Goh, wat een verrassingquote:Op donderdag 30 mei 2013 10:31 schreef Thetallguy het volgende:
Maastricht Airlines vraagt faillisement aan1e vlucht is 3x uitgesteld maar gaat er dus niet van komen, geen binnenlandse vluchten met de F50 in Nederland dus..
Ik hoop dat de F50 nog lang blijft bestaan. De laatste keer dat ik er mee vloog was in Colombia. Ik heb er veel mee gevlogen, maar kom hem steeds minder tegen. Echt een fijn vliegtuig en kan het geluid dromen.quote:Op donderdag 30 mei 2013 10:31 schreef Thetallguy het volgende:
geen binnenlandse vluchten met de F50 in Nederland dus..
Ik had gehoopt dat ze iig nog eens echt de lucht in zouden gaan zodat ik nog mee had kunnen vliegen, maar een lang leven had ik ze sowieso niet gegeven nee.quote:
Cityjet heeft er nogsteeds een flink aantalquote:Op donderdag 30 mei 2013 10:42 schreef Individual het volgende:
[..]
Ik hoop dat de F50 nog lang blijft bestaan. De laatste keer dat ik er mee vloog was in Colombia. Ik heb er veel mee gevlogen, maar kom hem steeds minder tegen. Echt een fijn vliegtuig en kan het geluid dromen.
Ik vloog veel Cityjet toen ze nog VLM waren, maar ik ben al jaren niet meer in Rotterdam geweest. Ik ging er heen voor vrienden en familie, maar die hebben allen Rotterdam verlaten en het is niet de beste connectie met de rest van het land.quote:Op donderdag 30 mei 2013 10:47 schreef Thetallguy het volgende:
Cityjet heeft er nogsteeds een flink aantalEn voor jou misschien Minoan Air Oxford - Dublin en - Edinburgh http://minoanair.com/en/Home
In de winter is dat wel te doen, de zomer is veel zwaarderquote:Op donderdag 30 mei 2013 14:59 schreef flipsen het volgende:
Wat een bikkel is onze LeMans eigenlijk: FOK!ker doet hele winter zonder kachel
Het is dan ook een SC die het vooral van tijdelijke oplevingen moet hebbenquote:Op donderdag 30 mei 2013 15:50 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Post al een tijd in TRV, nog nooit opgevallen dat er een SC was.
Een reis bij Tipica boeken help ook, toch?quote:Op donderdag 30 mei 2013 15:53 schreef flipsen het volgende:
[..]
Het is dan ook een SC die het vooral van tijdelijke oplevingen moet hebbenOh, en verder is het nogal een kliekje natuurlijk, dus de vraag is of je wel door de ballotage-commissie heenkomt. Inlikken kan bij UIO of TTG
Waar?quote:Op donderdag 30 mei 2013 15:54 schreef Fogel het volgende:
[..]
Een reis bij Tipica boeken help ook, toch?
Hier!quote:
Ben ik te arm voor..quote:Op donderdag 30 mei 2013 15:54 schreef Fogel het volgende:
[..]
Een reis bij Tipica boeken help ook, toch?
Oh ja, van Calatrava. Moet ik nog altijd een keer naartoe.quote:Op donderdag 30 mei 2013 18:02 schreef Individual het volgende:
Ze schijnen wel een mooi station te hebben.
Ik moet voortaan maar uitkijken wat ik typ, alles kan blijkbaar op de frontpage worden gezet!quote:Op donderdag 30 mei 2013 14:59 schreef flipsen het volgende:
Wat een bikkel is onze LeMans eigenlijk: FOK!ker doet hele winter zonder kachel
Hij is ook nogal verdekt opgesteld omdat er nergens ´SC´ in de TT staatquote:Op donderdag 30 mei 2013 15:50 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Post al een tijd in TRV, nog nooit opgevallen dat er een SC was.
Iets voor FHF?quote:Op vrijdag 31 mei 2013 09:52 schreef Thetallguy het volgende:
Ik heb een travel voucher van TAP liggen van ¤150. Hiermee kan je aan de ticketbalie van TAP op Schiphol een ticket boeken en dit is voldoende voor een retourtje Lissabon. Verloopt echter vandaag! (reizen kan uiteraard wanneer je wilt) Iemand interesse?
Staat helaas op naam hoor ik net. Kans is denk ik klein dat er veel naamgenoten van mij aanwezig zijn.quote:
Oh, da's minder.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 10:39 schreef Thetallguy het volgende:
[..]
Staat helaas op naam hoor ik net. Kans is denk ik klein dat er veel naamgenoten van mij aanwezig zijn.
Zeker. HTL 200 nodigde niet echt uit om het topic te openen.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 08:45 schreef Thetallguy het volgende:
[..]
Hij is ook nogal verdekt opgesteld omdat er nergens ´SC´ in de TT staat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |