quote:Op vrijdag 7 juni 2013 20:22 schreef Reya het volgende:
Ferrer heeft dezelfde tekstschrijver als Nadal.
Hoeveel games denk jij dat Ferrer zondag wint?quote:Op vrijdag 7 juni 2013 20:23 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Wat er zondag ook gebeurt, hij verliest minder sets dan Nadal.
Ik weet al wie favoriet is voor de finale.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 20:21 schreef Norrage het volgende:
Godverdegodver wat een deceptie van Tsonga. Niet eens een set![]()
Ferrer, of all people, zonder setverlies naar de finale waar hij max 3 games gaat halen! Knap hoor
Hoe dan ook, het gaat vermoedelijk een bijzonder slaapverwekkende finale worden.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 20:24 schreef Norrage het volgende:
Hopelijk kwam Ferrer het spannend maken. Hij heeft dat toch wel vaak gepresteerd tegen Rafa, ondanks dat hij het altijd verliest uiteindelijk...
Dan vind ik al optimistisch vanuit Ferrers perspectief, omdat ik denk dat Nadal er gewoon overheen walst.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 20:44 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Ik hoop het voor Ferrer, echt waar hoor, maar ik zie het niet gebeuren. Ik gok op een scoreverloop zoals vandaag bij Ferrer - Tsonga, maar dan in het voordeel van Nadal zondag ...
Die wedstrijd in Rome was de eerste 2 sets echt heerlijk tennis. Ik geef Ferrer sowieso in de eerste 2 sets veel kans om goed mee te komen, misschien wel op voorsprong te komen tegen Nadal. Ferrer maakt ontzettend weinig fouten en haalt zoveel ballen terug.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 20:25 schreef Reya het volgende:
[..]
Hoe dan ook, het gaat vermoedelijk een bijzonder slaapverwekkende finale worden.
Alleen die 2e set was wel aardig. Die eerste was de slechtste set graveltennis die ik Rafa ooit heb zien spelen. En die eerste set in Madrid was ook verschrikkelijk. Daarna werden het op zich tamelijk vermakelijke wedstrijden. VOrig jaar Barcelona die eerste set was ook fenomenaal. Maar Ferrer choket toch wel. Het is net als potten tegen Federer. Het zijn voor een neutrale toeschouwer best leuke potten, maar je weet gewoon bij de eerste bal van de wedstrijd hoe het gaat aflopen...hoe ver Fed/Ferrer ook voor zal komen te staan.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 21:08 schreef SportIiefhebbert het volgende:
[..]
Die wedstrijd in Rome was de eerste 2 sets echt heerlijk tennis. Ik geef Ferrer sowieso in de eerste 2 sets veel kans om goed mee te komen, misschien wel op voorsprong te komen tegen Nadal. Ferrer maakt ontzettend weinig fouten en haalt zoveel ballen terug.
Die reactie van Marcella en Jan.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 21:04 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
De beslissing van Roland Garros;
http://nos.nl/video/515493-djokovic-verliest-punt-na-netfout.html
Ja klopt, erg Bartoliachtig. Alsof het niet duidelijk genoeg was.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 21:07 schreef Norrage het volgende:
Dat vingertje van Nadal, is ook echt te fucking triest....ongelooflijk. Die blik ook
Helemaal eens.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 21:10 schreef Norrage het volgende:
[..]
maar je weet gewoon bij de eerste bal van de wedstrijd hoe het gaat aflopen...hoe ver Fed/Ferrer ook voor zal komen te staan.
Maar in alle eerlijkheid, als Nole die finale had gehaald dan was ie ook zwaaaaar favoriet. Hoe goed Ferrer z'n best ook doet, hij komt niet in de buurt van de kwaliteiten van Djokovic.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 21:10 schreef Norrage het volgende:
[..]
Alleen die 2e set was wel aardig. Die eerste was de slechtste set graveltennis die ik Rafa ooit heb zien spelen. En die eerste set in Madrid was ook verschrikkelijk. Daarna werden het op zich tamelijk vermakelijke wedstrijden. VOrig jaar Barcelona die eerste set was ook fenomenaal. Maar Ferrer choket toch wel. Het is net als potten tegen Federer. Het zijn voor een neutrale toeschouwer best leuke potten, maar je weet gewoon bij de eerste bal van de wedstrijd hoe het gaat aflopen...hoe ver Fed/Ferrer ook voor zal komen te staan.
Ja. Was sowieso in beide gevallen kansloos geweest.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 21:17 schreef SportIiefhebbert het volgende:
[..]
Maar in alle eerlijkheid, als Nole die finale had gehaald dan was ie ook zwaaaaar favoriet. Hoe goed Ferrer z'n best ook doet, hij komt niet in de buurt van de kwaliteiten van Djokovic.
Dat zal niet gebeuren. Nadal wint er geen punten bij en Murray verliest er geen tot aan Wimby. Maar daar zijn Djoko en Nadal niet meer de uitgesproken favorieten en zullen ook Murray en Fed echt meedoen om de prijzen. En een ultra-gemotiveerde Tsonga (op gras!) en uiteraard Ferrer (deed het vorig jaar ook behoorlijk op gras, en ik zie hem met zijn vlakke slagen meer kans maken tegen Rafa op gras dan op gravel).quote:Op vrijdag 7 juni 2013 21:30 schreef BenGepeept het volgende:
Tis maar te hopen dat op Wimbledon Djoko en Nadal gewoon 1`en 2 geplaatst zijn, anders krijg je weer zo'n finale die niet meer gespeeld hoeft te worden.
Gewoon elke keer reclameren als Nadal meer dan 20 seconden neemt tussen de puntenquote:Op vrijdag 7 juni 2013 21:07 schreef Norrage het volgende:
Dat vingertje van Nadal, is ook echt te fucking triest....ongelooflijk. Die blik ook
Top-4 bestaat niet meer. Het is top-2 nu Nadal weer fit is. Misschien dat Murray over een half jaartje weer een beetje mee kan doen, maar ik betwijfel het. Nieuw talent is er ook totaal niet, dus alle GrandSlams zullen de komende jaren verdeeld worden tussen Djoko en Nadal.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 21:35 schreef Norrage het volgende:
Dat zal niet gebeuren. Nadal wint er geen punten bij en Murray verliest er geen tot aan Wimby. Maar daar zijn Djoko en Nadal niet meer de uitgesproken favorieten en zullen ook Murray en Fed echt meedoen om de prijzen. En een ultra-gemotiveerde Tsonga (op gras!) en uiteraard Ferrer (deed het vorig jaar ook behoorlijk op gras, en ik zie hem met zijn vlakke slagen meer kans maken tegen Rafa op gras dan op gravel).
Murray en Fedje zijn nog wel in staat om titels te pakken, maar ik ben het er wel helemaal mee eens dat komende jaren Nadal (mits fit) en Nole de prijzen gaan verdelen.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 21:47 schreef BenGepeept het volgende:
[..]
Top-4 bestaat niet meer. Het is top-2 nu Nadal weer fit is. Misschien dat Murray over een half jaartje weer een beetje mee kan doen, maar ik betwijfel het. Nieuw talent is er ook totaal niet, dus alle GrandSlams zullen de komende jaren verdeeld worden tussen Djoko en Nadal.
Federer gaat zn GS record kwijtraken aan Nadal en misschien zelfs aan Djoko. Enkel en alleen bij gebrek aan concurentie, maarja zo heeft Fed ook de titels gepakt. Die kreeg helemaal geen tegenstand......tot Nadal kwam.
Het is armoedig jaquote:Op vrijdag 7 juni 2013 21:47 schreef BenGepeept het volgende:
[..]
Top-4 bestaat niet meer. Het is top-2 nu Nadal weer fit is. Misschien dat Murray over een half jaartje weer een beetje mee kan doen, maar ik betwijfel het. Nieuw talent is er ook totaal niet, dus alle GrandSlams zullen de komende jaren verdeeld worden tussen Djoko en Nadal.
Federer gaat zn GS record kwijtraken aan Nadal en misschien zelfs aan Djoko. Enkel en alleen bij gebrek aan concurentie, maarja zo heeft Fed ook de titels gepakt. Die kreeg helemaal geen tegenstand......tot Nadal kwam.
Je bedoelt denk ik mistfit.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 21:51 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Murray en Fedje zijn nog wel in staat om titels te pakken, maar ik ben het er wel helemaal mee eens dat komende jaren Nadal (mits fit) en Nole de prijzen gaan verdelen.
quote:Op vrijdag 7 juni 2013 22:26 schreef Norrage het volgende:
Dankzij de winst van Ferrer zakt Rafa een plaatsje op de wereldranglijst![]()
quote:Op vrijdag 7 juni 2013 22:26 schreef Norrage het volgende:
Dankzij de winst van Ferrer zakt Rafa een plaatsje op de wereldranglijst![]()
quote:Op vrijdag 7 juni 2013 21:47 schreef BenGepeept het volgende:
Federer gaat zn GS record kwijtraken aan Nadal en misschien zelfs aan Djoko. Enkel en alleen bij gebrek aan concurentie, maarja zo heeft Fed ook de titels gepakt. Die kreeg helemaal geen tegenstand......tot Nadal kwam.
quote:
quote:
hmm ik dacht altijd dat de nr 1 tegen de nr 5 speeldequote:Op vrijdag 7 juni 2013 22:45 schreef SportIiefhebbert het volgende:
Normaal speelt nr 2 tegen nr 5 op Wimbledon.
Met Wimbledon seedings special kan dat zomaar een QF Nole - Rafa opleveren.
Of misschien dat Ferrer wel leuk 4e staat op de wereldranglijst, maar gezien Rafa's resultaten op Gras dat Ferrer op Wimbledon gewoon seed 5 is en er in de QF's vanaf wordt geblazen door Nole of Murray.
Vorig jaar was Ferrer 6e op de wereldranglijst maar werd Tsonga (toen 7e) als 6e geseed, voor Ferrer.
quote:
Nee.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 22:46 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
hmm ik dacht altijd dat de nr 1 tegen de nr 5 speelde
Yep, be my guest. Mijn kandidaten: Nadal en Murray.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 22:46 schreef BenGepeept het volgende:
Iemand zin in een Wimbledon weddenschap?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |