"Achteraf vertelde ze me dat ze dat uit zelfbescherming gedaan had, omdat ze zich niet kon beheersen en op mijn fb rond bleef spoken. Als ze me dat gewoon gezegd had, dan had dat veel ellende gescheeld kan ik je vertellen."quote:Op dinsdag 12 maart 2013 09:21 schreef An_awesome_wave het volgende:
[..]
Sorry maar wat heeft dat met mijn post te maken?Zomaar vanuit het niets contact met iemand verbreken vind ik persoonlijk gewoon niet netjes en nodeloos kwetsend. Helemaal als je op voorhand iets anders afspreekt met elkaar.
Ik zou het eerlijk aangeven dat je dat doet en waarom. Toen ik het contact verbrak heb ik hem gemaild over hoe ik me voelde en waarom ik geen contact meer kon hebben met hem. Ik heb hem echter nog wel op fb en zijn nummer staat ook gewoon in mn telefoon. Als je alle banden doorsnijdt zonder daar een woord aan vuil te maken, kan dat best wel hard over komen voor de andere partij.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 07:49 schreef sitting_elfling het volgende:
Wanneer jullie all contact afkappen met jullie ex, vertellen jullie dit eigenlijk?
Dus stel, relatie gaat uit, je voelt je kut en je gaat hier lekker venten maar je hebt haar bijv. nog wel op linkedin, facebook, want ja, vrienden blijven eh. Zijn er hier mensen die dan toch de knoop hebben doorgehakt en gewoon letterlijk alles hebben verwijderd, zonder het haar of hem verteld te hebben? Daar zit ik namelijk over te denken
Haha, ik vind het altijd zo jammer als mensen plotseling contact verbreken en/of gaan negeren. Persoonlijk denk ik dat het vooral heel erg kwetsend kan zijn naar iemand toe; vooral als je een (lange) periode samen hebt doorgebracht, je het leuk hebt gehad en je iets voor elkaar hebt gevoeld/je om elkaar hebt gegeven. Het redelijkste lijkt mij om alsnog te laten weten dat je het contact verbreekt en dat je alles gaat verwijderen en in ieder geval uitlegt waarom zodat die persoon in ieder geval weet hoe het zit. Kost niet zoveel moeite, lijkt mij?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 07:49 schreef sitting_elfling het volgende:
Wanneer jullie all contact afkappen met jullie ex, vertellen jullie dit eigenlijk?
Dus stel, relatie gaat uit, je voelt je kut en je gaat hier lekker venten maar je hebt haar bijv. nog wel op linkedin, facebook, want ja, vrienden blijven eh. Zijn er hier mensen die dan toch de knoop hebben doorgehakt en gewoon letterlijk alles hebben verwijderd, zonder het haar of hem verteld te hebben? Daar zit ik namelijk over te denken
Ik herken best veel in jouw verhaal en vooral in de toon waarover je over hem praat. Je bent enerzijds echt enorm boos en verontwaardigd, maar anderzijds klinkt er echt veel verdriet door in jouw posts. Ik herken ook het gegeven dat je je aan elke verzachtende gedachte vasthoudt en dat het je steun geeft dat je schoonmoeder er ook zo over denkt. En op korte termijn is het ook echt fijn om te denken dat het van zijn kant vluchtgedrag is, zijn verhaal niet klopt et cetera. Op lange termijn is het de vraag of zulke gedachten je helpen bij je rouwproces.quote:Op maandag 11 maart 2013 21:21 schreef Babela het volgende:
[..]
Hij beweerde al verliefd te zijn op haar voordat hij met mij ging. Maar je kunt niet een relatie met iemand hebben van 5 jaar als je verliefd op een ander bent.. Toch?
Anders zou t allemaal een dikke leugen zijn..
Maar heb hem zonet een allerlaatste sms gestuurd met al mijn gevoelens erin, dat ik altijd alles voor hem gedaan heb en betaald.. Dat hij er nu wel achter zal komen dat het leven duur is nu ik het niet meer betaal en dat hij mij kwijt is, voor altijd en hij het maar uit moet zoeken met die ander..
Kreeg als reactie : beste.
En daar heb je 5 jaar mee gedeeld..
Maar zijn moeder en ik denken allebei dat het vlucht gedrag is. Dat meisje had altijd wel gevoelens voor hem maar wij allebei dachten nooit dat zij de nieuwe vriendin zou worden. Hij heeft wel vaker dit gedrag vertoont, 2 keer vreemdgaan en dan gelijk met die ander in een relatie stappen. Maar na een maand erachter komen dat hij dit niet wou en alleen mij wou..
Daarom denk ik dus ook dat het nu zo is. Hij kan moeilijk alleen zijn. Als we uitelkaar gingen zonder een ander in het spel was hij snel weer bij me.
Hij heeft nu wel de aandacht van de ander, hij is niet alleen. Ik wel, ik heb niks en krijg alles over me heen. Hij heeft het een stuk gemakkelijker..
Misschien is het verborgen hoop, of zeg ik het om mijzelf beter te laten voelen.. Ik weet het niet..
Maar het gaat allemaal zo snel en zijn verhaal klopt van geen kant.. Zelfs zijn eigen moeder denkt het.,
Ja het voelt inderdaad fijn voor mij dat ze zo met mij praten. Maar mijn hoop is al weg.. Alleen zijn het soms die vlaagjes die omhoog komen. Ook omdat ik het zelf zo graag wil, terwijl ik aan de andere kant echt denk van donder op, hoef je niet meer.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:35 schreef kloon89 het volgende:
[..]
Ik herken best veel in jouw verhaal en vooral in de toon waarover je over hem praat. Je bent enerzijds echt enorm boos en verontwaardigd, maar anderzijds klinkt er echt veel verdriet door in jouw posts. Ik herken ook het gegeven dat je je aan elke verzachtende gedachte vasthoudt en dat het je steun geeft dat je schoonmoeder er ook zo over denkt. En op korte termijn is het ook echt fijn om te denken dat het van zijn kant vluchtgedrag is, zijn verhaal niet klopt et cetera. Op lange termijn is het de vraag of zulke gedachten je helpen bij je rouwproces.
Toen mijn relatie net uit was, wilde ik ook het liefst horen van vriendinnen en dergelijke dat hij echt wel van me hield, dat het wel goedkwam enzo. Allemaal geruststellende en verzachtende opmerkingen die je hoop aanwakkeren. Maar ik geloof echt dat zachte heelmeesters stinkende wonden maken en dat je meer hebt aan wat "hardere" vriendinnen die je in de realiteit brengen. Hoop is op het moment zelf een prettige emotie om te ervaren en veel aangenamer dan de realisatie dat je het hoe dan ook zonder hem moet gaat doen en hem moet loslaten. Echter, dat laatste brengt je uiteindelijk verder. Al is het vluchtgedrag, al hield hij heus wel van je en al is hij nu gek bezig, het is over tussen jullie en je zult door een rouwproces moeten. Hoop stelt dat proces alleen maar uit.
Mooi dat je je beter voelt.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:39 schreef Babela het volgende:
[..]
Ja het voelt inderdaad fijn voor mij dat ze zo met mij praten. Maar mijn hoop is al weg.. Alleen zijn het soms die vlaagjes die omhoog komen. Ook omdat ik het zelf zo graag wil, terwijl ik aan de andere kant echt denk van donder op, hoef je niet meer.
Maar je hebt wel 5 jaar met hem gedeeld, hij was mijn eerste met alles en ben met hem opgegroeid. Ik ben nu weer alleen en dat is verschrikkelijk wennen.. Voel me in ieder geval beter dan gister..
Op dit moment helpt het wel. Heb ook meer dingen duidelijk gekregen van haar. Wat hij dacht enzo, omdat ik geen contact meer met hem heb en wou had ik nog wel vragen en zei kon die beantwoorden. Dan geeft me een stukje rust, ik weet het en hoef hem niet te vragen.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:42 schreef kloon89 het volgende:
[..]
Mooi dat je je beter voelt.
Ik snap je helemaal hoor. Ik bedoelde ook niet per se hoop dat eht goedkomt, maar wel de hoop op de verzachtende omstandigheden en de bevestignig dat hij heus wel van je hield enzo.
Tuurlijk is het prettig dat ze zo met je pratenmaar het is de vraag of je er echt iets mee opschiet..
Ongelooflijk dat hij dat doet met zijn moeder erbij trouwens.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:44 schreef Babela het volgende:
[..]
Op dit moment helpt het wel. Heb ook meer dingen duidelijk gekregen van haar. Wat hij dacht enzo, omdat ik geen contact meer met hem heb en wou had ik nog wel vragen en zei kon die beantwoorden. Dan geeft me een stukje rust, ik weet het en hoef hem niet te vragen.
Alleen werd ons praten dus heel rot onderbroken door zijn vreemde gedrag..
Ja vond ik ook. Maar zij rolt wat met de ogen en heeft zoiets van doe even normaal. Zegt ze ook tegen hem. Volgens haar probeert hij mij gewoon te raken, als het hem niks kon schelen had hij wel onverschillig gedaan.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:47 schreef kloon89 het volgende:
[..]
Ongelooflijk dat hij dat doet met zijn moeder erbij trouwens.
Ik heb zelf een exschoonmoeder die graag wil dat het goedkomt. Ze zou eens moeten weten wat hij allemaal gedaan/gezegd heeft..
Ja dat is wel zo. Ik werd niet goed van boze dreigsmsjes en allerlei beledigingen maar het zegt wel dat diegene nogal bezig met je is.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:49 schreef Babela het volgende:
[..]
Ja vond ik ook. Maar zij rolt wat met de ogen en heeft zoiets van doe even normaal. Zegt ze ook tegen hem. Volgens haar probeert hij mij gewoon te raken, als het hem niks kon schelen had hij wel onverschillig gedaan.
Ze snapt hem totaal niet meer.
Ja want hij weet zelf dondersgoed dat hij mij pas echt raakt als hij me negeert, net doet alsof ik er niet ben of gewoon luchtig doet..quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:51 schreef kloon89 het volgende:
[..]
Ja dat is wel zo. Ik werd niet goed van boze dreigsmsjes en allerlei beledigingen maar het zegt wel dat diegene nogal bezig met je is.
Haha ik kreeg ook een beetje dreigberichtjes een paar weken geleden enzo van een persoon waar ik veel mee heb doorgebracht. Ik was bang, echt zo bang ookquote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:51 schreef kloon89 het volgende:
[..]
Ja dat is wel zo. Ik werd niet goed van boze dreigsmsjes en allerlei beledigingen maar het zegt wel dat diegene nogal bezig met je is.
Haha dat heb ik ook gedaan. Hij dreigde echt en werd er gek van, sliep niet en at niet. Toen heb ik hem een paar dagen een beetje hoop gegeven zodat het even ophield en ik weer even kon slapen. Totdat ik alles kon afhandelen en toen niks meer laten horen..quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:56 schreef Ziba het volgende:
[..]
Haha ik kreeg ook een beetje dreigberichtjes een paar weken geleden enzo van een persoon waar ik veel mee heb doorgebracht. Ik was bang, echt zo bang ookdus ging ik maar dingen verzinnen tot voor kort zodat de bedreigingen niet uit zouden komen terwijl ik eigenlijk wel van hem af wilde.
Maar achteraf mindert het wel en stopt het volledig.
Je hebt gelijk hoor en dat is ook wel een beetje wat ik tegen Babela zei. Je kunt het gedrag van je ex helemaal analyseren maar je helpt jezelf er niet echt mee.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:04 schreef ManageTheAnger het volgende:
Jullie hebben het constant over de ander.....
Waar zijn jullie in dit hele verhaal? Alles wat hier besproken wordt heeft betrekking op wat de ander doet of zegt..
Is het niet belangrijker, dat je die aandacht naar jezelf toe richt om te kijken wat jij er aan kan gaan doen om weer beter te functioneren?
Veel praten heeft mij ook heel erg geholpen, vooral in de eerste paar dagen.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:31 schreef Babela het volgende:
Ik ga fijn verder met mijn leven. Zal even moeilijk worden, met ups & downs maar hij zoekt het maar uit. Ik ga proberen lol te maken met vriendinnen, stappen etc. Zelfs al een stapvakantie gepland naar Sunny Beach, heb er nu al zin in!
Ben blij dat ik hier al mijn gal kan uitspuwen, natuurlijk niet altijd de reacties die je verwacht/wil maar soms helpen die wel het meest. En fijne begrijpende reacties. Jullie helpen zeker mee aan mijn verwerkingsproces
Ik maakte het uit met mijn ex en merkte dat het voor haar makkelijker was om verder te gaan. Ondanks dat zij er in het begin veel meer mee zat dan ik. Weet niet of dat aan het feit ligt dat ik man ben of aan het feit dat ik het uitmaakte maar toch. Onderneem lekker veel met vriendinnen en laat de mannen maar op je af komen. Natuurlijk zul je hem niet 1,2,3 vergeten maar het gaat sneller dan je denkt.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:31 schreef Babela het volgende:
Ik ga fijn verder met mijn leven. Zal even moeilijk worden, met ups & downs maar hij zoekt het maar uit. Ik ga proberen lol te maken met vriendinnen, stappen etc. Zelfs al een stapvakantie gepland naar Sunny Beach, heb er nu al zin in!
Ben blij dat ik hier al mijn gal kan uitspuwen, natuurlijk niet altijd de reacties die je verwacht/wil maar soms helpen die wel het meest. En fijne begrijpende reacties. Jullie helpen zeker mee aan mijn verwerkingsproces
Herkenbaar.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 17:51 schreef Babela het volgende:
Wat hebben jullie trouwens gedaan met de foto's van jou en je ex?
Ik heb namelijk nog een map op mijn laptop vol met foto's van hem en mij.. Kan het niet over mijn hart verkrijgen dit te verwijderen.. Of oude msn gesprekken, smsjes.. ( ja heb ik altijd bewaard, hecht ik veel waarde aan).. Het is toch wel een stukje van mijn verleden, en ons verleden.
Heb de map wel verstopt in een andere map weer, zodat ik 't niet gelijk zie als ik mijn afbeeldingen open. Maar wat hebben jullie hiermee gedaan?
Klinkt eigenlijk precies hetzelfde als het eerste jaar met mijn ex.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 20:16 schreef Marmal het volgende:
We waren elkaars eerste grote liefde en we genoten zo erg van elkaar... Ik heb alles voor haar geprobeerd te doen, haar alle liefde geprobeerd te geven en haar geprobeerd te beschermen tegen al het kwade... Ze is een paar maanden ouder dan ik en toch voelde ik mij op de een of andere manier verantwoordelijk voor haar... Haar mocht niets overkomen, ze was zo lief en speciaal. De laatste maanden ging het best wel goed. Natuurlijk waren er wel eens wat spanningen, maar dat hoort er nou eenmaal bij. Twee maanden geleden vertelde ze mij opeens dat ze het niet meer wou, ze voelde minder voor mij als voorheen. Ik snapte er niets van, ik wist dat ze heel wisselend was, tijdens onze relatie heb ik altijd al gedacht dat ze borderline had. Alle symptomen klopten gewoon. Hoe dan ook kwam het als een klap toen ze het uitmaakte. Ze vertelde mij altijd hoeveel ze van mij hield, hoeveel ze van mij genoot. Ze vertelde mij dat ze niet voor niets voor mij gevallen was, dat ik een super mens was en perfect voor haar was. En dat meende ze ook. Al ik 's Avonds eventjes langs kwam, wou ze niet dat ik wegging. Ze pakte mijn handen vast en vroeg of ik alsjeblieft wou blijven. Uiteindelijk lagen wij dan lekker samen in bed, we hadden elkaar vast en vertelden hoeveel we van elkaar hielden.
knip
Ik mis je zo erg, ik mis het om tegen dat warme lichaam van je te liggen.
Geef toe aan het verdriet, maar probeer daarna ook verder te gaan. Liefdesverdriet is verschrikkelijk. Maar je komt er beter uit. Echt waar.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:03 schreef Babela het volgende:
Ik voel me nu even weer zo rot. Kut liefdesverdriet, kut stemmingswisselingen.
Moest opeens heel erg denken aan het geweldige weekendje weg wat we 3 weken geleden nog hebben gehad. Ik was zo gelukkig, ik dacht dit is het! Perfect gewoon.
En bats, twee weken later gedumpt voor een ander. Zonder enig respect of medeleven.
Well, guess that's life. Moet maar weer even doorbijten..
Heb je misschien nu niets aan, maar iemand die je niet steunt door dik en dun is je niet waard.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 19:29 schreef Maax het volgende:
Bij mij is het uitgegaan omdat ik niet genoeg gevoel toonde en niet genoeg aandacht gaf. Had ze gelijk in, mijn eigen fout.
Ben er nu achter dat ik waarschijnlijk (99%) asperger heb, dat het daardoor komt. Therapie en dergelijke beginnen binnenkort.
Maar nu hoop ik diep van binnen dat ik als ik mijn beperkingen gecompenseerd heb haar terug kan krijgen. Uiteraard heb ik haar dit ook al laten weten.
Af en toe heb ik momenten dat ik besef dat het over is en dat ik alleen verder moet maar meestal blijft de hoop dat ze terugkomt omdat ik het niet expres fout deed.
Godverdomme.
Een jaar, een maand en 10 dagen was het geworden..quote:[..]
Heb je misschien nu niets aan, maar iemand die je niet steunt door dik en dun is je niet waard.
Zeker omdat de reden dat het uitgaat gewoon iets is wat bij een relatie is. Echte liefde houdt nooit stand. In gezonde relaties slaat het naar 5-10 maanden om in houden van.
Thanks man, liefdesverdriet is zeker verschrikkelijk. Zeker als je ziet dat het de ander niets doet, terwijl jij er aan kapot gaat.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:33 schreef HeavyWeaponsGuy het volgende:
[..]
Klinkt eigenlijk precies hetzelfde als het eerste jaar met mijn ex.
Tot en met de symptomen van borderline. Koester deze tijd, je zult (in ieder geval met haar) nooit meer zoiets meemaken.
Ik weet dat het nu niet helpt, maar je bent beter af zonder dit soort personen. Ik ben daarna nog 2 jaar bij die meid gebleven en zo gevoelig als ze waren in het begin, zo kil zijn ze aan het eind. Uiteindelijk ben ik bedrogen en tegen gelogen. Dat heeft alleen nog maar meer pijn gedaan.
[..]
Geef toe aan het verdriet, maar probeer daarna ook verder te gaan. Liefdesverdriet is verschrikkelijk. Maar je komt er beter uit. Echt waar.
[..]
Heb je misschien nu niets aan, maar iemand die je niet steunt door dik en dun is je niet waard.
Zeker omdat de reden dat het uitgaat gewoon iets is wat bij een relatie is. Echte liefde houdt nooit stand. In gezonde relaties slaat het naar 5-10 maanden om in houden van.
Sterktequote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:03 schreef Babela het volgende:
Ik voel me nu even weer zo rot. Kut liefdesverdriet, kut stemmingswisselingen.
Moest opeens heel erg denken aan het geweldige weekendje weg wat we 3 weken geleden nog hebben gehad. Ik was zo gelukkig, ik dacht dit is het! Perfect gewoon.
En bats, twee weken later gedumpt voor een ander. Zonder enig respect of medeleven.
Well, guess that's life. Moet maar weer even doorbijten..
Ja, weet je wat het is; je hebt geen verantwoording meer aan de ander af te leggen over je doet. Je kunt voor eigen rekening het mededelen, maar wat je dan eigenlijk doet is uitdrukken dat je het eigenlijk misschien toch niet echt wil.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 07:49 schreef sitting_elfling het volgende:
Wanneer jullie all contact afkappen met jullie ex, vertellen jullie dit eigenlijk?
Dus stel, relatie gaat uit, je voelt je kut en je gaat hier lekker venten maar je hebt haar bijv. nog wel op linkedin, facebook, want ja, vrienden blijven eh. Zijn er hier mensen die dan toch de knoop hebben doorgehakt en gewoon letterlijk alles hebben verwijderd, zonder het haar of hem verteld te hebben? Daar zit ik namelijk over te denken
Krijg jij dan ook een smsje als je jarig bent? Of is het alleen van jouw kant?quote:Op woensdag 13 maart 2013 00:31 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ja, weet je wat het is; je hebt geen verantwoording meer aan de ander af te leggen over je doet. Je kunt voor eigen rekening het mededelen, maar wat je dan eigenlijk doet is uitdrukken dat je het eigenlijk misschien toch niet echt wil.
Het schoonste is om gewoon de bijl in alle potentiele bruggen te zetten zonder het verder te melden. Het is jouw probleem niet hoe zij daarover denkt. Het was uit tussen jullie (ik zeg het nog maar eens zodat je het niet vergeet).
Overigens heb ik het zelf nooit voor de volle 100% gekund, wel voor 99%, maar zijn nummer heb ik nog steeds en ieder jaar stuur ik hem een smsje voor zijn verjaardag. Raar genoeg lijkt hij daar ook echt op te zitten wachten. Maar goed, verder dan dat ga ik dus niet. Ik ben 'm één keer per ongeluk in een bar tegen gekomen. Dat was geen leuke ervaring.
Ik heb ze nog, ik heb geen haast met weg gooien. Ik besteed er zoveel energie aan als het verdient op dit moment, niks. Kom ik het een keer tegen en denk ik ''dit is een mooi moment om het weg te doen.'', dan doe ik dat.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 17:51 schreef Babela het volgende:
Wat hebben jullie trouwens gedaan met de foto's van jou en je ex?
Daarom.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 17:51 schreef Babela het volgende:
Het is toch wel een stukje van mijn verleden, en ons verleden.
Schijnbaar niet.quote:Op woensdag 13 maart 2013 01:07 schreef M1stral het volgende:
Ik vraag me af of, hoeveel je ook houd van een persoon, het zomaar zo zou kunnen zijn geen liefdesverdriet te hebben na een langdurige relatie
Hmm.. we zullen het binnenkort zien. Over 2.5 maand ben ik jarig. Als hij niets van zich laat horen zal ik het wel overleven.quote:Op woensdag 13 maart 2013 01:10 schreef BestIEverHad het volgende:
[..]
Krijg jij dan ook een smsje als je jarig bent? Of is het alleen van jouw kant?
M'n ex en ik hebben ook zo'n rare 'gewoonte' dat we elkaar gewoon feliciteren, maar elkaar negeren voor de rest van het jaar. Enerzijds is het wel aardig, denk ik, maar het staat ook zo raar als je elkaar gewoon nooit meer spreekt.
M'n verjaardag is dichtbij maar dit jaar verwacht ik eigenlijk niks meer, deels omdat het gewoon raar is, maar maakt mij niet echt uit.
Ik zag je naam en dacht bij mezelf, tering zit hij nog steeds hierquote:Op woensdag 13 maart 2013 08:54 schreef ManageTheAnger het volgende:
Ik zeg jullie, het wordt beter.
Ik ben nu een jaar verder, maar als je wist hoe ik in het begin was... man man man.... tot kotsen aan toe elke dag.
Gister kwam ik haar nog tegen, en kon ik niets anders dan lachen om haar.
Blij dat ik eraf ben
Met mij gaat het top man, sinds september vrijgezel.quote:Op woensdag 13 maart 2013 08:56 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Ik zag je naam en dacht bij mezelf, tering zit hij nog steeds hier
Mijn telefoon ging stuk net nadat de relatie stuk ging. Dus ik laat ze er lekker op staan. Ik vond het de eerste weken zo moeilijk; het was alsof ik dan echt het laatste beetje wat er nog was weggooide. keek er ook elke dag naar.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 17:51 schreef Babela het volgende:
Wat hebben jullie trouwens gedaan met de foto's van jou en je ex?
Ik heb namelijk nog een map op mijn laptop vol met foto's van hem en mij.. Kan het niet over mijn hart verkrijgen dit te verwijderen.. Of oude msn gesprekken, smsjes.. ( ja heb ik altijd bewaard, hecht ik veel waarde aan).. Het is toch wel een stukje van mijn verleden, en ons verleden.
Heb de map wel verstopt in een andere map weer, zodat ik 't niet gelijk zie als ik mijn afbeeldingen open. Maar wat hebben jullie hiermee gedaan?
Is het nu alweer uit tussen hen? Doet echt pijn he. Ik lig de eerste dagen echt compleet in puin na een breuk en zou dan gewoon misselijk worden van een ander. Gek dat mensen dat kunnen.quote:Op woensdag 13 maart 2013 08:19 schreef HeavyWeaponsGuy het volgende:
[..]
Schijnbaar niet.
Mijn ex had binnen 8 dagen al een ander (na dik 3 jaar relatie).
Natuurlijk is/was dit een rebound relatie, maar hoe dan ook doet het pijn
dat zij gewoon zo snel verder kon gaan met de dingen.
Maar ja, je weet wat ze zeggen he, karma will bite you in the ass.
Niet heel gek, soms zakken mensen gewoon even terug, zelfs als het een tijd goed gaat.quote:Op woensdag 13 maart 2013 11:20 schreef perfectsecret het volgende:
Is het normaal om ineens je ex na 2 maanden ontzettend te missen? Ik dacht er helemaal klaar mee te zijn.. Herkenning?
Heb gisteravond oxazepam genomen en gelukkig wel wat geslapen.quote:Op woensdag 13 maart 2013 09:49 schreef kloon89 het volgende:
[..]
Mijn telefoon ging stuk net nadat de relatie stuk ging. Dus ik laat ze er lekker op staan. Ik vond het de eerste weken zo moeilijk; het was alsof ik dan echt het laatste beetje wat er nog was weggooide. keek er ook elke dag naar.
Las dat het gisteravond wat minder met je ging, hoe is t nu?
Ik probeer het ook uit mijn hoofd te praten. Ik heb sorry gezegd, aangeboden een leuke avond ervan te maken, spareribs te halen, zelfs 5 uren lang te pijpen etc. Dus ik heb mijn best echt wel gedaan. Maar dan is het even weg en dan plop! Is het er weer en denk ik verdomme, ik had bij hem kunnen zijn, in zijn armen kunnen liggen.. Hem kunnen zien.. Seks hebben! Want ik loop bijna tegen de muren op verdorie, heb al 3 weken geen seks gehad en dat ben ik niet geweeheeendquote:Op woensdag 13 maart 2013 12:00 schreef perfectsecret het volgende:
^ niet schuldig voelen!! Niet doen!! Het zit bij hem niet bij jou. Heb het zelfde gehad, zondagavond maakte hij het uit. Vrijdagavond heb ik een hele avond lopen janken om iets doms, zaterdag zat ik zelf te twijfelen, zondag zat ik te zeiken en zondagavond barstte de bom. Maar echt zoek de schuld NIET bij jezelf!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |