En je denkt dat er bordjes boven staan "svp hier niet graven want hier ligt al iemand"?quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:52 schreef Rachilda het volgende:
[..]
Er zijn aardig wat vermiste mensen in Nederland hoor, google maar eens, of kijk maar eens op de site van Peter R de Vries
Precies, de verwachting is dat ze niet ergens open en bloot liggen. De garantie heb je niet. Men weet het niet zeker.quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:51 schreef Rachilda het volgende:
[..]
Men zoekt naar net begraven plekken, de verwachting is niet dat ze zo open en bloot ergens liggen
Oh okee ... en die liggen natuurlijk voor het opgraven ...quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:52 schreef Rachilda het volgende:
Er zijn aardig wat vermiste mensen in Nederland hoor, google maar eens, of kijk maar eens op de site van Peter R de Vries
nee, dat denk ik van niet, dat vroeg ik me af, dat zei ik toch ook dat ik me dat afvroeg en wat dat dan nu precies zegtquote:Op woensdag 15 mei 2013 11:53 schreef Ticootje het volgende:
[..]
En die liggen dus allemaal in het bos denk jij?
Sommige mensen verdwijnen omdat ze zelf nooit meer gevonden willen worden, andere worden naar het buitenland ontvoerd...
Het is heus geen feit dat we elke meter bos een lijk hebben liggen.
Graaf lekker je eigen graf!quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:53 schreef Doodloper het volgende:
En je denkt dat er bordjes boven staan "svp hier niet graven want hier ligt al iemand"?
Dat er geen lijken zijn gevonden op de plekken waar er gezocht is.quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:54 schreef Rachilda het volgende:
[..]
nee, dat denk ik van niet, dat vroeg ik me af, dat zei ik toch ook dat ik me dat afvroeg en wat dat dan nu precies zegt
nee, niet voor het opgraven, maar aangezien men nu toch al een aantal bossen heeft uitgekamd had men er toevallig wel iets kunnen tegenkomenquote:Op woensdag 15 mei 2013 11:54 schreef Copycat het volgende:
[..]
Oh okee ... en die liggen natuurlijk voor het opgraven ...
Juist ...quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:55 schreef Rachilda het volgende:
nee, niet voor het opgraven, maar aangezien men nu toch al een aantal bossen heeft uitgekamd had men er toevallig wel iets kunnen tegenkomen
Vind ik nou ook. Lijkt mij dat als je iemand heel erg wil kwetsen en in paniek maken etc, je ook wil weten hoe het gaat uitpakken.quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:42 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Maar toch kut dat je er niet meer van kan 'genieten' dan...
Mensen proberen op te letten op stukken omgewoelde grond... Maar het heeft al een paar keer goed geregend ed. Als de knullen begraven zijn dan is het al geen lekker vers graf meer.quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:55 schreef Rachilda het volgende:
[..]
nee, niet voor het opgraven, maar aangezien men nu toch al een aantal bossen heeft uitgekamd had men er toevallig wel iets kunnen tegenkomen
Precies, waarom denken mensen dat ze het beter kunnen dan professionals die dit voor hun werk doen.quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:54 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Bovendien, alsof die amateurs de sporen uberhaupt zouden herkennen als de kinderen zouden zijn begraven.
Tenzij met neonletters en pijlen aangegeven 'hier is het graf!' zal 90% waarschijnlijk de sporen straal negeren.
hahaha! En daarom hou ik van Katinka.quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:49 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Het zou grappig zijn als het niet zo tenenkrommend was.
Maar daarom is de column van Katinka Polderman zo treffend: 'Lief Dagboek: Zaterdag zoeken in Domburg, ik neem Cupcakes mee!'
Inmiddels al veel boze reacties op gehad.
oh my. Nou, ik blijf voortaan braaf op de paadjes in het bos!quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:55 schreef Rachilda het volgende:
[..]
nee, niet voor het opgraven, maar aangezien men nu toch al een aantal bossen heeft uitgekamd had men er toevallig wel iets kunnen tegenkomen
Check, daarom is het vreemd.quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:06 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Moet-ie eigenlijk al niet eerder langs dat punt zijn gekomen dan? Hij kwam van de Rijnbrug?
Eerst zie je A-B, dan B-C, en B-C is richting Doornse gat.
Komt-ie van Rijnbrug, dan rij je eerst B-C, als je naar Doornse gat gaat.
Dus moet-ie B-C, A-B, B-C gereden hebben...
Maar ja, hij hoeft er nu ook niet meer mee te leven...quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:57 schreef Lpunt het volgende:
[..]
Vind ik nou ook. Lijkt mij dat als je iemand heel erg wil kwetsen en in paniek maken etc, je ook wil weten hoe het gaat uitpakken.
Voor mij niet aannemelijk: ik ken hem niet, ik ken zijn ex niet en ik weet letterlijk niets over de situatie.quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:31 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dat de scheiding en/of de omgangsregeling hier aanleiding voor is geweest is inderdaad speculatief (maar wel aannemelijk).
Maar waarom vindt jij niet dat je kunt spreken van het doorslaan van de stoppen als je tot dergelijke gruweldaden in staat bent? Lijkt me het meest waarschijnlijke scenario. Ik denk bijvoorbeeld niet dat de vader altijd al een gevaarlijke gek is geweest (waarbij er dan natuurlijk psychisch net zo goed iets mis is).
quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:57 schreef ElsTeyr het volgende:
is er eigenlijk iets bekend over de eventuele bagage van de kinderen?? ik neem aan dat ze wat meegekregen hebben van ma? Daar is toch niets van teruggevonden of wel?? En is er iets over bekend gemaakt door politie?
twitter:JulianRubenNL twitterde op woensdag 15-05-2013 om 11:47:08@LincandReece Nee, alleen schooltassen jongens lagen in de auto. Zover wij weten tenminste. reageer retweet
En wat te denken van die kleding, alsof het net uit de wasmachine komt, dat is wel anders als je een uur staat te graven.quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:59 schreef Ticootje het volgende:
Bovendien blijf ik erbij dat begraven te veel tijd zou kosten en hij de nodige materialen toch niet bij zich zou hebben.
Ik blijf erbij, ze liggen in het water.
En is dat dan mogelijk binnen de genoemde tijden?quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Check, daarom is het vreemd.
Tenzij hij in Leersum eerst via zijwegen naar de rotonde Torenzichtlaan/Kerkplein gereden is.
Nee, maar in principe is het allemaal niet effectief voor hem. Hij merkt nergens meer wat van.quote:Op woensdag 15 mei 2013 12:00 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Maar ja, hij hoeft er nu ook niet meer mee te leven...
Dat maakt het misschien juist zo effectief voor hem...quote:Op woensdag 15 mei 2013 12:02 schreef Lpunt het volgende:
[..]
Nee, maar in principe is het allemaal niet effectief voor hem. Hij merkt nergens meer wat van.
dat is dan toch raar, als pa tegen zijn ex zegt dat hij de kinderen meeneemt voor korte vakantie?quote:Op woensdag 15 mei 2013 12:01 schreef blanket het volgende:
[..]twitter:JulianRubenNL twitterde op woensdag 15-05-2013 om 11:47:08@LincandReece Nee, alleen schooltassen jongens lagen in de auto. Zover wij weten tenminste. reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |