Dat was de verwachting ook he.quote:Op woensdag 8 mei 2013 13:28 schreef very het volgende:
[..]
Nog steeds achterlijk duur
T-Mobile Sim-Only 2 jaar:
1000Mb internet + 300 minuten = 34 euro per maand
Aansluitkosten: 53,38 euro
Tele2 Sim-Only 2 jaar:
1000Mb internet + 300 minuten = 16 euro per maand
Aansluitkosten: gratis
Ik hoop dat mensen in enorme getallen weg gaan bij de grote telecomproviders en allemaal verhuizen naar aanbieders als tele2 etc....misschien dat de grote dan ook eens met wat meer normale prijzen gaan komen.quote:
Waarom hoop je daar op als je bij Tele 2 zou zitten? Dan zit je toch al goed?quote:Op woensdag 8 mei 2013 13:56 schreef very het volgende:
[..]
Ik hoop dat mensen in enorme getallen weg gaan bij de grote telecomproviders en allemaal verhuizen naar aanbieders als tele2 etc....misschien dat de grote dan ook eens met wat meer normale prijzen gaan komen.
Weinig kans.quote:Op woensdag 8 mei 2013 13:56 schreef very het volgende:
[..]
Ik hoop dat mensen in enorme getallen weg gaan bij de grote telecomproviders en allemaal verhuizen naar aanbieders als tele2 etc....misschien dat de grote dan ook eens met wat meer normale prijzen gaan komen.
Omdat ik meer keus wil hebbenquote:Op woensdag 8 mei 2013 13:57 schreef Pheno het volgende:
[..]
Waarom hoop je daar op als je bij Tele 2 zou zitten? Dan zit je toch al goed?
Ik weet het niet...mensen kiezen wel steeds vaker voor sim-only krijg ik het idee. De huidige prijzen zijn echt achterlijk hoog, en meer mensen zullen dat niet meer willen betalen en dus overstappen. Zo ben ik ook overgestapt (moet nog ingaan) van T-mobile naar tele2, en zo'n beetje iedereen die ik ken en die ook een zelfde soort verbruik heeft en nog geen sim-only gaat dat ook doen.quote:
Die heb je nu toch ook al? Je kiest ervoor om goedkoop te gaan, niets mis mee. Dat anderen meer willen betalen (voor hetzelfde), tja.quote:
Nee, ik heb nu niet meer keus. Ik heb nu de keuze tussen 2 of 3 goedkope, ik wil keuze tussen alle providers tegen ongeveer dezelfde prijzenquote:Op woensdag 8 mei 2013 14:04 schreef Pheno het volgende:
[..]
Die heb je nu toch ook al? Je kiest ervoor om goedkoop te gaan, niets mis mee. Dat anderen meer willen betalen (voor hetzelfde), tja.
Je hebt keus op prijs, ik snap je probleem niet. Wat wil je kiezen voor de rest dan? netwerk? Je betaalt meer voor uitgebreidere dekking, shit happens.quote:Op woensdag 8 mei 2013 14:15 schreef very het volgende:
[..]
Nee, ik heb nu niet meer keus. Ik heb nu de keuze tussen 2 of 3 goedkope, ik wil keuze tussen alle providers tegen ongeveer dezelfde prijzen
Wat ik wil? Niet achterlijk veel meer betalen voor uitgebreidere dekking.quote:Op woensdag 8 mei 2013 14:39 schreef Pheno het volgende:
[..]
Je hebt keus op prijs, ik snap je probleem niet. Wat wil je kiezen voor de rest dan? netwerk? Je betaalt meer voor uitgebreidere dekking, shit happens.
Ik vind het anders best ingewikkeld. Als dat laatste waar is dan wil je iets wat dus niet boeit, want je zit al goed. Waarom wil je dan nog kunnen kiezen tussen T-Mobile en Tele2? Om de naam? Als prijs en dekking gelijk zijn is er voor de rest vrij weinig te kiezenquote:Op woensdag 8 mei 2013 14:45 schreef very het volgende:
[..]
Wat ik wil? Niet achterlijk veel meer betalen voor uitgebreidere dekking.
Hoe ik dat voor me zie? Als iedereen massaal over stapt vanwege onnodig hoge prijzen moeten ze wel zakken.
Zo ingewikkeld is het toch niet wat ik zeg?![]()
Daarbij weet ik niet of dat daadwerkelijk zo is, maar mij is vertelt dat tele2 gewoon exact zelfde dekking heeft als Tmobile.
Als dat waar is inderdaad. Maar dat weet ik (nog) niet.quote:Op woensdag 8 mei 2013 14:47 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik vind het anders best ingewikkeld. Als dat laatste waar is dan wil je iets wat dus niet boeit, want je zit al goed. Waarom wil je dan nog kunnen kiezen tussen T-Mobile en Tele2? Om de naam? Als prijs en dekking gelijk zijn is er voor de rest vrij weinig te kiezen
Goed, nu komen we ergens. Waarom zou je KPN willen hebben?quote:Op woensdag 8 mei 2013 14:50 schreef very het volgende:
[..]
Als dat waar is inderdaad. Maar dat weet ik (nog) niet.
Maar hoe meer concurrentie, hoe beter. Ik zou het liefst zelf KPN nemen, maar ook die prijzen zijn bezopen.
Omdat ik verhalen hoor over betere internetdekking dan Tmobile (en dus ook Tele2).quote:Op woensdag 8 mei 2013 14:51 schreef Pheno het volgende:
[..]
Goed, nu komen we ergens. Waarom zou je KPN willen hebben?
Nee maakt niet uit want het is buiten garantie.quote:Op woensdag 8 mei 2013 11:59 schreef Mercan het volgende:
[..]
Ik ben de tweede eigenaar van deze telefoon (gekocht via marktplaats).
Heb er verder geen doos of bon bij, maakt dit nog wat uit?
Dat je voor meer service (of in dit geval dekking) meer moet betalen vind je raar?quote:Op woensdag 8 mei 2013 14:54 schreef very het volgende:
[..]
Omdat ik verhalen hoor over betere internetdekking dan Tmobile (en dus ook Tele2).
De prijzen zijn niet in verhouding. Het enige is dat het verdienmodel van de "grote" providers gewoon hopeloos verouderd is, en daardoor zien ze zichzelf genoodzaakt achterlijke prijzen te rekenen over zaken die helemaal niet zoveel kosten, puur omdat ze anders niet net zoveel winst maken als een paar jaar geleden. Meer hierover: KLB / Telecom providers zijn verleden tijdquote:Op woensdag 8 mei 2013 15:18 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dat je voor meer service (of in dit geval dekking) meer moet betalen vind je raar?
Tja, ik wil ook dat Bang & Olufsen zijn producten goedkoper maakt, op het niveau Onkyo.Maar waarom zouden ze ?
Vraag en aanbod. Zolang er nog vraag is voor te dure abo's veranderen zij niets. Dus dan kun je gaan wachten en boos zijn. of zo. of gewoon naar een goedkopere gaan en de rest uitlachen.quote:Op woensdag 8 mei 2013 15:27 schreef very het volgende:
[..]
De prijzen zijn niet in verhouding. Het enige is dat het verdienmodel van de "grote" providers gewoon hopeloos verouderd is, en daardoor zien ze zichzelf genoodzaakt achterlijke prijzen te rekenen over zaken die helemaal niet zoveel kosten, puur omdat ze anders niet net zoveel winst maken als een paar jaar geleden. Meer hierover: KLB / Telecom providers zijn verleden tijd
En waarom zouden ze? Hopelijk omdat anders mensen massaal overstappen op andere providers. En ik hoor steeds meer mensen die overstappen op prijsvechters.
En dus zijn we weer terug bij de post waar het allemaal begon:quote:Op woensdag 8 mei 2013 15:38 schreef Pheno het volgende:
[..]
Vraag en aanbod. Zolang er nog vraag is voor te dure abo's veranderen zij niets. Dus dan kun je gaan wachten en boos zijn. of zo. of gewoon naar een goedkopere gaan en de rest uitlachen.
quote:Op woensdag 8 mei 2013 13:56 schreef very het volgende:
[..]
Ik hoop dat mensen in enorme getallen weg gaan bij de grote telecomproviders en allemaal verhuizen naar aanbieders als tele2 etc....misschien dat de grote dan ook eens met wat meer normale prijzen gaan komen.
Nou minder dan T-Mobile is vrij moeilijk denk ik ,gezien ik in hartje amsterdam met t-mobile geen bereik hebquote:Op woensdag 8 mei 2013 14:40 schreef Luigi het volgende:
Had ik al aan de Tele2 gebruikers gevraagd hoe deze provider bevalt?.
Bellen interesseert me niet zo, wel internet (waarbij de dekking/snelheid zeker niet minder mag zijn dan die van T-Mobile zelf).
Pas de 21e deze maand wordt het overgezetquote:Op woensdag 8 mei 2013 15:43 schreef Luigi het volgende:
Maar very, jij zit bij Tele 2? Hoe bevalt dat?
Mja, ik ben niet chronisch ontevreden over T-Mobile eigenlijk. Gaat op de meeste plekken waar ik vaak kom meestal (!) wel goed. Heb ook wel eens opgekeken van amper bereik in hartje A'dam idd maar ach. Doe het meeste toch via wifi (thuis, onderweg in de trein en op de zaak). Zo af en toe is het wel wat minder idd. Maar ik betaal nu iets van 35 euro per maand voor T-Mobile i200, als dat een tientje kan worden (met die actie van nu) voor een jaartje en ik dan dezelfde gebruikservaring heb, helemaal prima.quote:Op woensdag 8 mei 2013 15:45 schreef Joene het volgende:
[..]
Nou minder dan T-Mobile is vrij moeilijk denk ik ,gezien ik in hartje amsterdam met t-mobile geen bereik heb
Zakelijk gebruik ik t-mobile , prive vodafone .quote:Op woensdag 8 mei 2013 15:50 schreef Luigi het volgende:
[..]
Mja, ik ben niet chronisch ontevreden over T-Mobile eigenlijk. Gaat op de meeste plekken waar ik vaak kom meestal (!) wel goed. Heb ook wel eens opgekeken van amper bereik in hartje A'dam idd maar ach. Doe het meeste toch via wifi (thuis, onderweg in de trein en op de zaak). Zo af en toe is het wel wat minder idd. Maar ik betaal nu iets van 35 euro per maand voor T-Mobile i200, als dat een tientje kan worden (met die actie van nu) voor een jaartje en ik dan dezelfde gebruikservaring heb, helemaal prima.
Alternatief is overstappen naar Vodafone zodat ik wel iets meer betaal, maar wel een écht goed bereik heb (toch?) maar dan hoort daar ook weer een nieuwe telefoon bij. Ben ook nog wel tevreden over m'n 4S eigenlijk...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |