wat een gelulquote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:28 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Ach jezus, daar heb je er weer een. Sorry, maar van dat soort rooie opmerkingen wordt ik echt schijtziek. En dan zeker nog wel even 100% voor de kinderopvang willen blijven incasseren, en geen korting op je pensioen en AOW? Nog meer wensen eisen?
Ze zouden al die lui die zo nodig minder dan 40 uur in de week willen werken ook eens naar rato op alle voorzieningen moeten korten. Eens kijken hoeveel er dan nog overblijven.
Niet fiets gerelateerd, maar deze eruptie moest er even uit........
Ik rijd niet veel minder als ik verkouden ben, moet dan wel oppassen niet erger te veroorzakenquote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:19 schreef MarcoD het volgende:
[..]
Erg vervelend dat je opeens een stuk minder diep kan gaan omdat alles verstopt zit.
Maar merk alweer verbetering, dus zal wel niet meer lang duren voordat het er weer uit is.
quote:Op dinsdag 28 mei 2013 14:59 schreef Gripper het volgende:
[..]
Aha. Nou, weet je wat van heftrucks? En waarin moet ik dan gaan freelancen?
Tja, lastige keuzes altijd. Ik zou denk ik best bereid zijn om een euro of 400 aan salaris in te leveren voor 1 hele dag vrij in de week. Altijd moeilijk: of je hebt een goeie baan maar geen tijd om je geld op te maken of alle tijd van de wereld maar geen cent te makken.
En als de zon buiten schijnt kan ik niet zomaar er tussenuit knijpen om een stukje te gaan fietsen, want de collega's die van mij afhankelijk zijn werken toch ook allemaal tussen half 9 en 5....
Behalve Oksel. Die werkt maar 1 dag in de week en sleept op die ene dag mijn maandsalaris binnen, ligt de rest van de tijd met een rosétje te chillen op zn nieuwe tuinset, maakt af en toe eens een succesvol wipje en fietst zichzelf in 2 uur helemaal t snot voor de ogen in D3. Wat een leven
Ik rij ook wel goed maar merk wel dat ik een stuk minder zuurstof binnenkrijg, hartslag krijg ik dan ook niet heel hoog omdat ik al veel eerder loop te hijgen spieren willen wel..quote:Op dinsdag 28 mei 2013 21:15 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ik rijd niet veel minder als ik verkouden ben, moet dan wel oppassen niet erger te veroorzaken
Moet ik ook nog doen.. Fiets is er wel klaar voor, nieuwe wielen en misschien nog laatste poetsbeurtje.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 21:23 schreef kaasplankje het volgende:
Potdoeme dit weekend even mijn kampeer uitrusting voor de drie tieten bij elkaar zoeken Woei!
+ Beentjes scheren. Even het flesje olie onder je neus puffen voor moraal. Als je dan ook nog ff gaat schijten heb je precies de kleedkamer geur voor een koersquote:Op dinsdag 28 mei 2013 21:28 schreef kaasplankje het volgende:
En mijn klimwielen uitproberen, en mijn Miche supertype cassette monteren, en mijn gouden ketting![]()
met nieuwe banden ook
vroeg maffen en goed etenquote:Op dinsdag 28 mei 2013 21:29 schreef MarcoD het volgende:
[..]
Ik rij ook wel goed maar merk wel dat ik een stuk minder zuurstof binnenkrijg, hartslag krijg ik dan ook niet heel hoog omdat ik al veel eerder loop te hijgen spieren willen wel..
[..]
Moet ik ook nog doen.. Fiets is er wel klaar voor, nieuwe wielen en misschien nog laatste poetsbeurtje.
pics of niet geburtquote:Op dinsdag 28 mei 2013 21:31 schreef Oksel het volgende:
http://app.strava.com/activities/56813175
Was een of andere wedstrijdchick mee. 1m80. Superslank. Superbruin. Volledig in 't wit, maar dan ook ALLES wit. Lekker luchtje op. Make-up op. En dan aan 't eind van de Holterberg onze hele snelle groep aan stront sprinten..
Nu al poetsen? Jongens het is nog dik 1,5 week... gelukkig maar voor mijn peesquote:Op dinsdag 28 mei 2013 21:29 schreef MarcoD het volgende:
[..]
Ik rij ook wel goed maar merk wel dat ik een stuk minder zuurstof binnenkrijg, hartslag krijg ik dan ook niet heel hoog omdat ik al veel eerder loop te hijgen spieren willen wel..
[..]
Moet ik ook nog doen.. Fiets is er wel klaar voor, nieuwe wielen en misschien nog laatste poetsbeurtje.
Ik had geen eens iets mee om me mee te wassenquote:Op dinsdag 28 mei 2013 21:34 schreef kaasplankje het volgende:
lul niet patroon met de Grippermeet rook jij ook naar frisse timotei
Die max van 242 vind ik verbazingwekkender... dan is 170 D1quote:Op dinsdag 28 mei 2013 21:42 schreef Patroon het volgende:
Oksel krijgt klop van een vrouw
Edit: gemiddelde hartslag 170![]()
Ja baas!quote:
Poetsen doe ik volgende week, doelde meer op kampeerspul bij elkaar schrapen.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 21:32 schreef Patroon het volgende:
[..]
Nu al poetsen? Jongens het is nog dik 1,5 week... gelukkig maar voor mijn pees
Ja, vreemd. Max is 186 ofzo.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:11 schreef muzas het volgende:
[..]
Die max van 242 vind ik verbazingwekkender... dan is 170 D1
Zie zo wel dat zij wel hard kan. Niks om voor te schamen okkiequote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:00 schreef Oksel het volgende:
En ik niet alleen..En het was na de Touristenweg, met paar leuke klimmen.. dus daar moet ik al diep in 't rood gaan om bij te blijven.
Kijk maar uit, voor je het weet heet je hier Petalo, maar spiegeltjes en kraaltjes passen ook wel een beetje bij je avatar. En ik had het niet beter kunnen verwoorden als Gripper:quote:Op dinsdag 28 mei 2013 21:28 schreef kaasplankje het volgende:
En mijn klimwielen uitproberen, en mijn Miche supertype cassette monteren, en mijn gouden ketting![]()
met nieuwe banden ook
Maar je bent wel een mooiboy met je lekkere parfummetje en je strakke bloesjesquote:Op dinsdag 28 mei 2013 21:35 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ik had geen eens iets mee om me mee te wassen
Wel gelezen maar toch maar geen inhoudelijke reaktie omdat het niet strookt met het doel van dit forum.quote:
Ach, met alleen maar lullen over fietsen zijn we snel klaar toch. Altijd diezelfde duffe rondjes over de heuvelrug, cyclootje hier cyclootje daar, beetje op je max knallen met de club zonder enig nuttig trainingseffect...quote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:32 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Wel gelezen maar toch maar geen inhoudelijke reaktie omdat het niet strookt met het doel van dit forum.
Maar moest wel even glimlachen om de geheel verkeerde beoordeling
Nee is pees die vanaf voet over de scheen loopt. Gelukkig niet een pees die maximaal belast wordt met fietsen, maar juist wel met lopen. Pas wanneer je aan je pedalen trekt (klimmen) voel je hem. Ach 1,5 weken is nog ver. Ga uit van advies van fysio, als hij zegt niet gaan, dan ga ik ook niet, dat is het mij niet waard. Hoe vervelend en jammer ik het ook zou vinden.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:36 schreef eentwee het volgende:
HalloDolomieten
![]()
![]()
Patroon, achillespees? Zit je niet te hoog?
Deze ziet er leuk uit voor zaterdag: http://www.rsv-euskirchen.de/index.php?id=61
Ik ben onbewust bekwaam blijkbaarquote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:28 schreef Gripper het volgende:
[..]
Maar je bent wel een mooiboy met je lekkere parfummetje en je strakke bloesjes
Ik probeer het tegenwoordig echt allemaal in 40 uur te persen, want anders wordt je een slaaf van je werk. Daarnaast nog wel de nodige reisuren ja. En in het weekend werk ik nooit. Waar ik zelf het grootste probleem mee heb, vandaar de frustratie, is dat ik heel veel conference calls plan met Azie en Amerika tegelijkertijd, en als er dan ook nog Fransen zijn die 35 uur werken of Duitsers met Gleitzeit en die op vrijdagmiddag vanaf 1 uur steevast Feierabend hebben, komt het me wel eens verrot slecht uit. Maar 4 x 9 en 5% oid inleveren, dat wil ik over een jaar of 5 ook wel. Dan heb ik er 30 jaar opzitten en wil ik de volgende 12 ofzo ook nog iedere dag fluitend naar mijn werk gaan. En inderdaad is het een VVD mentaliteit. Dat werd ons thuis met de paplepel ingegoten (gelukkig maar)quote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:25 schreef Gripper het volgende:
Oksel: Van internet geplukt of niet, t is een chick!!
Buzz: typische VVD mentaliteit om alles onder de 40 uur per week ( in jouw geval misschien zelfs alles onder de 60 uur?) als "deeltijd" te beschouwen, alsof het iets minderwaardigs is.
In deze tijd is ook 32 uur werken in mijn ogen nog een behoorlijk volledige baan, de hoeveelheid werk die veel mensen die 4 dagen willen werken op hun bordje krijgen is ook vaak aardig gelijk aan de 40 uur in de week collega's. ik hoef inderdaad geen deeltijd te werken, maar als ik bij een volgende baan 4x9 kan doen voor een leuk salaris, en me daardoor de komende 10 jaar kan richten op nóg meer fietsen... Dan zou ik wel gek zijn om de topjaren die ik tot m'n 40e nog voor me heb niet te benutten toch? Ook zoals jij zegt s middags eens de boel de boel te kunnen laten en dat s avond weer inhalen lijkt me erg relaxed, maar is om een of andere reden bij ons not done.
Terwijl het prima zou kunnen, ik werk in een verkooporganisatie en ook onze vertegenwoordigers zitten s avonds nog vaak hun bezoeken uit te werken.
Kaas: heb je alles compleet qua kampeerspul of moet ik nog wat verzorgen? We pm'en wel even wie wat meeneemt ok?
Ik net m'n crankstel opnieuw gemonteerd. Zat een raar klein kraakje in maar geen speling. Vreemd verhaal. Kunnen ook mn pedalen zijn. Klimwieltjes zijn al gecheckt, dus de fiets is er klaar voor.
Senkjoe, dat hoor ik graag!quote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:38 schreef Gripper het volgende:
[..]
Ach, met alleen maar lullen over fietsen zijn we snel klaar toch. Altijd diezelfde duffe rondjes over de heuvelrug, cyclootje hier cyclootje daar, beetje op je max knallen met de club zonder enig nuttig trainingseffect...
Dit topic is onze slowchat, t is inderdaad net een café. Daar mag dus ook best wel eens een pittige discussie plaatsvinden.
Ga nou maar niet zitten stressen. Mewt jouw conditie rij je die 3 Ballonnen ook wel koud zonder de laatste 3 weken ene meter gefietst te hebben. Denk maar gewoon dat het een super super super compensatie is.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:41 schreef Patroon het volgende:
[..]
Nee is pees die vanaf voet over de scheen loopt. Gelukkig niet een pees die maximaal belast wordt met fietsen, maar juist wel met lopen. Pas wanneer je aan je pedalen trekt (klimmen) voel je hem. Ach 1,5 weken is nog ver. Ga uit van advies van fysio, als hij zegt niet gaan, dan ga ik ook niet, dat is het mij niet waard. Hoe vervelend en jammer ik het ook zou vinden.
Als ik trouwens niet ga fietsen, ga ik waarschijnlijk wel mee aanmoedigen. Maar zover zijn we nog niet.
zeker. Maar als het zonnetje eindelijk schijnt, ik voor de derde dag op rij geacht wordt langer te blijven en geen fiets thuis te hebben baal ik toch wel een beetje.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:48 schreef janatwork het volgende:
Maar jongens werken is toch ook gewoon leuk? Ik ga altijd met veel plezier naar mijn werk, tuurlijk is het heerlijk om over je werk te zeiken. Maar als ik zou moeten kiezen tussen mijn baan of mijn fiets gaat de fiets er direct uit.
#BAM, dat is wel een hele rake linkse directe.....Helemaal mee eens, al zou ik mijn fiets wel heel erg missen. En dat weet ik uit ervaring als ik weer eens zakelijk 2 weken aaneengesloten in verweggistan ben.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:48 schreef janatwork het volgende:
Maar jongens werken is toch ook gewoon leuk? Ik ga altijd met veel plezier naar mijn werk, tuurlijk is het heerlijk om over je werk te zeiken. Maar als ik zou moeten kiezen tussen mijn baan of mijn fiets gaat de fiets er direct uit.
Ben je vrijgezel Buzz? Zo nee, is dat wat te doen zoveel van huis? Of is dat juist een verademing?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:56 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
#BAM, dat is wel een hele rake linkse directe.....Helemaal mee eens, al zou ik mijn fiets wel heel erg missen. En dat weet ik uit ervaring als ik weer eens zakelijk 2 weken aaneengesloten in verweggistan ben.
Overigens is het hier, met nog steeds 25 graden buiten in Boekarest, pure porno wat er op straat rondloopt. Zelfs in de hotel bar ben je niet veilig.... ik ga maffen, alleen!
'T is haar echtquote:Op dinsdag 28 mei 2013 22:25 schreef Gripper het volgende:
Oksel: Van internet geplukt of niet, t is een chick!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |