. Ze hebben hem iets anders aangeboden. Ze dwingen hem niet om in te gaan op die aanbieding he, hij kan ook proberen er iets anders uit te onderhandelen. Maar ja als je instelling is "ze pakken me dingen an me af" ja dan wordt het lastig in deze werkgeversmarkt.quote:Op woensdag 12 juni 2013 15:59 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Nee, ik vind dat jouw hele argumentatie ook als een lul op een drumstel slaat. Als ze mijn leasebak zouden weghalen en mijn functie zonder pardon zouden veranderen, zou ik ook goed pissig zijn.
Niet dat in mijn sector iemand ook maar een leasebak heeft.
Ja de werkgever heeft meer macht, maar dan hoeven we toch niet a la Bangladesh in een afgetrapte tent op onze blote knietjes de baas zijn lul te zuigen. En maar dankbaar zijn, want je hebt nog werk.
Ga toch heen. Zo ga je niet om met mensen.
Gewoonterecht.quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:07 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Ze hebben zijn functie niet veranderd, hij had namelijk geen vaste baan. Ze hebben hem iets anders aangeboden. Ze dwingen hem niet om in te gaan op die aanbieding he, hij kan ook proberen er iets anders uit te onderhandelen. Maar ja als je instelling is "ze pakken me dingen an me af" ja dan wordt het lastig in deze werkgeversmarkt.
quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:23 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Gewoonterecht.
Ze hebben zijn functie dus gewoon verandert. Ze dwingen hem wel, wat ze weten dondersgoed dat je niet van de een naar de ander overstapt, de machtpositie die je zelf werkgevers toezegt een paar posts geleden.
en dan anderen voor klein kind uitmaken...quote:
Ik lach niet om de spatie, ik lach om het idee "gewoonte recht". Wat een faalhaas om te geloven dat het zo werkt.quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:30 schreef Ticootje het volgende:
[..]
en dan anderen voor klein kind uitmaken...
Oh wat lachen!!!! Sil je vergat een spatie!!! jij faalhaas!
Dit. Zeg gewoon "Joh, we zijn hartstikke blij met je maar de broekriem moet aan. We willen je graag houden, maar helaas kunnen we ons geen lease auto meer veroorloven. Als je naar een klant moet kan je de auto van een collega pakken. We compenseren dit met 150 euro bruto per maand en je overige voorwaarden blijven gelijk. Dat is natuurlijk minder dan een auto je kost maar alleen op basis van deze voorwaarden kunnen we je een nieuw contract aanbieden."quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:19 schreef twi het volgende:
Als ze de situatie gewoon voor zouden hebben geschetst zoals hij is was er behalve een balende Joene hier waarschijnlijk geen discussie gestart. Helaas moeten werknemers zich tegenwoordig in bochten wringen om maar aan de slag te blijven en kunnen werkgevers het maken om zo'n achteruitgang als een promotie te behandelen.
Jij vindt mensen altijd raar als ze een andere mening hebben? Dat er hier een hoop zijn die je mening niet delen en je enige reactie is dat die mensen dus faalhazen zijn? Sterke onderbouwing...quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:32 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Ik lach niet om de spatie, ik lach om het idee "gewoonte recht". Wat een faalhaas om te geloven dat het zo werkt.
Ik vind het nogal faalhazerig om te geloven dat het gewoonte recht zo werkt jaquote:Op woensdag 12 juni 2013 16:39 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Jij vindt mensen altijd raar als ze een andere mening hebben? Dat er hier een hoop zijn die je mening niet delen en je enige reactie is dat die mensen dus faalhazen zijn? Sterke onderbouwing...
Ik vind je nogal een faalhaas als je zonder pardon een bod van 500 eu bruto minder zomaar accepteert.. Heb jij geen eigenwaarde? Hetzelfde werk blijven doen voor flink minder?quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:41 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Ik vind het nogal faalhazerig om te geloven dat het gewoonte recht zo werkt ja
Het heeft imho niet met eigenwaarde maken, maar alles met de realiteit, voor veel mensen helaas. Er zijn in dit topic mensen die al voor ruim 1600 minder dan voorheen aan de slhag gaan. Maar die heb ik nou niet zien drammen als een klein kind "ze pakken me alles af". Hallo een werkgever heeft het recht om zijn bedrijfsvoering aan te passen he.quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:42 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ik vind je nogal een faalhaas als je zonder pardon een bod van 500 eu bruto minder zomaar accepteert.. Heb jij geen eigenwaarde? Hetzelfde werk blijven doen voor flink minder?
en een werknemer het recht om daar niet mee akkoord te gaan...quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:46 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Het heeft imho niet met eigenwaarde maken, maar alles met de realiteit, voor veel mensen helaas. Er zijn in dit topic mensen die al voor ruim 1600 minder dan voorheen aan de slhag gaan. Maar die heb ik nou niet zien drammen als een klein kind "ze pakken me alles af". Hallo een werkgever heeft het recht om zijn bedrijfsvoering aan te passen he.
Nee niet vertellen, in deze tijden zijn gaten in het cv behoorlijk normaal. Gewoon je vrijwilligerswerk vermelden en zeggen dat je bezig was met het zoeken naar werk.quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:45 schreef Elvi het volgende:
Potver ik durf bijna niet om advies te vragen maar ik ga het gewoon doen. Breekt zo lekker de discussie.
Ik heb een gat in mn cv van inmiddels 4 maanden. Dit gat is ontstaan omdat ik nog wat psychische klachten heb en in therapie ben. Ik ga wel vrijwilligerswerk doen 1 dag per week om het nog een beetje binnen de perken te houden.
Maar wat zouden jullie doen als er wordt gevraagd waarom er een gat in mn cv zit? Gewoon eerlijk zeggen wat er aan de hand was (niet mn complete ziektebeeld op tafel gooien, maar wel dat ik wat problemen had en daarvoor hulp heb gezocht) of is het beter om maar een smoes te verzinnen?
Heb ik ook van begin af aan gezegd tegen Joene, lekker naar het UWV gaan en zeggen mijn contract werd niet verlengd. En maar hopen dat ze er niet achter komen dat hij een andere functie aangeboden heeft gekregenquote:Op woensdag 12 juni 2013 16:47 schreef Ticootje het volgende:
[..]
en een werknemer het recht om daar niet mee akkoord te gaan...
Nee in deze tijd wordt er ook gewoon gevraagd waarom er een gat zit in je cv.... Waarom ben je weggegaan bij je oude werkgever zonder dat je iets nieuws had? Oh bedrijfsreorganisatie, waarom mocht jij niet blijven? Je contract liep af, waarom kreeg je geen nieuw contract...quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:47 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Nee niet vertellen, in deze tijden zijn gaten in het cv behoorlijk normaal. Gewoon je vrijwilligerswerk vermelden en zeggen dat je bezig was met het zoeken naar werk.
en gelukkig is J zo eerlijk dat hij dat niet doet. Maar blijkbaar doet jou type mens dat dus eerder dan gewoon een nieuwe baan zoeken.quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:48 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Heb ik ook van begin af aan gezegd tegen Joene, lekker naar het UWV gaan en zeggen mijn contract werd niet verlengd. En maar hopen dat ze er niet achter komen dat hij een andere functie aangeboden heeft gekregen
Realiteit , jij heb realiteitswaanzin en gaat op je blote knietjes omdat je je baan mag houden, sorry dat ik me in mn eer aangetast voel en soort van misbruikt. Gelukkig heb ik nog wel enige vorm van eergevoel en weiger ik dit te accepteren en kan deze kut werkgever over enkele maanden spreekwoordelijk mn zak opblazen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:46 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Het heeft imho niet met eigenwaarde maken, maar alles met de realiteit, voor veel mensen helaas. Er zijn in dit topic mensen die al voor ruim 1600 minder dan voorheen aan de slhag gaan. Maar die heb ik nou niet zien drammen als een klein kind "ze pakken me alles af". Hallo een werkgever heeft het recht om zijn bedrijfsvoering aan te passen he.
Mijn type mens, was realistisch genoeg om te beseffen dat de crisis mij ook zou raken. Dus ik heb niet lopen janken "ze pakken me alles af" sterker nog ik heb kunnen onderhandelen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:51 schreef Ticootje het volgende:
[..]
en gelukkig is J zo eerlijk dat hij dat niet doet. Maar blijkbaar doet jou type mens dat dus eerder dan gewoon een nieuwe baan zoeken.
Jou type mens kunnen ze blijkbaar alles wijs maken onder de noemer crisis...quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:53 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Mijn type mens, was realistisch genoeg om te beseffen dat de crisis mij ook zou raken. Dus ik heb niet lopen janken "ze pakken me alles af" sterker nog ik heb kunnen onderhandelen.
ja van vakkenvuller naar bedrijfslijer.quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:53 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Mijn type mens, was realistisch genoeg om te beseffen dat de crisis mij ook zou raken. Dus ik heb niet lopen janken "ze pakken me alles af" sterker nog ik heb kunnen onderhandelen.
Je slaat hoofd vulploeg over....quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:54 schreef Joene het volgende:
[..]
ja van vakkenvuller naar bedrijfslijer.
Nee hoorquote:Op woensdag 12 juni 2013 16:54 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Jou type mens kunnen ze blijkbaar alles wijs maken onder de noemer crisis...
Misschien lachte jouw werkgever zich de ballen uit zn broek toen je akkoord ging met minder..
Blijkbaar aangezien ik er vorig jaar nog 350 eu bij kreeg...quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:55 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Nee hoorJij bent blijven hangen in de gouden tijden.
Zoveel soeps zal die ook wel niet zijn als je met deze instelling na 1 september blijft werken voor zequote:Op woensdag 12 juni 2013 16:51 schreef Joene het volgende:
[..]
Realiteit , jij heb realiteitswaanzin en gaat op je blote knietjes omdat je je baan mag houden, sorry dat ik me in mn eer aangetast voel en soort van misbruikt. Gelukkig heb ik nog wel enige vorm van eergevoel en weiger ik dit te accepteren en kan deze kut werkgever over enkele maanden spreekwoordelijk mn zak opblazen.
Nee, want hij heeft immers geen 3 kinderen die ook moeten vreten.quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:57 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Zoveel soeps zal die ook wel niet zijn als je met deze instelling na 1 september blijft werken voor ze
Nog net genoeg om te beseffen dat op de bank zitten en mn kinderen alleen brood te kunnen voeren geen optie is . Sorry.quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:57 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Zoveel soeps zal die ook wel niet zijn als je met deze instelling na 1 september blijft werken voor ze
Ik weet niet hoe oud jij bent maar zelf ondervind ik nogal problemen als ex it'er. Ik snap niet wat er mis is met de functie die je plaatste. Ik neem met veel minder genoegen (heel veel).quote:Op woensdag 12 juni 2013 17:36 schreef Swetsenegger het volgende:
Ah, ik heb weer eens een recruiter van een detacheringsbureau met geen enkel inhoudelijk benul in mijn mailbox. Zegt dat ze een interessante functie heeft die matched bij mijn cv...
swets en ik zijn nutteloos en voegen niks toe vandaarquote:Op woensdag 12 juni 2013 17:50 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe oud jij bent maar zelf ondervind ik nogal problemen als ex it'er. Ik snap niet wat er mis is met de functie die je plaatste. Ik neem met veel minder genoegen (heel veel).
Maar bedankt ik ga wel een poging wagen
quote:Op woensdag 12 juni 2013 17:36 schreef Swetsenegger het volgende:
Ah, ik heb weer eens een recruiter van een detacheringsbureau met geen enkel inhoudelijk benul in mijn mailbox. Zegt dat ze een interessante functie heeft die matched bij mijn cv...
quote:Escaleren van problemen (waar nodig);
Lijkt me dat dit gewoon 'n monteur voor internet en dergelijke is? Maar dan wat mooier opgeschreven (inclusief escaleren van problemen, zou wel 'n goede baan voor mij zijnquote:Op woensdag 12 juni 2013 17:36 schreef Swetsenegger het volgende:
Ah, ik heb weer eens een recruiter van een detacheringsbureau met geen enkel inhoudelijk benul in mijn mailbox. Zegt dat ze een interessante functie heeft die matched bij mijn cv...
Accepteren swets en blij zijn dat je uberhaupt een baan hebt.quote:Op woensdag 12 juni 2013 17:36 schreef Swetsenegger het volgende:
Ah, ik heb weer eens een recruiter van een detacheringsbureau met geen enkel inhoudelijk benul in mijn mailbox. Zegt dat ze een interessante functie heeft die matched bij mijn cv...
Succes verder met nutteloos zijnquote:Op woensdag 12 juni 2013 18:10 schreef Joene het volgende:
[..]
swets en ik zijn nutteloos en voegen niks toe vandaar
Er is niets mis met de functie, het is alleen geen match. Of denk je dat ze iemand van 42 jaar die 12 jaar lang R&D Manager/Product manager bij een fabrikant van consumenten elektronica is geweest zullen aannemen?quote:Op woensdag 12 juni 2013 17:50 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe oud jij bent maar zelf ondervind ik nogal problemen als ex it'er. Ik snap niet wat er mis is met de functie die je plaatste. Ik neem met veel minder genoegen (heel veel).
Maar bedankt ik ga wel een poging wagen
bedrijven hebben geen geld om je een contract te bieden waar je je niet genaaid voelt.quote:Op woensdag 12 juni 2013 18:11 schreef Mint_Clansell het volgende:
Nou, aan de voorgaande discussie te lezen zijn er mensen hier die vinden dat je maar overal akkoord mee moet gaan (ook al word je genaaid), want het is tenslotte crisis en je blij moet zijn dat je een baan hebt!
Dat is de smoes die het UWV ook al jaren misbruikt om je maar geen uitkering te hoeven geven.
Ik heb geen idee wat jou achtergrond is. Je krijgt gewoon random functies toegestuurd dat daar een aantal tussen zitten die van jou kant niet matchen is toch niet zo'n ramp.quote:Op woensdag 12 juni 2013 18:44 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Er is niets mis met de functie, het is alleen geen match. Of denk je dat ze iemand van 42 jaar die 12 jaar lang R&D Manager/Product manager bij een fabrikant van consumenten elektronica is geweest zullen aannemen?
Eh nee, dit is niet random daar gaat het juist om. Dit is naar aanleiding van mijn cv.quote:Op woensdag 12 juni 2013 18:52 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik heb geen idee wat jou achtergrond is. Je krijgt gewoon random functies toegestuurd dat daar een aantal tussen zitten die van jou kant niet matchen is toch niet zo'n ramp.![]()
Wellicht, maar ik vind het niveau van recruitend Nederland bedroevend, en dit was wederom een voorbeeld.quote:Niks moet (uh wel als je met het uwv te maken hebt, en dan nog moet je niks)
Het komt een beetje kniesorig over.
Dat is waar maar beter iets dan niets denk ik maar. Op mijn cv kreeg ik ook de rare vacatures waar van ik denk Uhh dat kan ik helemaal niet. Geeft toch nietquote:Op woensdag 12 juni 2013 19:05 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Eh nee, dit is niet random daar gaat het juist om. Dit is naar aanleiding van mijn cv.
[..]
Wellicht, maar ik vind het niveau van recruitend Nederland bedroevend, en dit was wederom een voorbeeld.
Eh nee ik zeg toch niet dat ik er wat mee moet? In het topic over werkzoekenden plaats ik een post over het bedroevende niveau van recruiters met een concreet voorbeeld. Wat is precies het probleem?quote:Op woensdag 12 juni 2013 19:10 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat is waar maar beter iets dan niets denk ik maar. Op mijn cv kreeg ik ook de rare vacatures waar van ik denk Uhh dat kan ik helemaal niet. Geeft toch niet
Nogmaals je moet niks.
Geen dus.quote:Op woensdag 12 juni 2013 19:11 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Eh nee ik zeg toch niet dat ik er wat mee moet? In het topic over werkzoekenden plaats ik een post over het bedroevende niveau van recruiters met een concreet voorbeeld. Wat is precies het probleem?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |