heb je een kat?quote:Op maandag 22 april 2013 12:29 schreef -Spring het volgende:
Móet je wilde ratjes bestrijden? Wij hebben een koppeltje bij de kippen zitten. Doen geen kwaad, pikken alleen de zonnebloempitjes tussen het voer vandaan en gaan het een stuk verderop opeten
In hoeverre zijn ze bijvoorbeeld vies? We wonen in een buitengebied, dus ze zitten niet in een stadriool om enge ziektes over te brengen, lijkt me. Of krijg je sowieso op een gegeven moment last van hun uitwerpselen?
En worden het er automatisch heel veel meer? Of hebben ze een territorium en blijft het hier bij twee?
Dat van Ken Follet klinkt een beetje als Thea Beckman voor volwassenen <3quote:Op maandag 22 april 2013 18:15 schreef Vanyel het volgende:
Niet zo nieuw, maar een van mijn ultieme vakantieboeken:
Ken Follett, Pillars of the earth/ pilaren van de aarde.
Zo'n 1000 pagina's, dus je bent even bezig, maar deze heeft tranen, jolijt, onrecht en ook nog een historische basis.
Ik vond 5 miljoen BN'ers wel leuk trouwens.
Wow, fijne tips! Die komen op mijn lijstje.quote:Op maandag 22 april 2013 13:13 schreef trui het volgende:
succes spring...!
Claudia, ik heb ook een paar Murakami's verslonden in vakanties. deze ken ik nog niet, bedankt voor de tip!
ik heb net ook een prachtig boek gelezen: Stoner, van John Williams.
en voor Moonah: boeken van Philippe Claudel vind ik ook prachtig, bijv: 'Zonder mij' of 'Grijze zielen'.
een lekker dik boek voor op vakantie: Vrijheid, van Jonathan Franzen.
Das eigenlijk best een goeie vergelijking.quote:Op maandag 22 april 2013 18:47 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat van Ken Follet klinkt een beetje als Thea Beckman voor volwassenen <3
Dan komt het op mijn lijstje!quote:Op maandag 22 april 2013 19:38 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Das eigenlijk best een goeie vergelijking.
Die van mij vonden het ook helemaal leuk, livelink. Maar ja, gebrekkig Nederlands is hier dan ook geen issuequote:Op maandag 22 april 2013 17:51 schreef livelink het volgende:
Even iets totaal anders: Job zit al de hele middag het door iedereen verguisde koningslied te zingen en hij vindt het toch een mooi nummer! En die rap er tussendoor is al helemaal geweldig. Met 3 vingers in de lucht. Op school hadden ze wel verteld dat het nummer 'teruggetrokken' was, maar alle kinderen vonden het zo mooi dat ze toch maar besloten hebben om het met de hele school te leren en te gaan zingen.
Ik vind het wel leuk om te zien hoe kinderen dat dus toch heel anders beleven dan volwassenen. Hoewel ik me ook wel heb verbaasd over het met zijn allen over iets of iemand heenvallen. Daar voel ik me toch ook niet goed bij en dat is wat mij betreft ook wel een nadeel van social media.
Oh, bij mij dan niet dus.quote:
quote:Op dinsdag 23 april 2013 01:50 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Die van mij vonden het ook helemaal leuk, livelink. Maar ja, gebrekkig Nederlands is hier dan ook geen issue
quote:Op dinsdag 23 april 2013 18:29 schreef Moonah het volgende:
[..]
Oh, bij mij dan niet dus.
Ik was op een gegeven moment helemaal Thea-Beckman-moe.
[..]Ik moet het lied van de week gaan zingen met mijn groep. Heb het nog niet geoefend, kon me er niet toe zetten.
De kinderen uit de klas van een collega vonden het prachtig. Ze stonden (als heuse voetballers!) met hun hand op hun hart....
Zo Beckman is het nou ook weer niet.quote:Op dinsdag 23 april 2013 18:29 schreef Moonah het volgende:
[..]
Oh, bij mij dan niet dus.
Ik was op een gegeven moment helemaal Thea-Beckman-moe.
Waar kleiheine bloehoempjes bloeien, daar ruihuist een blanhanke wahaterval en druppels spahatten ohoveral... Dat zong mijn oma altijd met ons als we op de schommel zaten.quote:Op dinsdag 23 april 2013 19:52 schreef lady-wrb het volgende:
heb ik erg onder een steen geleefd als ik zeg dat elk koningslied langs me heen gegaan is?
ik heb alleen de tekst gelezen en het deed me denken aan de liederen die in mijn boek van "kun je nog zingen, zing dan mee" staan. dat boek heb ik van mijn oma geërfd en dateert uit 1906.
L. kan trouwens foutloos "in 't groene dal, in 't stille dal" zingen. erg he?
ik oefende ze altijd in de keuken tijdens het koken. was altijd reuze handig om demente bejaarden uit een boze bui te halen
ik vond het wel grappigquote:Op dinsdag 23 april 2013 21:41 schreef Vivi het volgende:
BE, ik wilde vragen of iemand nog Efteling AH kortingsgevallen wilde maar ik heb vlgs mij per ongeluk een melding gemaakt van een bericht van jou? Sorry![]()
Ja die reactie van John op die vrouw. Echt hij daalde acuut bij mij qua waardering. Ik vind het lief ook niet geweldig, een beetje een opwekkingslied lijkt het.Die van boulevard is dan iets swingender. K3 heeft ook een lied? Dat heb ik nog niet gehoord. Ach, gewoon schouders optrekken en met je kleedje op de vrijmarkt gaan zitten toch?quote:Op woensdag 24 april 2013 10:28 schreef geppie het volgende:
Dat koningslied is toch ook te verschrikkelijk voor woorden! Maar ik kan ook van alle tumult genieten en die Ewbank laat zich ook wel kennen zeg, wat een flapdrol!
Ik zag van de week ook een reactie van hem (althans iemand onder zijn naam) naar een vrouwtje toe op twitter; dat mens stond met een baby op de foto en toen vroeg hij in zijn reactie waar ze die chinese naakthond vandaan had. Ik moest er stiekem wel om lachen maar het kan natuurlijk niet.
quote:
Ik vind dit winst.quote:Op woensdag 24 april 2013 08:41 schreef debuurvrouw het volgende:
Blijkbaar is musical en Borsato en de Toppers helemaal niet zo populair bij heel nederland.
Die is geweldig! Precies wat ik nodig had om me even op te vrolijkenquote:
en daarom geniet ik zo van de ophef.quote:Op woensdag 24 april 2013 11:37 schreef Luigi het volgende:
[..]
Ik vind dit winst.
Soms lijkt het wel alsof er helemaal niks anders meer bestaat in dit land dan die derrie.
Zeg ben jij nou mijn kinderen debiel aan het noemen?quote:Op woensdag 24 april 2013 11:59 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
en daarom geniet ik zo van de ophef.
Dat er gewoon een grens zit aan de minachting voor 'het volk'. En de debilisering van álles.
Oh sorry!quote:Op woensdag 24 april 2013 12:13 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Zeg ben jij nou mijn kinderen debiel aan het noemen?
cool!quote:
Je krijgt bijna de neiging het badje op te zetten he?quote:Op woensdag 24 april 2013 14:13 schreef Beessie-Jen het volgende:
Hier in de tuin is het gewoon heet nu.....
bijna idd, Evie vroeg er al naarquote:Op woensdag 24 april 2013 14:15 schreef Troel het volgende:
[..]
Je krijgt bijna de neiging het badje op te zetten he?
dat dus, en morgen minder zon, meer wolken.... dus genieten nu het kan!quote:Op woensdag 24 april 2013 15:15 schreef Fannetje het volgende:
Beetje jammer dat dit weer alleen voor vandaag en morgen is...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |