SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier vind je de OP.
Ze hebben wel wàt invloed vermoedelijk. Het is niet leuk als je week-in-week-uit redelijk tot goed speelt en ze maar over je blijven zeiken. Al is het bij VI wel duidelijk, ongetwijfeld ook bij Mathijssen, dat hij daar sowieso geen goed kan doen omdat meneer Derksen dat niet kan gebruiken in zijn hetze tegen Van Geel.quote:Op maandag 22 april 2013 18:55 schreef jakees het volgende:
[..]
Op nu.nl ook. Ongelooflijk. Mathijsen speelt al 10 wedstrijden op rij echt prima. Vorige week maakt hij (en BMI en de Vrij) een inschattingsfout. Gelijk worden de messen geslepen. Je kunt wel zeggen niet serieus nemen maar dit soort acties creëren echt onrust. Ben van mening dat die programma's echt invloed hebben.
Die Wes...twitter:Feyenoord twitterde op maandag 22-04-2013 om 19:09:0337' Doelpunt Jong Feyenoord/Excelsior! Verhoek schiet van dichtbij binnen: 2-1. reageer retweet
Zelfde als met Manolev toen, ze moeten gewoon een pispaaltje hebben. Reden dat ik al jaren ben afgehaakt bij VI (eigenlijk na 1 aflevering al), SV is ook niet alles maar gaat tenminste nog een beetje over voetbalquote:Op maandag 22 april 2013 19:12 schreef Gert het volgende:
[..]
Ze hebben wel wàt invloed vermoedelijk. Het is niet leuk als je week-in-week-uit redelijk tot goed speelt en ze maar over je blijven zeiken. Al is het bij VI wel duidelijk, ongetwijfeld ook bij Mathijssen, dat hij daar sowieso geen goed kan doen omdat meneer Derksen dat niet kan gebruiken in zijn hetze tegen Van Geel.
Je moet voor de gein eens kijken hoeveel lange ballen van Mathijsen aankomen en ook gevaarlijk zijn, steekpasses die lukken, niet 1 duel verliezen, je man wordt gewisseld. Wat moet je dan nog meer doen dan? Ik kan me er echt kwaad over maken. Kinderachtig dat je dan een 6 geeft.quote:Op maandag 22 april 2013 19:15 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Zelfde als met Manolev toen, ze moeten gewoon een pispaaltje hebben. Reden dat ik al jaren ben afgehaakt bij VI (eigenlijk na 1 aflevering al), SV is ook niet alles maar gaat tenminste nog een beetje over voetbal
Jullie leuk meevoetballen, wij een onbedreigde 2-0, iedereen tevredenquote:Op maandag 22 april 2013 20:13 schreef hafcfan het volgende:
Vandaag kaarten besteld voor uitvak. Hopen dat we niet te dik afgaan en lekker mee kunnen ballen.
Precies. Gun julie de 2de plek wel en wij spelen toch nergens meer om.quote:Op maandag 22 april 2013 20:14 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Jullie leuk meevoetballen, wij een onbedreigde 2-0, iedereen tevreden
Rustig jongen, het is de VI maar. Ben het verder wel met je eens, Mathijsen is mischien wel de beste en sowieso de meest constante verdediger van Feyenoord dit seizoen.quote:Op maandag 22 april 2013 19:41 schreef jakees het volgende:
[..]
Je moet voor de gein eens kijken hoeveel lange ballen van Mathijsen aankomen en ook gevaarlijk zijn, steekpasses die lukken, niet 1 duel verliezen, je man wordt gewisseld. Wat moet je dan nog meer doen dan? Ik kan me er echt kwaad over maken. Kinderachtig dat je dan een 6 geeft.
Moet je heel niet doen, is niet goed voor je. Gewoon negeren, denk niet dat Joris er ook maar één nacht minder van slaaptquote:Op maandag 22 april 2013 19:41 schreef jakees het volgende:
[..]
Je moet voor de gein eens kijken hoeveel lange ballen van Mathijsen aankomen en ook gevaarlijk zijn, steekpasses die lukken, niet 1 duel verliezen, je man wordt gewisseld. Wat moet je dan nog meer doen dan? Ik kan me er echt kwaad over maken. Kinderachtig dat je dan een 6 geeft.
Inderdaad.Had ik niet verwacht. De eerste 5/6/7 wedstrijden speelde hij echt kut met peren. Heeft zich goed herpakt. Buiten dat altijd correct geweest in z'n uitlatingen toen hij die shitload van de media over zich heen kreeg.quote:Op maandag 22 april 2013 20:17 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Rustig jongen, het is de VI maar. Ben het verder wel met je eens, Mathijsen is mischien wel de beste en sowieso de meest constante verdediger van Feyenoord dit seizoen.
Wat een wijsheid op dit forum ineens. Harstlag is weer gezakt, hulde!quote:Op maandag 22 april 2013 20:21 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Moet je heel niet doen, is niet goed voor je. Gewoon negeren, denk niet dat Joris er ook maar één nacht minder van slaapt
Sarcasm much?quote:Op maandag 22 april 2013 21:11 schreef jakees het volgende:
[..]
Wat een wijsheid op dit forum ineens. Harstlag is weer gezakt, hulde!
Geen sarcasme was serieus.quote:Op maandag 22 april 2013 21:26 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Sarcasm much?
Als Lurling trouwens zaterdag de winnende maakt, dan kunnen volgens mij langzaamaan de hartmonitoren en ambulances weer paraat komen te staan... Maar dat is als en as is verbrande turf
Ook dan verloren we van Heerenveen. Lag echt niet alleen aan Pelle. Net als Zwolle uit.quote:Op maandag 22 april 2013 21:44 schreef chrisr het volgende:
Ik keek net nog eens naar die goal van Pelle tegen ajax waarna hij die gele kaart pakt. Wat als hij nou gewoon z'n shirt had aangehouden en er tegen Hveen bij was geweest![]()
En ja, ook hier as is verbrande turf
Afbouwen? HIj is in de kracht van zijn leven manquote:Op maandag 22 april 2013 21:58 schreef jakees het volgende:
Van Persie mag ook volgend jaar wel komen afbouwen. Wat een goal zeg.
Weet ik, we mochten toch dromen insturen voor Nederland?quote:Op maandag 22 april 2013 22:02 schreef vandermar het volgende:
[..]
Afbouwen? HIj is in de kracht van zijn leven manmaar hij mag wel terug komen
Ik vind hem juist wisselvallig. De laatste wedstrijden laat hij wel zien waarom ze hem gehaald hebben. Hopelijk kan hij deze vorm vasthouden.quote:Op maandag 22 april 2013 20:17 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Rustig jongen, het is de VI maar. Ben het verder wel met je eens, Mathijsen is mischien wel de beste en sowieso de meest constante verdediger van Feyenoord dit seizoen.
quote:Op maandag 22 april 2013 21:57 schreef satecl het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)uffe_melodietje.html
John de Wolf.. WAT EEN BAAS!!!!!!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 14% gewijzigd door De_Pel op 22-04-2013 23:16:13 ]Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W
Mag van mij over 4 jaar ook nog komen afbouwenquote:Op maandag 22 april 2013 21:58 schreef jakees het volgende:
Van Persie mag ook volgend jaar wel komen afbouwen. Wat een goal zeg.
quote:Op maandag 22 april 2013 22:57 schreef eight het volgende:
[..]
Ik vind hem juist wisselvallig. De laatste wedstrijden laat hij wel zien waarom ze hem gehaald hebben. Hopelijk kan hij deze vorm vasthouden.
Spuit 13quote:Op maandag 22 april 2013 23:11 schreef DonRaja het volgende:
Die Van Persie, is dat niks voor ons? Ik bedoel, als breedteaankoop voor Pelle?
quote:“Het gemis van één speler kunnen we opvangen. Ontbreken er twee, dan hebben we een groot probleem. Vooral als je dan in een stadion als de Kuip voetbalt. Ik denk toch dat er spelers onder de indruk waren van dit bijzondere stadion, waarin een bepaalde sfeer hangt. De scheidsrechter was dat volgens mij ook”.
Is wel een goede voor in de kleedkamer denk ik.quote:Op maandag 22 april 2013 23:11 schreef DonRaja het volgende:
Die Van Persie, is dat niks voor ons? Ik bedoel, als breedteaankoop voor Pelle?
Geeft echt een signaal af. (Btw die zou er echt 62 inschieten in 1 seizoen.)quote:Op dinsdag 23 april 2013 01:01 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Is wel een goede voor in de kleedkamer denk ik.
Moet hij wel de ballen krijgen natuurlijk.quote:Op dinsdag 23 april 2013 01:41 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Geeft echt een signaal af. (Btw die zou er echt 62 inschieten in 1 seizoen.)
26 jaar, nu pas aan het scoren geraakt en met een lang contract. Ik denk dat we geen serieuze boden hoeven te verwachten.quote:Op dinsdag 23 april 2013 02:37 schreef Cara het volgende:
Het seizoen alweer bijna ten einde. God, wat gaat dat een feest worden met elke dag een transfergerucht over 1 van je 10 gewilde spelers. Vraag me af of een club ergens een bod op Pelle gaat proberen.
Theo leek niet echt van de uitslag ondersteboven te zijn.quote:
1-op-1 is hij niet te verslaan.quote:Op maandag 22 april 2013 20:21 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Moet je heel niet doen, is niet goed voor je. Gewoon negeren, denk niet dat Joris er ook maar één nacht minder van slaapt
Bijna 28 al.quote:Op dinsdag 23 april 2013 02:41 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
26 jaar, nu pas aan het scoren geraakt en met een lang contract. Ik denk dat we geen serieuze boden hoeven te verwachten.
Hij begon stroef, maar de laatste maanden is er weinig wisselvalligs aan en is het een stabiele factor achterin.quote:Op maandag 22 april 2013 22:57 schreef eight het volgende:
[..]
Ik vind hem juist wisselvallig. De laatste wedstrijden laat hij wel zien waarom ze hem gehaald hebben. Hopelijk kan hij deze vorm vasthouden.
Diepe bal op pelle die legt ze terug en van Persie schiet alles blind erin.quote:Op dinsdag 23 april 2013 01:44 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Moet hij wel de ballen krijgen natuurlijk.
Diep op VP en hij maakt ze wel af met een volley zoals gisterquote:Op dinsdag 23 april 2013 13:41 schreef vandermar het volgende:
[..]
Diepe bal op pelle die legt ze terug en van Persie schiet alles blind erin.
Dat was wel een vrij bizar mooie goal jaquote:Op dinsdag 23 april 2013 14:19 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Diep op VP en hij maakt ze wel af met een volley zoals gister
Götze met Vilhena vergelijken ..quote:Op dinsdag 23 april 2013 14:53 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Dat was wel een vrij bizar mooie goal ja
ook nog semi-off topic:
Götze voor 37 mln van Dortmund naar Bayern.... (gelimiteerde transfersom)
*mompelt iets over cashen met eigen talenten, mogelijkheden Vilhena...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
quote:Op dinsdag 23 april 2013 15:26 schreef satecl het volgende:
[..]
Götze met Vilhena vergelijken ..Sorry, zal ik nooit meer doenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
To discover new counterintuitive things, boil things down to their fundamental truths and reason up from there, as opposed to reasoning by analogy. - E.M.
Pelle mag deze zomer niet eens verkocht worden, aangezien we hem per 1 juli kopen. Binnen 6 maanden na een transfer mag een speler niet nog een transfer maken.quote:Op dinsdag 23 april 2013 02:41 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
26 jaar, nu pas aan het scoren geraakt en met een lang contract. Ik denk dat we geen serieuze boden hoeven te verwachten.
Volgens mij wel hoor, zolang hij geen officiële wedstrijden heeft gespeeld dat seizoen.quote:Op dinsdag 23 april 2013 15:36 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Pelle mag deze zomer niet eens verkocht worden, aangezien we hem per 1 juli kopen. Binnen 6 maanden na een transfer mag een speler niet nog een transfer maken.
Ik kan me herrinneren dat ajax Slory van Feyenoord wou kopen, voordat hij nog een wedstrijd bij Feyenoord gespeeld had. Dus volgens mij kan het wel hoor....quote:Op dinsdag 23 april 2013 15:36 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Pelle mag deze zomer niet eens verkocht worden, aangezien we hem per 1 juli kopen. Binnen 6 maanden na een transfer mag een speler niet nog een transfer maken.
Oke, en dan nog. Niemand gaat hem kopen.quote:Op dinsdag 23 april 2013 15:39 schreef Typisch het volgende:
[..]
Volgens mij wel hoor, zolang hij geen officiële wedstrijden heeft gespeeld dat seizoen.
Dat denk ik ook niet nee.quote:Op dinsdag 23 april 2013 15:46 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Oke, en dan nog. Niemand gaat hem kopen.
Moet Vilhena eerst eens wat beter spelen want hij speelt de laatste paar weken echt als een dweil.quote:Op dinsdag 23 april 2013 14:53 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Dat was wel een vrij bizar mooie goal ja
ook nog semi-off topic:
Götze voor 37 mln van Dortmund naar Bayern.... (gelimiteerde transfersom)
*mompelt iets over cashen met eigen talenten, mogelijkheden Vilhena...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |