quote:'Amanda Bynes niet helder genoeg voor zitting'
Amanda Bynes is mentaal nog niet fit genoeg om in een rechtszaal te verschijnen. Dat zei haar advocaat Rich Hutton dinsdag volgens entertainmentsite TMZ.
De actrice had eigenlijk voor de rechter moeten komen omdat ze vorig jaar april werd gepakt voor rijden onder invloed.
De rechter heeft de zaak doorverwezen naar een andere rechtbank, waar wordt gekeken hoe het met de psychische gesteldheid van de 27-jarige Bynes staat.
De actrice werd ruim twee maanden geleden opgenomen nadat ze had geprobeerd brand te stichten op de oprijlaan van een onbekende vrouw. Ze verblijft nog steeds op de psychiatrische afdeling.
Bron: http://www.nu.nl/achterkl(...)015-behandeling.htmlquote:Amdana Bynes mogelijk tot 2015 onder behandeling
De advocaat van Amanda Bynes gaf donderdag aan dat het nog helemaal niet goed ging met de actrice. Ze heeft misschien nog anderhalf jaar psychiatrische behandeling nodig heeft.
Bynes' advocaat verscheen namens zijn cliënt voor de rechter in New York, omdat Bynes eerder dit jaar een waterpijp uit haar raam zou hebben gegooid. De raadsman vroeg om uitstel van de rechtszaak, aangezien de blondine nog mogelijk tot 2015 in een psychiatrische inrichting zit.
Verder werd donderdag ook duidelijk dat de moeder van Bynes geen zeggenschap over haar dochter meer wil aanvragen.
In de huidige situatie hebben de artsen van de actrice meer macht over haar dan haar moeder over haar zou hebben via het zeggenschap. Bovendien maakt de moeder van de actrice in de huidige situatie toch al de medische en financiële beslissingen voor haar dochter, meldt TMZ.
Dat hele meisje is gewoon mis. Domme gans. Ik heb totaal geen medelijden met d'r. Heb 'r nooit gemoeten.quote:Op vrijdag 27 september 2013 15:55 schreef Meke het volgende:
Sneu inderdaad, maar ben blij dat ze geholpen wordt, want het was echt duidelijk mis..
You're ugly!quote:
Op vrijdag 27
september 2013 19:39 schreef
Abraham-de-Lacy het
volgende:
[..]
Dat hele meisje is gewoon mis. Domme gans. Ik heb totaal geen medelijden
met d'r. Heb 'r nooit gemoeten.
quote:'Amanda Bynes opgenomen in luxere kliniek'
Amanda Bynes is verhuisd. De getroebleerde actrice is volgens bronnen vertrokken uit het UCLA Medical Center in Los Angeles en ingetrokken in een luxere kliniek in Malibu. Bynes zou sinds enige tijd verblijven in de nieuwe kliniek, meldt TMZ.
De nieuwe kliniek waar de actrice verblijft is een stuk duurder en gericht op het behandelen van rijke, bekende mensen. Volgens bronnen kan de kliniek Bynes echter niet de hulp bieden die ze nodig heeft.
Bynes zou er nog niet veel beter aan toe zijn dan toen ze een aantal maanden geleden onder dwang werd opgenomen na het vertonen van bizar gedrag. De actrice is volgens psychiaters schizofreen.
De actrice zou weinig contact hebben met anderen en veel op één plek blijven.
Brooke Mueller
In 2011 werd dezelfde kliniek door de ex van Charlie Sheen, Brooke Mueller, aangeklaagd, omdat een medewerker vertrouwelijke informatie over haar zou hebben verkocht aan entertainmentsites.
Volgens TMZ kwam het nooit tot een rechtszaak en kreeg Mueller een bedrag van rond de 250.000 dollar (185.000 euro).
Zo zo!quote:De getroebleerde actrice
quote:Op vrijdag 27 september 2013 19:39 schreef Abraham-de-Lacy het volgende:
Dat hele meisje is gewoon mis. Domme gans. Ik heb totaal geen medelijden met d'r. Heb 'r nooit gemoeten.
Ja dat zal d'r aan haar aars schizofrene jeukenquote:Op vrijdag 27 september 2013 19:39 schreef Abraham-de-Lacy het volgende:
[..]
Dat hele meisje is gewoon mis. Domme gans. Ik heb totaal geen medelijden met d'r. Heb 'r nooit gemoeten.
quote:'Amanda Bynes komt er weer bovenop'
De moeder van Amanda Bynes denkt dat haar dochter, die al weken onder toezicht staat, de lastige situatie waarin ze nu zit te boven komt. "Ze komt hier weer bovenop", vertelt Lynn Bynes aan People.
Daarnaast wil de moeder van Amanda mensen duidelijk maken dat ze niet alle geruchten over haar dochter moeten geloven. "Ik wil dat iedereen weet dat bijna 99 procent van alles wat erover mijn dochter wordt geschreven in verschillende bladen niet waar is", zegt Bynes. "Tenzij het een verklaring is van onze advocaat. Maar anders moet je het met een korreltje zout nemen."
Pers
De moeder van de actrice wil zoveel mogelijk informatie over haar dochter buiten de pers houden. "Niemand van ons gezin of van onze familie heeft ooit informatie gegeven over haar behandeling of over de diagnose. We willen haar situatie graag privé houden."
Bynes bedankt de mensen die oprechte interesse in haar dochter tonen. "We waarderen alle steun en we hopen dat ze de privacy en respect kan krijgen die ze verdient. Mijn man en ik houden zielsveel van haar en we weten zeker dat ze dit alles gaat overwinnen."
Afkickkliniek
De actrice (27) werd onlangs overgeplaatst van de psychiatrische afdeling van een ziekenhuis naar een afkickkliniek. Dit was op advies van haar dokters, lieten haar ouders eerder weten. Zij vertelden toen ook dat hun dochter grote stappen vooruit maakt in haar nieuwe onderkomen.
In de media verschenen berichten dat artsen schizofrenie bij Bynes zouden hebben vastgesteld. De actrice werd opgenomen nadat zij probeerde brand te stichten op de oprijlaan van een onbekende vrouw. De actrice heeft aanklachten tegen zich lopen vanwege het rijden onder invloed en omdat zij een waterpijp uit haar raam zou hebben gegooid.
quote:'Amanda Bynes volgende maand naar huis'
Amanda Bynes mag de kliniek waar ze wegens psychische problemen verblijft volgende maand verlaten. Ingewijden vertellen aan de Amerikaanse entertainmentsite TMZ dat ze door het gebruik van medicijnen en therapie stabiel genoeg is om de kliniek in Malibu de rug toe te keren.
Bynes, die sinds september in de kliniek verblijft, verhuist volgende maand naar het huis van haar ouders.
Eerder kreeg de moeder van de 27-jarige actrice, die bekend is van films als What a Girls Wants en Hairspray, het voorlopige toezicht over haar dochter toegewezen.
De actrice werd eind juli in verwarde toestand onder dwang opgenomen op de psychiatrische afdeling van een ziekenhuis. Bynes had een brandje gesticht op de oprit van een wildvreemde.
Eerder dit jaar werd ze opgepakt voor marihuanabezit. Ook plaatste ze regelmatig vreemde berichten en foto's op Twitter.
Dat is snel,quote:Op dinsdag 5 november 2013 14:23 schreef PeterKelder het volgende:
Na ruim een maand radiostilte is er nieuws over Amanda:
[..]
Wat ben jij een treurige en empathieloze wanker. Ga je schamen, trutquote:Op vrijdag 27 september 2013 19:39 schreef Abraham-de-Lacy het volgende:
[..]
Dat hele meisje is gewoon mis. Domme gans. Ik heb totaal geen medelijden met d'r. Heb 'r nooit gemoeten.
quote:Amanda Bynes in staat om zaak bij te wonen
Amanda Bynes is mentaal in staat om een rechtszaak bij te wonen over de aanklachten die tegen haar lopen.
Dat bepaalde een rechter woensdag, schrijft de Amerikaanse entertainmentsite TMZ. Bynes werd vorig jaar gepakt voor rijden onder invloed.
Eind juli werd de actrice vervolgens in verwarde toestand opgenomen op de psychiatrische afdeling van een ziekenhuis omdat ze een brandje had gesticht op de oprit van een wildvreemde.
Een zaak tegen Bynes werd eerder uitgesteld omdat de actrice nog niet helder genoeg was.
Ingewijden vertelden onlangs aan TMZ dat de 27-jarige Bynes, bekend van films als Hairspray en What A Girl Wants, naar verwachting volgende maand de kliniek waar ze nu zit mag verlaten. Ze verhuist dan naar verluidt naar het huis van haar ouders.
Bron:quote:Amanda Bynes ontslagen uit instelling
Amanda Bynes is deze week in het geheim ontslagen uit de afkickkliniek bij dezelfde instelling als waar ze eerder werd behandeld voor schizofrenie en een bipolaire stoornis.
De actrice is onder toezicht van haar moeder Lynn geplaatst, weet RadarOnline.
"Het gaat erg goed met Amanda", vertelt een ingewijde.
Het is niet bekend waar Bynes (27) momenteel precies verblijft, maar volgens de bron wordt ze constant in de gaten gehouden. "Het plan is dat ze haar behandelaars blijft zien en zich aanpast zodat ze haar leven kan leiden. Ze staat onder streng toezicht."
In september werd vastgesteld dat Bynes aan schizofrenie lijdt. Het voormalig kindsterretje vertoonde al maandenlang vreemd gedrag. Zo zette ze in juli de oprijlaan van haar buren in brand.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |