Vooruit dan maar. Ik zet 'm ook op mijn iPod. Heb ik wat te luisteren in de trein.quote:Op zondag 2 juni 2013 00:58 schreef DO2 het volgende:
Maar het is serieus een briljant album, hoor.
Dus voor al die mensen die het niet horen, is het echt hun verlies.
Kijk, deze man heeft het helemaal begrepen: http://kickingthehabit.nl(...)tion-recensie-review
Sinds Limit To Your Love een hit(je) werd geloof ik daar niet meer in. Volgens mij denken hele volksstammen dat het tweede couplet gewoon a capella is.quote:Op zondag 2 juni 2013 01:15 schreef DO2 het volgende:
Het enige nadeel is misschien dat je eigenlijk een heel dure muziekinstallatie nodig hebt om dit werk goed tot z'n recht te laten komen. Omdat er nogal wat subtiele geluiden in zitten en de bassen ongelooflijk diep zijn.
Maar ik ga het natuurlijk wel gewoon proberen. The Knife hebben ook één geniaal nummer.quote:Op zondag 2 juni 2013 01:26 schreef DO2 het volgende:
Ik denk eerlijk gezegd ook niet dat jij 'm gaat waarderen, Tchock.
Het houdt ergens het midden tussen The Knife's en Scott Walker's meest duistere werk.
Als je daar weinig tot niets mee kan, kan je deze netzo goed overslaan.
Op pitchfork ook aardig hoog.quote:Op zondag 2 juni 2013 00:58 schreef DO2 het volgende:
Maar het is serieus een briljant album, hoor.
Dus voor al die mensen die het niet horen, is het echt hun verlies.
Kijk, deze man heeft het helemaal begrepen: http://kickingthehabit.nl(...)tion-recensie-review
Welk nummer?quote:Op zondag 2 juni 2013 01:29 schreef Tchock het volgende:
[..]
Maar ik ga het natuurlijk wel gewoon proberen. The Knife hebben ook één geniaal nummer.
Hahaha.quote:Op zondag 2 juni 2013 01:34 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik begin serieus te vermoeden dat jij aandelen Haxan Cloak hebt.
Op Le Guess Who deze nog op driedubbel vinyl gekocht van Phil Elverum zelf. Niet dat ik door had dat hij de verkoper was tot het optreden daadwerkelijk begon...quote:
Ik denk dat hij in zwaar water handeltquote:Op zondag 2 juni 2013 01:34 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik begin serieus te vermoeden dat jij aandelen Haxan Cloak hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |