C&O valt voornamelijk smal. Ik vind hier voor een jongetje dat het verder goed op maat valt. Echt van 98 tot en met 104. (of in mijn geval tot nu toe 86 tot en met 92). Het is ook best stretchy, dat scheelt ook.quote:Op zondag 21 april 2013 21:51 schreef Fannetje het volgende:
Weet iemand hoe chaos and order valt? Ik hou niet van die dubbele maten... 98/104. Als het klein valt is het oké en anders veel te groot...
Inderdaad!quote:Op zondag 21 april 2013 22:24 schreef laziness het volgende:
Pyjama's zijn uitermate geschikt om alles wat jij niks vindt en je kind wel op terug te laten komen
ohja, zoiets heeft meneertje hier ook. blauwe polo met heel subtiel de contouren van een treintje met daarin oa bumba, en paar van die andere gasten.quote:Op zondag 21 april 2013 22:27 schreef Sannne het volgende:
[..]
Inderdaad!
Het shirtje wat ze heeft kreeg ze van Fannetje van hierSuperlief! Het model is erg leuk, nauwsluitend, en Bumba is niet zo overheersend aanwezig, alleen de contouren. Dat vind ik heel erg oke! Maar tróts dat ze is
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.*poef* nu is het weg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waar? Driekus is idolaat van Sam namelijkquote:Op zondag 21 april 2013 22:28 schreef laziness het volgende:
Of een hemd/boxershort/romper.
Dat zie je niet terug overdag en die pyjama zie je ook niet onder de deken.
Dus ik heb brandweerman Sam hemden in bestelling
Sorry daarvoor!quote:Op zondag 21 april 2013 22:27 schreef Sannne het volgende:
[..]
Inderdaad!
Het shirtje wat ze heeft kreeg ze van Fannetje van hier![]()
Dat iddquote:Op maandag 22 april 2013 07:21 schreef Fannetje het volgende:
[..]
Sorry daarvoor!Maar hij is idd best subtiel hè?
Van mij mag Anne best shirts aan met prints. Die fase gaat vanzelf wel weer over
Marks & Spencer, die nu ook Nederlandse verzending hebben voor normale verzendkosten.quote:Op maandag 22 april 2013 00:40 schreef mefke79 het volgende:
[..]
Waar? Driekus is idolaat van Sam namelijk
Hee pssttt, DIY!quote:Op zondag 21 april 2013 22:25 schreef Kyara het volgende:
Ja,dat is wel weer lief Sannne. Ik denk dat zo'n blij en gelukkig snoetje dan ook veel goed maakt. Ik zal ook nog wel eens switchen denk ik.
Ik wil wel dolgraag een shirtje met Charlie van Charlie and the numbers van babytv maar dat is dan weer nergens te krijgen
thanx!quote:Op maandag 22 april 2013 13:29 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Hee pssttt, DIY!
[ afbeelding ]
Dat was ook mijn eerste reactiequote:Op maandag 22 april 2013 19:12 schreef Kyara het volgende:
[..]
mijn neefje riep toen hij een plaatje van Charlie zag meteen, hey dat is net M!
Strijk jij tshirts?quote:Op maandag 22 april 2013 19:02 schreef -Spring het volgende:
Oh man, ik riep zo hard dat mijn kind nooit in die ordinaire zooi zou lopen.
Deze heb ik net gestreken.
[ afbeelding ]
Oudste had deze 5,5 jaar geledenquote:Op maandag 22 april 2013 20:15 schreef vrouwtje-theelepel het volgende:
Deze met koe is ook leuk, van design heroes.
http://www.zazou.eu/product.php?ID=231
quote:Op maandag 22 april 2013 19:02 schreef -Spring het volgende:
Oh man, ik riep zo hard dat mijn kind nooit in die ordinaire zooi zou lopen.
Deze heb ik net gestreken.
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Met een meidenkwartet
Maat 16 schoenen hebben we nooit gehad hier.... ben benieuwd waar je gaat slagen. Succes!quote:Op dinsdag 23 april 2013 11:02 schreef Keshet het volgende:
Ja, dat is dus het lastige. Ik heb een maat 16 en een maat 24 nodig in hetzelfde design anders staat het zo debiel. Vaak gaat het van klein tot 22 en dan in een ander design vanaf 22.
Hele saaie regenlaarsjes mogen ook, als het maar regenlaarzen zijn.
http://www.mtday.nl/test/(...)--nijntje-shirt.htmlquote:Op maandag 22 april 2013 20:10 schreef Mevr_Mus het volgende:
[..]
Dat was ook mijn eerste reactie![]()
Bedankt trouwens voor de koeien tips. Liefst zou ik een shirt willen in Dick Bruna stijl, want daar is de interesse in koeien mee begonnen.
Dank je! Maat 18 zou ook nog wel moeten lukken maar liever niet groter dan dat. Ik ga eens even verder speuren.quote:Op dinsdag 23 april 2013 11:04 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Maat 16 schoenen hebben we nooit gehad hier.... ben benieuwd waar je gaat slagen. Succes!
Ik had van die laarsjes met een witte rand om de zool. Vast een of ander merk. In allerhande kleuren en volgens mij vanaf heel klein al te krijgen.quote:Op dinsdag 23 april 2013 11:12 schreef Keshet het volgende:
[..]
Dank je! Maat 18 zou ook nog wel moeten lukken maar liever niet groter dan dat. Ik ga eens even verder speuren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A grand adventure has begun.
kijk! Dat scheelt een loopje naar zolder. Dankjeblieft!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |