Die agent is altijd goed.quote:Op dinsdag 19 maart 2013 10:26 schreef SonicVolcano het volgende:
Moest toch wel erg lachen om dat Opsporing Verzocht-item
Belgische show is ook 10x leuker, spontaner en gezelliger. Nederlandse echt autopilotquote:Op dinsdag 19 maart 2013 08:04 schreef Karina het volgende:
Paul wordt het een beetje zat:
De Leeuw wil in nieuw seizoen niet meer op de zaterdagavond
Paul de Leeuw stopt na dit tv-seizoen met grote shows op zaterdag voor de VARA. 'Voor mij geen zaterdagavond meer', zegt hij in een interview met het AD dinsdag. 'Nederland 1 heeft op dat tijdstip iemand anders nodig.'
'Je ziet het aan de kijkcijfers: mijn manier van zaterdagavondtelevisie maken is op zijn retour', aldus De Leeuw (50). In mei eindigt zijn contract. Hij wil dan met de omroep praten over verlenging en een andere invulling van zijn overeenkomst.
De Leeuw is nu succesvol in Vlaanderen, waar hij bij de commerciële zender VTM het programma Manneke Paul presenteert en onlangs een Zilveren Televisiester won.
Bron
quote:Zaterdag zijn sportverslaggever Jack van Gelder en Esmee van Kampen te gast. Esmee kennen we onder andere van haar rol als Non Mary Patrick in de musical Sister Act. De Kwis wordt gespeeld door Cilly Dartell en Milika Peterzon.
De muzikale optredens krijgen we van de Youtube-sensatie The Piano Guys en Laura Mvula.
Ooh ik heb nog steeds een videorecorder, maar dan vind ik de kwaliteit weer tegenvallen vergeleken met DVD. En laten we eerlijk zijn, dat wordt 'um ook niet.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 18:24 schreef Karina het volgende:
Als je nou nog een videorecorder en banden had kon je het op video opnemen. Dubbele snelheid, past er nog meer op een band.
Wat een gepuzzelquote:Op zaterdag 23 maart 2013 18:28 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ooh ik heb nog steeds een videorecorder, maar dan vind ik de kwaliteit weer tegenvallen vergeleken met DVD. En laten we eerlijk zijn, dat wordt 'um ook niet.
Ik ga nu dus maar de shows zo van harddisk op DVD zetten: 1 uitzending nieuwe seizoen, en 1 uitzending van vroeger (opgenomen op VHS, overzetten op DVD, bijvoorbeeld afleveringen van de oude Schreeuw van de Leeuw). 70 minuten + 50 minuten = 120 minuten precies
Heb ik ook aan gedacht, maar als mensen mij vragen of ik een uitzending voor ze heb en of ik die voor ze op DVD kan zetten, dan zit ik daar met mijn stel digitale files en 2,5 uur kloten om het op een DVD te krijgenquote:Op zaterdag 23 maart 2013 18:29 schreef Karina het volgende:
[..]
Wat een gepuzzelWaarom niet gewoon op een externe HDD zetten? Of wil je het per se op een dvd speler willen kunnen afspelen?
En dan weer terug naar?quote:
Sjek heeft vast kwaliteiten, maar ik weet niet welke dat zijn.quote:
Hij kan goed zingenquote:Op zaterdag 23 maart 2013 20:34 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Sjek heeft vast kwaliteiten, maar ik weet niet welke dat zijn.
Tsja, hij maakt er zondagavond altijd wel een gezellige ouwe jongens krentenbrood show van.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 20:34 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Sjek heeft vast kwaliteiten, maar ik weet niet welke.
Ok, ik blijf hier plakken. Ben toch al met diverse andere dingen bezig.quote:
Ik weet ook niet hoe lang ik het volhoud bij SBS.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 20:35 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ok, ik blijf hier plakken. Ben toch al met diverse andere dingen bezig.
wat is er op SBS kwek?quote:Op zaterdag 23 maart 2013 20:36 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik weet ook niet hoe lang ik het volhoud bij SBS.
Haha is het zo erg bij Paul?quote:Op zaterdag 23 maart 2013 20:37 schreef Kwaliteit het volgende:
[..]
nou dat is nog slechter dan Paul. Sterkte!
Leuk om te zien die twee bowlingballen samen.quote:
Ik wil een doekje pakken en er zo overheen wrijven om ze te laten glimmenquote:Op zaterdag 23 maart 2013 20:43 schreef tong80 het volgende:
[..]
Leuk om te zien die twee bowlingballen samen.
Oh dan ga ik me morgen ook weer eens scherenquote:Op zaterdag 23 maart 2013 20:43 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik wil een doekje pakken en er zo overheen wrijven om ze te laten glimmen
Jup, maar 1 DVD naar een andere kopiëren is minder werk dan een hele DVD from scratch opbouwen.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 20:23 schreef Karina het volgende:
Maar als ze om een DVD vragen dan ga ik ervan uit dat je voor jezelf ook nog een kopie wil houden toch? Dan moet je de DVD kopieren.
ook niet aardig van je om dat zo te zeggen.quote:
Ze zingt niet zo heel zuiver, zo goedquote:Op zaterdag 23 maart 2013 20:54 schreef hexje het volgende:
[..]
ook niet aardig van je om dat zo te zeggen.
Gewoon het Gelders volksliedquote:Op zaterdag 23 maart 2013 20:55 schreef Kwaliteit het volgende:
Ik vind het oudere volkslied van Nederland veel mooier. Tekst moet alleen een beetje worden aangepast.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |