Oef, The Glow Pt. 2 op vinyl. Ik voel een kleine steek jaloezie.quote:Op zondag 2 juni 2013 01:34 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Op Le Guess Who deze nog op driedubbel vinyl gekocht van Phil Elverum zelf. Niet dat ik door had dat hij de verkoper was tot het optreden daadwerkelijk begon...
Iets met appels en peren.quote:Op zondag 2 juni 2013 01:54 schreef DO2 het volgende:
Het is geen The Haxan Cloak, natuurlijk. Maar toch...
Weet je wat je met zo'n touw kan doen?quote:Op zondag 2 juni 2013 02:06 schreef DO2 het volgende:
Haha. Dit is wel heel toevallig, zeg:
http://mitng.org/2013/05/01/the-haxan-cloak-excavation-review/
Dat snapte ik. Hoewel het wel heel zijdelings is.quote:Op zondag 2 juni 2013 02:12 schreef DO2 het volgende:
Ik doelde op het feit dat ie in die review The Glow, Pt 2 aanhaalt, eigenlijk.
Net geluisterd, maar vond het echt weinig aan hoor.quote:
Ha, tijd voor een quote van Sylvia Plath op dit soort momenten:quote:Op zondag 2 juni 2013 02:21 schreef Tchock het volgende:
Worden jullie ook soms wel eens somber van de hoeveelheid muziek die je eigenlijk nog wilde ontdekken maar niet doet?
Ja, dat kan.quote:Op zondag 2 juni 2013 02:17 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Net geluisterd, maar vond het echt weinig aan hoor.
Precies. Oh, dat is wel een leuke: vertel eens je top (5, 10, doe maar wat) artiesten die je nog wilt luisteren, maar niet serieus hebt ontdekt?quote:Op zondag 2 juni 2013 02:22 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Ha, tijd voor een quote van Sylvia Plath op dit soort momenten:
“I can never read all the books I want; I can never be all the people I want and live all the lives I want. I can never train myself in all the skills I want. And why do I want? I want to live and feel all the shades, tones and variations of mental and physical experience possible in life. And I am horribly limited.”
Dat is een vervelend gevoel jaquote:Op zondag 2 juni 2013 02:21 schreef Tchock het volgende:
Worden jullie ook soms wel eens somber van de hoeveelheid muziek die je eigenlijk nog wilde ontdekken maar niet doet?
Ja. Dan zie ik in mijn downloadfolder 10 nieuwe albums staan, ga ik toch naar het album dat ik al heb doodgespeeld. Heerlijk.quote:Op zondag 2 juni 2013 02:21 schreef Tchock het volgende:
Worden jullie ook soms wel eens somber van de hoeveelheid muziek die je eigenlijk nog wilde ontdekken maar niet doet?
Vooral heel veel jazz en klassieke muziek. Blijft toch 'n beetje op de oppervlakte allemaal.quote:Op zondag 2 juni 2013 02:24 schreef Tchock het volgende:
[..]
Precies. Oh, dat is wel een leuke: vertel eens je top (5, 10, doe maar wat) artiesten die je nog wilt luisteren, maar niet serieus hebt ontdekt?
Haha, preciesquote:Op zondag 2 juni 2013 02:27 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Ja. Dan zie ik in mijn downloadfolder 10 nieuwe albums staan, ga ik toch naar het album dat ik al heb doodgespeeld. Heerlijk.
Al een week staat Johnny Marr in de playlist, maar hij komt er maar niet doorheenquote:Op zondag 2 juni 2013 02:27 schreef Tchock het volgende:
[..]
Haha, preciesEen constante interne strijd tussen de spanning van nieuwe muziek en de warme veiligheid van iets dat je weet dat tof is.
Ik heb nu nog staan:quote:Op zondag 2 juni 2013 02:28 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Al een week staat Johnny Marr in de playlist, maar hij komt er maar niet doorheen
Jouw smaak een beetje kennende, zal je het album zeer waarderen. Beter dan alles post-2004 van Morrissey. Mag ik dat zeggen? Ja, dat mag ik zeggen.quote:Op zondag 2 juni 2013 02:28 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Al een week staat Johnny Marr in de playlist, maar hij komt er maar niet doorheen
Mag je Mart Smeets quoten is een betere vraagquote:Op zondag 2 juni 2013 02:32 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Jouw smaak een beetje kennende, zal je het album zeer waarderen. Beter dan alles post-2004 van Morrissey. Mag ik dat zeggen? Ja, dat mag ik zeggen.
quote:Op zondag 2 juni 2013 02:32 schreef Tchock het volgende:
[..]
Mag je Mart Smeets quoten is een betere vraag
Goed dat je mijn smaak kentquote:Op zondag 2 juni 2013 02:32 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Jouw smaak een beetje kennende, zal je het album zeer waarderen. Beter dan alles post-2004 van Morrissey. Mag ik dat zeggen? Ja, dat mag ik zeggen.
Ik moet wel opmerken dat FOK!-recensies niet deugen. Alsof ze er geld voor krijgen is íeder album louter positief.quote:Op zondag 2 juni 2013 02:36 schreef DO2 het volgende:
Kolere, zelfs op Fok wordt ie op waarde geschat.
Zeg, wie is die dekatophetspek? Het is bijna alsof ik 'n recensie van mezelf aan het lezen ben.
CD: The Haxan Cloak - Excavation
Ja, geweldig nummer maar sowieso staat You Are The Quarry vol met klassiekers. Op de twee albums erna ook nog wel, maar toch véél minder en teveel filler. Maar live nog steeds een fenomeen.quote:Op zondag 2 juni 2013 02:36 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Goed dat je mijn smaak kent
En het laatste goede liedje van Morrissey is dan First Of The Gang To Die?
Ik weet niet of jij het kan uitleggen, maar waarom worden The Smiths veel meer gewaardeerd dan Morrissey solo? Ik merk dat verschil niet zo.quote:Op zondag 2 juni 2013 02:39 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Ja, geweldig nummer maar sowieso staat You Are The Quarry vol met klassiekers. Op de twee albums erna ook nog wel, maar toch véél minder en teveel filler. Maar live nog steeds een fenomeen.
Maar iets als New Town Velocity (op Marr's album) doet mij meer dan ooit aan Morrissey denken.
Ja, maar dat snap ik nog wel een beetje. Kijk, als Pitchfork zijnde werk je gewoon daar en moet je recenseren wat je opgedragen krijgt (oké, je zal vast wel je voorkeuren kunnen doorgeven, maar ook vreselijke dingen moeten aanhoren). Als je als vrijwilliger werkt, heb je volledig zelf de keuze en kies je gewoon iets te recenseren dat je leuk vindt of denkt leuk te vinden.quote:Op zondag 2 juni 2013 02:37 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik moet wel opmerken dat FOK!-recensies niet deugen. Alsof ze er geld voor krijgen is íeder album louter positief.![]()
Racoon ook alleen maar een 7, omdat het een Nederlandse band is.quote:Op zondag 2 juni 2013 02:39 schreef Tchock het volgende:
De laatste recensies zijn 8,0, 7,5, 7,5 ,8,0 en die 8,5 van jou.Justice live? 7,8. Fleetwood Mac EP? 8,0. Racoon - The Singles Collection? 7,0. Als je iets lager vindt dan een 7 kan dat zelf als nieuws op de Frontpage.
Als een recensent louter cijfers tussen de 7 en de 8,5 uitdeelt deugen zijn cijfers niet. Zelfs als je alleen leuke albums recenseert lijkt het me sterk dat er nooit iets tegenvalt of juist er écht uit springt. Behalve dan nog dat ze bij FOK! die albums allemaal vroegtijdig binnenkrijgen dus het lijkt me sterk dat dat enkel de albums zijn die de recensenten graag luisteren.quote:Op zondag 2 juni 2013 02:41 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Ja, maar dat snap ik nog wel een beetje. Kijk, als Pitchfork zijnde werk je gewoon daar en moet je recenseren wat je opgedragen krijgt (oké, je zal vast wel je voorkeuren kunnen doorgeven, maar ook vreselijke dingen moeten aanhoren). Als je als vrijwilliger werkt, heb je volledig zelf de keuze en kies je gewoon iets te recenseren dat je leuk vindt of denkt leuk te vinden.
Ikzelf schrijf ook recensies en als ik een concert aanvraag, is het altijd een artiest waarvan ik weet dat het goed zal zijn. Dus die artiest moet al een slechte avond hebben voor een echt negatieve recensie (maar blind ophemelen gebeurt ook niet uiteraard, altijd kritisch blijven).
Hij geeft 'm zelfs een 9,5. Ik neig er na 7 of 8 luisterbeurten ook naar.quote:Op zondag 2 juni 2013 02:39 schreef Tchock het volgende:
De laatste recensies zijn 8,0, 7,5, 7,5 ,8,0 en die 8,5 van jou.Justice live? 7,8. Fleetwood Mac EP? 8,0. Racoon - The Singles Collection? 7,0. Als je iets lager vindt dan een 7 kan dat zelf als nieuws op de Frontpage.
Nou, Morrissey solo wordt ook wel erg gewaardeerd hoor. Hij was in de jaren '90 groter dan The Smiths ooit waren. En heel veel Smiths fans vinden zijn solowerk ook bijzonder goed, toch zeker het vroege.quote:Op zondag 2 juni 2013 02:41 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ik weet niet of jij het kan uitleggen, maar waarom worden The Smiths veel meer gewaardeerd dan Morrissey solo? Ik merk dat verschil niet zo.
Wees voorzichtig met dat soort cijfers, DO2. Een 9,5 betekent dat er vrijwel niets beter kan zijn.quote:Op zondag 2 juni 2013 02:43 schreef DO2 het volgende:
[..]
Hij geeft 'm zelfs een 9,5. Ik neig er na 7 of 8 luisterbeurten ook naar.
Fun-geluid als in veel midbass en niet mega gedetailleerd / vermoeiend. Daar tegenover staan koptelefoons die het geluid natuurgetrouwer weergeven, maar minder muzikaal zijn etc.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 23:16 schreef Felagund het volgende:
[..]
Tot ongeveer 80 euro. Mijn huidige koptelefoon is een low-budget phillips ding, maar die begint kapot te geraken, ik heb hem geplakt, maar ik weet niet of hij het nog lang doet. Geluid is nog prima overigens.
Open/gesloten maakt mij niet veel uit, maar liefst niet al te groot ding dat je gehele oren omsluit. Wat bedoel je met fun-geluid?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |