Haha dat weet Yoshi ook best dat ze allemaal om 17:00 uur gesloten zijn...quote:Op maandag 17 juni 2013 17:29 schreef Neo_ het volgende:
[..]
Dat zal lastig worden denk ik, volgens mij sluiten die kantoren om 1700 en morgen ga jij op vakantie (van ons geld?)
I know. Maar ik ga nog steeds uit van het goede van de mens en hoop dat Yoshi alles goed geregeld heeft... Hoop..quote:Op maandag 17 juni 2013 17:28 schreef Neo_ het volgende:
[..]
ik suggereer niks, maar screenshots zijn ook niet altijd de volle waarheid he.
ABN AMRO is 24/7 bereikbaar via de klantenservice.quote:Op maandag 17 juni 2013 17:29 schreef Neo_ het volgende:
[..]
Dat zal lastig worden denk ik, volgens mij sluiten die kantoren om 1700 en morgen ga jij op vakantie (van ons geld?)
Laat maar horen wat ze zeggen dan, ik heb ook nog steeds niks binnen.quote:Op maandag 17 juni 2013 17:52 schreef GreenY0shi het volgende:
[..]
ABN AMRO is 24/7 bereikbaar via de klantenservice.
Ik wil niet dat ik woensdag weg ga en niks voor jullie doe. Ik wil dit gedaan hebben en jullie ook graag laten weten dat ik niet weg ga, omdat dit nog niet is geregeld.quote:Op maandag 17 juni 2013 19:27 schreef Grijsbaard het volgende:
Je vakantie hiervoor cancelen is ook erg rigoureus.
Jij kunt me vast wel even een opsomming geven welke users het nu betreft en welk bedrag er terug moetquote:Op maandag 17 juni 2013 19:34 schreef GreenY0shi het volgende:
[..]
Ik wil niet dat ik woensdag weg ga en niks voor jullie doe. Ik wil dit gedaan hebben en jullie ook graag laten weten dat ik niet weg ga, omdat dit nog niet is geregeld.
Binnen nu en morgen 17:00 (zoals ik net lees in deze topic) is het klaar.
Deels snap ik je wel. Het is allemaal je eigen domme fout natuurlijk.quote:Op maandag 17 juni 2013 19:34 schreef GreenY0shi het volgende:
[..]
Ik wil niet dat ik woensdag weg ga en niks voor jullie doe. Ik wil dit gedaan hebben en jullie ook graag laten weten dat ik niet weg ga, omdat dit nog niet is geregeld.
Binnen nu en morgen 17:00 (zoals ik net lees in deze topic) is het klaar.
Geen probleem, laat me het even voor je opzoeken.quote:Op maandag 17 juni 2013 19:39 schreef Housekeeper het volgende:
[..]
Jij kunt me vast wel even een opsomming geven welke users het nu betreft en welk bedrag er terug moet
Robkuh 52 (42 betaald, 10 extra)quote:Op maandag 17 juni 2013 19:46 schreef GreenY0shi het volgende:
[..]
Geen probleem, laat me het even voor je opzoeken.
hahaha dit.quote:Op maandag 17 juni 2013 20:03 schreef djkoelkast het volgende:
Ik denk dat iedereen al blij is zonder extra geld, als het er maar heel snel op staat
Wat?quote:Op maandag 17 juni 2013 19:25 schreef GreenY0shi het volgende:
Ok, dit keer was het mijn eigen fout. Ik heb ze net gebeld. Ik had al zo'n vermoeden toen ik in mijn internetbankieren keek. Er is automatische incasso gevorderd. Ik kan echter niet rood staan, en daardoor kon het er niet uit. Door deze automatisch incasso sta ik ook een paar tientjes rood.
Ik vind het ook erg vervelend dat ik nooit weet op welke datum, die automatische incasso's worden gevorderd. Heb dit al vaker gehad.
Uitleg die ik kreeg aan de telefoon: Automatische incasso's hebben voorrang, ook al is je saldo ontoereikend, dan kan de automatische incasso er alsnog uit. De rekeninghouder kan het dan achteraf storten (van wat hij rood staat)
Ik kan echter niet rood staan, op deze ene manier na dan. Doordat de automatische incasso's eerder uit waren, konden de overboekingen er niet meer uit.
Voor de mensen die bij de ING zitten: Ik ga zo kijken wat ik kan overboeken voor jullie via mijn ING-rekening. Ja, ik heb twee rekening. ING is eigenlijk puur voor het sparen, maar er zit standaard een betaalrekening aan gekoppeld.
Voor de mensen die bij de Rabobank zitten: Ik ga morgenvroeg het geld storten, en dan zul je het zeker nog aan het eind vd hebben.
Ik heb mijn vakantie naar Londen ook gecanceld. Ik wil dit eerst even geregeld hebben voordat ik weg ga.
Heb je het eindelijk al eens?quote:Op maandag 17 juni 2013 19:49 schreef pimuuuuuh het volgende:
Oké nou maak maar overzeg maar wanneer je het hebt over gemaakt. Dan zou het er meteen op moeten staan.
Oke kerolquote:Op maandag 17 juni 2013 22:06 schreef pimuuuuuh het volgende:
Nog niet kunnen kijken. Is me vriendin haar rekening dus je hoort het vanavond. Iemand anders al?
je moet dus nog lang wachten! Nog langer......quote:Op maandag 17 juni 2013 22:06 schreef pimuuuuuh het volgende:
Nog niet kunnen kijken. Is me vriendin haar rekening dus je hoort het vanavond. Iemand anders al?
Waar ben je mee bezig gozer? Alles wat hier in het topic staat klopt geen zak van. Eerst je pakketjes die z.g.n. gecontroleerd zijn. Vervolgens je bank die niet klopt etc.. Moet iemand jou nog gaan geloven?quote:Op maandag 17 juni 2013 22:22 schreef GreenY0shi het volgende:
Ik heb nog niks gedaan, voor dinsdag 5 uur hebben jullie alles back. Dat beloof ik jullie bij deze.
Nog een fijne avond.
Niets.. helemaal niets.. zelfs als hij niet alles terugbetaalt doet de politie niets..quote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:08 schreef pimuuuuuh het volgende:
Inderdaad maar wat voor maatregelen kan je nog meer doen dan aangifte ?
Jawel. Heb het eerder meegemaakt.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:10 schreef Grijsbaard het volgende:
[..]
Niets.. helemaal niets.. zelfs als hij niet alles terugbetaalt doet de politie niets..
Ja, ik heb het ook eerder meegemaakt en dat ging zelfs om een bedrag van maar een tientje.. maar kreeg geen cent terug! De politie kijkt er niet eens naar om, terwijl er 7 aangiftes binnen waren.quote:
Oh ja.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:38 schreef Grijsbaard het volgende:
[..]
Eentje, omdat Yoshi zag dat hij ook ABN Amro had.. Dus dat geld stond gelijk op zijn rek.
Nee, volgens mij niet.. maar ik vind het allemaal wel erg vaag hoor... Volgens mij (weet het eigenlijk wel zeker, want anders gebeurt dit niet) is het een mannetje die niets op orde heeft.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:40 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Oh ja.
Maar de 'vandaag om 5 uur'-groep nog niet dus? (Ik weet dat het nog geen 5 uur is)
Ik hoop inderdaad dat hij zijn zaakjes niet op orde heeft, beter dan doelbewust dit creeeren.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:42 schreef Grijsbaard het volgende:
[..]
Nee, volgens mij niet.. maar ik vind het allemaal wel erg vaag hoor... Volgens mij (weet het eigenlijk wel zeker, want anders gebeurt dit niet) is het een mannetje die niets op orde heeft.
Ja, dat is ook zo, maar anderen zijn hier nu wel de dupe van. Het zijn geen bedragen van een paar euro.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:42 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Ik hoop inderdaad dat hij zijn zaakjes niet op orde heeft, beter dan doelbewust dit creeeren.
Precies, maar dan is er nog hoop dat het goed komtquote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:44 schreef Grijsbaard het volgende:
[..]
Ja, dat is ook zo, maar anderen zijn hier nu wel de dupe van. Het zijn geen bedragen van een paar euro.
ja klopt.. Maarja wel een beetje laat allemaal..quote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:45 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Precies, maar dan is er nog hoop dat het goed komt
We zullen zienquote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:47 schreef Grijsbaard het volgende:
[..]
ja klopt.. Maarja wel een beetje laat allemaal..
Snap ook niet dat hij een iPad mini wil/gaat kopen of zelfs al gekocht heeft..quote:
Het is wel behoorlijk knullig ja, als je het zwart-wit stelt: andere mensen krijgen nog geld van jou en jij koopt dingen.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 14:55 schreef Grijsbaard het volgende:
[..]
Snap ook niet dat hij een iPad mini wil/gaat kopen of zelfs al gekocht heeft..Zorg eerst maar dat dit is opgelost..
Wa zeggie???quote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:04 schreef Grijsbaard het volgende:
[..]
Jouw username hoort hier misschien ook wel heel goed thuis!![]()
Hahahaha.. Als jij BoefB2 bent is de persoon in kwestie misschien wel jouw handlanger? Ik zeg maar wat hoor.....!quote:
Mijn handlanger is vlugge Japie, chauffeur en brandkastenkraker, geen stomme oplichterquote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:16 schreef Grijsbaard het volgende:
[..]
Hahahaha.. Als jij BoefB2 bent is de persoon in kwestie misschien wel jouw handlanger? Ik zeg maar wat hoor.....!
Aan bovenstaand bericht kunnen geen rechten worden ontleend.
Ohw, hahaha... Maargoed.. wat moet je hiermee.. Dit is wel echt een vermakelijk topic voor buitenstaanders denk ik.. Smoes na smoes na smoes na smoes..quote:Op dinsdag 18 juni 2013 15:18 schreef BoefB2 het volgende:
[..]
Mijn handlanger is vlugge Japie, chauffeur en brandkastenkraker, geen stomme oplichter
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |