Daar is de kluit te groot voor. Die zal toch al snel 70x50 moeten zijn wil de buxus genoeg wortels over houden om te blijven leven. En als je hem permanent in zo'n bak gaat zetten zal je toch al snel wat groter moeten ivm voedingsstoffen en water opslaan.quote:
Heb jij een plek in je voortuin? We hebben wel wat mensen gevraagd al, maar het is altijd fijn om evt. nog iemand achter de hand te hebbenquote:
Ah nicequote:Op maandag 17 juni 2013 14:15 schreef kanovinnie het volgende:
Plek is iig geregeld, bij mijn ouders in de tuin. Probleem alleen is het eruit krijgen. Idee nu is om hem met een ratel op de laadklep van een (huur) vrachtwagen/bus te trekken.
Autsj.... beterschap!quote:Op zaterdag 22 juni 2013 12:19 schreef kanovinnie het volgende:
Nou, ik lig in een warm bad in de hoop dat ik snel weer wat kan doen. Ging door mijn rug met emmers verf tillen
zijn jullie nu al bezig?quote:Op zondag 23 juni 2013 06:05 schreef kanovinnie het volgende:
http://m.flickr.com/#/photos/vincent_nobel/9113914024/
Zeker! Vrijdagmiddag de sleutel. Konden we mooi t hele weekend klussen. Als het goed is ligt vanavond de hele vloer er inquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |