quote:Resterend programma Feyenoord
Datum Wedstrijd
17 maart Feyenoord - FC Utrecht
30 maart SC Heerenveen - Feyenoord
5 april Feyenoord - VVV-Venlo
14 april RKC Waalwijk - Feyenoord
21 april Feyenoord - Vitesse
28 april Feyenoord - Heracles Almelo
5 mei ADO Den Haag - Feyenoord
12 mei Feyenoord - NAC Breda
Resterend programma PSV
Datum Wedstrijd
16 maart PSV - RKC Waalwijk
31 maart Roda JC Kerkrade - PSV
6 april Willem II - PSV
14 april PSV - Ajax
20 april AZ - PSV
27 april PSV - FC Groningen
5 mei PSV - NEC
12 mei FC Twente - PSV
Resterend programma Ajax
Datum Wedstrijd
17 maart AZ - Ajax
31 maart Ajax - NEC
7 april Ajax - Heracles Almelo
14 april PSV - Ajax
19 april Ajax - SC Heerenveen
27 april NAC Breda - Ajax
5 mei Ajax - Willem II
12 mei FC Groningen - Ajax
Resterend programma Vitesse
ADO Den Haag - Vitesse
Vitesse - PEC Zwolle
Vitesse - NAC Breda
Roda JC - Vitesse
Feyenoord - Vitesse
Vitesse - Willem II
RKC Waalwijk - Vitesse
Vitesse - VVV Venlo
quote:Op zaterdag 23 maart 2013 09:55 schreef Happel het volgende:
[..]
Zijn die spelers, waar we het nu over hebben, ook allemaal in het verleden toegevoegd aan zo een poule? Ik dacht laatst gelezen te hebben dat alle spelers uit de talentenpoules al als sneeuw voor de zon verdwenen waren?
quote:Op zaterdag 23 maart 2013 09:56 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Verplichtingen uit de talentenpools ed zijn niet (logisch ook) in de balans opgenomen, maar vormen een niet uit de balans blijkende verplichting.
quote:Op zaterdag 23 maart 2013 10:24 schreef Muto het volgende:
[..]
Niemand die het weet. Sommige zeggen dat het is omgezet in aandelen, anderen denken dat het nog steeds bestaat.
Dit was het lijstje zoals die was.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 10:24 schreef Muto het volgende:
[..]
Niemand die het weet. Sommige zeggen dat het is omgezet in aandelen, anderen denken dat het nog steeds bestaat.
Van talentpool 2 zijn we nu dus af omdat vlaar de laatste speler daarin was. Dat zal volgend jaar blijken uit de jaarstukken, spelers beloftenpool weet niemand zeker omdat die namen nooit naar buiten zijn gebracht.....quote:.[/1e talentpool: Jonathan de Guzman, Royston Drenthe, Tim Vincken, Diego Biseswar, Erwin Mulder, Luigi Bruins en Georginio Wijnaldum 24 participaties van 250.000 euro Deelnemers aan de ‘Feyenoord Talent Pool’ beleggen minimaal 250.000 euro in het fonds. Zij verwerven daarmee 25 procent van de transferrechten van de zeven geselecteerde talenten uit de selectie, goed voor een waarde van zes miljoen euro. Als de betreffende spelers vertrekken stroomt 25 procent van de netto-opbrengst naar de beleggers. De overige 75 procent komt ten bate van de club.
2e talentpool: Ron Vlaar, Andwélé Slory, Jacob Lensky Fer, Mitchell Schet, Dwight Tiendalli, Sherif Ekramy en Serginho Greene Fer vervangt Lensky 20 participaties van 250.000 euro Deelnemers aan de ‘Feyenoord Talent Pool l en II’ beleggen minimaal 250.000 euro in het fonds. Zij verwerven daarmee 25 procent van de transferrechten van de zeven geselecteerde talenten uit de selectie, goed voor een waarde van vijf miljoen euro. Als de betreffende spelers vertrekken stroomt 25 procent van de netto-opbrengst naar de beleggers. De overige 75 procent komt ten bate van de club.
beloftenpool: Van Haaren ,Leerdam , Schenkeveld ,Castaignos , Cabral , Martins Indi , de Vrij Deelnemers aan de ‘Feyenoord Beloftenpool' werven daarmee 20 procent van de transferrechten van de zes geselecteerde talenten uit de selectie. Als de betreffende spelers vertrekken stroomt 20 procent van de netto-opbrengst naar de beleggers. De overige 80 procent komt ten bate van de club. Al met al hebben ze dus eigenlijk de ziel van de club verkocht. 1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 24/01/2011 19:41 door buijs.
Weer een naamswijziging. Nu FKRotterdam.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 10:55 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Wat de neuk is er gebeurd met het Twitter account van Edward van Cuilenborg (Feyenoordkanaal) ?
Tim Vincken dan.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 10:52 schreef SuperHarregarre het volgende:
Luigi Bruins in talentenpool.
Goede trolactie dat.
quote:'Bij Brard en FC Gabala gaat het nog om details'
23 maart 2013
Feyenoord en Stanley Brard lijken van een vertrek van de Hoofd Opleiding uit te gaan. 'Bij Brard en FC Gabala gaat het nog om enkele details,' aldus Martin van Geel in het Algemeen Dagblad. 'Joop Hiele moet ook nog een opvolger krijgen. We kunnen aan de bak.'
Feyenoord Netwerk
Zelf wil Brard het vertrek nog niet helemaal bevestigen. 'Het gaat om details, maar wel heel belangrijke details. Maar dat neemt niet weg dat ik nu al bezig ben om de opleiding voor volgend jaar weer helemaal in orde te hebben.'
Transparantiequote:Op zaterdag 23 maart 2013 10:24 schreef Muto het volgende:
[..]
Niemand die het weet. Sommige zeggen dat het is omgezet in aandelen, anderen denken dat het nog steeds bestaat.
quote:Schaken: 'Ik ben een slaper'
De 3-0 vrijdagavond van invaller Ruben Schaken (30) tegen Estland was een bijzondere treffer. Het was de 1500e goal in de 108-jarige geschiedenis van het Nederlands elftal.
© ANP
Door Rypke Bakker
"Eerlijk gezegd wist ik niet eens dat de 1500e eraan zat te komen”, zei Schaken in gesprek met NUsport.
"Het is wel een mooi rijtje namen waar ik in kom met deze jubileumtreffer. Johan Neeskens, Wesley Sneijder… En de rest houd je van me te goed, haha."
Na je treffer kwam er heel groot ‘1500’ op het scorebord. Wist je het toen pas?
"Nee, dat zag ik niet, ik ben een beetje een slaper. Ik hoorde het pas na de wedstrijd, toen ik gefeliciteerd werd."
Je hebt een aardig moyenne. Drie interlands, twee goals.
"Klopt. Mooi, hè? Of ik er een verklaring voor heb? Ik sta op de goede plek. Dit keer bij de tweede paal. En ik denk dat ‘m goed binnenschoot. Dat is alleen maar mooi."
Jouw Oranjesprookje lijkt daarmee ook alleen maar mooier te worden…
"Het is inmiddels geen sprookje meer. Het is realiteit geworden, al geniet ik wel van elk moment dat ik erbij ben. Maar ik moet ook aardig mijn best blijven doen om erbij te blijven. Dit is een hele goede groep en ik ben blij dat ik een aandeel heb."
Nu nog een WK..
"Dat zou helemaal prachtig zijn. Maar daarvoor moet ik me eerst nog verder ontwikkelen."
Ja? Moet jij je nog verder ontwikkelen om het WK te halen?
"Jawel, daar loop ik niet voor weg. Ik merk het aan het niveau op de training. Het gaat veel sneller. Dat heeft ook met mijn positie te maken. Ik ben een buitenspeler, het positiespel ligt me niet zoals de andere spelers. Maar daardoor merk ik wel dat ik echt gas moet geven om mee te kunnen komen. En dat doet me ook beseffen dat ik straks bij Feyenoord toch die extra trainingen moet pakken om beter te worden."
Heel goed stuk. Ik zal hem ff quoten.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 11:10 schreef Luni het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/55(...)fans-vogelvrij.dhtml
quote:Onder Opstelten, de hooliganjager, zijn fans vogelvrij
Minister Ivo Opstelten wil voetbalhooligans 'nóg harder' gaan aanpakken, zei hij op de radio. U bent het daar vast roerend mee eens, want het moet maar eens afgelopen zijn met die voetbalhooligans. Het kan zo niet langer, met al die bloederige veldslagen in onze stadions. Moord en doodslag vieren hoogtij. Een schande is het!
Opstelten legde het allemaal uit met die zware basstem van 'm, streng doch vaderlijk. Ook voetbalsupporters die zich voor het eerst misdragen, moeten voortaan een stadionverbod en een gebiedsverbod krijgen. En pas op: in de buurt zijn van rellen of een opstootje is genoeg. ,,Sta je erbij, dan ben je erbij,'' luidt dat principe.
Opstelten is een fanatiek aanhanger van de 'je bent erbij'-logica. In april 2006 liet hij als burgemeester van Rotterdam 663 supporters 'uit voorzorg' oppakken na Feyenoord-Ajax. Ze werden ondergebracht in een parkeergarage, zonder sanitaire voorzieningen, zonder water, zonder eten. Wat ze precies verkeerd hadden gedaan, is tot op de dag van vandaag een mysterie.
Er bleken veel toevallige passanten en aartsbrave toeschouwers tussen te zitten, inclusief een zwangere vrouw en tientallen kinderen en minderjarigen. Honderden mensen deden aangifte tegen Opstelten. De Nationale Ombudsman oordeelde vernietigend over de massa-arrestatie, die als 'onnodig en onbehoorlijk' werd betiteld. De Officier van Justitie schreef maanden later een excuusbrief. Opstelten, de hooliganjager des vaderlands, weigerde zijn excuses te maken.
Het is u ontgaan, maar deze week verscheen er een nieuw rapport over voetbalveiligheid, opgesteld door het 'Auditteam Voetbal en Veiligheid'. Het haalde de kranten niet of nauwelijks, want de conclusie was niet spannend genoeg. Die luidde, vrij vertaald: 'De veiligheid in onze stadions is de laatste tien jaar sterk verbeterd'. En: 'Grote incidenten zijn zeldzaam'.
Niemand die geregeld in een voetbalstadion komt, zal het echt verbazen. Heus, er is nog genoeg mis. Te vaak klinken humorloze, smakeloze spreekkoren, over de tegenstander en over de scheidsrechter. Vechtpartijen of opstootjes zijn er soms, maar beduidend minder vaak dan op een gemiddeld uitgaansplein.
U kunt in Nederland zonder problemen met uw kinderen naar het voetbalstadion. Maar over het rapport 'Voetbalveiligheid 2009-2012' heb ik Ivo Opstelten nog niet gehoord. De geboren opportunist kiest liever voor opendeurenpolitiek, door te roepen dat je voetbalhooligans 'harder' moet aanpakken. Werkt altijd. Bij Standpunt.nl op Radio 1 waren de mensen het er roerend mee eens. Applaus klonk.
De Voetbalwet zoals die in 2010 werd ingevoerd, functioneert nog voor geen meter. De meldingsplicht vertoont nog tal van gebreken. En net zo erg: de wet raakt in de praktijk niet zozeer het échte tuig van de richel, maar veel meer de fanatieke supporter, die trouw naar wedstrijden reist - en af en toe een middelvinger opsteekt. Dat zijn geen engeltjes misschien, maar ook geen criminelen.
Een groep Willem II-supporters werd dit seizoen nog 'uit voorzorg' opgepakt, omdat ze samen een biertje zaten te drinken in een café in Utrecht. 'Samenscholing', heet zoiets. Dat de Utrechtse cafébaas verklaarde dat de groep zich voorbeeldig gedroeg, en dat van dreiging geen enkele sprake was, mocht geen naam hebben. Oppakken die handel.
De voetbalsupporter is vogelvrij. Terwijl het aantal incidenten afneemt, neemt de repressie juist toe. Voor een stadionverbod is amper bewijslast nodig. In Nederland ben je onschuldig tot het tegendeel bewezen is, behalve dan in of rondom een voetbalstadion. Wie naar een uitwedstrijd wil van zijn club, wordt als vee behandeld.
Het fenomeen 'zero tolerance', gaat er anno 2013 in als koek. De Ivo Opsteltens van deze wereld ruiken dat. Ze gebruiken het voetbal zoals het hen uitkomt, orerend dat het zo niet langer kan. Dat 98 procent van de Nederlandse stadionbezoekers zich altijd veilig voelt, zoals onderzoek uitwijst, is bovenal een vervelende bijzaak. Want daar scoor je niet mee.
Die naam blijf ik gewoon typisch vinden. FC Gabalagabala. Als je aan mensen vertelt dat je bij FC Gabalagabala werkt, kijken ze je aan alsof je een grapje maakt.quote:
Tja, als hij dan z'n bankrekening laat zien zal Brard het laatst lachenquote:Op zaterdag 23 maart 2013 11:18 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Die naam blijf ik gewoon typisch vinden. FC Gabalagabala. Als je aan mensen vertelt dat je bij FC Gabalagabala werkt, kijken ze je aan alsof je een grapje maakt.
twitter:TonStrooband twitterde op zaterdag 23-03-2013 om 11:04:57Normalisatie? #heeFEY http://t.co/DyNWxkk3ZL reageer retweet
quote:Op zaterdag 23 maart 2013 11:30 schreef SjaakBauer het volgende:
twitter:TonStrooband twitterde op zaterdag 23-03-2013 om 11:04:57Normalisatie? #heeFEY http://t.co/DyNWxkk3ZL reageer retweet
Jezusquote:Op zaterdag 23 maart 2013 11:30 schreef SjaakBauer het volgende:
twitter:TonStrooband twitterde op zaterdag 23-03-2013 om 11:04:57Normalisatie? #heeFEY http://t.co/DyNWxkk3ZL reageer retweet
het staat gewoon in het jaarrapport hoor openbaar voor iedereen, ze zijn er nog gewoon. Alleen talentpool II is dus nu leeg door vertrek van vlaar, en het investerings fonds uit 2007/2008 is er ook niet meer, volgen jaarrapport afgelopen seizoen laatste spelers daaruit vertrokken.quote:
Dat krijg je in een ander land.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 11:30 schreef SjaakBauer het volgende:
twitter:TonStrooband twitterde op zaterdag 23-03-2013 om 11:04:57Normalisatie? #heeFEY http://t.co/DyNWxkk3ZL reageer retweet
In de beloftenpool zit dus kennelijk ook Clasie (volgens de laatste transferberichten).quote:Op zaterdag 23 maart 2013 12:37 schreef ender_xenocide het volgende:
[..]
het staat gewoon in het jaarrapport hoor openbaar voor iedereen, ze zijn er nog gewoon. Alleen talentpool II is dus nu leeg door vertrek van vlaar, en het investerings fonds uit 2007/2008 is er ook niet meer, volgen jaarrapport afgelopen seizoen laatste spelers daaruit vertrokken.
Er was dus een
Investerinsfonds (nu geen spelers meer in)
Talent pool I (alleen Mulder nog daarin)
Talent pool II ( nu leeg )
En de beloftenpool ( in ieder geval BMI, leerdam en de vrij, rest is onduidelijk)
quote:Op zaterdag 23 maart 2013 11:30 schreef SjaakBauer het volgende:
twitter:TonStrooband twitterde op zaterdag 23-03-2013 om 11:04:57Normalisatie? #heeFEY http://t.co/DyNWxkk3ZL reageer retweet
Achterlijke lui daarquote:Op zaterdag 23 maart 2013 11:30 schreef SjaakBauer het volgende:
twitter:TonStrooband twitterde op zaterdag 23-03-2013 om 11:04:57Normalisatie? #heeFEY http://t.co/DyNWxkk3ZL reageer retweet
Veel mensen die ik ken hebben dat gehad.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 11:30 schreef SjaakBauer het volgende:
twitter:TonStrooband twitterde op zaterdag 23-03-2013 om 11:04:57Normalisatie? #heeFEY http://t.co/DyNWxkk3ZL reageer retweet
quote:Op zaterdag 23 maart 2013 13:18 schreef Happel het volgende:
[..]
Veel mensen die ik ken hebben dat gehad.
Al zat er iemand tussen die al 12 jaar lang voor alleen SC Heerenveen - Feyenoord kaarten haalt. Valt wel een beetje op...
Waarschijnlijk heeft iedereen buiten Heerenveen die brief gehad, allemaal onbetrouwbaarquote:Op zaterdag 23 maart 2013 13:18 schreef Happel het volgende:
[..]
Veel mensen die ik ken hebben dat gehad.
Al zat er iemand tussen die al 12 jaar lang voor alleen SC Heerenveen - Feyenoord kaarten haalt. Valt wel een beetje op. Niet dat het verder moet uitmaken...
twitter:JanDirkStouten twitterde op zaterdag 23-03-2013 om 13:05:51Martin van Geel gaat volgende week met Jordy Clasie om tafel om te horen of hij zelf naar het buitenland wil.Dit na serieuze bod Fiorentina. reageer retweet
Triest.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 13:18 schreef Happel het volgende:
[..]
Veel mensen die ik ken hebben dat gehad.
Al zat er iemand tussen die al 12 jaar lang voor alleen SC Heerenveen - Feyenoord kaarten haalt. Valt wel een beetje op. Niet dat het verder moet uitmaken...
quote:NOpstelten
Week in week uit worden we er wel ergens mee geconfronteerd; het totaal belachelijke anti-voetbalsupportersbeleid van de Nederlandse regering. Het totaal bizarre gereutel van über-brompot Ivo Opstelten is vooral een constante bron van irritatie bij de redactie van In de Hekken, maar gelukkig ook bij columnisten van grote nationale kranten. Vanmorgen stond er een column van Sjoerd Mossou in het AD, waarin hij de vloer aanveegt met de minister van Veiligheid en Justitie.
Trouwe lezers van In de Hekken waren allang op de hoogte van het de inconsequentheid van dit beleid. Mensen die wetten als ‘ben je er bij, dan hoor je er bij’ bedenken verloren vroeger zeker altijd met stratego en proberen zo wraak te nemen op de mensheid. Dat zo’n regel niet gaat werken hebben we hier allang gepubliceerd.
En ook de onzin van stadionverboden is week in, week uit reden voor een hoop protest. Dat het zonder die supporters wel heel saai wordt langs de lijn bewezen de Ajaxfans een week of wat geleden. Zij protesteerden tegen de willekeur van deze straffen, want dat is het. Je hebt geen enkel recht op wederhoor, je wordt zonder pardon een jaar voetbal ontnomen, geen waarschuwing, niets. De KNVB gaat blind mee in deze straffen en laat supporters die week in week uit hun club volgen stikken. En dat kan dus al gebeuren omdat je te vaak gaat staan, of bijvoorbeeld een sticker op een glazen wand plakt. Als een voetballer met blote handen een ruit inslaat krijgt deze overigens geen stadionverbod…
Ivo Opstelten is een opgeblazen demagoog als hij keer op keer de harde aanpak predikt, terwijl hij rapporten negeert die bewijzen dat het in- en rond de stadions steeds beter gaat. Daarbij komt ook nog dat dezelfde man in 2005 verantwoordelijk was voor de grootste voetbalrellen ooit. Zijn harde hand kon namelijk maar één ding bedenken toen een trein vol Ajaxfans belaagd werd bij station Rotterdam-Zuid: ‘ze komen er niet in’.
Dat hij daarmee ook een tweede trein tot stilstand bracht en niet had nagedacht over het transport terug naar Amsterdam nam onze Ivo voor lief. En toen de achtergebleven Ajaxfans na afloop van de Klassieker bijna doelwit werden van een massale aanval door Feyenoordfans die zwaar teleurgesteld de Kuip verlieten wist Opstelten alleen te roepen dat deze zaak tot op de bodem zou worden uitgezocht en de schuldigen gestraft werden.
Na maanden bleek het een opeenstapeling van fouten van NS en lokale driehoek te zijn, maar Opstelten gaf geen krimp. Hij liet een jaar later honderden mensen arresteren en opsluiten in een parkeergarage. Vrouwen en kinderen ook… Achteraf kreeg hij geen een waanzinnige uitbrander van de Nationale Ombudsman, maar Opstelten hield z’n kaken op elkaar, voor het tweede jaar op rij.
En nu roept deze bullebak weer dat het nog harder moet, niks eerste waarschuwing (die bij enkele clubs wél wordt toegepast), gewoon iedereen oppakken, preventief fouilleren en voor jaren uit de voetbalstadions weren. Het liefst legt hij je ook nog een gebiedsverbod op, zodat je op voetbaldagen geeneens een biertje in een kroeg in het centrum van je stad kan drinken. De man heeft blijkbaar zo’n ongelofelijke dikke plaat voor z’n kop dat hij thuis z’n vrouw een keukenverbod heeft gegeven omdat ze het bestek niet netjes lepeltje, lepeltje in de keukenla heeft gelegd.
Het is, zoals Mossou terecht opmerkt, gewoon een hele goedkope manier om punten te scoren bij je kiezers en andere over de streep te halen vooral achter jouw bombastische muzak aan te gaan lopen. Wij voetbalsupporters zijn echter niet gek! En we zijn met heel veel. Misschien moeten we maar eens beginnen om onze politieke stem niet naar de partij van deze man te laten gaan. Eens kijken of die stomme grijns dan nog steeds op het gezicht van z’n VVD Partijleider staat…
Valt niet mee om te bewijzen.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 14:18 schreef CasselerRIP het volgende:
Degenen die zo'n brief hebben gekregen, gaan jullie proberen tegenbewijs te sturen? Ben best benieuwd of en hoe dat zou lukken.
Te makkelijk om hier een Godwin te maken, maar het is inderdaad belachelijk. Ook wel toevallig dat je weer niks hoort over de nieuwe Audit die uit is, waaruit blijkt dat het hartstikke veilig is rond de voetbalvelden. Ach, hooliganisme verkoopt altijd goed in tijden van crisisquote:Op zaterdag 23 maart 2013 14:27 schreef Benigoi het volgende:
[..]
Valt niet mee om te bewijzen.
Als je het al lukt om ze te overtuigen loop je nog kans op ID controlle bij het stadion.
Laatste wedstrijd vorig seizoen hadden ze zelfs kentekenregistratie bij de afrit van de snelweg daar.
Gaat toch helemaal nergens meer over.
Bizar was dat ja. Werd gewoon in de buurt van het stadion de snelweg afgesloten en elk 'verdacht' voertuig werd eruit gepikt en overhoopg gehaald. Het is maar een voetbalwedstrijdje zeg.Gaza strook was er niks bijquote:Op zaterdag 23 maart 2013 14:27 schreef Benigoi het volgende:
[..]
Valt niet mee om te bewijzen.
Als je het al lukt om ze te overtuigen loop je nog kans op ID controlle bij het stadion.
Laatste wedstrijd vorig seizoen hadden ze zelfs kentekenregistratie bij de afrit van de snelweg daar.
Gaat toch helemaal nergens meer over.
Och.. hiervoor was hij 10 jaar keeperstrainer bij psv. Het is ook weer geen honkvaste über clubman of zo.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 17:15 schreef arjan1212 het volgende:
Feyenoord neemt afscheid van Joop Hiele
[ afbeelding ]
Keeper van '77 - '90
Jammer.
Je weet ook niet eens wat je precies moet bewijzen.... en waar hun stelling op gebaseerd isquote:Op zaterdag 23 maart 2013 14:18 schreef CasselerRIP het volgende:
Degenen die zo'n brief hebben gekregen, gaan jullie proberen tegenbewijs te sturen? Ben best benieuwd of en hoe dat zou lukken.
Graag een keeperstrainer die met Mulder aan de slag gaat met het uitlopen.... dat is toch echt zijn zwakke punt nuquote:Op zaterdag 23 maart 2013 17:15 schreef arjan1212 het volgende:
Feyenoord neemt afscheid van Joop Hiele
[ afbeelding ]
Keeper van '77 - '90
Jammer.
Ik zou graag Pim Doesburg terugzien als keeperstrainer.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 19:55 schreef arjan1212 het volgende:
Dus je vind dat lodewijks het niet goed doet?
iddquote:
Misschien is het zijn jaarlijkse dagje uit. Die wordt hem zo wel ontnomenquote:Op zaterdag 23 maart 2013 13:18 schreef Happel het volgende:
[..]
Veel mensen die ik ken hebben dat gehad.
Al zat er iemand tussen die al 12 jaar lang voor alleen SC Heerenveen - Feyenoord kaarten haalt. Valt wel een beetje op. Niet dat het verder moet uitmaken...
Fernandez is alleen van waarde bij counteren. Nu we een team hebben dat vaker domineert, heb je weinig aan een paard.quote:Op zondag 24 maart 2013 10:58 schreef BlueRoom het volgende:
die Fernandez was vorig seizoen toch best van waarde voor jullie? Waarom speelt hij dan niet?
En wat is er met de broertjes Leerdam gebeurd, die stonden vorig jaar nog op de cover van VI
Nelom en Leerdam zijn neefjes. Niemand lijkt te weten wat er met Leerdam gaat gebeuren, volgens mij weet hij 't zelf ook nietquote:Op zondag 24 maart 2013 10:58 schreef BlueRoom het volgende:
die Fernandez was vorig seizoen toch best van waarde voor jullie? Waarom speelt hij dan niet?
En wat is er met de broertjes Leerdam gebeurd, die stonden vorig jaar nog op de cover van VI
QFTquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voetballers die uitgaan?quote:Op zondag 24 maart 2013 11:42 schreef XSbig het volgende:
Ik zou trouwens zweren dat ik gisteren tijdens het uitgaan Mitchell te Vrede tegenkwam. Of het moet z'n tweelingbroer zijn
Een Italiaanse club prijzen om hun spelsysteemquote:Op zondag 24 maart 2013 12:54 schreef Benigoi het volgende:
Agent van Clasie: "Fiorentina een geweldige club"
Jordy Clasie staat nadrukkelijk in de belangstelling van Fiorentina. Zaakwaarnemer Wessel Weezenberg ziet een overstap van zijn pupil naar de Italiaanse club wel zitten, maar schermt met belangstelling van andere clubs uit onder andere Engeland en Rusland.
"Hij kan groeien als speler en veel leren bij Fiorentina. De club heeft interesse in de speler en heeft dat ook al aangegeven bij Feyenoord. We praten met Clasie als hij terug zal keren van Oranje. Fiorentina is een geweldige club die een van de beste systemen speelt en de nadruk legt op techniek", aldus Weezenberg tegenover Radio Blu.
De Italiaanse club staat echter niet alleen in de jacht op de handtekening van de Oranje-international. "Fiorentina kan een mooie kans zijn voor Clasie, maar er is ook interesse vanuit Engeland en Rusland."
bron: http://www.voetbalprimeur(...)a-een-geweldige-club
Een zaakwaarnemer die een club prijst om hun spelsysteem en techniek..yeah right
Wat snap je daar niet aan? David Pizarro, speler van Fiorentina, is centrale middenvelder. Jij denkt aan Claudio Pizarro, de spits van Bayern Münchenquote:Op zondag 24 maart 2013 12:57 schreef TN-FR het volgende:
Hij schijnt toch ook gezegd te hebben dat Clasie moet begrijpen dat ze Pizarro als eerste keus hebben
Ah, op die manier. Tja, wil Clasie een stap hogerop en 'zekerheid' van een basisplek moet hij wachten tot er iemand vertrekt, ik zou eerlijk gezegd geen betere club weten waar hij beter is dan de middenvelder die er nu speelt.quote:Op zondag 24 maart 2013 13:13 schreef TN-FR het volgende:
Je begrijpt me verkeerd. Ik bedoel daar mee te zeggen dat Clasie dan niet de grote aankoop wordt voor zijn positie en Pizarro sowieso nog voor zich zal dulden. Daarom vind ik het raar dat zijn zaakwaarnemer zegt dat hij de overstap wel ziet zitten. Clasie moet daar niet naar toe om dan pas over 2 jaar wellicht een kans te krijgen, zoals het traject van Lucje werd voorgehouden bij inter.
Gewoon wachten tot hij onomstreden is in Nederland, ervaring in europa en eventueel een WK..quote:Op zondag 24 maart 2013 13:26 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Ah, op die manier. Tja, wil Clasie een stap hogerop en 'zekerheid' van een basisplek moet hij wachten tot er iemand vertrekt, ik zou eerlijk gezegd geen betere club weten waar hij beter is dan de middenvelder die er nu speelt.
Ik kan die met Koeman wel eens gaan kijken.quote:Op zondag 24 maart 2013 13:33 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik ga me er op deze saaie zondag eens aan wagen om Derksen & Beenhakker terug te kijken. Ben benieuwd....
quote:Vanavond wordt er bij Studio Sport een kijkje achter de schermen gegeven van de succesvolle Feyenoord Academy. In deze reportage, die wordt uitgezonden vanaf 19:00, komen onder meer de jeugdtrainers van de Academy aan het woord. De reportage is gisteren opgenomen op Varkenoord.
twitter:stanbrard twitterde op zondag 24-03-2013 om 09:17:18#Feyenoord Academy vanavond 19.00 op TV bij Studio Sport. reageer retweet
Was begin van het seizoen nog transfervrij (tot 6 juli), ligt na dit nog seizoen nog 3 jaar vast en is onbetaalbaar vrees ikquote:Op zondag 24 maart 2013 16:50 schreef vandermar het volgende:
Ik wil Salomon Kalou weer terug bij Feyenoord. Wat een fenomeen was hij bij onszo soepel als hij iemand te kakken kon zetten en vervolgens de bal langs de keeper kon plaatsen.
Lille wilde eigenlijk wel van hem af. Ook nog maar 27 jaar.quote:Op zondag 24 maart 2013 17:04 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Was begin van het seizoen nog transfervrij (tot 6 juli), ligt na dit nog seizoen nog 3 jaar vast en is onbetaalbaar vrees ik
Waarom heb je die beelden aangevraagd Aldo?twitter:FR1908Nieuws twitterde op zondag 24-03-2013 om 16:18:38Op verzoek van @loek_feyenoord, de goals van Feyenoord-Roda JC in het seizoen 2003/2004 te zien op ons videokanaal: http://t.co/yOhnALrDSu reageer retweet
quote:Op zondag 24 maart 2013 17:18 schreef SjaakBauer het volgende:
Waarom heb je die beelden aangevraagd Aldo?twitter:FR1908Nieuws twitterde op zondag 24-03-2013 om 16:18:38Op verzoek van @loek_feyenoord, de goals van Feyenoord-Roda JC in het seizoen 2003/2004 te zien op ons videokanaal: http://t.co/yOhnALrDSu reageer retweet
Dus dat Aldo-MC=Loek verhaal slaat nergens op. Not funny cause it's not true.quote:Alsof de gemiddelde FOK!'er weet wat Armani is. Die loopt in een versleten Metallica-shirt.
Joh dat weten wij ook welquote:Op zondag 24 maart 2013 17:44 schreef Merkie het volgende:
Voor de 1000e keer, Aldo-MC is Loek niet. Dit is Loek/Ritmo: Lion013
[..]
Dus dat Aldo-MC=Loek verhaal slaat nergens op. Not funny cause it's not true. End of story.
omdat aldo zich er zo lekker over op kan winden.quote:Op zondag 24 maart 2013 17:49 schreef Merkie het volgende:
[..]
Waarom het dan volhouden? Ik zie de grap echt niet.
quote:Op zondag 24 maart 2013 17:44 schreef Merkie het volgende:
Voor de 1000e keer, Aldo-MC is Loek niet. Dit is Loek/Ritmo: Lion013
[..]
Dus dat Aldo-MC=Loek verhaal slaat nergens op. Not funny cause it's not true.
End of story.
quote:Op zondag 24 maart 2013 17:49 schreef Merkie het volgende:
[..]
Waarom het dan volhouden? Ik zie de grap echt niet.
Aldo is DirkKuijt ook een oude bekende van ons.quote:Op zondag 24 maart 2013 17:44 schreef Merkie het volgende:
Voor de 1000e keer, Aldo-MC is Loek niet. Dit is Loek/Ritmo: Lion013
[..]
Dus dat Aldo-MC=Loek verhaal slaat nergens op. Not funny cause it's not true.
End of story.
Thxquote:Op zondag 24 maart 2013 18:35 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Aldo is DirkKuijt ook een oude bekende van ons.
is het al geweest of niet?quote:Op zondag 24 maart 2013 19:00 schreef Grifte het volgende:
Zometeen Feijenoord-jeugdopleiding bij studiosport
"Jongens van Feyenoord" zeiden ze volgens mij.quote:Op zondag 24 maart 2013 19:48 schreef Muto het volgende:
En dan beginnen met Schaken als eigen opleiding te bestempelen.
Dat is wel erg cool, ja.quote:
Ik liep er pas voor het eerst langs. Het is wel enorm verpauperd daar zeg. Dat maakt het ook wel weer mooi eigenlijk.quote:
wil je erover praten?quote:Op zondag 24 maart 2013 22:52 schreef Dekatria het volgende:
Tijd dat het volgende week wordt, met dit geouwehoer.
Clasie >> Vormer.quote:Op maandag 25 maart 2013 00:53 schreef arjan1212 het volgende:
Ow laat hem maar gaan. zet koeman gewoon Vormer erin , who cares
Ik sta met 9 potjes te gaan in 2e seizoen op 4 punten van Ajax.quote:
Waar zegt hij dat hij perse naar Fiorentina wil dan? Je hele verhaal is gebaseerd op iets wat er niet is.quote:Op maandag 25 maart 2013 00:50 schreef De_Pel het volgende:
Feyenoord
Zaadinterlands![]()
Gebeurt verder ook echt geen ruk boeiends op voetbalgebied zo. Behalve dan de Clasie-gate, en daar wordt ik alles behalve vrolijk van. Wie de neuk denkt hij dat hij is dan, dat hij "hogerop" kan. Met alle respect, ik vind het een geweldige speler in wording, maar hij speelt de laatste tijd juist regelmatig matigjes. Daarbij is hij fysiek gewoon niet klaar voor een topcompetitie. Heeft heel z'n leven aparte trainingsprogrammas gehad, en vorig seizoen kon hij nog amper een wedstrijd uit spelen.
quote:Wijnaldum: 'Er zijn nog steeds Feyenoord-fans die met opmerkingen komen'
Georginio Wijnaldum miste bij Feyenoord het uitzicht op prijzen en besloot daarom om een kleine twee jaar geleden naar PSV te vertrekken. Vorig seizoen eindigde Feyenoord echter boven de Eindhovenaren en dit seizoen hebben de twee ploegen zeven speelronden voor het einde allebei een punt minder dan koploper Ajax. De vraag is in hoeverre Wijnaldum een stap vooruit heeft gezet.
Zijn transfer naar PSV werd hem niet in dank afgenomen en er zijn nog altijd fans die het moeilijk hebben met het vertrek van Wijnaldum. "Er zijn nog steeds supporters die met opmerkingen komen", vertelt de jeugdinternational tegen RTV Rijnmond. "Echt pijn doet het niet meer, want ik ben er inmiddels aan gewend. Het is jammer, maar het is niet anders."
De 22-jarige Wijnaldum werd opgeleid bij Feyenoord en speelde 111 competitiewedstrijden in het eerste elftal, voordat hij in de zomer van 2011 werd verkocht aan PSV. Voor die club kwam hij tot dusver tot 59 duels in de Eredivisie, waarvan 27 in het lopende seizoen. Aankomend weekend speelt PSV uit tegen Roda JC Kerkrade, terwijl Feyenoord op bezoek moet bij sc Heerenveen.
Zowel die rode als die groene, wowquote:
doet ie toch nog best netjesquote:
Is fake, dat zal Gio nooooooooit doenquote:
Och, die jochies zijn gewoon een beetje opgewonden dat ze ook eens in zo,n groot stadion mogen komen.quote:Op maandag 25 maart 2013 10:21 schreef Caland het volgende:
Ik vind dit ook een beetje not dun. Aboutaleb had gelijk die bussen terug moeten sturen.
Hij zegt niet direct concreet dat hij naar Fiorentina wil nee, maar hij staat wel duidelijk open voor een vertrek en wil sowieso voorlopig niet verlengen.quote:Op maandag 25 maart 2013 02:27 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Waar zegt hij dat hij perse naar Fiorentina wil dan? Je hele verhaal is gebaseerd op iets wat er niet is.
Heeft toch een contract tot 2015? Waarom zou die dan moeten verlengen.quote:Op maandag 25 maart 2013 11:36 schreef De_Pel het volgende:
Hij zegt niet direct concreet dat hij naar Fiorentina wil nee, maar hij staat wel duidelijk open voor een vertrek en wil sowieso voorlopig niet verlengen.
Ze wilden hem een jaar verlengen en daarbij zijn huidige contract flink verbeteren.quote:Op maandag 25 maart 2013 11:41 schreef elCholo het volgende:
[..]
Heeft toch een contract tot 2015? Waarom zou die dan moeten verlengen.
Moet Koeman hem dan uit de selectie zetten, als hij niet wil verlengen ?quote:Op maandag 25 maart 2013 11:36 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Hij zegt niet direct concreet dat hij naar Fiorentina wil nee, maar hij staat wel duidelijk open voor een vertrek en wil sowieso voorlopig niet verlengen.
Nee, doorlopend contract.quote:Op maandag 25 maart 2013 12:00 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Moet Koeman hem dan uit de selectie zetten, als hij niet wil verlengen ?
Oke.quote:Op maandag 25 maart 2013 12:02 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Nee, doorlopend contract.
Bankzetten was voor aflopende contracten.
Wat gaar dat er getallen bij staan, ipv M / XL /XXL ofzoquote:Op maandag 25 maart 2013 09:53 schreef Luni het volgende:
http://www.frfc1908.nl/we(...)-till-i-die-t-shirt/
Babymaten is toch altijd met getallen?quote:Op maandag 25 maart 2013 12:09 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Wat gaar dat er getallen bij staan, ipv M / XL /XXL ofzo
Dom héquote:Op maandag 25 maart 2013 12:12 schreef Caland het volgende:
[..]
Babymaten is toch altijd met getallen?
Ik denk persoonlijk ook niet dat die zal gaan. Het risico dat die daardoor het Wk misloopt is wel redelijk hoog. Voor Feyenoord zal het denk ik wel belangrijk zijn om een aantal spelers voor het Wk te verkopen. Na het WK zullen spelers als Clasie, de Vrij, Indi, Vilhena, en Janmaat niet meer willen bijtekenen.quote:Op maandag 25 maart 2013 11:44 schreef De_Pel het volgende:
Krijg uit de stukjes gewoon het idee dat hij een mooie transfer al best ziet zitten. Zou ik jammer én éxtreem dom vinden.
Bedenk je eens hoe hoog de transferwaarde van sommige jongens op kan lopen als ze een goede CL + WK spelen volgend jaar.quote:Op maandag 25 maart 2013 12:17 schreef elCholo het volgende:
[..]
Ik denk persoonlijk ook niet dat die zal gaan. Het risico dat die daardoor het Wk misloopt is wel redelijk hoog. Voor Feyenoord zal het denk ik wel belangrijk zijn om een aantal spelers voor het Wk te verkopen. Na het WK zullen spelers als Clasie, de Vrij, Indi, Vilhena, en Janmaat niet meer willen bijtekenen.
Tegen die tijd zullen ze wel weer met een aflopend contract zitten. De hoofdprijs vangen + Feyenoord blijft een ongelukkige combinatie.quote:Op maandag 25 maart 2013 12:18 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Bedenk je eens hoe hoog de transferwaarde van sommige jongens op kan lopen als ze een goede CL + WK spelen volgend jaar.
* onlogisch droomt verder
Zodra wij de CL hebben gewonnen stroomt het geld binnen jaquote:Op maandag 25 maart 2013 12:18 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Bedenk je eens hoe hoog de transferwaarde van sommige jongens op kan lopen als ze een goede CL + WK spelen volgend jaar.
* onlogisch droomt verder
Ja tuurlijk, maar van de meeste spelers lopen de contracten af vlak na het wk. Ik denk niet dat die spelers voor het wk hun contracten zullen verlengen gezien het selectiebeleid van van Gaal (de Vrij zal deze zomer wel een contract tekenen tot 2015).quote:Op maandag 25 maart 2013 12:18 schreef onlogisch het volgende:
Bedenk je eens hoe hoog de transferwaarde van sommige jongens op kan lopen als ze een goede CL + WK spelen volgend jaar.
Tja, dat is ook wel weer zo. Als je dat lijstje van top transfers van Feyenoord naast die van de joden legt springen de tranen in je ogen.quote:Op maandag 25 maart 2013 12:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Tegen die tijd zullen ze wel weer met een aflopend contract zitten. De hoofdprijs vangen + Feyenoord blijft een ongelukkige combinatie.
Je bedoelt Van Geel denk ik. Zonder hoofdletter 'v' noem je hem nu Martin Geel.quote:Op maandag 25 maart 2013 12:26 schreef elCholo het volgende:
Daarom moeten we ook niet te geforceerd spelers zo lang willen houden. Als er een club deze zomer minimaal 10 miljoen willen betalen voor Clasie, dan zal je dat moeten doen.
Maar ik denk dat we dat wel aan van Geel kunnen overlaten.
quote:Op maandag 25 maart 2013 12:29 schreef TC03 het volgende:
[..]
Je bedoelt Van Geel denk ik. Zonder hoofdletter 'v' noem je hem nu Martin Geel.
Had dit jaar ook gekund. Dan had je misschien nog een betere spits dan Piet Pelle kunnen krijgen.quote:Op maandag 25 maart 2013 12:20 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Zodra wij de CL hebben gewonnen stroomt het geld binnen ja
Onmogelijk.quote:Op maandag 25 maart 2013 12:51 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Had dit jaar ook gekund. Dan had je misschien nog een betere spits dan Piet Pelle kunnen krijgen.
quote:Op maandag 25 maart 2013 12:51 schreef Ajacied422 het volgende:
Dan had je misschien nog een betere spits dan Piet Pelle kunnen krijgen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |