Of met je kater lekker de hiba overquote:Op vrijdag 26 april 2013 09:49 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Maar wij zijn kerels van staal, Krupps-stahl wel te verstaan!!!
Wij zijn geen melkmuiltjes.
pffff, de beste remedie tegen brakheid is doorgaan met bier drinken.quote:
In overal met een boomstam door de bossen oerrossen, ook erg fijnquote:Op vrijdag 26 april 2013 09:51 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Of met je kater lekker de hiba overOf één of ander parcour door de zaal
Fuck it ik ga nooit meer zo veel zuipenquote:Op vrijdag 26 april 2013 09:51 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
pffff, de beste remedie tegen brakheid is doorgaan met bier drinken.
Haha, ook erg lekker inderdaadquote:Op vrijdag 26 april 2013 09:52 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
In overal met een boomstam door de bossen oerrossen, ook erg fijn
Jij bent echt van de taaiquote:Op vrijdag 26 april 2013 09:52 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Fuck it ik ga nooit meer zo veel zuipen
Nibb-it, heb jij die video gezien die ik gisteren postte?quote:
Volgende keer maar aan de kinder cola want ik zie het al, het gaat niks met je worden:quote:Op vrijdag 26 april 2013 09:56 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Was de 2e keer in m'n leven dat ik wat op had, wat verwacht je
ja is goedquote:Op vrijdag 26 april 2013 09:57 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Volgende keer maar aan de kinder cola want ik zie het al, het gaat niks met je worden:
[ afbeelding ]
Welke video?quote:Op vrijdag 26 april 2013 09:56 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Nibb-it, heb jij die video gezien die ik gisteren postte?
Van het Korps Speciale Troepen van het KNILquote:
Dat vraag ik me idd ook wel eens af. Zelfde in het programma "politie op je hielen" van de Engelse politie, erg vaak een heli die ingezet is.quote:Op vrijdag 26 april 2013 10:12 schreef jitzzzze het volgende:
Zit nu een aflevering van Blik op de Weg te kijken waar ze een heli gebruiken om overtredingen te constateren. Ik vind dat nogal overdreven, ik weet niet wat zo'n uiensnijder per uur moet kosten maar het zal niet goedkoop zijn.
Om jezelf dan rendabel te maken moet je echt een shitload aan bonnen uitschrijven, wat dus ook gebeurt. Gaat het dan nog om de verkeersveiligheid, of om het vullen van de staatskas?
Maar dat zijn toch achtervolgingen?quote:Op vrijdag 26 april 2013 10:14 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Dat vraag ik me idd ook wel eens af. Zelfde in het programma "politie op je hielen" van de Engelse politie, erg vaak een heli die ingezet is.
Precies, die heli hangt gewoon boven een wegvak en wacht net zolang tot iemand een eenvoudige overtreding maakt. Dat geeft ie door aan een auto/motor die de overtreder staande houd en op de bon slingert.quote:Op vrijdag 26 april 2013 10:17 schreef ErwinRommel het volgende:
Ohhh wacht, ik snap het al. ipv een video surveillance auto in te zetten een heli.
Dat lijkt me idd een kostbaar grapje.quote:Op vrijdag 26 april 2013 10:19 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Precies, die heli hangt gewoon boven een wegvak en wacht net zolang tot iemand een eenvoudige overtreding maakt. Dat geeft ie door aan een auto/motor die de overtreder staande houd en op de bon slingert.
Dat zou best kunnen, die lui, maar ook de uiensnijder moet wel aan zijn vlieguren komen.quote:Op vrijdag 26 april 2013 10:22 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Dat lijkt me idd een kostbaar grapje.
Wat ik denk dat het is is dat die heli piloten aan hun vlieguren moeten komen, en dat ze dat dan zo oplossen door tevens overtredingen te constateren. Wellicht dat dat de logica erachter is.
Ruim...quote:Op vrijdag 26 april 2013 09:48 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Hebben we dat niet allemaal één of meerdere keren gehad?
ga aan de barbara Bitterquote:Op vrijdag 26 april 2013 12:36 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dat...
Oranjebitter blijft niet te pruimen.
Hij proefde nu meer naar ranja dan bitter.quote:Op vrijdag 26 april 2013 12:36 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dat...
Oranjebitter blijft niet te pruimen.
Ze bezuinigen op de alcoholquote:Op vrijdag 26 april 2013 12:41 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
Hij proefde nu meer naar ranja dan bitter.
Of ik begin gewoon steeds afgestompter te worden...
Dat heb ik liever ja.quote:
Ik heb in de loop der jaren allerlei soorten Vitriool achterover geslagen, tot zelfgestookte Raki en Slivo aan toe. Maar Oranjebitter staat met stip op de laatste plaats bij mij vwb smaak.quote:Op vrijdag 26 april 2013 12:41 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
Hij proefde nu meer naar ranja dan bitter.
Of ik begin gewoon steeds afgestompter te worden...
Slivoquote:Op vrijdag 26 april 2013 12:54 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dat heb ik liever ja.
[..]
Ik heb in de loop der jaren allerlei soorten Vitriool achterover geslagen, tot zelfgestookte Raki en Slivo aan toe. Maar Oranjebitter staat met stip op de laatste plaats bij mij vwb smaak.
Toch wel een M3 E30?quote:Op vrijdag 26 april 2013 14:45 schreef jitzzzze het volgende:
Net even de dealer vereerd met een bezoekje. Had een onderdeel nodig
Binnen stond een nieuwe M5 en een circuitready M3 coupe. Wat een wagens, echt fantastisch.
Zie edit.quote:
Heb zelf 2 E30's gehad een 316 en een 320i, die zes cilinder die daarin lag...quote:De e30 is wel lekker oldscool, een echte cultwagen.
Ik heb zelf een E36, maar de allermooiste vind ik de E39 touring.quote:Op vrijdag 26 april 2013 15:02 schreef AchJa het volgende:
[..]
Zie edit.
[..]
Heb zelf 2 E30's gehad een 316 en een 320i, die zes cilinder die daarin lag...![]()
Maar de mooiste BMW serie blijft de E9.
450 berichten, echt fantastisch.quote:Op vrijdag 26 april 2013 16:10 schreef Rave_NL het volgende:
Iemand anders ook last van die inboxspam?
Nee, totaal niet.quote:Op vrijdag 26 april 2013 16:10 schreef Rave_NL het volgende:
Iemand anders ook last van die inboxspam?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |