Volgens mij heeft het een paar keer lekker gespookt in die contrijen terwijl het in de rest van nederland een stuk minder hard waaide.quote:Op donderdag 18 april 2013 16:24 schreef dop het volgende:
[..]
zeg kleine baas , volgens mij ben je niet zo bekend met de beaufort schaal
het is de afgelopen weken geen windkracht 8 geweest in den landen zelfs vandaag komen we daar niet aan
groter bestellenquote:Op donderdag 18 april 2013 17:28 schreef TGun het volgende:
Oké nieuwe raceschoentjes gekocht, alleen zijn ze voorin krap. Heb een maatje groter dan normaal besteld, gaan die dingen nog een beetje uitlopen of kan ik beter een maatje groter bestellen?
Uitlopen? Nee hoor, raceschoenen hebben een harde plastic of carbon zool, dus dat rekt niet uit. Beter een maatje groter bestellen, als je tenen knel zitten krijg je slapende voeten in de zomer en slapende én koude voeten in de winter.quote:Op donderdag 18 april 2013 17:28 schreef TGun het volgende:
Oké nieuwe raceschoentjes gekocht, alleen zijn ze voorin krap. Heb een maatje groter dan normaal besteld, gaan die dingen nog een beetje uitlopen of kan ik beter een maatje groter bestellen?
En of ik als ex kitesurfer wat van beaufort weet. Op 23 maart 2013 waaide het bij ons ontzettend hard. KNMI geeft voor die dag voor Leeuwarden:quote:Op donderdag 18 april 2013 16:24 schreef dop het volgende:
[..]
zeg kleine baas , volgens mij ben je niet zo bekend met de beaufort schaal
het is de afgelopen weken geen windkracht 8 geweest in den landen zelfs vandaag komen we daar niet aan
quote:Op donderdag 18 april 2013 17:23 schreef MarcoD het volgende:
[..]
Volgens mij heeft het een paar keer lekker gespookt in die contrijen terwijl het in de rest van nederland een stuk minder hard waaide.
Als ex kitesurfer? waarom kitesurf je niet meer? Pure interesse van deze kitesurfer.quote:Op donderdag 18 april 2013 17:38 schreef Patroon het volgende:
[..]
En of ik als ex kitesurfer wat van beaufort weet. Op 23 maart 2013 waaide het bij ons ontzettend hard. KNMI geeft voor die dag voor Leeuwarden:
Gemiddelde snelheid 10.7 m/s = 5 Bft
Maximale uurgemiddelde snelheid 13.0 m/s = 6 Bf
Maximale stoot 20.0 m/s = hoog 8Bf en laag 9Bf.
En dan is dit alleen voor Leeuwarden, buiten Leeuwarden om waait het in de weilanden dan nog iets harder, Lauwersoog die dag gemiddeld 6Bf, uur gemiddelde 7Bf en stoten 21 m/s (9Bf). In de weilanden zat het ongeveer tussen de waardes van Leeuwarden en Lauwersoog in.
Maar je kan beter met harde wind fietsen, dan er over praten. Mooie kans om wat krachttraining op de fiets te doen!
Bron: http://www.knmi.nl/klimatologie/daggegevens/index.cgi
[..]
je zij toch windkracht 8 met stoten windkracht 9quote:Op donderdag 18 april 2013 17:38 schreef Patroon het volgende:
[..]
En of ik als ex kitesurfer wat van beaufort weet. Op 23 maart 2013 waaide het bij ons ontzettend hard. KNMI geeft voor die dag voor Leeuwarden:
Gemiddelde snelheid 10.7 m/s = 5 Bft
Maximale uurgemiddelde snelheid 13.0 m/s = 6 Bf
Maximale stoot 20.0 m/s = hoog 8Bf en laag 9Bf.
En dan is dit alleen voor Leeuwarden, buiten Leeuwarden om waait het in de weilanden dan nog iets harder, Lauwersoog die dag gemiddeld 6Bf, uur gemiddelde 7Bf en stoten 21 m/s (9Bf). In de weilanden zat het ongeveer tussen de waardes van Leeuwarden en Lauwersoog in.
Maar je kan beter met harde wind fietsen, dan er over praten. Mooie kans om wat krachttraining op de fiets te doen!
Bron: http://www.knmi.nl/klimatologie/daggegevens/index.cgi
[..]
quote:Op donderdag 18 april 2013 18:09 schreef dop het volgende:
[..]
je zij toch windkracht 8 met stoten windkracht 9
23 maart was 6 met stoten tot 8
ik kite zelf op het land (nasa wing en peter lynn)
dus vandaar kijk ik dagelijks naar de windkaart
Ja dan zou het heel anders zijn. Blijft een mooie hobby. Heb ook wel gekite in Hurghada. Echt super.quote:Op donderdag 18 april 2013 18:26 schreef MarcoD het volgende:
Ok opzich wel begrijpelijk, ik woon op een kleine 10 min van het strand dus dan is het niet zo erg om even te gaan.
hoe groot is je kite en wat is het windbereik ?quote:Op donderdag 18 april 2013 18:37 schreef MarcoD het volgende:
Zit nu ook wel een beetje in een tweestrijd, is het verstandig om met windkracht 7/8 het water op te gaan of kan ik het beter niet doen. Zal niet de eerste keer zijn dat ik wat blesseer waardoor ik even niet (lekker) kan fietsen. Zo in de voorbereiding op de marmotte toch wel moeilijk. Daarnaast heb ik momenteel overdag ook niet zoveel tijd om te gaan en dan staan surfvrienden toch vaak op het water.
Ik denk dat ik het gewoon rustig aan doe, tot windkracht 6 ofzo en geen gekke dingen..
Weet je nou nog de weg niet in Zeeland?quote:Op donderdag 18 april 2013 17:21 schreef Gripper het volgende:
Wat is een leuke route om vanuit Burgh haamstede naar huis te rijden?
heb een 7, 9 en 11 m. kan van 20 tot eind 40 wel varen maar eind 40 is afzien. MInder dan 20 kan wel maar niet leuk.quote:Op donderdag 18 april 2013 18:58 schreef dop het volgende:
[..]
hoe groot is je kite en wat is het windbereik ?
Ben je aan het waxen dan?quote:Op donderdag 18 april 2013 21:33 schreef Oksel het volgende:
Slechte benen vandaag, heul erg.
Wel bezig met het ontharingsproces.Doe het in stappen.
Dat zijn BMC kleuren!quote:Op donderdag 18 april 2013 21:26 schreef kaasplankje het volgende:
ik heb een zwart rode gekocht. Ook wel leuk.
Dit is echt bullshit.quote:Op donderdag 18 april 2013 21:38 schreef forty-two het volgende:
En als je dan ooit stopt met scheren krijg je een echt dikke vacht.... Ik twijfel nog...
wordt tijd met dat bavianenvachtje van jequote:Op donderdag 18 april 2013 21:42 schreef Oksel het volgende:
[..]
Dit is echt bullshit.
Nee, scheermes er over heen. 50% weg, overige 50% korter.
Dan wax je het een keer krijg je weer donshaartjesquote:Op donderdag 18 april 2013 21:48 schreef forty-two het volgende:
Ok ok ik overdrijf een beetje, maar het komt wel donkerder terug. en de kleine (dons) haartjes worden dikker. tenminste zo is mijn ervaring...
Ook broodje aap. Door scheren verander je echt niet de haarzakjes die de haren maken heur en de kleur veranderd echt niet, dan mag je eerst wel wat aan je DNA doenquote:Op donderdag 18 april 2013 21:48 schreef forty-two het volgende:
Ok ok ik overdrijf een beetje, maar het komt wel donkerder terug. en de kleine (dons) haartjes worden dikker. tenminste zo is mijn ervaring...
pics nuquote:Op donderdag 18 april 2013 21:58 schreef Oksel het volgende:
Ik heb tegenwoordig blond, stijl haar op m'n zak. Vroeger dikke zwarte krullen.
Goed bezig!quote:Op donderdag 18 april 2013 22:21 schreef Oksel het volgende:
Zondag toch dat criterium proberen, mits droog.
Nee man, je gaat 4-6Km/u gemiddeld snellerquote:Op donderdag 18 april 2013 22:46 schreef peleetje het volgende:
Ik vind benen scheren een stap die ik pas ga maken als ik goed genoeg ben.
Lol! Wat voor wiel was dat?quote:Op donderdag 18 april 2013 21:39 schreef forty-two het volgende:
Hier zat gisteren nog een spaak....![]()
Morgen komt m'n nieuwe set.
[ afbeelding ]
http://www.bianchistore.de/Campagnolo-Satz-Maddux-RX-51-Litequote:
btw wat mag je nou eigenlijk verwachten van de levensduur van een gemiddelde set wielen...quote:Op donderdag 18 april 2013 23:15 schreef eentwee het volgende:
Bianchi zo te zien. Worden gemaakt door Rodi geloof ik.
Dat is bij meer merken wel het geval, zelfs bij de instapmodellen van Cervelo worden bagger wielen meegeleverd.quote:Op vrijdag 19 april 2013 07:00 schreef kaasplankje het volgende:
Ik wel, het zijn die standaard wielen die in Bianchi's zitten, vooral de instapmodellen. Het rolt maar niet echt goede kwaliteit.
Met je fixie de bergen in? Sterk!quote:Op donderdag 18 april 2013 21:33 schreef firewirecable het volgende:
Lekker stukje lopen klimmen met de baanfiets: http://app.strava.com/activities/49440729
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Fietsen van Gesink 2010 en 2011 staan gewoon nog steeds bij CC5311 in Bruchem te koop. Raken ze aan de straatstenen niet kwijt. Hebben waarschijnlijk te vaak het asfalt gekust.quote:Op vrijdag 19 april 2013 08:50 schreef the_critic het volgende:
mijn vriendin rijd op oude rabo fiets van Karsten Kroon..
Ja, kutrondje. 140 is 2 keer rondje haarlemmer ringdijk met een uitje over het kopje van bloemendaal. Ga dit jaar niet heen.quote:Op vrijdag 19 april 2013 13:38 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Kreeg net een mailtje van de Giant Experience , starten in Sloten, en dat parcours...lijkt me het parcours vana de Boretti van een jaar of twee geleden, eigenlijk!
25 piek is bets duur, zelfs met een gratis shirt, en een sportdrank paket, moet ik zeggen. Iemand vorig jaar gereden?
Op mijn baanfiets zit een 48/17 verzet en daar is, na enige training, redelijk goed mee boven te komen. Mijn voorkeur is met de racefiets, maar ik ben nog aan het wachten op de levering van mijn nieuwe Canyon slx omdat mijn oude in de prak ligt wegens een ongeluk in januari.quote:
Sterkte! klote dit zo allemaal..quote:Op vrijdag 19 april 2013 14:25 schreef keesfietst het volgende:
Nou, ik sta een paar weken aan de kant. Deze blessure moet ik uitzitten, paar weken rust en dan weer rustig opbouwen. Heb ik na m'n materiaaldebakel m'n portie pech voor dit jaar wel weer gehad dacht ik zo
Ik wil niet lullig doen hoor, maar ik denk dat dit soort evenementen net zo illegaal is als een illegale straatrace zonder vergunning. Oeps pleonasme. Maar de gedachte is wel duidelijk denk ik.quote:Op vrijdag 19 april 2013 13:46 schreef kaasplankje het volgende:
Tommeke morgen nog een nieuw karretje winnen?
http://www.cortina-azero.nl/alleycat/
Valt niet echt mee Kees. Fiets je je helemaal de tiefus door weer en wind, en nu alle mooi weer fietsers hun glimmende race karretjes van stal gehaald hebben om gesoigneerd van het weer te genieten, sta jij even geparkeerd. Gewoon denken dat je een rust periode ingebouwd hebt en voor de najaars klassiekers gaat. Doe ik ook altijd wanneer ik te weinig km's in de benen heb.quote:Op vrijdag 19 april 2013 14:25 schreef keesfietst het volgende:
Nou, ik sta een paar weken aan de kant. Deze blessure moet ik uitzitten, paar weken rust en dan weer rustig opbouwen. Heb ik na m'n materiaaldebakel m'n portie pech voor dit jaar wel weer gehad dacht ik zo
Maj, ik krijg het niet rond voor 800 hoogte meters. Hoe gaat dat bergaf?of kan ie wel freeweelen?quote:Op vrijdag 19 april 2013 15:31 schreef firewirecable het volgende:
[..]
Op mijn baanfiets zit een 48/17 verzet en daar is, na enige training, redelijk goed mee boven te komen. Mijn voorkeur is met de racefiets, maar ik ben nog aan het wachten op de levering van mijn nieuwe Canyon slx omdat mijn oude in de prak ligt wegens een ongeluk in januari.
Ik heb geen freewheel, wel een rem, dus bergaf is het ook doortrappen geblazen :-)quote:Op vrijdag 19 april 2013 17:01 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
Maj, ik krijg het niet rond voor 800 hoogte meters. Hoe gaat dat bergaf?of kan ie wel freeweelen?
Vind alleycats in steden ook echt vrij debiel. Het ziet er leuk uit als het goed gaat, maar daarnaast retegevaarlijk voor de rest van het verkeer. Doe dan mee aan een fixie-criterium. Dat is tenminste op een afgezet parcours.quote:Op vrijdag 19 april 2013 16:32 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Ik wil niet lullig doen hoor, maar ik denk dat dit soort evenementen net zo illegaal is als een illegale straatrace zonder vergunning. Oeps pleonasme. Maar de gedachte is wel duidelijk denk ik.
Ja, zo probeer ik het ook maar te zien. Wel zuur, had me ingesteld op wat leuke tochtjes. Maar goed, zolang er niks blijvend kapot is mag ik niet klagen.quote:Op vrijdag 19 april 2013 16:38 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Valt niet echt mee Kees. Fiets je je helemaal de tiefus door weer en wind, en nu alle mooi weer fietsers hun glimmende race karretjes van stal gehaald hebben om gesoigneerd van het weer te genieten, sta jij even geparkeerd. Gewoon denken dat je een rust periode ingebouwd hebt en voor de najaars klassiekers gaat. Doe ik ook altijd wanneer ik te weinig km's in de benen heb.
Morgen maar weer even de 100 aantikken, wat voor jou zo te lezen een rondje rond de kerk is.
Vergunning is niet nodig als het weinig invloed heeft op overige verkeer. Maar dat zal per gemeente wel weer verschillen,quote:Op vrijdag 19 april 2013 19:49 schreef buzz1291 het volgende:
Ook voor een puzzeltocht heb je vanwege het wedstrijd element een vergunning nodig. En nou heb ik toch wel een paar cyclo sportieven gereden waarbij de wegen inderdaad niet voor het verkeer waren afgesloten, maar er wel op iedere hoek een vlaggenist of seingever stond en er redelijk wat begeleiding was. En cyclo's gaan meestal niet door de binnenstad. Alleycats is dus eigenlijk een beetje ondergrondse illegale activiteit op fietsgebied lijkt het wel.
1 4 8quote:Op vrijdag 19 april 2013 17:07 schreef firewirecable het volgende:
[..]
Ik heb geen freewheel, wel een rem, dus bergaf is het ook doortrappen geblazen :-)
Moet je de stad/ straten een beetje kennen voor zoiets?quote:Op vrijdag 19 april 2013 13:46 schreef kaasplankje het volgende:
Tommeke morgen nog een nieuw karretje winnen?
http://www.cortina-azero.nl/alleycat/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |