ik al helemaal nietquote:Op donderdag 21 februari 2013 20:32 schreef Ticootje het volgende:
Ik heb ook niet op nummer 1 gestaan.
En nu??quote:
al ga ik tot baby 16!quote:Op donderdag 21 februari 2013 20:38 schreef Ticootje het volgende:
[..]
En nu??
Net zo lang proberen tot het wel lukt?
Dat !! Die transit gaat vol.quote:
Ik denk niet dat jouw vergissing het grootste probleem isquote:Op donderdag 21 februari 2013 22:07 schreef danic het volgende:
Wow, chill ff. Sorry dat ik het verkeerd onthouden heb, ik was in de veronderstelling dat het een geplande ks was, sorry. Mijn fout, maar mijn zwangere hoofd onthoudt ook niet alles. Maar ik haal je er helemaal niet uit, dat had ik volgens mij ook al aangekondigd.
We wachten netjes totdat jij je komt melden met een verse baby.
Heel veel sterkte en ik hoop dat er gauw wat gang in komt, want zo lang weeën opvangen is hel! Maar probeerje frustratie alsjeblieft niet hier af te reageren, daar heeft niemand wat aan.
Daar heb je je man voor![]()
Nee misschien niet, maar voelde me wel ff aangesproken. Hier ook hormonen hè, en soms geven die antwoord terugquote:Op donderdag 21 februari 2013 22:11 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik denk niet dat jouw vergissing het grootste probleem is
Bedankt! Jij een beetje goed de dag door gekomen? Nog voorwerk gehad?quote:Op vrijdag 22 februari 2013 06:50 schreef Gulara het volgende:
Ik ga voor je duimen L0t! Ze maakt het wel spannend!
Nee rustig dagje. Vooral een erg pijnlijke rug. Heb veel met m'n benen omhoog tegen de muur gelegen. Fijn voor m'n rug en dan zakt het vocht wat weg uit m'n enkels. Win-win!quote:Op vrijdag 22 februari 2013 06:52 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Bedankt! Jij een beetje goed de dag door gekomen? Nog voorwerk gehad?
Ik ook niet. Sterker nog, ik zou nu op plek nr 6 moeten staan, maar in plaats daarvan zijn ze alweer 4 weken oudquote:Op donderdag 21 februari 2013 20:32 schreef Ticootje het volgende:
Ik heb ook niet op nummer 1 gestaan.
quote:Op vrijdag 22 februari 2013 08:50 schreef Sonnetje85 het volgende:
Ik heb weeeeeeeeken op 1 gestaan![]()
Zillah, hopelijk heb je je baby ondertussenlijkt me heel vervelend als t inleiden zolang duurt!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |