Stapje te ver driek, mijn inziens, dit soort geleuter gaat niet direkt het OV voor jan met de pet verbeteren. Dit is zeiken om het zeiken!quote:Op donderdag 6 juni 2013 14:31 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
En over zijn mooie luxe verwenvilla. NS kon in de loop van de middag nog niet bevestigen dat die villa niet door AB is betaald.
http://www.voorbeterov.nl/121213.php
Dit dus. Die man is nu ongevraagd door de media gekielhaald, het nog eens dunnetjes overdoen (met of zonder naam doet er niet toe) is gewoon jammer.quote:Op donderdag 6 juni 2013 14:54 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Stapje te ver driek, mijn inziens, dit soort geleuter gaat niet direkt het OV voor jan met de pet verbeteren. Dit is zeiken om het zeiken!
Mja, misschien moet ik de volgende keer effe niet tot 3 tellen, maar tot 10.quote:Op donderdag 6 juni 2013 14:56 schreef James1988 het volgende:
[..]
Dit dus. Die man is nu ongevraagd door de media gekielhaald, het nog eens dunnetjes overdoen (met of zonder naam doet er niet toe) is gewoon jammer.
Alternatief: http://www.ustream.tv/channel/ansaldo-breda/theaterquote:Op donderdag 6 juni 2013 15:00 schreef Aardappelscheermes het volgende:
Volgens mij roken niet alleen de accu's van AnsaldoBreda maar ook hun webservers.
Mooi, hebben ze weer even geld om de RMA-gestuurde V250's te vergoeden.quote:Op donderdag 6 juni 2013 14:30 schreef MaxMark het volgende:
Het laatste nieuws op de website stamt ook gewoon uit november vorig jaar hè.
[..]
De Amerikanen gaan dus ook kennis maken met deze toppers.
quote:Op donderdag 6 juni 2013 15:02 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Mooi, hebben ze weer even geld om de RMA-gestuurde V250's te vergoeden.
Maatschappij voor Beter OV toch? Als dat de doelstelling is gaat het om goed ov voor een acceptabele prijs. Of dat nou gebeurt met met hulp van medewerkers in villas, of de directie die elkaars bek verbouwen tot een draaiorgels, doet er dan toch niet toe?quote:Op donderdag 6 juni 2013 15:01 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Mja, misschien moet ik de volgende keer effe niet tot 3 tellen, maar tot 10.
Het valt niet mee om 100% scherp te blijven in de heksenketel waarin we ons als MVBOV nu bevinden.
Sick fuckstwitter:NS_online twitterde op donderdag 06-06-2013 om 15:03:27UPDATE Gouda: Politie heeft treinverkeer stilgelegd na bommelding. Fyra is toeslagvrij op 't hele traject. Reisplanner wordt bijgewerkt. #GD reageer retweet
twitter:NSCommunicatie twitterde op vrijdag 31-05-2013 om 11:58:42We moeten van een aantal hogesnelheidstreinen af, maar we kunnen op Marktplaats alleen een categorie voor modeltreinen vinden? #durftevragen reageer retweet
twitter:NSCommunicatie twitterde op dinsdag 04-06-2013 om 14:41:01De Fyra rijdt voorlopig niet, maar de politiek zet een vervangende parlementaire enquete in. De verwachte aankomsttijd is over een jaar of 2 reageer retweet
Eh, volgens mij had ik al mijn spijt betuigd. Over de inhoud wil ik best effe per PM praten, maar ik wil niet verder publiekelijk in deze vlek roeren.quote:Op donderdag 6 juni 2013 15:04 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Maatschappij voor Beter OV toch? Als dat de doelstelling is gaat het om goed ov voor een acceptabele prijs. Of dat nou gebeurt met met hulp van medewerkers in villas, of de directie die elkaars bek verbouwen tot een draaiorgels, doet er dan toch niet toe?
...het gehele traject van en naar gouda?quote:Op donderdag 6 juni 2013 15:05 schreef James1988 het volgende:
Sick fuckstwitter:NS_online twitterde op donderdag 06-06-2013 om 15:03:27UPDATE Gouda: Politie heeft treinverkeer stilgelegd na bommelding. Fyra is toeslagvrij op 't hele traject. Reisplanner wordt bijgewerkt. #GD reageer retweet
En dan is het zeker ook nog helemaal in het Italiaans.quote:Op donderdag 6 juni 2013 15:17 schreef Peterselieman het volgende:
voorlopig is die persco Kwalitatief Uitermate Teleurstellend
quote:Op donderdag 6 juni 2013 15:27 schreef GSMboy het volgende:
https://twitter.com/Ansal(...)090109296640/photo/1
Waar is Fles?
Dat zijn afnameritten, geen testritten natuurlijkquote:Op donderdag 6 juni 2013 15:40 schreef GSMboy het volgende:
Bij Arriva rijden de treinstellen iets van 1500/2000 km voordat ze in dienst worden genomen. Voor een HSL-trein kan ik me iets meer indenken, maar 100.000 km is echt veels te veel, als het daarna nog klote rijdt.
Wtf? Echt?quote:Op donderdag 6 juni 2013 15:41 schreef spectrumanalyser het volgende:
"de vloot zal zeer moeilijk te onderhouden zijn aangezien elke trein anders is. de werknemers van AnsaldoBreda hadden ieder zo een eigen werkwijze."
Lijkt er wel op jaquote:Op donderdag 6 juni 2013 15:28 schreef bork het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
achter midden/in de spiegel/ruit![]()
met blouse en hoofd naar achteren.
Doettie goed![]()
![]()
Deze doet het, zelfs mobiel. Maar ik kannhet helaas niet verstaan.quote:Op donderdag 6 juni 2013 15:02 schreef James1988 het volgende:
[..]
Alternatief: http://www.ustream.tv/channel/ansaldo-breda/theater
Het ging mij erom dat er 500000 productiekilometers stonden en 100000 testkilometers. Die testkilometers zijn dan toch grotendeels met 1 stel gemaakt? Wel opmerkelijk dan.quote:Op donderdag 6 juni 2013 15:40 schreef GSMboy het volgende:
Bij Arriva rijden de treinstellen iets van 1500/2000 km voordat ze in dienst worden genomen. Voor een HSL-trein kan ik me iets meer indenken, maar 100.000 km is echt veels te veel, als het daarna nog klote rijdt.
ach ja. ze willen ons doen geloven dat we gek zijnquote:Op donderdag 6 juni 2013 15:47 schreef DriekOplopers het volgende:
Huh? Applaus op een persconferentie na het verhaal? Geschift, die Italianen.
Beste sneeuwvlokken danquote:Op donderdag 6 juni 2013 15:49 schreef James1988 het volgende:
Begrijp ik goed dat de persconferentie al is afgelopen, en dat het enige dat er is gezegd is dat de trein goed was en dat het allemaal door te hard rijden tijdens een sneeuwbui komt?
dat klopt ja.quote:Op donderdag 6 juni 2013 15:49 schreef James1988 het volgende:
Begrijp ik goed dat de persconferentie al is afgelopen, en dat het enige dat er is gezegd is dat de trein goed was en dat het allemaal door te hard rijden tijdens een sneeuwbui komt?
Verspilling van veel tijd en geld dus, want dit stond ook al in het persbericht dat een paar dagen terug online is gezet.quote:Op donderdag 6 juni 2013 15:52 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
dat klopt ja.
Ze hadden op kruipsnelheid over de HSL moeten rijden, dan was er niets stuk gegaan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |