Mijn favo spaghetti. Voor 2 grote eters of 3/4 normale eters.
Pak spaghetti, merk naar keuze. 250-300 gram gebruiken.
Heinz Pasta Saus, ik zelf zou voor traditional of hot gaan. Bolognese is ook lekker. Deze is voor 1 pan spaghetti wel aan de prijzige kant (2,09 voor 550 ml?) Jumbo heeft ook een heerlijke eigen merk pot, zit net zoveel in maar iets goedkoper. Daarvan prefereer ik de hot variant

500 gram gehakt. lekker veel liefst gemengd/gekruid.
Rode pesto
Pak spaghettigroenten of: prei, paprika trio, rode uitjes, champignons, etc.
knoflookpoeder
chilipoeder
Geraspte kaas
olijven (als je die lust.)
1. Indien je geen snelkokende spaghetti op zet je die van tevoren op. Niet teveel pakken, dat is zonde van de heerlijke saus. Vind ik tenminste.
2. Kruidt indien nodig het gehakt en bak dit rul in olijfolie. Ondertussen snijd je de groente.
3. Is het gehakt mooi bruin van kleur, gooi hier vast wat chilipoeder overheen. Niet teveel.
4. De groente mag erbij, deksel erop en zo zo'n 5 tot 8 minuten laten staan.
5. Als de groente beetgaar is giet je voorzichtig de pot saus leeg en roert deze onder de groente. Laat de saus even 2 minuten op warmen en meng dan 1,5 tot 2 eetlepels rode pesto naar smaak door de saus.
6. Als de spaghetti gekookt is (liefst van te voren al in stukken breken) roer je deze door de saus, gooi er wat geraspte kaas overheen en op smaak maken met een klein beetje knoflookpoeder en chilipoeder... Olijven erbij als je die lust en eet smakelijk!
Waarom angst hebben voor de toekomst? Was het verleden dan zo mooi?!!!