quote:Op maandag 22 april 2013 19:02 schreef -Spring het volgende:
Oh man, ik riep zo hard dat mijn kind nooit in die ordinaire zooi zou lopen.
Deze heb ik net gestreken.
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Met een meidenkwartet
Maat 16 schoenen hebben we nooit gehad hier.... ben benieuwd waar je gaat slagen. Succes!quote:Op dinsdag 23 april 2013 11:02 schreef Keshet het volgende:
Ja, dat is dus het lastige. Ik heb een maat 16 en een maat 24 nodig in hetzelfde design anders staat het zo debiel. Vaak gaat het van klein tot 22 en dan in een ander design vanaf 22.
Hele saaie regenlaarsjes mogen ook, als het maar regenlaarzen zijn.
http://www.mtday.nl/test/(...)--nijntje-shirt.htmlquote:Op maandag 22 april 2013 20:10 schreef Mevr_Mus het volgende:
[..]
Dat was ook mijn eerste reactie![]()
Bedankt trouwens voor de koeien tips. Liefst zou ik een shirt willen in Dick Bruna stijl, want daar is de interesse in koeien mee begonnen.
Dank je! Maat 18 zou ook nog wel moeten lukken maar liever niet groter dan dat. Ik ga eens even verder speuren.quote:Op dinsdag 23 april 2013 11:04 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Maat 16 schoenen hebben we nooit gehad hier.... ben benieuwd waar je gaat slagen. Succes!
Ik had van die laarsjes met een witte rand om de zool. Vast een of ander merk. In allerhande kleuren en volgens mij vanaf heel klein al te krijgen.quote:Op dinsdag 23 april 2013 11:12 schreef Keshet het volgende:
[..]
Dank je! Maat 18 zou ook nog wel moeten lukken maar liever niet groter dan dat. Ik ga eens even verder speuren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A grand adventure has begun.
kijk! Dat scheelt een loopje naar zolder. Dankjeblieft!quote:
Spees postte ergens afgelopen week/weekend een eBay link daarvan!quote:Op dinsdag 23 april 2013 10:37 schreef Keshet het volgende:
1. Waar kan ik hele stapels goedkope kwijlslabachtigen kopen voor een jochie?
Als ze simpel mogen zijn, h&m heeft altijd blauwe en witte voor weinig.quote:Op woensdag 24 april 2013 13:46 schreef kleinzusje het volgende:
Hier nog tips voor een leuk zonnehoedje. Ik heb een beetje moeite met roze![]()
![]()
[ afbeelding ]
Deze vind ik erg leuk ! Maar is 51 cm
[ [url=
http://www.goedvantoen.nl(...)29_53.png]afbeelding[/url] ]
maar duur !
Thx !quote:Op woensdag 24 april 2013 13:48 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Als ze simpel mogen zijn, h&m heeft altijd blauwe en witte voor weinig.
Serieus?! Oeh moet ik daar gaan kijkenquote:Op woensdag 24 april 2013 16:48 schreef hilliebillie het volgende:
Bij de zeeman met aardbijtjes en een met gekleurde lieveheersbeestjes voor twee euro (volgens mij hadden ze ook nog wel anderen maar weet ik niet zeker)
Van eerder genoemden zijn trouwens ook ontzettend leuke badpakjes te koop![]()
Het is rood en kan vliegen?quote:Op woensdag 24 april 2013 16:48 schreef hilliebillie het volgende:
Bij de zeeman met aardbijtjes en een met gekleurde lieveheersbeestjes voor twee euro (volgens mij hadden ze ook nog wel anderen maar weet ik niet zeker)
Van eerder genoemden zijn trouwens ook ontzettend leuke badpakjes te koop![]()
quote:
Hey, daar zitten best leuke dingen tussen!quote:Op woensdag 24 april 2013 22:41 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Tuunte misschien?
http://www.tuunte-fashion.nl/Default.aspx
Dibsquote:Op woensdag 24 april 2013 22:46 schreef Lamb29 het volgende:
Aah mooi... Dan zouden de 104 shirts wel ok moeten zijn gok ik... Tnxs
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |