Ga dan niet met het arbeidersvervoer manquote:Op zondag 7 april 2013 15:47 schreef Saind het volgende:
Kankerverwekkende kankerkankerkanker kankerns met je vertraging
Pasveer; Te Wierik, Rienstra, Koenders, Dorda; Quansah, Vejinovic, Duarte; Gouriye, Castillion, Paljicquote:Op zondag 7 april 2013 15:48 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Kijk 'm zenuwachtig zijn. Het is Heracles maar.
Kan je mijn OPrechtern teruggeven?quote:Op zondag 7 april 2013 15:48 schreef DonRaja het volgende:
Wat de neuk lopen jullie nou weer te klooien?
Veel plezierquote:Op zondag 7 april 2013 15:49 schreef yvonne het volgende:
Zo. nu zet ik jullie weer uit m'n AT. Rust.
Je bent een zeikerd, aldus de NS directeur.quote:Op zondag 7 april 2013 15:47 schreef Saind het volgende:
Kankerverwekkende kankerkankerkanker kankerns met je vertraging
Er hebben mensen geklooid, ik heb mezelf erg netjes gehouden.quote:Op zondag 7 april 2013 15:48 schreef DonRaja het volgende:
Wat de neuk lopen jullie nou weer te klooien?
Snel opdraven en even laten zien dat je de boze mod bent omdat Yvonne er is hequote:Op zondag 7 april 2013 15:48 schreef DonRaja het volgende:
Wat de neuk lopen jullie nou weer te klooien?
Beterquote:Op zondag 7 april 2013 15:49 schreef yvonne het volgende:
Zo. nu zet ik jullie weer uit m'n AT. Rust.
Ik heb ook een klacht. Dan rijd ik in alle rust naar huis. Word ik opeens staande gehouden door 5 agenten op een motor. Blijkt er een wielerkoers door Delft gehouden te worden waardoor ik 20 minuten moest wachtenquote:Op zondag 7 april 2013 15:47 schreef Saind het volgende:
Kankerverwekkende kankerkankerkanker kankerns met je vertraging
Zou ik niet doen, idd.quote:Op zondag 7 april 2013 15:50 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Mogen we dat wel opnoemen?
Straks gaan ze het weer verwijderen
Je bent één van de weinige Feyenoorders die niet verbannen isquote:Op zondag 7 april 2013 15:48 schreef DonRaja het volgende:
Wat de neuk lopen jullie nou weer te klooien?
Ik weet niet of ze een partner heeft maar ik heb wel eens gehoord op FOK dat als je goed kan beffen dat je je onder een ban uit kan likken. Zal vast ook zo zijn met het ketsen.quote:Op zondag 7 april 2013 15:48 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Dat is subjectief. Persoonlijk zou ik Yvonne nog onder een MILF 'scharen' haha scharen.
K,O,S,T,C,Squote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |