3V voucher --> Prepaid credit card toch? Dat zou gewoon moeten kunnen, eventueel via Paypal danquote:Op vrijdag 29 maart 2013 16:20 schreef King-Ernie het volgende:
Hallo,
Ik ga voor de eerste keer een bestelling doen bij Taobao via MisterTao, Kan ik met een 3V voucher betalen? Op hoeveel verzendkosten moet ik rekenen, het gaat om 3 paar schoenen a 800 gram per paar
Nog even een bonus tip: Elk paar los laten verzenden.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 17:24 schreef tokko1 het volgende:
[..]
3V voucher --> Prepaid credit card toch? Dat zou gewoon moeten kunnen, eventueel via Paypal dan| Paypal doen ze daar niet meer an
En voor de verzendkosten moet je de calculator op hun site even gebruiken in combinatie met prijs van de producten. Krijg je gewoon een totaalplaatje wat vaak goed in de richting is inclusief fee's enzo.
(Taobao link copiëren, in mistertao balk bovenin plakken.. dan tabje shipping even invullen)
quote:Op vrijdag 29 maart 2013 14:11 schreef Miniem het volgende:
Voor iedereen gratis Tenga Eggs met pasen.
Chemische chinese troep...quote:
gewoon Imgur account maken joh!quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:29 schreef Syphixx het volgende:
powerbankske received. hopelijk haat ie lang mee
dropbox foto's worden ook niet ondersteunt ?![]()
Protip: SharexModquote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:29 schreef Syphixx het volgende:
powerbankske received. hopelijk haat ie lang mee
dropbox foto's worden ook niet ondersteunt ?![]()
Ja, dat was wel de grootste faal ooit. Ach ja heb achteraf voor elke bag een gehele of deel een refund gekregen/geëist.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 00:56 schreef mickeyD het volgende:
bijna april, krijgen we weer Surprise Bags bij DX? hahahahaha
dat was echt de aller grootste chinese scam ooit geloof ik, wat een zepert was dat zeg.
Ja is gewoon het zelfdequote:Op zaterdag 30 maart 2013 16:05 schreef Xaia het volgende:
Laten jullie wel eens wat verzenden met de Singapore post? Ik verwacht 2 pakketjes met die shippingmethod, alleen vroeg me af of het met de douane enzo ongeveer het zelfde zit als Hongkong post en China post?
Gaat wel om een doorzichtig bescherm hoes he :$.. niet dat je denk dat het om de achtercase gaat van de ipad zelf..quote:Op zaterdag 30 maart 2013 16:33 schreef bobbernaut het volgende:
Video bewerkt/geupload en opgestuurd
Nieuw iPad achterkantje besteld
http://cgi.ebay.com/ws/eB(...)me=ADME:L:OC:NL:3160
(BangGood)
..quote:Op zaterdag 30 maart 2013 17:13 schreef Downstar het volgende:
[..]
Gaat wel om een doorzichtig bescherm hoes he :$.. niet dat je denk dat het om de achtercase gaat van de ipad zelf..
Ik heb me die ook besteld in het zwartquote:Op zaterdag 30 maart 2013 16:33 schreef bobbernaut het volgende:
Video bewerkt/geupload en opgestuurd
Nieuw iPad achterkantje besteld
http://cgi.ebay.com/ws/eB(...)me=ADME:L:OC:NL:3160
(BangGood)
quote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:15 schreef davedavy het volgende:
[..]
Ik heb me die ook besteld in het zwartEn zo'n anti stof ding
Totaal zo'n ¤2,34, is toch geen geld!
Chinaprices.ru, Sunsky is wel zonder verzendkosten maar die waren maar 0,89$ dusjaquote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:22 schreef bobbernaut het volgende:
[..]goedkoop! Bij mij is de case alleen al 3,08 euro!
Mja ik vind Ebay wel fijnquote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:24 schreef davedavy het volgende:
[..]
Chinaprices.ru, Sunsky is wel zonder verzendkosten maar die waren maar 0,89$ dusja
Wel!quote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:33 schreef davedavy het volgende:
[..]
Is ook, maar daar kan ik geen coupon's invullen
Als er een BIC seller is wel toch?quote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:43 schreef davedavy het volgende:
[..]
Maar niet met bijvoorbeeld korting voor BIC etc toch?
Vrolijk Pasen, vrede op aarde enzo. Now let's act like grown-ups and move on to serious business.quote:Vraag jezelf voor je post af of anderen daar uberhaupt iets mee kunnen. Wees in je reacties zo volledig, informatief en on-topic als mogelijk.
Dit.quote:Op zondag 31 maart 2013 13:20 schreef shaderon het volgende:
[..]
Gewoon normaal doen tegen bobber mattie, hij zegt toch gewoon wat waarna hij zegt dat die fout zat
Geen links toch, ik plaats alleen een video, dat had iemand anders ook een keer gedaan en die kreeg helemaal geen gezeik.quote:Op zondag 31 maart 2013 13:21 schreef Miniem het volgende:
[..]
Bobber weet als geen ander dat je geen illegale shit mag posten.
En dan toch doen.
Jij ook vrolijk pasen Shizzert!quote:Op zondag 31 maart 2013 13:22 schreef shiznuts het volgende:
Ik weet dat je in myAT dit topic kunt wegfilteren door 'geen slowchats weergeven' aan te vinken, maar dat betekent niet dat dit een slowchattopic is. Vetes vecht je maar uit in PM/DM, niet in dit topic.
Als iedereen zich hieronder weer aan de topicpointer wil houden graag:
[..]
Vrolijk Pasen, vrede op aarde enzo. Now let's act like grown-ups and move on to serious business.
In geen enkele vorm.quote:Op zondag 31 maart 2013 13:23 schreef bobbernaut het volgende:
[..]
Dit.
[..]
Geen links toch, ik plaats alleen een video, dat had iemand anders ook een keer gedaan en die kreeg helemaal geen gezeik.
[..]
Jij ook vrolijk pasen Shizzert!
Alsnog, toen iemand anders het deed, MET link naar product etc kreeg diegene helemaal geen gezeik/waarschuwing.quote:
Dat heb ik destijds dan niet meegekregen. Maar ik weet ook niet wat dat ermee te maken zou hebben dat jij je niet aan de topicregels houdt. Dat zijn slechte excuses. Als men iets niet opmerkt en jij wel, dan had je dat toen moeten melden, moet je niet opeens nu pas vingers gaan wijzen naar een ander.quote:Op zondag 31 maart 2013 13:27 schreef bobbernaut het volgende:
[..]
Alsnog, toen iemand anders het deed, MET link naar product etc kreeg diegene helemaal geen gezeik/waarschuwing.
Laten we dit nou maar stoppen, ik heb mn post allang ge-edit.
Dus geen benamingen en ziekten op elkaar loslaten graag.quote:Niet bitchen naar elkaar; houd het constructief
+1quote:Op zondag 31 maart 2013 13:39 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Dat heb ik destijds dan niet meegekregen. Maar ik weet ook niet wat dat ermee te maken zou hebben dat jij je niet aan de topicregels houdt. Dat zijn slechte excuses. Als men iets niet opmerkt en jij wel, dan had je dat toen moeten melden, moet je niet opeens nu pas vingers gaan wijzen naar een ander.
Maar goed. Het moge iedereen duidelijk zijn dat men hier niet over nep-shizzle dient te praten. En links of video's die daar betrekking op hebben mogen dan vanzelfsprekend ook niet.
Bobbert z'n reactie, die ik niet had meegekregen is al leeg geëdit zo te zien, dus de community zelfmoderatie heeft gewerkt. Maar mensen, dat geldt voor iedereen, in de OP valt ook te lezen:
[..]
Dus geen benamingen en ziekten op elkaar loslaten graag.
Enals het dan nu weer over Chinaproducterij kan gaan, dan dank ik u voor de medewerking.
dud0r, als jij nu eens vertelt hoe die Soundmagics bevallen ofzo.
Genieten, maar niet echt het doel van dit topicquote:
Kapot?quote:Op zondag 31 maart 2013 13:50 schreef Downstar het volgende:
whoeeee mijn nieuwe toetsenbord is binnen!
ik zal hem straks eens gaan reviewen!
[ afbeelding ]
:ʇıpƎ
ɐuıɥɔ uı pɹoquǝsʇǝoʇ uǝǝ ɹǝǝɯ ʇıoou dooʞ ʞI 'ǝʞO
Haha, nu ben ik benieuwd. Mijn muis van E-Blue komt deze week binnen, heb er wel positieve dingen van gelezen. Hoeveel was je kwijt voor dit toetsenbordje?quote:Op zondag 31 maart 2013 13:50 schreef Downstar het volgende:
whoeeee mijn nieuwe toetsenbord is binnen!
ik zal hem straks eens gaan reviewen!
:ʇıpƎ
ɐuıɥɔ uı pɹoquǝsʇǝoʇ uǝǝ ɹǝǝɯ ʇıoou dooʞ ʞI 'ǝʞO
Ziet er fancy uit!quote:Op zondag 31 maart 2013 13:50 schreef Downstar het volgende:
whoeeee mijn nieuwe toetsenbord is binnen!
ik zal hem straks eens gaan reviewen!
[ afbeelding ]
:ʇıpƎ
ɐuıɥɔ uı pɹoquǝsʇǝoʇ uǝǝ ɹǝǝɯ ʇıoou dooʞ ʞI 'ǝʞO
Ja baasquote:Op zondag 31 maart 2013 13:39 schreef shiznuts het volgende:
dud0r, als jij nu eens vertelt hoe die Soundmagics bevallen ofzo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ziet er een leuke keyboard uit downstar ! vooral met dat blauw
nu eens zien om ergens een leuke zaklamp te score, hoeveel lumen is beetje de minimum tegenwoordig ? zaklamp topic ios beetje out dated ondertussen![]()
quote:Op zondag 31 maart 2013 14:44 schreef Syphixx het volgende:
Zalig Pasen, eggs vind je wel in de spoilerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ziet er een leuke keyboard uit downstar ! vooral met dat blauw
nu eens zien om ergens een leuke zaklamp te score, hoeveel lumen is beetje de minimum tegenwoordig ? zaklamp topic ios beetje out dated ondertussen![]()
![]()
![]()
Hoezo nietquote:Op zondag 31 maart 2013 13:50 schreef Downstar het volgende:
:ʇıpƎ
ɐuıɥɔ uı pɹoquǝsʇǝoʇ uǝǝ ɹǝǝɯ ʇıoou dooʞ ʞI 'ǝʞO
en protip it was, bedankt daarvoor !quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik dacht even dat het een quote van mij was, zelfde kleur ingesteldquote:Op zondag 31 maart 2013 14:57 schreef Downstar het volgende:
Mijn grapje kwam niet helemaal uit zo te zien... mogelijk omdat niet iedereen de tekst op de kop zag staan?
[ afbeelding ]
Tekst op de kop en van rechts naar links lezen, was dus ook de grap om geen toetsenbord uit china te halen![]()
Helaas heb ik de E-blue dus (NOG!) niet in bezit.. ik zit er wel even na te kijken..
zo duur is dat spul niet geloof ik..
zo heb je hier al een toetsenbord en muis combi voor 28$ ofzo..
http://www.aliexpress.com(...)rface/784087491.html
( let op 1; niet zelfde toetsenbord als hierboven werd afgebeeld, maar toch een gaming toetsenbord en muisje
let op 2; Seller heeft nog geen feedback, het is gewoon de eerste listing die ik vond bij het zoeken naar E-blue)
quote:Op zondag 31 maart 2013 14:57 schreef Syphixx het volgende:
[..]
en protip it was, bedankt daarvoor !
Linkje waar je je hem hebt besteld?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Enig idee hoeveel mAh er daadwerkelijk uit komt?Mooie dag vandaag.
http://www.ishetaltijdvoo(...)dishetaltijdvoorBier
http://www.ebay.com/itm/1(...)id=p3984.m1497.l2649quote:Op zondag 31 maart 2013 17:05 schreef M4rc0 het volgende:
[..]
Linkje waar je je hem hebt besteld?
Enig idee hoeveel mAh er daadwerkelijk uit komt?
Getest met het wat hardere bass werk. Bass mag daarvoor iets dieper zijn, maar dan ook maar heel iets anders gaat het overheersen.quote:Op zondag 31 maart 2013 13:55 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ja baas![]()
Zitten prima, goede isolatie van het buiten geluid.
Heb ze alleen nog maar getest met rock en dat klinkt helder en goed.
Enige wat ik niet weet is het verschil tussen links en rechts. Ik gok dat de kleuren indicatie het aan moet geven en dat rood rechts is en blauw links.
Zal ze vanmiddag eens testen met wat drum an bass, dubstep en crossbreed.
Ik gok dat die voor de pc bedoeld is en dan specifiek voor race gamesquote:Op zondag 31 maart 2013 20:26 schreef bobbernaut het volgende:
http://www.priceangels.co(...)S3-Red--s129042.html
WTF Hoe wil je hier normaal op spelen?
ga goed meten of uitgaan dat alle maten die weer worden gegeven 2 maten kleiner zijnquote:Op zondag 31 maart 2013 20:44 schreef RetRy32 het volgende:
Ik ga wat kleren via aliexpress bestellen... Goed idee of?
Ik vind die maten zooo verwarrend :s
En de waarde tussen die 2 nemenquote:Op zondag 31 maart 2013 21:01 schreef Majinster het volgende:
[..]
ga goed meten of uitgaan dat alle maten die weer worden gegeven 2 maten kleiner zijn
Sorry hoor maar:quote:Op zondag 31 maart 2013 21:34 schreef speciaal het volgende:
Ik ben ook wel benieuwd naar zo'n e-3lue cobra muis. Reviews waar mogelijk graag
quote:Op zondag 31 maart 2013 22:15 schreef relativity het volgende:
Heeft iemand nog kortingscodes voor BIC?
Ik heb een nodig die overal geldig op is (elektronica).quote:
Je ziet de grap nietquote:Op zondag 31 maart 2013 22:21 schreef relativity het volgende:
[..]
Ik heb een nodig die overal geldig op is (elektronica).
Ik heb via google gezocht maar kan het zo snel niet vinden.
Lol, zie het nu pasquote:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 | 7% 03/31/2013-04/02/2013 QKYJFGKSA 8% 03/31/2013-04/02/2013 TAMUKWXRX 7% 03/31/2013-04/02/2013 BFRJKNGVM 8% 03/31/2013-04/02/2013 LABXUUHIA 8% 03/31/2013-04/02/2013 WBSMNSYDW 7% 03/31/2013-04/02/2013 WWTSWCYMC 7% 03/31/2013-04/02/2013 KTCFWIZCD 7% 03/31/2013-04/02/2013 KVSVKABUE 7% 03/31/2013-04/02/2013 VBIGEHWPE 10% 03/31/2013-04/02/2013 PINYIWSEP 12% 03/31/2013-04/02/2013 XXZYMRZYU 7% 03/31/2013-04/02/2013 HUNIFKYLZ 6% 03/31/2013-04/02/2013 TKHWUJHES 7% 03/31/2013-04/02/2013 YIQJSKHBL 7% 03/31/2013-04/02/2013 QPMZPGXUU 8% 03/31/2013-04/02/2013 GILCSNPBQ 6% 03/31/2013-04/02/2013 YRBEYWIEF 7% 03/31/2013-04/02/2013 WTDVYLKYP 8% 03/31/2013-04/02/2013 EPCEFNSPY 7% 04/01/2013-04/03/2013 IUABYTFCA 8% 04/01/2013-04/03/2013 CWKQYEPWI 7% 04/01/2013-04/03/2013 VVIRMXJTK 8% 04/01/2013-04/03/2013 DXDVUKJAK 8% 04/01/2013-04/03/2013 YRMDYIAVY 7% 04/01/2013-04/03/2013 UWOGLGNCZ 7% 04/01/2013-04/03/2013 PIOVCRHVN 7% 04/01/2013-04/03/2013 STVTKLQTE 7% 04/01/2013-04/03/2013 XLQPMUBWF 10% 04/01/2013-04/03/2013 LYQWSYIIX 12% 04/01/2013-04/03/2013 NHSJTVUED 7% 04/01/2013-04/03/2013 EYHCCHZCJ 6% 04/01/2013-04/03/2013 VGXIHQCUV 7% 04/01/2013-04/03/2013 TIQUTJDOM 7% 04/01/2013-04/03/2013 RJLZQSSPN 8% 04/01/2013-04/03/2013 CBHDMDZRP 6% 04/01/2013-04/03/2013 LXGKCVHUF 7% 04/01/2013-04/03/2013 OBMJNQYWY 8% 04/01/2013-04/03/2013 VPXUBZUVR 7% 04/02/2013-04/04/2013 CMEOXGZLQ 8% 04/02/2013-04/04/2013 SHCDRIGFN 7% 04/02/2013-04/04/2013 XOGXEWWKG 8% 04/02/2013-04/04/2013 TZGLQAAKQ 8% 04/02/2013-04/04/2013 LDJCOMUFV 7% 04/02/2013-04/04/2013 OOJPRGQTT 7% 04/02/2013-04/04/2013 MHTSYXULC 7% 04/02/2013-04/04/2013 NVPLJQWJJ 7% 04/02/2013-04/04/2013 NWDECPORX 10% 04/02/2013-04/04/2013 ROCNIXBLQ 12% 04/02/2013-04/04/2013 JPDGFYNES 7% 04/02/2013-04/04/2013 BWFHRMGDZ 6% 04/02/2013-04/04/2013 BNXXIAKOP 7% 04/02/2013-04/04/2013 KDQXOVYSR 7% 04/02/2013-04/04/2013 TFYNBMGJS 8% 04/02/2013-04/04/2013 VUFEJMATH 6% 04/02/2013-04/04/2013 HEUYCONWG 7% 04/02/2013-04/04/2013 ZJQKFTVDE |
Woow 12%, die ga ik zeker gebruiken, bedankt!quote:Op zondag 31 maart 2013 22:51 schreef relativity het volgende:
Nog een lading codes voor BIC
[ code verwijderd ]
Mehh echt hele duidelijke reviews zijn er niet, dat geldt wel vaker voor chinese tsjak. Maar voor dit soort prijzen kan je het wel proberen. Ik laat weten hoe die is, verwacht em deze week.quote:Op zondag 31 maart 2013 22:12 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Sorry hoor maar:
https://www.google.nl/sea(...)ceid=chrome&ie=UTF-8
Zo moeilijk is het niet om reviews te vindenYoutube/google is voor chinese product reviews echt altijd de oplossing.
Ik weet wel niet waar die voor is hèquote:Op zondag 31 maart 2013 22:52 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Woow 12%, die ga ik zeker gebruiken, bedankt!
Nog een kleine aanvulling (via Tweakers china topic)quote:Op zondag 31 maart 2013 22:51 schreef relativity het volgende:
Nog een lading codes voor BIC
[ code verwijderd ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Codes die geldig zijn tot 5 april
Volgens mij random categorieën, dus gewoon verschillende codes van die dag proberen..Check mijn china reviews op <a href="http://reviewblog.tweakblogs.net" rel="nofollow" target="_blank">Reviewblog.tweakers.net</a>
quote:We will be off duty from April 4th-7th for the Qingming Festival
quote:Op maandag 1 april 2013 14:30 schreef King-Ernie het volgende:
Iemand een alcohol blaas meet apparaat gekocht bij BIC? Ik wil er graag een hebben, zodat ik met vrienden records kan gaan vestigen en wedstrijdjes doen enz. Welke zijn goed?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 1 april 2013 16:17 schreef RobertNL het volgende:
[..]
http://www.taobaoring.com/index.php
- site ziet er goed uit, eerste indruk is prima maar ze rekenen 8% fee + 4% payment fee bij Paypal Shipping fee niet op site aangegeven
http://www.eworldbay.com/ = http://www.yoybuy.com/ ?
- Ziet er ook prima uit en doet meer dan alleen Taobao, rekenen ook 8% fee + 4% payment bij Paypal. Shipping fee niet op site aangegeven
http://www.frugirls.com
- Chinesenaam.vanderbilt@gmail.com ziet er erg westers uit die achternaam6% fee, Payal fee 4% - shipping prijs staat op site
Daarnaast zit je met shipping, wisselkoersen, en andere ''narigheid'' denk dat het allemaal niet heel veel met elkaar scheelt.
quote:Op maandag 1 april 2013 16:24 schreef pazara het volgende:
iemand ervaring met deze taoboa agents? ze rekenen maar 5% fee.
http://www.frugirls.com/
http://www.eworldbay.com/
http://www.taobaoring.com/index.php
ze zijn goedkoper dan mistertao denk ik...
die frugirls lijkt me wel goedkoop met 6% fee....
quote:Op maandag 1 april 2013 16:13 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Geen ervaring mee en heb ze in dit topic/Tweakers ook nooit langs zien komen.
Ik zou zeggen probeer 't met wat kleins, dan ondervind je of 't goed is en kunnen we ze eventueel ook gaan gebruiken
Let wel even op dat de "fee" lager kan zijn maar shipping dan weer een stukkie hoger zit enzo..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |