Dat kind moet dan ook een trui en jas aandoen.quote:Op woensdag 22 mei 2013 10:39 schreef DW457 het volgende:
In de categorie van zoetsappig en lauw:
[ afbeelding ]
Oh, wat heb ik een hekel aan like & share...
[..]
Ik heb er ook eentje gespot op mijn fb:
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:11 schreef Little_Dolls het volgende:
Geen idee of deze hier al gepost is... Kwam ik tegen in US.
[ afbeelding ]![]()
_________!
Sowieso dat gezeik en gezanik over het weer op facebook. Houd toch op, alsof ik zelf niet weet dat het kut weer is.quote:Op woensdag 22 mei 2013 10:39 schreef DW457 het volgende:
In de categorie van zoetsappig en lauw:
[ afbeelding ]
Oh, wat heb ik een hekel aan like & share...
[..]
Ik heb er ook eentje gespot op mijn fb:
[ afbeelding ]
Die is echt waar!!!!!quote:
Wat het weer betreft zitten er soms best wel wat aardige tussen zoals deze buienradarparodie:quote:Op woensdag 22 mei 2013 12:09 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Sowieso dat gezeik en gezanik over het weer op facebook. Houd toch op, alsof ik zelf niet weet dat het kut weer is.
Ik vond trouwens dat ene filmpje over het weer wél weer komisch, van BlendTV ofzo?![]()
Shopperdeflop? Als je goed kijkt bij cursus Spaans?quote:
Ja ik zie het... had 'm gevonden op die slechtste statussen van NL.quote:Op woensdag 22 mei 2013 14:11 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Shopperdeflop? Als je goed kijkt bij cursus Spaans?
Dat is echt smerig.quote:
quote:
Mensen willen daarmee gewoon hun schuld afkopen voor het individualisme en egocentrisme dat ze in het dagelijks leven aan den dag leggen.quote:Op maandag 20 mei 2013 17:22 schreef Michielos het volgende:
Echt ik heb hier zo een tyfushekel aan. Ja.. het is ergens dat die jongetjes gevonden zijn.. Verschrikkelijk dat dit gebeurt.. Maar dan zijn er natuurlijk altijd 40 jarige huisvriouwen die hun medeleven gaan "betuigen".
ter voorbeeld:
[ afbeelding ]
"Nederland houd van jullie" ???![]()
![]()
[ afbeelding ]
Deel dit kaarsje??
Twitteraccounts worden gesloten om "het verlies te verwerken en te rouwen" enz.
Natuurlijk is het erg dat dit gebeurd is, ik ontken dat ook helemaal niet, maar ... wat? Ben je opeens een nobel mens omdat je dit soort plaatjes post? Zo van: hmm ik heb aan mn taak voldaan, nu maar weer verder met de orde van de dag
Dit zelfde soort miepen zullen je ook gaan verwensen omdat jij niet zo een plaatje post.
De klacht moge duidelijk zijn
Dit dus, hoe duidelijker iemand zijn sympathie uitspreekt voor deze twee jongetjes. Hoe meer ik iets heb van "er is iets met deze persoon". Ik vind namelijk dat het voor zich spreekt dat het kut is wat er met ze is gebeurd. Je spreekt het een keer uit, klaar. Gebeurd zoveel shit in de wereld.quote:Op woensdag 22 mei 2013 14:41 schreef Knevelt het volgende:
[..]
[..]
Mensen willen daarmee gewoon hun schuld afkopen voor het individualisme en egocentrisme dat ze in het dagelijks leven aan den dag leggen.
Die heb ik nu al 25x voorbij zien komenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |