Ja! Super irritant!quote:Op woensdag 10 april 2013 23:29 schreef waaromniet1988 het volgende:
Sinds de update, start hij heel traag op bij mij. Duurt gewoon een paar minuten.
Meer mensen hier last van ?
Het idee op zich is wel leuk, om makkelijk overzicht te hebben wat mensen doen op Spotify. Maar het is heel slecht uitgewerkt.quote:Op woensdag 10 april 2013 23:26 schreef SLP_ het volgende:
[..]
Ik vind het irritant en vooral om elke keer op 'sluiten' te drukken als ik Spotify opstart.
Je zou een account aan kunnen maken op Last.Fmquote:Op donderdag 11 april 2013 22:03 schreef InTrePidIvity het volgende:
Wat zijn handige apps om nieuwe muziek te ontdekken? Spotify Radio geeft me veel te vaak dezelfde nummers... Is er een app die nummers analyseert en dan vervolgens gelijksoortige suggesties geeft?
Goede tip, daar had ik nog een account van uit de Winamp-tijdquote:Op donderdag 11 april 2013 23:21 schreef SLP_ het volgende:
[..]
Je zou een account aan kunnen maken op Last.FmDe laatste keer dat ik dat gebruikte bestond Spotify volgens mij nog niet, maar ik denk dat je daar wel mee kunt scrobbelen
Ja, je kan nieuwe muziek ''ontdekken'' aan de hand van jouw muzieksmaak.quote:Op vrijdag 12 april 2013 11:42 schreef Young_David het volgende:
Heb zo'n 120.000 tracks gescrobbled ... maar weet eigenlijk niet zo goed wat ik aanmoet met Last.fm. Ik weet een beetje wat ik gemiddeld luister, maar gebruik de recomendations niet echt. Is er eigenlijk wel een echt nut?
Ik vind last.fm wel fijn als een soort van platenkast. Ik luister tegenwoordig bijna alles via spotify en download ook niet echt veel en met last.fm wordt alles toch bijgehouden. Over een paar jaar kan je dan terug kijken en zie je waar je toen naar luisterde, zonder dat je het ooit gekocht of gedownload hebt. Ik heb nu ook weleens dat ik de lijst doorblader en bands zie waar ik bijvoorbeeld 5 jaar geleden veel naar geluisterd heb en zo weer 'ontdek', net als je door je platenkast gaat om een cd op te zetten.quote:Op vrijdag 12 april 2013 11:42 schreef Young_David het volgende:
Heb zo'n 120.000 tracks gescrobbled ... maar weet eigenlijk niet zo goed wat ik aanmoet met Last.fm. Ik weet een beetje wat ik gemiddeld luister, maar gebruik de recomendations niet echt. Is er eigenlijk wel een echt nut?
Iddquote:Op maandag 15 april 2013 14:42 schreef Tobi-wan het volgende:
Er is weer een nieuwe update hoor....![]()
Updates en Spotify.... Het wordt er niet beter van...
Ik vind de last.fm app van Spotify erg handig. Beter dan de recommendations die op Last.fm zelf staan.quote:Op vrijdag 12 april 2013 11:42 schreef Young_David het volgende:
Heb zo'n 120.000 tracks gescrobbled ... maar weet eigenlijk niet zo goed wat ik aanmoet met Last.fm. Ik weet een beetje wat ik gemiddeld luister, maar gebruik de recomendations niet echt. Is er eigenlijk wel een echt nut?
wtf, ik zie 'm nu pas.. even wennen iddquote:Op woensdag 17 april 2013 10:45 schreef boem-dikkie het volgende:
Ik vind het nieuwe OSX icoon ook niet mooi, net of er iets niet klopt.
Idd, pfff zouden ze het soms voor de oudjes gedaan....quote:Op woensdag 17 april 2013 10:38 schreef Jovatov het volgende:
Jemig, sinds de update die ik gister had mag je gewoon ten alle tijde twee keer zoveel scrollen
Waarom niet? Het logo is ook geredesigned.quote:Op woensdag 17 april 2013 10:45 schreef boem-dikkie het volgende:
Ik vind het nieuwe OSX icoon ook niet mooi, net of er iets niet klopt.
En waarom niet gewoon de optie aanbieden in een optiemenu?quote:Op woensdag 17 april 2013 13:37 schreef nlboy het volgende:
[..]
Idd, pfff zouden ze het soms voor de oudjes gedaan....
Als 'ie in mijn dock staat lijkt het door de vage schaduw net of de onderkant naar binnen vouwt. Alsof hij niet helemaal rond is.quote:Op woensdag 17 april 2013 13:48 schreef donroyco het volgende:
[..]
Waarom niet? Het logo is ook geredesigned.
[ afbeelding ]
Pics.quote:Op woensdag 17 april 2013 14:58 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Als 'ie in mijn dock staat lijkt het door de vage schaduw net of de onderkant naar binnen vouwt. Alsof hij niet helemaal rond is.
Soort platgeslagen voetbalquote:Op woensdag 17 april 2013 14:58 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Als 'ie in mijn dock staat lijkt het door de vage schaduw net of de onderkant naar binnen vouwt. Alsof hij niet helemaal rond is.
Niet helemaal.quote:Op vrijdag 19 april 2013 20:38 schreef Young_David het volgende:
Zie ik nu goed dat Rattle & Hum van U2 van spotify is gehaald? Wat is dat voor onzin?
Soms is het alleen voor bepaalde landen (even) niet beschikbaar.quote:Op vrijdag 19 april 2013 21:51 schreef Young_David het volgende:
Op de nummers die op verzamelaars staan na inderdaad. Vind het een vreemde actie en een groot nadeel van streaming services als Spotify, het kan zomaar weg zijn.
Hoe kan het eigenlijk dat sommige liedjes er niet op staan?quote:Op vrijdag 19 april 2013 21:51 schreef Young_David het volgende:
Op de nummers die op verzamelaars staan na inderdaad. Vind het een vreemde actie en een groot nadeel van streaming services als Spotify, het kan zomaar weg zijn.
Spotify koopt rechten op van platenmaatschappijen, dat kan gaan om singles (want die zijn voor Spotify vaak goedkoper en leveren de maatschappijen meer winst op) die er wel zijn, maar complete albums niet. Verschilt ook per land.quote:Op vrijdag 19 april 2013 22:11 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Hoe kan het eigenlijk dat sommige liedjes er niet op staan?
Bijv. Stay van Rihanna staat er ook niet op terwijl andere liedjes van haar er wel op staan.
En ook Called out in the dark van Snow Patrol, staat er ook niet op.
Wat bedoel je?quote:
Je kunt playlists offline beschikbaar maken als je een abonnement hebt. Dan hoef je niet te streamen en als je internetverbinding uitvalt, kun je die muziek nog steeds luisteren.quote:
Jep, heb maar Pink Floyd aangezet, dat staat ten minste op mijn schijf en niet op het internet...quote:Op dinsdag 23 april 2013 22:28 schreef InTrePidIvity het volgende:
Nog meer mensen met verbindingsproblemen?
Inmiddels hier opgelost.quote:Op dinsdag 23 april 2013 22:32 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Jep, heb maar Pink Floyd aangezet, dat staat ten minste op mijn schijf en niet op het internet...
quote:Op dinsdag 23 april 2013 22:28 schreef InTrePidIvity het volgende:
Nog meer mensen met verbindingsproblemen?
twitter:SpotifyStatus twitterde op dinsdag 23-04-2013 om 22:06:08We are experiencing some issues with the service at the moment. We are working hard to solve these #problems reageer retweet
Ik zag 'm vijf minuten nadat ik het gepost hadquote:Op dinsdag 23 april 2013 22:40 schreef FZN05 het volgende:
[..]twitter:SpotifyStatus twitterde op dinsdag 23-04-2013 om 22:06:08We are experiencing some issues with the service at the moment. We are working hard to solve these #problems reageer retweet
Daarentegen zijn er ook veel albums waarbij Spotify de primeur heeft.quote:Op maandag 6 mei 2013 16:38 schreef Young_David het volgende:
De nieuwe Caro Emerald staat op luisterpaal en iTunes. Spotifygebruikers moeten het doen met een sampler van 4 nummers.
Lijkt erop dat sommige platenmaatschappijen toch eerst proberen zoveel mogelijk geld te verdienen met CD-verkopen en iTunes voordat ze het beschikbaar maken voor Spotify.
Ergens snap ik dat wel, maar ik vind het vervelend. Ik wil mijn muziek gewoon beschikbaar hebben op Spotify, desnoods ben ik bereid meer te betalen als dat betekent dat ik muziek op de dag van uitkomen ook gelijk kan streamen. Ik ga niet via iTunes alles kopen, CD's draai ik amper. In de praktijk betekent het gewoon dat ik ergens een download opspoor totdat de muziek gewoon beschikbaar is.
Heel fijn!quote:Op donderdag 25 april 2013 18:04 schreef donroyco het volgende:
Het hele (verzamel)album van 2 Unlimited staat er nu gewoon op
Hits Unlimited, an album by 2 Unlimited on Spotify.
Bij mij laat ie nog wel nieuwe albums zien, ook een handige is:quote:Op donderdag 9 mei 2013 08:46 schreef nlboy het volgende:
Klopt dat ik nergens meer de Nieuws pagina kan vinden? Ik zit nu namelijk elke keer te kijken via de webplayer voor nieuwe albums en playlists.
Vreemd bij mij is Nieuws vervangen door Discover...quote:Op donderdag 9 mei 2013 08:58 schreef U het volgende:
[..]
Bij mij laat ie nog wel nieuwe albums zien, ook een handige is:
http://www.spotimy.co.uk/(...)e+Added&details=Show
En als je iets verder naar beneden scrollt? Volgens mij is ie verplaatst...quote:Op donderdag 9 mei 2013 10:25 schreef nlboy het volgende:
[..]
Vreemd bij mij is Nieuws vervangen door Discover...Maar thanks voor de link.
Nope...quote:Op donderdag 9 mei 2013 10:29 schreef U het volgende:
[..]
En als je iets verder naar beneden scrollt? Volgens mij is ie verplaatst...
Het is idd een begin. Alleen op A-Z, zou liever op 'toegevoegd op' willen hebben.quote:Op donderdag 9 mei 2013 13:02 schreef Mystikvm het volgende:
In de android-app kan je eindelijk weer sorteren en filteren. Werd tijd.
Dat staat het standaard toch? In ieder geval bij mij.. Ik mis alleen het A-Z sorteren op artiest nog. Maar filteren is hier voor gelukkig al een goede oplossingquote:Op donderdag 9 mei 2013 14:27 schreef nlboy het volgende:
[..]
Het is idd een begin. Alleen op A-Z, zou liever op 'toegevoegd op' willen hebben.
Op de iPhone is het de playlist naar beneden brengen en dan verschijnt er een zoekbalk bovenin.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 14:06 schreef Zocalo het volgende:
Ik heb een eigen afspeellijst gemaakt, daar zitten best veel nummers in. Maar kan je daarbinnen ook zoeken met de Android app, en zo ja hoe?
Erg frustrerend om 200 nummers door te moeten zoeken naar dat ene nummer in de lijst. Ik heb overigens nog geen Premium account,.
Hmm bij Android is dat niet zo..quote:Op zaterdag 11 mei 2013 14:09 schreef donroyco het volgende:
[..]
Op de iPhone is het de playlist naar beneden brengen en dan verschijnt er een zoekbalk bovenin.
[ afbeelding ]
Sinds de laatste update staat er permanent op elke pagina een 'Filter' balk bovenaan. Schijtirritant, maar wel wat jij zoekt in dit gevalquote:
Heb je daar een screenshot van? Of ik heb de update gemist of ik ben scheel denk ikquote:Op zaterdag 11 mei 2013 15:02 schreef Ireyon het volgende:
[..]
Sinds de laatste update staat er permanent op elke pagina een 'Filter' balk bovenaan. Schijtirritant, maar wel wat jij zoekt in dit geval
http://www.tabletsmagazin(...)llijsten-en-nummers/quote:Op zaterdag 11 mei 2013 15:36 schreef Zocalo het volgende:
[..]
Heb je daar een screenshot van? Of ik heb de update gemist of ik ben scheel denk ik
Ik vind het juist ideaal. Ik heb een flinke lijst met nummers in één afspeellijst, daar kan ik nu eindelijk normaal in zoeken en ik hoef niet meer te onthouden welk nummer ik wanneer heb toegevoegd.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 15:02 schreef Ireyon het volgende:
[..]
Sinds de laatste update staat er permanent op elke pagina een 'Filter' balk bovenaan. Schijtirritant, maar wel wat jij zoekt in dit geval
Ook op spotify, wat is je punt?quote:Op maandag 20 mei 2013 02:34 schreef ilona-scuderia het volgende:
Wat nou 'spotify', Anouk staat gewoon op 3voor12:
http://3voor12.vpro.nl/lu(...)media:group:25752664
PayPal, creditcard of via vouchers. Ze werken niet met iDEAL en dat snap ik best.quote:Op maandag 20 mei 2013 19:23 schreef Woods het volgende:
Wat ik nu nog mis is het gemakkelijker betalen via internet. Het kan gelukkig met een kaartje in de winkel, beter dan Play Store maar toch. Verder zouden ze oko wel jaar abonnementen mogen aanbieden waarin de prijs iets aantrekkelijker is.
Ik vind ¤10/m ook nog wel de moeite waard aangezien ik ongelofelijk veel nummers kan bewaren en luisteren en normaal een CD zou moeten kopen of omslachtig moeten downloaden.
Ik niet, spreekt veel mensen aan en maakt het direct toegankelijker ook.quote:Op maandag 20 mei 2013 19:38 schreef donroyco het volgende:
[..]
PayPal, creditcard of via vouchers. Ze werken niet met iDEAL en dat snap ik best.
Uniformiteit voor de verschillende landen. Omdat ze al gemerkt hebben dat het aantal mensen in Nederland dat deze betalingsmogelijkheden heeft, hebben ze mede daardoor vouchers in omloop gebracht.quote:Op maandag 20 mei 2013 19:43 schreef Woods het volgende:
[..]
Ik niet, spreekt veel mensen aan en maakt het direct toegankelijker ook.
waarom niet met ideal? En snap ik best?quote:Op maandag 20 mei 2013 19:38 schreef donroyco het volgende:
[..]
PayPal, creditcard of via vouchers. Ze werken niet met iDEAL en dat snap ik best.
Lees hierboven.quote:Op maandag 20 mei 2013 19:48 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
waarom niet met ideal? En snap ik best?
Alhoewel een zekere mate van uniformiteit natuurlijk wel wenselijk is, is het gek dat je het veruit populairste betaalmiddel in een land uitsluit voor je dienst. Ik weet zeker dat de inkomsten stijgen (wellicht zelfs aanzienlijk) als ze iDEAL toevoegen aan de mogelijkheden. Ik denk dat het probleem zit in de automatische verlenging, volgens mij kan dat niet met iDEAL.quote:
Ja precies, dan zouden ze gewoon de optie 'aantal maanden' aanbieden.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 11:34 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Alhoewel een zekere mate van uniformiteit natuurlijk wel wenselijk is, is het gek dat je het veruit populairste betaalmiddel in een land uitsluit voor je dienst. Ik weet zeker dat de inkomsten stijgen (wellicht zelfs aanzienlijk) als ze iDEAL toevoegen aan de mogelijkheden. Ik denk dat het probleem zit in de automatische verlenging, volgens mij kan dat niet met iDEAL.
Moet je even Spotify verwijderen en dan opnieuw installeren op je mobiel (als het goed is kan je dan kiezen).quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:52 schreef MissJ het volgende:
Heb sinds gisteren de premium versie op mijn Samsung Galaxy S2
Volgens mij is ie opgeslagen in de telefoonopslag... Wil hem echter naar de SD kaart verplaatsen, weet iemand of dit kan en hoe dit moet? Heb zo het idee dat het niet kan...
quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:52 schreef MissJ het volgende:
Heb sinds gisteren de premium versie op mijn Samsung Galaxy S2
Volgens mij is ie opgeslagen in de telefoonopslag... Wil hem echter naar de SD kaart verplaatsen, weet iemand of dit kan en hoe dit moet? Heb zo het idee dat het niet kan...
Nadat mn geheugen vol was op mijn Tipo wilde ik hem verplaatsen naar SD maar dit was niet mogelijk. Je kan ook niet echt duidelijk zien waar alles wordt opgeslagen in aantallen?quote:Op dinsdag 21 mei 2013 22:56 schreef nlboy het volgende:
[..]
Moet je even Spotify verwijderen en dan opnieuw installeren op je mobiel (als het goed is kan je dan kiezen).Zo niet, laat het even weten.
Iemand die dit weet?quote:Op dinsdag 21 mei 2013 11:20 schreef nlboy het volgende:
Hoe zorg ik er voor om mijn wachtrij leeg te maken op mijn mobiel? Ik had namelijk een wachtrij aangemaakt met allemaal foute muziek uit jaren '90, maar ik heb dus echt totaal geen zin in om muziek van de Vengaboys te horen in de ochtend. Als ik bijvoorbeeld een nummer kies uit de playlist dan komt daarna nog die wachtrij....
Waar?quote:Op woensdag 22 mei 2013 09:34 schreef boem-dikkie het volgende:
Wat zijn die cijfertjes onder de 'populaire' tracks van artiesten? :-)
Hoeveel het betreffende nummer is geluisterd in een bepaalde tijd (een week bijv.)?quote:
Zoiets dacht ik. Maar als ik de cijfers bekijk onder mijn eigen nummers (hierboven) lijkt een week me sterk dus vraag me wel af wat het precies inhoudt.quote:Op woensdag 22 mei 2013 10:15 schreef Felagund het volgende:
[..]
Hoeveel het betreffende nummer is geluisterd in een bepaalde tijd (een week bijv.)?
Nee helaas werk dat niet.quote:Op woensdag 22 mei 2013 09:43 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Spotify opnieuw starten? Irritant ja dat de wachtrij op een mobiel nog niet te zien is.
ok dank je, dat ga ik vanavond even doen dan.quote:Op woensdag 22 mei 2013 09:14 schreef nlboy het volgende:
Klopt je moet alles weer opnieuw downloaden. Wat ik aanraad is dat je eerst alle muziek van offline verwijderd en daarna Spotify zelf. Daarna installeer je weer Spotify en doe je de offline sync.
Klopt aantallen kan je helaas niet zien (speciale bestanden).
Veel mensen op Spotify he.quote:Op woensdag 22 mei 2013 10:26 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Zoiets dacht ik. Maar als ik de cijfers bekijk onder mijn eigen nummers (hierboven) lijkt een week me sterk dus vraag me wel af wat het precies inhoudt.
Idd, wat een verschrikking. Gewoon 4 minuten bezig met opstarten ofzo. Sluit nu al een paar dagen mn laptop niet meer af (alleen scherm omlaag) zodat ik de volgende ochtend gewoon meteen muziek kan luisterenquote:Op woensdag 22 mei 2013 14:11 schreef ThePlaneteer het volgende:
Dat opstarten duurt ook steeds langer en langer..
Het zijn de totaalcijfers ben ik achter.quote:
Hoe krijg je jezelf op Spotify eigenlijk, of doet Bandcamp dat?quote:Op woensdag 22 mei 2013 15:02 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Het zijn de totaalcijfers ben ik achter.
twitter:SpotifyCares twitterde op donderdag 23-05-2013 om 15:02:33We've started rolling out a new desktop update. Check out http://t.co/oX5fimWbX4 for more details. reageer retweet
Nee heb je verschillende websites voor. Ik heb het via Recordunion geregeld.quote:Op woensdag 22 mei 2013 16:38 schreef DrNick het volgende:
[..]
Hoe krijg je jezelf op Spotify eigenlijk, of doet Bandcamp dat?
Ah ok.quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:32 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Nee heb je verschillende websites voor. Ik heb het via Recordunion geregeld.
quote:Op donderdag 23 mei 2013 15:04 schreef donroyco het volgende:
twitter:SpotifyCares twitterde op donderdag 23-05-2013 om 15:02:33We've started rolling out a new desktop update. Check out http://t.co/oX5fimWbX4 for more details. reageer retweet
Duurt het op een Mac nog veel langer om op te starten? Ik ben benieuwd....quote:New: Improved start-up performance, especially for OSX users.
Nee, bij AH koop je gewoon een giftcard van bijvoorbeeld 10 euro en dan kan je kiezen voor 1 maand premium of 2 maanden unlimitedquote:Op vrijdag 24 mei 2013 19:04 schreef PietjePuk007 het volgende:
Kan je ergens met iDeal een spotify unlimited card kopen?
Met e-card kan je alleen premium kopen zo lijkt t. Ik lees dat je bij AH ook alleen premium gift card kan kopen?
Ah dat klinkt prima.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 19:29 schreef SLP_ het volgende:
Nee, bij AH koop je gewoon een giftcard van bijvoorbeeld 10 euro en dan kan je kiezen voor 1 maand premium of 2 maanden unlimited
Ja, waarom moeilijk doen? Lekker naar low bitrate muziek luisteren dagen nadat het in goede kwaliteit gelekt is. Heerlijk tochquote:Op vrijdag 24 mei 2013 22:02 schreef ilona-scuderia het volgende:
Weg met 'Spotify', het nieuwe album van Daft Punk staat ook op 3voor12
Waarom moeilijk doen als het makkelijk kan:
http://3voor12.vpro.nl/luisterpaal/albums.html
Volgens mij moet jij hier zijn: MUZ / VPRO's Luisterpaal Tip Topic #2quote:Op zaterdag 25 mei 2013 02:04 schreef ilona-scuderia het volgende:
http://3voor12.vpro.nl/luisterpaal/albums.html
Daft Punk
Zijn de nummers wel gesynchroniseerd? Ik heb een afspeellijst met >2000 nummers en ik had offline beschikbaar gemaakt. Duurde superlang voordat alles gesynchroniseerd was, maar toen drukte ik een keer per ongeluk op mn mobiel op ''offline beschikbaar'' zodat ie zeg maar niet meer offline beschikbaar was. Toen moest ie alles weer opnieuw synchroniserenquote:Op zaterdag 25 mei 2013 15:42 schreef Verbodsbord het volgende:
Wat is er mis met spotify mobiel tegenwoordig
Heb een afspeellijst met 6/700 nummers oid, Gedownload, offline beschikbaar etc. Zou dus gewoon moet werken ook als ik op m'n telefoon even geen internet heb. Maar helaas. M'n niet gedownloade afspeellijsten kan ik bekijken zonder internet, maar m'n afspeellijst met 6/700 nummers blijft leeg tot ik internetverbinding heb. Heel fijn als je in de trein zit en je provider heeft een storing met mobiel internet.
Klopt hier ook hetzelfde probleem. Alles binnen gehaald, maar hij heeft heel veel moeite om de nummers weer te geven en het afspelen lukt ook niet altijd.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 15:42 schreef Verbodsbord het volgende:
Wat is er mis met spotify mobiel tegenwoordig
Heb een afspeellijst met 6/700 nummers oid, Gedownload, offline beschikbaar etc. Zou dus gewoon moet werken ook als ik op m'n telefoon even geen internet heb. Maar helaas. M'n niet gedownloade afspeellijsten kan ik bekijken zonder internet, maar m'n afspeellijst met 6/700 nummers blijft leeg tot ik internetverbinding heb. Heel fijn als je in de trein zit en je provider heeft een storing met mobiel internet.
Dit heb ik ook. Alleen bij mij wordt de lijst niet ingeladen tot ik internet heb. Als de verbinding wegvalt als de lijst al speelt dan blijft hij het wel doen.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 15:42 schreef Verbodsbord het volgende:
Wat is er mis met spotify mobiel tegenwoordig
Heb een afspeellijst met 6/700 nummers oid, Gedownload, offline beschikbaar etc. Zou dus gewoon moet werken ook als ik op m'n telefoon even geen internet heb. Maar helaas. M'n niet gedownloade afspeellijsten kan ik bekijken zonder internet, maar m'n afspeellijst met 6/700 nummers blijft leeg tot ik internetverbinding heb. Heel fijn als je in de trein zit en je provider heeft een storing met mobiel internet.
Ja precies, zo is het bij mij ook.quote:Op maandag 3 juni 2013 09:01 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Dit heb ik ook. Alleen bij mij wordt de lijst niet ingeladen tot ik internet heb. Als de verbinding wegvalt als de lijst al speelt dan blijft hij het wel doen.
Desalniettemin nog steeds vervelend.
Zou het misschien te maken met te veel nummers?quote:Op maandag 10 juni 2013 01:02 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Ja precies, zo is het bij mij ook.
Maar dat is dus zwaar kut voor in de vakantie bijvoorbeeld.
Gaat het hele doel van spotify op een telefoon voorbij voor mijn gevoel.
Wifi in de trein?quote:Op maandag 10 juni 2013 09:20 schreef CaptainCookie het volgende:
Zo, nu ik een databundel van 2GB heb, kan ik eindelijk ongestoord die radiofunctie gebruiken. Blijft wel fijn voor in de trein ed.
Mijn mobiele internet is sneller dan dat in de trein, dat werkt toch wel zo matig. Vooral als de trein een beetje vol zit. Als ik wat langer op het station moet wachten pak ik wel vaak zo' n KPN-hotspot.quote:
Zou kunnen, maar dat is toch te gek eigenlijkquote:Op maandag 10 juni 2013 09:15 schreef nlboy het volgende:
[..]
Zou het misschien te maken met te veel nummers?
Yes, eindelijk.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 09:01 schreef SonicVolcano het volgende:
Pink Floyd op Spotify is in aantocht
Waar kun je zien hoe vaak dat nummer nu is afgespeeld?quote:Op vrijdag 14 juni 2013 09:01 schreef SonicVolcano het volgende:
Pink Floyd op Spotify is in aantocht
En op repeat.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 09:01 schreef SonicVolcano het volgende:
Pink Floyd op Spotify is in aantocht
Wish they were already herequote:Op vrijdag 14 juni 2013 09:01 schreef SonicVolcano het volgende:
Pink Floyd op Spotify is in aantocht
Oasisquote:Op vrijdag 14 juni 2013 11:22 schreef wallofdolls het volgende:
Yeah!
Wat mist er nu eigenlijk nog?
Beatles
Led Zeppelin
King Crimson
De actie van Pink Floyd heeft ook te maken met Caro Emerald. Als we een miljoen keer dat nummer van PF luisteren op Spotify komt de rest ook en blijft Caro weg. Dat is eigenlijk ook de onderliggende reden dat iedereen nu zo druk aan het luisteren is.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 13:01 schreef Young_David het volgende:
[..]
Oasis
George Harrison
Peter Gabriel
En best nog wat specifieke albums. Soundtracks van de eerste twee lotr-films, laatste album van caro emerald, rattle and hum van u2 ...
Klopt. Jammerlijk.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 13:09 schreef ThePlaneteer het volgende:
AC/DC staat er ook niet op dacht ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |