Heb niet van een sportkaart op school gehoord, zal er dan ook niet zijn wss.quote:Op maandag 18 februari 2013 17:36 schreef Lutte het volgende:
Wat doe jij nu met school? Hier is een sportkaart namelijk een euro of negentig en dan kun je een jaar lang fitnessen en dergelijke, iedere zoveel weken inschrijven voor een cursus (dus veel verschillende dingen doen en mensen leren kennen) en omdat je die sportkaart hebt zijn de kosten voor een vereniging niet hoog.
Ik zou het echt in een andere hoek zoeken danquote:Op maandag 18 februari 2013 17:36 schreef Miniem het volgende:
Ik weet geen eens of ik het wel wil![]()
Werdt me alleen aangeraden en opzich lijkt het me wel tof.
Maar ik kan weinig bedenken wat me echt ligt.
Waar heb je gelezen dat het gemengd moet zijn?quote:Op maandag 18 februari 2013 17:38 schreef gomi het volgende:
Maar je zou dus graag willen sporten. maar t moet wel.gemengd zijn?
omdst t ineens.ging over of handbal of korfbal gemengd was.quote:Op maandag 18 februari 2013 17:39 schreef Miniem het volgende:
[..]
Waar heb je gelezen dat het gemengd moet zijn?
Nog eentjequote:Op maandag 18 februari 2013 17:30 schreef gomi het volgende:
[..]
badminton.is idd leuk. lekker snel.en.erg goed.voor.je conditie
Ga daar eens snel zitten. Beantwoord ik die debiele laatste vraag gewoon!quote:Op maandag 18 februari 2013 17:37 schreef Lutte het volgende:
[..]
Daarom bel ik jou ook voor sportvragen met Lotto weekend miljonairs
ja vind t echt een.leuke.sport. op mo.hadden.we elk jaar ook een toernooi. Voor.alle brugklassers. 2e klassers en.zo voor alle jaren.quote:
Remix?quote:Op maandag 18 februari 2013 23:22 schreef Pisces29 het volgende:
Ik hoorde net pas voor het eerst de remix van Os zijn liedje
Ja ik zag op youtube de clip van Britney.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |