SV is alleen aardig om te zien in zo'n weekend als vorige week, voor de rest is het de bedoeling er zo ver mogelijk vandaan te blijvenquote:Op zondag 17 februari 2013 22:35 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Wat pijnlijk om dit te zien bij SV
quote:Op zondag 17 februari 2013 22:23 schreef Chewbalhaar het volgende:
Koeman, PANNENKOEK!! kampioenschap, WEG!
Net zoals andere voetbal-praatprogramma's. De keren dat er tegenwoordig iets nuttigs verteld word in een uitzending zijn op 1 hand te tellen helaas.quote:Op zondag 17 februari 2013 22:39 schreef Bombvis het volgende:
[..]
SV is alleen aardig om te zien in zo'n weekend als vorige week, voor de rest is het de bedoeling er zo ver mogelijk vandaan te blijven
Inderdaad, een aantal dode spelmomenten achter elkaar gezet.quote:Op zondag 17 februari 2013 22:35 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Wat pijnlijk om dit te zien bij SV
Op een gegeven moment gaat ook zoiets tussen je oren zitten. Clubs die bij elke corner bloed ruiken.quote:Op zondag 17 februari 2013 22:43 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Inderdaad, een aantal dode spelmomenten achter elkaar gezet.
Je ziet vooral een stel lamlendige Feyenoordspelers die op zulke momenten elkaar schaapachtig staan aan te kijken en er passief bij staan, en een keeper die geen punten pakt.
Overigens wel een sympathieke kerel, Zwolletrainer, en Feyenoordfan, Art Langerer.
Klopt. Immers en Verhoek hebben al meerdere malen bewezen dat ze niet in de basis horen. Als Koeman ze weer opstelt tegen PSV maakt hij zichzelf echt compleet belachelijk.quote:Op zondag 17 februari 2013 22:49 schreef Chewbalhaar het volgende:
Ben hier echt strontziek van
Verliezen tegen zwolle, a la, ze stonden dan 16e maar winnen ook pas nog van PSV en spelen ongelukkig gelijk tegen twente. Wat me vooral dwars zit is dat het wéér die tering-fucking-schijtstandaardsituaties zijn. Laat ze lekker 3 dagen in de week alleen daar op gaan trainen ofzo!
En wéér zie je dezelfde spelers keihard falen. Verhoek zal volgende week wel weer hard roepen dat hij nu dé échte verhoek wil laten zien en in de basis staan.
Alsof zij de enige zijn die gefaald hebben.quote:Op zondag 17 februari 2013 23:02 schreef PIETR het volgende:
Klopt. Immers en Verhoek hebben al meerdere malen bewezen dat ze nie
Hij stond op het veld.quote:Op zondag 17 februari 2013 23:19 schreef Yipper het volgende:
Wat heeft Immers deze wedstrijd fout gedaan?
Ja, Immers en Verhoek zijn de enige die altijd opzichtig falen. Wordt dus gewoon een keer tijd dat Koeman ze eruit haalt.quote:Op zondag 17 februari 2013 23:19 schreef Happel het volgende:
[..]
Alsof zij de enige zijn die gefaald hebben.
Het heeft weinig zin om elke keer, als een hondsdolle hond, te gaan kankeren op de spelers die niemand moet, wanneer andere toonaangevende spelers opzichtig falen op het veld.
Hij mistte weer een aantal kansen, maar verder speelde hij voor zijn doen een goede wedstrijd inderdaad. Heeft een aantal keren goed de bal onderschept. Maar tegen PEC Zwolle moet dat dan ook wel kunnen.quote:Op zondag 17 februari 2013 23:19 schreef Yipper het volgende:
Wat heeft Immers deze wedstrijd fout gedaan?
Nee, ze zijn niet de enige. Het is nogal simpel om te verwachten dat alles beter wordt als die twee niet meer op het veld staan.quote:Op zondag 17 februari 2013 23:24 schreef PIETR het volgende:
[..]
Ja, Immers en Verhoek zijn de enige die altijd opzichtig falen. Wordt dus gewoon een keer tijd dat Koeman ze eruit haalt.
Tuurlijk gaat het beter als je Immers eruit haalt, en Vilhena op zijn positie zet. Die is zoveel beter. En kan een steekpassje geven, itt Immers die gewoon geen inzicht heeft. Ook Achahbar heeft veel meer laten zien dan Verhoek. Zijn gewoon veel betere spelers.quote:Op zondag 17 februari 2013 23:25 schreef Happel het volgende:
[..]
Nee, ze zijn niet de enige. Het is nogal simpel om te verwachten dat alles beter wordt als die twee niet meer op het veld staan.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |