 
		 
			 
			
			
			Omdat ik het jaren geleden wel leuk vond tot ik me op een dag realiseerde dat het gigantische kutmuziek is en nergens op lijkt.quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 14:40 schreef BurnaBoy het volgende:
Hoe kom je dan aan 48 scrobbles, 48*3 min = 144 min en dat is echt wel veel hoor.
Bij mij staat er ook heel veel puinzooi tussen met maar 1 of 2 scrobbles (lang leve last.fm radio) maar ik vind het juist wel leuk om te zien dat ik vroeger bepaalde dingen leuk vond waar ik nu niet meer aan zou willen denken om te moeten luisteren

 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik heb al een tijdje geen Supergrass meer geluisterd, toch staan die ergens in mijn top 3, geloof ik. Goed hardnekkig luisteren gedurende een tijdje en ze staan geramd in je stats.quote:Op maandag 21 oktober 2013 01:20 schreef BurnaBoy het volgende:
Ik ken het wel hoor, ik ben ook een beetje over Avril Lavigne heen gegroeid, maar zij staat nog wel 2e op mijn lijst met 4000 plays. En dat blijft ook nog wel even zo denk ik
 
			 
			
			
			Achquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 12:25 schreef Dagoduck het volgende:
M'n eerste Frans Bauer scrobble is ook een feit:
http://giel.vara.nl/media/301776
 Zo was ik ook zo trots Toplistener van Sjef Hoelenpapers te zijn
 Zo was ik ook zo trots Toplistener van Sjef Hoelenpapers te zijn  
  
  
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			666.666quote:Op woensdag 6 november 2013 19:56 schreef Kerftminister het volgende:
Ik zit bijna aan de 666666.
Ga er met een album van Sakanaction aan komen.
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			66.666 bedoelde ik trouwens.quote:
 
											 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 of
 of  , zodat je meer muziek vond die aansloot?
, zodat je meer muziek vond die aansloot?  De uitleg is een beetje onduidelijk maar ik denk dat als je kent waar ik het over hebt, dat je het wel snapt
 De uitleg is een beetje onduidelijk maar ik denk dat als je kent waar ik het over hebt, dat je het wel snapt  
											 
			 
			
			
			last.fm radio bedoel je, maar volgens mij is dat sinds vorig jaar opgeheven (ook voor betalende leden), iets met copyright gedonder of zo.quote:Op zondag 10 november 2013 21:31 schreef Meke het volgende:
Ik ben vast al de honderdmiljoenste die dit vraagt OF stekeblind, maar bestaat het niet meer dat je ergens gewoon op play drukt en dat er dan allemaal liedjes komen gebaseerd op jouw charts - en dat je die dan vervolgens kon [ afbeelding ] of [ afbeelding ], zodat je meer muziek vond die aansloot?De uitleg is een beetje onduidelijk maar ik denk dat als je kent waar ik het over hebt, dat je het wel snapt
 
			 
			
			
			Zondequote:Op zondag 10 november 2013 21:34 schreef Unquote het volgende:
[..]
last.fm radio bedoel je, maar volgens mij is dat sinds vorig jaar opgeheven (ook voor betalende leden), iets met copyright gedonder of zo.
 Maar begrijpelijk
 Maar begrijpelijk
											 
			 
			
			
			Ook nog maar even top tracks voor de afgelopen 6 maanden posten en m'n profiel:quote:Op zondag 10 november 2013 21:19 schreef Unquote het volgende:
Blijft apart welke artiesten te voorschijn komen als je een andere periode aan klikt. Dat Het Verzet in mijn top 15 van de afgelopen 6 maanden staat...onbegrijpelijk.
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			Ik heb het amper gebruikt, je kreeg meestal de eerst gesuggereerde artiest te horen van dat wat je leuk vindt, artiesten die ik zelf ook wel had kunnen vinden. Ik hou er bovendien niet van muziek op shuffle te luisteren.quote:
 
			 
			
			
			 Heeft in 2 dagen tijd een gat geslagen van 52 nummers met Neil Young op nummer 3!
 Heeft in 2 dagen tijd een gat geslagen van 52 nummers met Neil Young op nummer 3!
											 
			 
			
			
			1200 meer dan ikquote:Op zondag 10 november 2013 22:13 schreef Dagoduck het volgende:
Net mijn 1200ste Queens of the Stone Age scrobble
 
											 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			eww, ik snap mensen die een hele week naar dezelfde artiest luisteren echt niet. Zelfs als ik een geniaal nieuw album tegenkom kom ik niet boven de 60 scrobbles in een week.quote:Op zondag 10 november 2013 22:51 schreef Dagoduck het volgende:
Afgelopen 7 dagen:
[ link | afbeelding ]
 
			 
			
			
			Ik ben gister naar een van de beste concerten die ik heb gezien geweest en de afgelopen week heb ik alle albums nog eens beluisterdquote:Op zondag 10 november 2013 23:02 schreef Unquote het volgende:
[..]
eww, ik snap mensen die een hele week naar dezelfde artiest luisteren echt niet. Zelfs als ik een geniaal nieuw album tegenkom kom ik niet boven de 60 scrobbles in een week.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Niiiice. ga ik proberen. Thanks voor de link.quote:Op woensdag 20 november 2013 18:25 schreef Felagund het volgende:
http://www.last.fm/labs/buggles
Een soort van terugkeer van de radio, nu met youtube filmpjes. Ik hoop dat ze het doorzetten.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik krijg alleen die van buiten mijn top 25 te zien, heb ik het idee:quote:Op zondag 1 december 2013 21:29 schreef Dagoduck het volgende:
Gaaf om te zien: http://www.mymusichabits.com/
42% van mijn geluisterde muziek ligt buiten mijn top 50.
quote:In total, 85% of the music you've listened to comes from artists outside of your top 25.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			15 900 hier.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.జ్ఞా
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 5 december 2013 21:37 schreef µ het volgende:
[..]
15 900 hier.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Artiesten zit ik weer op ongeveer mijn 'oude' aantal van 2354 nadat ik er 150 foute tags uit had gehaald.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			Je hebt er nog niet eens naar geluisterd, dus heel waardevol is je mening niet.quote:Op woensdag 11 december 2013 17:57 schreef Dagoduck het volgende:
Deze gasten zijn zo overrated! 105 miljoen scrobbles
http://www.last.fm/music/%5Bunknown%5D
 
											 
			 
			
			
			Ik had ze net weg gedaan omdat ze zo overrated zijnquote:Op zaterdag 21 december 2013 23:11 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Je hebt er nog niet eens naar geluisterd, dus heel waardevol is je mening niet.
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |