Een recreatieve fietser is een fietser die regelmatig fietst op recreatief niv. Daar valt enkel er over praten niet onder.quote:Op woensdag 1 mei 2013 11:59 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik ben een ekte ekte recreatieve wielrenner
Ah, wat is recreatief niveau?quote:Op woensdag 1 mei 2013 12:02 schreef Patroon het volgende:
[..]
Een recreatieve fietser is een fietser die regelmatig fietst op recreatief niv. Daar valt enkel er over praten niet onder.
aangepastquote:Op woensdag 1 mei 2013 11:07 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik heb een baas die zo af en toe ook nog wat van mijn tijd wilt. En een vriendin die niet in de buurt woont, dus daar ga ik vanavond met de auto heen. En dan blijft er opeens er weinig tijd over om te fietsen als ik mijn vrijwilligerswerk, kanotrainingen, wedstrijden en evementen achter de rug heb. En in die tijd zit ik liever bij mijn vrienden/vriendin dan dat ik op vrijdag/zaterdag avond op de fiets zit.liever op Fok te zeveren in het recreatieve wielrennerstopic waar ik verder niks zinnigs bij te dragen heb.
Er is er maar 1, op het station kun je of richting Haren, of richting Euroborg, als je naar Belga wilt, zou ik als ik jou was die richting Euroborg nemen.quote:Op woensdag 1 mei 2013 12:42 schreef Patroon het volgende:
Ze hebben hier in Groningen 2 lijnen nr 22, enige logica daarin ver te zoeken. Wel mooie vrouwen hier, dat dan weer wel.
Ja maar 2 aparte haltes met 22. Wist niet dat het bij Euroborg zat, doe dan een 22a en b. Ik wil ff rustig passen en ga vandaag maar 3u om. Niet echt fris om met zweet lichaam koersbroeken te passen.quote:Op woensdag 1 mei 2013 12:45 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Er is er maar 1, op het station kun je of richting Haren, of richting Euroborg, als je naar Belga wilt, zou ik als ik jou was die richting Euroborg nemen.
Btw, het weer is prima, waarom ben je niet komen fietsen?
9e Cirkelquote:Op woensdag 1 mei 2013 10:03 schreef kanovinnie het volgende:
En in die ene tent waar je je jas aan de dakbalken hangt (7de kamer ofzo?) kan ik me maar beter niet vertonen. Daar heb ik nog eens de wc vol spareribs gegooid
Beste keus ooit.quote:
quote:
Het zit niet bij de Euroborg, uitstappen bij halte Ikea oid...quote:Op woensdag 1 mei 2013 12:50 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ja maar 2 aparte haltes met 22. Wist niet dat het bij Euroborg zat, doe dan een 22a en b. Ik wil ff rustig passen en ga vandaag maar 3u om. Niet echt fris om met zweet lichaam koersbroeken te passen.
Fred heeft wel bijna z'n edele delen laten bevriezen in een poging om de RvV te rijden dit jaar, dus hij loopt gevaar het reccreatieve uit het oog te verliezen. Gelukkig heeft hij sindsdien geloof ik geen meter meer gereden, dus dat compenseert weer veel.quote:Op woensdag 1 mei 2013 11:02 schreef kanovinnie het volgende:
Maar ik hou nu samen met cap fab en fred een beetje dat recreatieve uit de TT in orde.
Ik zou de boretti gaan fietsen, maar eigenlijk heb ik er niet zo'n zin in. Ga denk ik in m'n eentje een stukkie fietsen. Scheelt ook weer 25 euro inschrijfgeldquote:Op woensdag 1 mei 2013 13:40 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
Fred heeft wel bijna z'n edele delen laten bevriezen in een poging om de RvV te rijden dit jaar, dus hij loopt gevaar het reccreatieve uit het oog te verliezen. Gelukkig heeft hij sindsdien geloof ik geen meter meer gereden, dus dat compenseert weer veel.
Ik ga zondag de Boretti doen, maar die staat helemaal in het teken van kilometers maken voor m'n fietsvakantie die de 12de begint. Dus afstand veranderen of een stukje afsteken zal ik niet te deftig voor zijn, geen zin om m'n knie trubbels vlak voor vertrek te verergeren. Zelfs nog kans dat ik met m'n vakantiefiets op kom dagen, met 42 mm banden, en recht stuur, om die uit te proberen.
patroon voor het eerst in de grote stad , er gaat een wereld voor hem open, nu hij meer als 1 bus tegelijk ziet staanquote:Op woensdag 1 mei 2013 12:42 schreef Patroon het volgende:
Ze hebben hier in Groningen 2 lijnen nr 22, enige logica daarin ver te zoeken. Wel mooie vrouwen hier, dat dan weer wel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als ik terug ben van Frankrijk heb ik een week elke dag op de pedalen gestaan, dan wordt ik wel eens ambitieus ofzo.Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)
quote:Op woensdag 1 mei 2013 13:55 schreef dop het volgende:
[..]
patroon voor het eerst in de grote stad , er gaat een wereld voor hem open, nu hij meer als 1 bus tegelijk ziet staan
in heel Friesland hebben ze natuurlijk niet zoveel bussen als er in Groningen bij het station staan
Dat gevoel is ook heerlijk, zeker als je als te dikke wielrenner tussen al die afgetrainde types de hele dag zit te zwoegenquote:Op woensdag 1 mei 2013 14:09 schreef muzas het volgende:
Wel echt zin in het heerlijke gevoel als ik 'm uit weet te rijden.![]()
Languedoc is mooi fietsenquote:Op woensdag 1 mei 2013 14:31 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Wie van julie had ooit in de Languedoc gefietst, JohnDDD soms? Als het koud is ga ik gewoon die richting afzakken, ipv de Bourgonje.
Was je fiets kwijt ofzo?quote:Op woensdag 1 mei 2013 16:01 schreef No-P het volgende:
[ afbeelding ]
Een paar topics te laat naar eindelijk gevonden.
Ben benieuwd naar je ervaringen, vanuit financieel perspectief voor de velissimo gekozen? en nog gonso's gepast?quote:Op woensdag 1 mei 2013 14:27 schreef Patroon het volgende:
Mooie castelli broek Velocissimo Due met kiss3 zeem gekocht. X2 zeem zat niet zoveel beter. Gelijk meegenomen want goed geholpen. Was ook maar 12,50 goedkoper als bij salden incl. verzenden
Ja ik vind eigenlijk 150 euro wat over de top, met een middenmoot broekje kan mij het ook wel goed doen denk ik. Reed nu rond in een 2 jaar oud broekje met 0 demping, als ik de zemen nu vergelijk.quote:Op woensdag 1 mei 2013 16:35 schreef PipodeOoi het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar je ervaringen, vanuit financieel perspectief voor de velissimo gekozen? en nog gonso's gepast?
uitrijden denk ik.quote:Op woensdag 1 mei 2013 16:49 schreef kaasplankje het volgende:
Ik ben benieuwd hoe Grippie het gaat doen in zijn eerste koers morgen, wat denken jullie?
Ik denk lossen na 35 minuten.
Zo is datquote:Op woensdag 1 mei 2013 17:11 schreef kanovinnie het volgende:
Nee hoor, gratis=gratis. Zou het ook doen.
is de die dakkapellenboer contenitaal? Wat is daar eigenlijk de definitie van? Rij je dan in nl/be/fr/dui?quote:Op woensdag 1 mei 2013 17:14 schreef Patroon het volgende:
[..]
Zo is datIk vind trouwens kleding van continentalploegen leuker dan profploegen...eigenlijk wel vreemd he..
Ja, hij rijdt er al niet meer bij. Dan rij je een internationaal programma en enkele 1.2 wedstrijden ofzo.. zijn semi profploegen want je kan er niet zo lid van worden, onkosten worden vergoed en je krijgt een fiets etc.quote:Op woensdag 1 mei 2013 17:16 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
is de die dakkapellenboer contenitaal? Wat is daar eigenlijk de definitie van? Rij je dan in nl/be/fr/dui?
LSE team = Lokale Sponsor Eenheid. Ze rijden elite zonder contract, meest wedstrijden in Nederland want dat is het beste voor de sponsor. Zoals Hel van Mergelland, Ster van Zwolle, Omloop vd Glazen Stad etc.quote:Op woensdag 1 mei 2013 17:16 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
is de die dakkapellenboer contenitaal? Wat is daar eigenlijk de definitie van? Rij je dan in nl/be/fr/dui?
Geld als een uitkeringtrekkerquote:Op woensdag 1 mei 2013 17:38 schreef kanovinnie het volgende:
Trainen als een prof, spullen als een prof en geld als een amateur?
klopt. Mag je het frame daarna houden en doorverkopen etc.quote:Op woensdag 1 mei 2013 17:49 schreef kaasplankje het volgende:
Ze krijgen ook niet allemaal alles hoor, dure wielen bijvoorbeeld. Je krijgt dan een teamfiets maar als je met bora wilt koersen moet je die dan zelf aanschaffen. Het is ook wel gebruikelijk dat er een eigen bijdrage wordt gevraagd aan de renner voor een teamfiets, zoals 300.- of 500.- Euro oid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |