Ik heb het goed gelezen hoor.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 15:42 schreef Alentejana het volgende:
Lezen is ook een vak.
@Luxuria, omdát hij zoveel nodig heeft lukt het hem haast niet om boven zijn ondehoud te eten (ondanks het feit dat hij tog keer zoveel eet als ik), daarom neemt hij DAARBIJ extra van die kaloriën drankjes en vette dingen.
@Ambicioso. Hij eet niet alleen uit de frituur, hij eet normale maaltijden (bij moeders thuis) PLUS chips en croissantjes met chocolade enzo en kaloriën drankjes en van die smerige drinkyoghurt enzo.
Kwam hij maar bij in vet, alles om meer te lijken dan wat hij nu is.
Hij sport om ietsje meer volume te krijgen zodat zijn kleding niet als vodden hangt, niet omdat hij er uit wil zien als een bodybuilder.
Waarschijnlijk gepost door een buffel van 100+ kg. Als ecto van 50 kg krijg je dat echt niet wegquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 17:59 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Elk wakkere half uur van je dag iets eten is natuurlijk tamelijk ongezond.
Je eet niet voldoende. Punt.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 18:45 schreef klaas_th het volgende:
Ik eet voldoende, 2x opscheppen s'avonds, eet niet zo heel veel on de ochtend, en eet rond de 3 boterammen s'middags.
Verder eet ik toch best veel tussendoor. Soms héél veel
Nouja en dan s'ochtens insinety en s'avonds 50x opdrukken.
Eet meer dan mijn vrienden gemiddelt en die zien der 'dikker' uit.
Vertel mij wat. Alleen 6 boterhammen per dag is hier al een prestatie van formaat.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 19:39 schreef fathank het volgende:
[..]
Waarschijnlijk gepost door een buffel van 100+ kg. Als ecto van 50 kg
krijg je dat echt niet weg
En dit moet 5000kcal voorstellen? Heb jij wel enig benul wat 5000kcal is? Dat is een hele HOOP voedsel.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 18:45 schreef klaas_th het volgende:
Ik eet voldoende, 2x opscheppen s'avonds, eet niet zo heel veel on de ochtend, en eet rond de 3 boterammen s'middags.
Verder eet ik toch best veel tussendoor. Soms héél veel
Nouja en dan s'ochtens insinety en s'avonds 50x opdrukken.
Eet meer dan mijn vrienden gemiddelt en die zien der 'dikker' uit.
Enig idee hoeveel caloriën er zitten in snoep/koek e.d.? En daarbij al het andere eten.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 20:43 schreef Intentiion het volgende:
[..]
En dit moet 5000kcal voorstellen? Heb jij wel enig benul wat 5000kcal is? Dat is een hele HOOP voedsel.
Hij haalt alsnog de 5000kcal niet. Hij zit wel constant kritiek te geven op wat mensen zeggen maar heeft geen flauw benul van wat ie nou eigenlijk aan het doen is. Bovendien weet hij ook niet hoe hij zijn doelen kan bereiken maar zo praat hij wel.quote:Op zondag 11 augustus 2013 10:34 schreef JAY-T het volgende:
Je kcal's uit snoep en koek halen, gezond bezig hoorWel eens bij nagedacht hoeveel suiker en (trans)vetten je op deze manier ook naar binnenwerkt? Maar je bent sowieso wel goed bezig als ik dit topic zo door lees...
Ik ben bijna 16, tot die tijd (1 maandje) ga ik insinety doen, en 160x opdrukken verdeelt in 2 termijnen per dag. Als ik 16 ben ga ik naar de sportschool omdaar specifiek me te richten op mijn borst.quote:Op zondag 11 augustus 2013 10:42 schreef Intentiion het volgende:
[..]
Hij haalt alsnog de 5000kcal niet. Hij zit wel constant kritiek te geven op wat mensen zeggen maar heeft geen flauw benul van wat ie nou eigenlijk aan het doen is. Bovendien weet hij ook niet hoe hij zijn doelen kan bereiken maar zo praat hij wel.
beachboy. Ga toch squatten en deadliften.quote:Op zondag 11 augustus 2013 10:56 schreef klaas_th het volgende:
[..]
Ik ben bijna 16, tot die tijd (1 maandje) ga ik insinety doen, en 160x opdrukken verdeelt in 2 termijnen per dag. Als ik 16 ben ga ik naar de sportschool omdaar specifiek me te richten op mijn borst.
Luister, als je moeilijk wilt doen ga lekker weg. Topic is niet gestart om me af te zeiken, je mag best zeggen dat ik volgens jou niet voldoende eet, en andere trainingen moet gaan doen. Maar geef daar dan tips en uitleg bij om mij te helpen, daar is dit topic immers voor.quote:Op zondag 11 augustus 2013 11:01 schreef Intentiion het volgende:
[..]
beachboy. Ga toch squatten en deadliften.
Je vraagt toch wat je moet doen. Ik geef je een antwoord... Ik wil je niet afraken alleen duidelijk maken dat het allemaal niet zo makkelijk is.quote:Op zondag 11 augustus 2013 11:05 schreef klaas_th het volgende:
[..]
Luister, als je moeilijk wilt doen ga lekker weg. Topic is niet gestart om me af te zeiken, je mag best zeggen dat ik volgens jou niet voldoende eet, en andere trainingen moet gaan doen. Maar geef daar dan tips en uitleg bij om mij te helpen, daar is dit topic immers voor.
Je zegt dat een bulk-schema slecht is en vervolgens heb je er 1 met 5000+ kcal? Een goede bulk-schema zit met 300/500 kcal boven je eigen gebruik dus je zal dan voor een man zo rond de 3.000 zitten. Overigens is het wel een goed schema trouwens qua type voedsel, maar dan moet je wel wat dingen eruit schrappen.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 16:18 schreef n00b13 het volgende:
[..]
https://www.google.nl/sea(...)e74b8d9&q=bulkschema
Vooral deze ziet er nou echt uit als een gezonde levensstandaard:
[..]
Shit, helemaal misrekend. Als ik zo check kom ik op de 40.000 kcal uitquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 18:45 schreef klaas_th het volgende:
Ik eet voldoende, 2x opscheppen s'avonds, eet niet zo heel veel on de ochtend, en eet rond de 3 boterammen s'middags.
Verder eet ik toch best veel tussendoor. Soms héél veel
Nouja en dan s'ochtens insinety en s'avonds 50x opdrukken.
Eet meer dan mijn vrienden gemiddelt en die zien der 'dikker' uit.
Skip wel de sauna als je dan toch door wilt gaan als Zyzz, brah. Nee, maar TS komt er wel. 3 boterhammetjes per dag en twee keer opscheppen met avondeten en hij maakt al kinds of gains met 50 keer opdrukken, all kinds.quote:Op maandag 12 augustus 2013 02:05 schreef esv7 het volgende:
Nette progressie hoor ts, als ik zo een beetje naar jouw foto's kijk ga je zeker voor een uiterlijk als Zyzz? Al die negatieve reacties zijn echt niet nodig, zoals eerder gezegd eet hij gewoon ruim 5000kcals. Hij heeft waarschijnlijk gewoon niet de aanleg om veel aan te komen, net als Zyzz overigens. Als je niet te breed wilt worden moet je trouwens oppassen met Insanity, heb je die gozer daarvan gezien? Echt te gespierd gewoon.
Zijn wel dikke boterhammen anders kom je niet aan de 5000 kcalquote:Op maandag 12 augustus 2013 11:50 schreef Kiid het volgende:
[..]
Skip wel de sauna als je dan toch door wilt gaan als Zyzz, brah. Nee, maar TS komt er wel. 3 boterhammetjes per dag en twee keer opscheppen met avondeten en hij maakt al kinds of gains met 50 keer opdrukken, all kinds.
Ik heb gehoord dat hij zijn brood tussen zijn beleg doet.quote:Op maandag 12 augustus 2013 14:21 schreef fathank het volgende:
[..]
Zijn wel dikke boterhammen anders kom je niet aan de 5000 kcal
In plaats van boter smeert hij transvet op zijn boterhammetjes om aan de nodige kcal te komenquote:Op maandag 12 augustus 2013 14:21 schreef fathank het volgende:
[..]
Zijn wel dikke boterhammen anders kom je niet aan de 5000 kcal
Wat zijn jouw stats? Jij bent ook een wandelende tak..quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:42 schreef Rodawa het volgende:
Ja, met vrijwel geen ontbijt, 3 boterhammen tussen de middag en 's avonds '2x opscheppen' (voornamelijk nog eens groente ook, zeker?) eet je inderdaad ruim voldoende om snel aan te komen.
1.95m / 55 kg maar ik wil niet heb gwn geen hogner snapje...quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:25 schreef koekwausss het volgende:
[..]
Wat zijn jouw stats? Jij bent ook een wandelende tak..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |