Jij zo te zien.quote:Op woensdag 27 maart 2013 21:48 schreef zoekeenleven het volgende:
Ik hoop dat jullie failliet gaan
Er is toch niemand die jullie gaat missen.
Nee hoor. Psv is nogal identiteit loos elke andere eredivisie club kan jullie plek zonder veel moeite innemen.quote:
Das mooi jongen. Vanavond weer lekker dromen over deze illusie.quote:Op woensdag 27 maart 2013 21:51 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Nee hoor. Psv is nogal identiteit loos elke andere eredivisie club kan jullie plek zonder veel mooite innemen.
Je bent zelf identiteit loos.quote:Op woensdag 27 maart 2013 21:51 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Nee hoor. Psv is nogal identiteit loos elke andere eredivisie club kan jullie plek zonder veel mooite innemen.
hoop doet levenquote:Op woensdag 27 maart 2013 21:52 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Das mooi jongen. Vanavond weer lekker dromen over deze illusie.
Ah, leuk. Gelijk de schuld afschuiven op de Randstadquote:Op woensdag 27 maart 2013 21:53 schreef DeParo het volgende:
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=184686
Is deze al voorbij gekomen, was te verwachten, schijtlobby uit de randstad zeker tegen PSV maar we zullen toch overwinnen.
twitter:RikElfrink twitterde op woensdag 27-03-2013 om 21:53:37#PSV wil miljoenen grondverkoop nu ergens anders lenen. #PSV slaagde daar eerder jarenlang niet in. #PSV-top doet daar ietwat luchtig over. reageer retweet
QFTquote:Op woensdag 27 maart 2013 21:58 schreef Devv het volgende:
Het is dus toch een ordinaire subsidieclub.
twitter:RikElfrink twitterde op woensdag 27-03-2013 om 21:59:47#Europa twijfelt over de prijs van 48 miljoen voor de grond van #PSV en de risico's voor de gemeente. Zie #ED morgen. reageer retweet
twitter:RikElfrink twitterde op woensdag 27-03-2013 om 21:35:31#PSV moet in de toekomst mogelijk tot enkele tientallen miljoenen terugbetalen aan #Eindhoven. #PSV kan dat betalen en wil dat geld lenen. reageer retweet
Best raar, Tiny zegt dat het juristen en taxateurs getoetst heeft. Alsnog maak ik me geen zorgen, Tiny gaat ons weer redden.quote:Als de EU beslist dat PSV een bedrag moet terugbetalen, dan kan de club volgens Sanders een lening afsluiten. De directeur benadrukt echter dat hij verwacht dat de EU tot de conclusie komt dat er geen sprake is van staatssteun: PSV heeft dit bij juristen en taxateurs getoetst. De gemeente Eindhoven betaalde in 2011 ruim 48 miljoen euro voor de grond die PSV in het bezit had, om deze vervolgens in erfpacht weer terug te geven aan de huidige nummer twee van de Eredivisie.
Ik kan er niet zo mee lachen eigenlijk. Heb er serieus buikpijn van.quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:00 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op woensdag 27-03-2013 om 21:35:31#PSV moet in de toekomst mogelijk tot enkele tientallen miljoenen terugbetalen aan #Eindhoven. #PSV kan dat betalen en wil dat geld lenen. reageer retweet
Rik is het woordje niet vergeten. HA-HAquote:Op woensdag 27 maart 2013 22:00 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op woensdag 27-03-2013 om 21:35:31#PSV moet in de toekomst mogelijk tot enkele tientallen miljoenen terugbetalen aan #Eindhoven. #PSV kan dat betalen en wil dat geld lenen. reageer retweet
We zouden kunnen beginnen met het geld dat we nog steeds van Betis en Sevilla krijgen [ afbeelding ]
Om eerlijk te zijn begin ik me wel een beetje zorgen te maken.quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:03 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Best raar, Tiny zegt dat het juristen en taxateurs getoetst heeft. Alsnog maak ik me geen zorgen, Tiny gaat ons weer redden.
Hij heeft ook al undercover mensen bij de selectie zitten
quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:10 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
[..]
Naja we zien het wel. Anders gewoon wat spelertjes verkopen en jeugd erin pleuren. Dan maar een tijdje subtop.
quote:thijsslegers @thijsslegers 4m
Clubs die spelers van PSV willen kopen zullen openingsbod na dit bericht gaan verlagen. PSV zal t ontkennen, maar dit zeer beroerd uit
Ik kan me er nog niet heel druk om maken eerlijk gezegd. Schulden worden kwijtgescholden, clubs krijgen leningen om stadions te bouwen, of om hun broek op te houden. Clubs hebben honderden miljoenen schuld, maar een grond voor 48 miljoen is opeens illegale staatssteun? Nee, verwacht dat ze bij het gerechtshof daar wel anders over zullen denken.quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:05 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik kan er niet zo mee lachen eigenlijk. Heb er serieus buikpijn van.
Ik ga het alvast op een zuipen zetten.
quote:Het jaar 2000 betekende naast de Champions League-winst ook de komst van de nieuwe clubpresident Florentino Pérez. Hij wilde van Real Madrid de grootste en beste club ter wereld maken door het aantrekken van louter stervoetballers. Hierdoor kreeg Real de naam Los Galácticos, De Buitenaardsen. Bij zijn verkiezing werd hij door het merendeel van de leden (socios) enigszins argwanend bekeken, want voor zo'n sterrenteam was veel geld nodig en bij zijn aantreden had Real Madrid voor 300 miljoen euro schulden. Pérez loste dit op door een vijftig jaar oud trainingscomplex in het centrum van de stad aan de stad Madrid te verkopen voor maar liefst 500 miljoen euro. Deze verkapte gemeentesubsidie wordt vandaag de dag nog steeds door de Madrilenen afbetaald via hun belastingen. Péréz had zou wel in één klap de schulden weggewerkt en een werkbudget bij elkaar gehaald om zijn Galácticos te verzamelen.
Dat zijn vast dezelfde juristen die het contract van Labyad hebben opgesteld.quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:03 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Best raar, Tiny zegt dat het juristen en taxateurs getoetst heeft. Alsnog maak ik me geen zorgen, Tiny gaat ons weer redden.
Hij heeft ook al undercover mensen bij de selectie zitten
Snap echt niet waar ze gaan lenen. Je moet toch altijd iets als onderpand hebben? Grond hebben we al niet meer.quote:Op woensdag 27 maart 2013 21:55 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op woensdag 27-03-2013 om 21:53:37#PSV wil miljoenen grondverkoop nu ergens anders lenen. #PSV slaagde daar eerder jarenlang niet in. #PSV-top doet daar ietwat luchtig over. reageer retweet
Ah tof. Ik dacht al dat Jordii dat steeds zat te knippen en plakken in photoshop.quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Het linkje dat hier achter zit copypasten in dat twitter knopje
[ afbeelding ]
Dus gemeentes betalen geld om iets te bouwen in hun eigen stad? Teh fuck, dat kan idd echt niet.quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:11 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Ik kan me er nog niet heel druk om maken eerlijk gezegd. Schulden worden kwijtgescholden, clubs krijgen leningen om stadions te bouwen, of om hun broek op te houden. Clubs hebben honderden miljoenen schuld, maar een grond voor 48 miljoen is opeens illegale staatssteun? Nee, verwacht dat ze bij het gerechtshof daar wel anders over zullen denken.
Ja lijkt me logisch, maar zeg je verkoopt Lens, Mertens, Toivonen, Strootman, Tyton, Marcelo en Derijck.quote:
Vergeet niet dat er bijna 1 miljard aan staatsteun is gegeven alleen al in Nederland, maarja..quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:14 schreef Zorro het volgende:
Europese Commissie
Wat hebben ze hier helemaal aan gedaan dan?
[..]
Je bouwt zelf iets en verkoopt het -> Gevolg: je huurt het van de gemeente: Staatssteunquote:Op woensdag 27 maart 2013 22:16 schreef Caland het volgende:
[..]
Dus gemeentes betalen geld om iets te bouwen in hun eigen stad? Teh fuck, dat kan idd echt niet.
Ik geloof er wel in hoor. Loopt hopelijk gewoon met een sisser af.quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:16 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Snap echt niet waar ze gaan lenen. Je moet toch altijd iets als onderpand hebben? Grond hebben we al niet meer.
Heb beetje als lange_lans nu. Ik geloof er niet meer in.
Zolang dit verhaal onbehandeld blijft, kunnen ze PSV niets maken. Och weet je wat, laten we anders meteen met zijn allen nog een paar miljard naar Spanje sturen om ze te helpen uit de crisis te komen. EC....quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:14 schreef Zorro het volgende:
Europese Commissie
Wat hebben ze hier helemaal aan gedaan dan?
[..]
Mee eens, vooral het stuk sympathie dat PSV kwijt is zit me dwars. De identiteit van de club is gewoon weg op het momentquote:Op woensdag 27 maart 2013 22:19 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik geloof er wel in hoor. Loopt hopelijk gewoon met een sisser af.
Ik zit er een beetje mee dat ik dit al sinds jaar en dag heb zien aankomen. Je club wordt gewoon kapot gemaakt door een paar passanten. Je bent een stuk sympathie kwijt geraakt. Er zijn onverantwoorde uitgaven gedaan die ook nog nergens toe hebben geleidt.
twitter:thijsslegers twitterde op woensdag 27-03-2013 om 22:17:59Sanders zei vrijdag: negatief oordeel kost PSV tonnen op jaarbasis. Dat is in deze tijden, net na een herstructurering, forse tegenvaller reageer retweet
Contract Engelaar afgelopen -> Meer dan een miljoen op jaarbasis verdiend. Opgelost.quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:21 schreef Caland het volgende:
twitter:thijsslegers twitterde op woensdag 27-03-2013 om 22:17:59Sanders zei vrijdag: negatief oordeel kost PSV tonnen op jaarbasis. Dat is in deze tijden, net na een herstructurering, forse tegenvaller reageer retweet
Niet mij naroepen.quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:21 schreef Zorro het volgende:
[..]
Contract Engelaar afgelopen -> Meer dan een miljoen op jaarbasis verdiend. Opgelost.
Salarisbudget dus omlaag? Aparte potjes enzulks.quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:21 schreef Zorro het volgende:
[..]
Contract Engelaar afgelopen -> Meer dan een miljoen op jaarbasis verdiend. Opgelost.
Toen bestond die hele commissie die dit onderzocht nog niet, volgens mij..quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:14 schreef Zorro het volgende:
Europese Commissie
Wat hebben ze hier helemaal aan gedaan dan?
[..]
Ik ben echt bang, dat Brands ook zo iemand is die zo simpel nadenkt.quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:21 schreef Zorro het volgende:
[..]
Contract Engelaar afgelopen -> Meer dan een miljoen op jaarbasis verdiend. Opgelost.
Brands is nog eerder in staat om te denken dat het salaris van Hiljemark dan mooi omhoog kanquote:Op woensdag 27 maart 2013 22:23 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Ik ben echt bang, dat Brands ook zo iemand is die zo simpel nadenkt.
Engelaar weg, dus Hiljemark maar halen. Salaris is 50% minder, dus winst.
Volgens mij moet de gemeente er dan ook iets aan hebben. En niet alleen skyboxplekken. PSV heeft vele kosten meer, omdat het stadion van hun is, itt Ajax. Feyenoord heeft uit kunnen breiden dmv bijdragen van het Rijk. Waarom moet het Rijk miljoenen hiervoor betalen, terwijl ze er zelf niks mee winnen?quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:16 schreef Caland het volgende:
[..]
Dus gemeentes betalen geld om iets te bouwen in hun eigen stad? Teh fuck, dat kan idd echt niet.
Niet gezien. Maar als je gelijk hebt klopt het toch?quote:
Nee.quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:26 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Maar als PSV terug moet betalen, krijgen ze dan ook de grond terug?
1,8 miljoen per jaar weggooien kan je nu hiervoor gebruiken iddquote:Op woensdag 27 maart 2013 22:26 schreef Zorro het volgende:
[..]
Niet gezien. Maar als je gelijk hebt klopt het toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |